11 грудня 2009, 11:14

Маніфест до небайдужих

За час, що минув після публікації першого Маніфесту до Небайдужих -http://blogs.pravda.com.ua/authors/derevyanko/4af1276a1f54f/ я отримав багато відгуків і пропозицій щодо вдосконалення тексту і його подальшого розповсюдження.

Більшість надісланих пропозицій – це прохання зробити текст більш лаконічним, щоб він вміщався на одну сторінку А4. Виконую прохання і нижче пропоную стислий варіант Маніфесту.

Хочу нагадати відомий факт – в Україні на сьогодні існують приблизно 12 млн. унікальних користувачів Інтернету. При чому переважна більшість активних користувачів сконцентрована в Києві – дивіться статистику, наприклад, тут – http://economics.unian.net/rus/detail/10971 і далеко не всі з них постійно читають УП...

Тому, я пропоную всім небайдужим читачам УП, кого цікавить подальший розвиток держави Україна і вдосконалення українського суспільства, долучитися до розповсюдження Маніфесту до Небайдужих всіма можливими засобами – через публікацію цього тексту на різноманітних сайтах, які дають таку можливість, електронну пошту друзям і знайомим, публікацію в газетах і журналах – я публічно погоджуюсь на будь-яке розповсюдження цього Маніфесту будь-якими засобами, будь-якими політичними і громадськими організаціями і в будь-яких ЗМІ.

МАНІФЕСТ ДО НЕБАЙДУЖИХ

Ти вважаєш, що Україна знаходиться в критичному становищі?

Ти зневірився у владі і можливості змін на краще?

Ти розумієш, що наявні проблеми не можливо вирішити в рамках системи, яка ці проблеми породила.

Ти усвідомлюєш, що саме існуюча система влади породжує найнебезпечніших ворогів суспільства – корупцію і безвідповідальність.

Замислись! Саме ця система, яку ти не сприймаєш, нав'язує думку про наявність фаворитів виборів і можливість вибору лише серед них!

Бо їй – це вигідно. Але Тобі – НІ! Тобі не вигідно жити в такій системі.

В системі нерівності і безвідповідальності. Тотальної корупції і брехні!

Ти хочеш цю систему змінити, але не знаєш як? Ти вважаєш, що це неможливо?

Так. Це не можливо доти, доки ти сліпо віриш в те, що каже тобі телевізор, доки ти, як раб, сприймаєш лише те, що нав'язує тобі ненависна тобі система.

Тільки голосуючи за будь-кого, крім фаворитів, Ти скажеш всім тим, хто намагається зробити з Тебе безглуздого раба, – досить, я все розумію!

І тоді на наступних парламентських і місцевих виборах з'явиться шанс приходу нових чесних політиків і професійних управлінців. Їх не буде відразу багато, але їх буде більше, ніж зараз. Потім ще більше, і потім – ще. Так почнеться процес поступових системних змін на краще.

Якщо ж зараз навіть в першому турі голосувати за одного з двох фаворитів або не йти на вибори взагалі – це означатиме, що всі альтернативні кандидати наберуть мізерну кількість голосів і суспільство не отримає сигналу, що зміни можливі.

Це створить величезні загрози узурпації влади після місцевих і парламентських виборів двома силами і смерть для України як демократичної вільної і правової держави, яка ще тільки зароджується.

За кого ж голосувати? Це Ти маєш вирішити самостійно. Своїм розумом і серцем.

Поважай себе! Бо Ти ніколи не підеш купувати до магазину те, що Тобі не подобається, лише тому, що побачив або побачила безліч реклами! А якби завтра почали рекламувати скрізь замість їжі лайно? Ти б теж його пішов купувати?! Ні? Чому? Бо маєш гідність! Чого ж Ти не поважаєш себе, коли йдеш обирати собі владу?

Адже платиш за вибори Ти. І саму владу оплачуєш Ти своєю працею, своїм майбутнім і майбутнім всієї Богом даної нам землі, яка носить назву Україна!

Тобі й досі здається, що кандидат, за якого Ти хочеш проголосувати, не має шансів на перемогу? Добре. Але яке це має відношення до Твоєї свідомості, чесності, совісті і поваги до самого себе?!

Користуйся лише своїм розумом і серцем і зроби свій внесок в потужний сигнал готовності суспільства до справжніх перетворень.

Дай Україні шанс!

Будь чесним перед собою!

Поважай Себе!

Забудь про фаворитів і віддай свій голос за свій, а не чужий, вибір!

Адже у Тебе є Розум і Серце!

То ж має бути і Майбутнє!

''ТРИКУТНИК СМЕРТІ'' української освіти і як із нього вирватись

Вчора на своїй сторінці в фейсбуці я розмістив пост співзасновника платфоми для масових онлайн-курсів Prometheus Івана Примаченка, в якому він дуже влучно назвав три великі прични, які стоять на заваді розвитку освіти в Україні, "трикутником смерті" і запропонував свій вихід, до якого я додав декілька пропозицій, впровадження яких вважаю критично важливими для розвитку освіти в Україні і її виходу на світовий рівень не окремими елементами, а всією новою системою...

Цілі не виправдовують засоби: до питання стратегій людей, організацій і країн.

14 квітня у Львівській бізнес-школі УКУ відбудеться щорічна візійна конференція Intrо. Вона буде присвячена темі персональних та організаційних стратегій, і одним з ключових питань, яке постає кожного разу, коли лунає слово "стратегія" є питання відповідального лідерства...

Для чого ці заяви, панове держслужбовці?

Вчора була оприлюднена заява держслужбовців "Вимагаємо Змін!" Її можна по-різному сприймати. Можна беззастережно вітати громадянський вчинок і небайдужість цих людей...

Міністерство освіти і науки України досі виконує доручення уряду азарова-януковича?

Мабуть, ні у кого в Кабінеті Міністрів не має злого умислу в тому, щоб продовжувати тримати на контролі виконання непотрібних доручень попереднього уряду...

Як виконується коаліційна угода? Відкритий лист до народних депутатів коаліційної більшості.

Шановні народні депутати коаліційної більшості, Як громадянин України хочу нагадати, що згідно коаліційної угоди ви запланували на перший квартал 2015 року виконати майже 100 завдань...

Партія небайдужих громадян + ФОТО

Революція Гідності, якщо говорити лише про період Майдану, адже в цілому, зрозуміло, і на цьому треба постійно наголошувати, революція ще не завершена, – це виграна битва, але ще не виграна війна...