Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Пашинський програв суд щодо оборудок із "нафтопродуктами Курченка"

02 червня 2017, 13:57

Звертаюся до НАБУ з вимогою провести розслідування щодо усіх учасників справи, причетних до "зникнення" "нафтопродуктів Курченка", що завдала державі збитків у понад 250 млн грн.

Нардеп Сергій Пашинський остаточно програв суд щодо "захисту його честі, гідності та ділової репутації". Справа тривала 2 роки. Я разом із нардепом Сергієм Соболєвим, а також із "Савік Шустер Студією" та телеканалом "112 Україна" був у цій справі відповідачем. Вчора касаційну скаргу Пашинського було відхилено Вищим спеціалізованим судом України. Наклепу в наших словах немає! НАБУ має розпочати перевірку ймовірної причетності Пашинського до "зникнення" 85 тисяч тонн нафтопродуктів, що належали структурам Сергія Курченка.

Схема проста. Літом 2014-го, після втечі Курченка, конфісковані в нього нафтопродукти потрібно було передати в АТО. Проте ДП "Укртранснафтопродукт", контрольоване людьми із середовища Пашинського, звертається до суду. Просять, аби їм передали цей бензин на зберігання. Суд прохання задовольняє.

Після чого відбулося рейдерське захоплення нафтобаз. Невідомі в масках спільно із співробітниками МВС вивезли бензин. Бензин відразу ж виставили на продаж, буцімто вийшов строк давності. З порушенням усіх норм, без аукціонів та за заниженими цінами нафтопродукти було продано в одні руки – компанії "Укройлпродукт", яка належить бізнесмену Сергію Тищенку, близькому соратнику Пашинського.

Потім Приморський суд Одеси приймає абсолютно незаконне рішення, яке фактично скасовує дію законодавства України та "освячує" цю схему.

В результаті, "Укройлпродукт" продавав пальне споживачам за ринковими цінами.

Державі завдано збитків на 250 млн. А частина з цих грошей "осіла" на рахунках у ПАТ "Фортуна-Банк", який належить... Сергію Тищенку! У військовий час розкрадання армії – це державна зрада. І за це Пашинський і його "паддєльніки" мають сидіти у в'язниці!

Зважаючи на "плідну" роботу ГПУ, яка вже два роки ігнорує цю справу, я навіть не звертатимуся до Луценка.

Тому прошу НАБУ забрати цю справу у ГПУ та розпочати повноцінне кримінальне провадження щодо Пашинського і його ймовірної причетності до розкрадання "нафтопродуктів Курченка".

Корупціонерам місце за ґратами. І там вони мають сидіти довічно!

Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії "Народний контроль"

Дмитро Добродомов


Загрузка...
Коментарі — 10
Олег Чирва _ 04.06.2017 21:12
IP: 37.229.133.---
mihaylenco:
Якби влада хотіла, то зробила б цій мерзоті життя нестерпним. Ось у насірова виявлено цілий букет тяжуих хвороб. Де реакція Авакова? Він зобов'язаний вилучити в нього водійські права і право на зброю. Не знаю, як5 там в кримінальному кодексі, але при кримінальному впровадженні в підозрюваних зброя повинна вилучатися. Ось у пашинського вона вилучена, чи ні?
Так він і є влада... Людина при вельми високій посаді.
mihaylenco _ 03.06.2017 21:24
IP: 93.170.67.---
Якби влада хотіла, то зробила б цій мерзоті життя нестерпним. Ось у насірова виявлено цілий букет тяжуих хвороб. Де реакція Авакова? Він зобов'язаний вилучити в нього водійські права і право на зброю. Не знаю, як5 там в кримінальному кодексі, але при кримінальному впровадженні в підозрюваних зброя повинна вилучатися. Ось у пашинського вона вилучена, чи ні?
Олег Чирва _ 03.06.2017 21:10
IP: 37.229.133.---
Лещенко хорошо, а Украине?
Orest Jj _ 03.06.2017 11:33
IP: 77.52.81.---
kjk
seloiludy _ 02.06.2017 23:54
IP: 185.11.31.---
Як на мене, шановний Дмитро заслуговує довіри і як журналіст, і як депутат, і як людина. На відміну від пашинського. Але аргументи на кшталт "ДП "Укртранснафтопродукт", КОНТРОЛЬОВАНЕ людьми із СЕРЕДОВИЩА Пашинського" виглядають не більш переконливо, ніж тавро Бендера на ксьондзів "...особенно налег на инквизицию, преследовавшую Галилея. Он так увлекся, что обвинил в несчастьях великого ученого непосредственно Кушаковского и Морошека". Подобныіми "декларациями" наших ублюдков не проймеш. Особливо таких, як пашинський. Шоб загнать их на номера, кроме флажков нужны хорошие загонщики и опытные стрелки.
Максим Чарушниковв _ 02.06.2017 21:09
IP: 178.137.93.---
В НАБУ і в Стокгольмський арбітраж необхідно звернення по "Ахмєтов і Ротердам +++ проти України"
mihaylenco _ 02.06.2017 18:30
IP: 93.171.65.---
Ось якби суд цій потворі вліпив років з 15 за те, що в людей стріляла.
center2 _ 02.06.2017 16:53
IP: 195.230.128.---
Пане Добродомов, у першому реченні кому потрібно поставити перед словами "в результаті чого", а не після, а то смисл речення незрозумілий.
Олександр Перший _ 02.06.2017 15:49
IP: 188.163.12.---
Заголовок певною мірою дезінформує читача. Справа в суді була не про оборудки, а про наклеп. Це зовсім різні речі. Наприклад, буває чистий наклеп, а буває припущення чи особиста думка (саме так і подавались матеріали Добродомова, як "можлива причетність), яку суд може не визнати наклепом. Тобто, рано кричати "гоп", спочатку треба перестрибнути, а потім заявляти про перемогу. Але, як що державі надано збитків, треба обов'язково довести це у суді і наказати винних.
Adam Viter _ 02.06.2017 15:11
IP: 91.124.251.---
28 квітня Генеральний прокурор Ю. Луценко повідомив про повернення до державного бюджету коштів, вкрадених екс-президентом В. Януковичем та його соратникам за три роки свого сумнозвісного "покращення".
Повернення коштів, за які ми боролися півтора роки, пропонуючи кілька версій закону про спецконфіскацію ВР (на жаль, цинічно провалених лжепатріотами на зарплаті у Курченка, Клименка, Онищенка, Арбузова та інших втікачів у Росіі) – це є велика перемога. Однак зараз всі так звані "патріоти на гонорарах" почали верещати, що ніяких грошей немає, і все це піар.
Аби позбутися подібних спекуляцій, отримав відповідь від Держказначейства за підписом Т. Слюз про надходження цих коштів до Держбюджет. Так, у своєму листі вона повідомляє про зарахування на валютний рахунок Держказначейства в "Ощадбанку" 28 квітня -1117, 27 млн.дол.
Додатково в МФ передано ОЗДП на суму 330 млн.дол., на яку буде зменшено державний борг. Загальні доходи Держави складають трохи більше 1,5 мільярди дол
Пашинський
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter