Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

ШАНТАЖ ''ЯЗИКОМ''

24 квітня 2014, 15:36"Хто визволився сам, – той вільним буде", – каже велика Леся. Характерно, що на вулиці Грушевського на стінах Академії Наук зображений портрет Лесі Українки саме з цим гаслом. Ми визволилися від фізичної присутности серійного вбивці Януковича, за якого на президентських виборах проголосувало понад 8 мільйонів громадян України. Тепер його, за даними соціології, і далі вважає президентом лише 10% населення. Більшої гуманітарної катастрофи годі собі уявити, ніж такий вибір певної і своєрідної частини українського суспільства. За терени дислокації саме цих виборців Януковича зараз змагається наш одвічний московський ворог. Путін сараною пре туди, де втрачена українська ідентичність, головним знаком якої є МОВА.

Тому через своїх агентів типу єфремових, симоненків, тарут та інших політиків-паралітиків, що називають себе опозиціонерами і кандидують у президенти, звучить вимога надати мові окупанта статусу другої державної мови (або продовжити дію закону Колєсніченка). Це означає узаконити на території України ворожу для українців російську державу. "Чия мова, – того й влада", – знали про це ще древні римляни, однак не здатен цього усвідомити ні теперішній український найвищий політикум, ні певна частина громадян України з колонізованим мисленням і споживацькими пріоритетами. З таким ураженим гнітом людським капіталом годі думати про швидку побудову Національної Держави, яку ми, передусім націоналісти, заманіфестували на майдані. Зовсім не для теперішніх нібито рейтингових кандидатів у президенти прокладала криваву дорогу Небесна сотня, і зокрема 18 убитих "свободівців" і тисячі поранених. Революція Гідности передбачала передусім національну гідність, яка без україномовного стрижня є просто хворобливим комплексом.

Отож умова політичних дегенератів щодо бажаного "втихомирення" Донбасу і Харкова ціною здачі державного статусу української мови, за яку померла не сотня, а мільйони великих українців упродовж нашої кривавої історії, – це дешевий і тупий шантаж "язиком", запрограмований Путіним і його рускоязичними блазнями.


Нагадаю чотири основних засади творення єдиної і неподільної України з єдиною державною українською мовою, які виклала ще у відкритому листі Януковичу, щойно його обрали президентом 2010 року:

1. Двомовність України не є природним етнічно-суспільним явищем. Це наслідок понад трьохсотлітнього імперсько-російського терору щодо самої мови (близько 200 указів про її всезагальну і часткову заборони) – себто лінгвоцид, і винищення носіїв цієї мови – українського селянства голодом та інтеліґенції – репресіями – себто геноцид. Цю історично кричущу несправедливість треба негайно змінювати через всеохопні заходи підтримчої політики держави щодо української мови.

2. Відповідно до світових стандартів Україна є моноетнічною державою, позаяк українці становлять 77.8%, хоч для цього досить і 70%. Із цього випливає не лише їхнє абсолютне право на державність лише однієї мови – української, але аксіоматичність цього факту.

3. Російськомовні українці – це здебільшого мимовільні жертви окупаційного московсько-радянського режиму. Вони найкращі трофеї для московського самодержавства. Завдання Української Держави – створити якнайкращі умови для їхнього повернення до українського мовного дому через освіту, культуру, державну діяльність. Натомість феномен національного самозаперечення породжує злих і нещасних політичних геростратів з промовистим суфіксом -енко. Нещасніших і жорстокіших людей за яничарів – не буває.

4. Вагомим чинником української мовної політики є найбільша етнічна меншина України – росіяни (17.3%), із чого випливає два основних напрями державної діяльности: а) етнічні росіяни, як і представники всіх інших меншин, зобов'язані володіти державною українською мовою, як володіють державною російською башкири, татари, чуваші, мордва тощо у Росії. Їхній спротив слід трактувати як загрозу українським інтересам; б) усі меншини, серед яких і російська, мають бути забезпечені правом реалізації своїх національних потреб, що не суперечать потребам титульної української нації і не загрожують цілісності та єдності держави.

Це звернення до януковичів я тоді завершила промовистою цитатою: "Дякуємо вам за цю страшну суспільно-політичну темінь перед неминучим світанком україноцентричної України. Ви – минущі. Ми, українці всієї України, а не регіональної – вічні. Постійне ваше і вашого охвістя зазіхання на визначальну ознаку нації – українську мову – свідчить лише про одне: ви агресивні, аморальні чужинці, помножені на засимільованих хохлів-плебеїв, – ніколи не здолаєте незалежної Української Держави – бо вона вічна, ви ж – тимчасові, як ваша сумнівна перемога у депресивному регіоні; тимчасові, як ваші брудні статки, з якими навіть у пекло не входять; тимчасові, як безвольність і роздвоєність ющенків та популізм і брехня тимошенків".

Отож, здаючи Мову і приймаючи ЯЗИК навіть у його регіональному вияві, ми вдруге розстрілюємо всіх тих, хто віддав життя за нашу духовну опору та основний символ ідентичности. Будьмо непохитні у карбуванні нашого українського СЛОВА. Нехай стане воно вогнем для нашого ворога і яничара і нездоланною силою для нас, вільних українців.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Ярослав Юрків _ 28.04.2014 11:40
IP: 46.200.183.---
Itabar Pokat:
Ота нациська дівізія СС "Галичина" і є іх звіриною сутністю. І ні якою вишиванкою ту поганську сутність не прикрити.
І ці нелюді волають "Схід і Захід – разом"?
І ці падлюки лізуть до Європи?
Плювати вони хотіли навіть на свої ж заклики.
А ми все гугнявимо "єдина країна", "унітарна Україна".
Хіба з цими нелюдями можна йти до Європи?
У всьому світі еСеСівці прокляті.
І тільки ми можемо славити ту погань.
То хтож ми такі?
еСеСівці?
Ми – націоналісти – бандерівці!
Ви – кацапи і їх підспівувачі!
Німці були союзниками бандерівців у боротьбі з більшовиками до часу, поки самі не стали ворогами бюандерівців.
Саме тому була створена дивізія "СС Галичина", яка потім стала основою для створення УПА.
А де ж ще бандерівці могли пройти воєнний вишкіл і отримати зброю?
Хіба що створити у 1939 році дивізію "КП Галичина"?:)
Пам'ятаєте анекдот: "Прошу прийняти мене в КП, бо в СС я вже був!"
Itabar Pokat _ 28.04.2014 10:28
IP: 37.55.18.---
Ота нациська дівізія СС "Галичина" і є іх звіриною сутністю. І ні якою вишиванкою ту поганську сутність не прикрити.
І ці нелюді волають "Схід і Захід – разом"?
І ці падлюки лізуть до Європи?
Плювати вони хотіли навіть на свої ж заклики.
А ми все гугнявимо "єдина країна", "унітарна Україна".
Хіба з цими нелюдями можна йти до Європи?
У всьому світі еСеСівці прокляті.
І тільки ми можемо славити ту погань.
То хтож ми такі?
еСеСівці?
Itabar Pokat _ 28.04.2014 10:26
IP: 37.55.18.---
Ветерани національно-визвольної боротьби закликають не проводити масові акції на честь річниці дивізії СС "Галичина".
Та хіба якісь заклики, навіть до самих себе, стримають дурних еСеСівців від чергової провокації?
Усе бандерівське-еСеСівське життя то суцільна "провокація".
Самі себе лякають провокаціями, самі себе вмовляють не провокувати, самі ті провокації влаштовують, несамовито борються зі своїми ж провокаторами, калічать, палять, вбивають. А потім той шабаш називають "Революцією гідності".
Itabar Pokat _ 28.04.2014 10:18
IP: 74.125.18.---
Ігор Капась:
Україну врятує український націоналізм!
Freebooks Finegraphics:
Может быть. Но это будет маленькая "Украина для украинцев".
Ярослав Юрків:
Від Сяну до Дону!
Штанці спочатку підтягнить. Та шмарклі витріть.
Та тверезими очима подивиться навруги.
Мо' помітите, що Криму вже нема.
Ото сидіть у схроні та тихенько хизуйтеся довжиною гідності дівізії СС "Галичина".
Ховрашкі бойові.
Захисникі хрінові.
Ярослав Юрків _ 27.04.2014 23:27
IP: 37.52.67.---
Freebooks Finegraphics:
Ігор Капась:
Україну врятує український націоналізм!
Может быть. Но это будет маленькая "Украина для украинцев".
Від Сяну до Дону!
Julius_Flavius _ 27.04.2014 22:46
IP: 93.78.159.---
Капєц, народ, зробили закон ківалова-колісніченка – всі виступали за єдність країни, але тепер двомовність стає основним козирем минулих одномовців, а люди ведуться, в своїй хаті своя правда і сила і воля,від слів шевченкових відцуралися, тому що росію страшно? ганьба, Фаріон послідовна, за це її і поважаю
Itabar Pokat _ 27.04.2014 18:17
IP: 74.125.18.---
А панночка не дуже і напружується (так само як в часи комуністичного минулого).
Клонувала дурню річної давнини, змінила кілька речень, додала два абзаци і можна кидати "Нову статю" на сторінки УП.
Сама себе цитує, сама з собою бавиться.
І на "папєрєдніків" не забула поплювати – це про "безвольність і роздвоєність ющенків та популізм і брехню тимошенків".
Itabar Pokat _ 27.04.2014 15:36
IP: 74.125.18.---
Ігор Капась:
Україну врятує український націоналізм!
***
Як би до того додати трішки розуму, розважливості, людяності. Та прибрати пихатість, хвалькуватість, марнославство, зарозумілість. То може і врятує.
А поки валимо все на "папєрєдніків" і продовжуємо руйнувати країну (а ще є Путін, на якого можна все валити і на майбутнє).
Врятує..., колись..., мабуть..., напевно. Скільки від тієї України тільки зостанеться?
Шмат розміром з подвірря Фаріон?
Криму вже позбулися. На черзі Схід.
Ганебне вигнання з "Свободи" Фаріон зробить для єднаня країни більше ніж ті писульки в кутку телевізійних екранів.
Двадцять три роки "унітарності", а всі навкруги тільки заважають.
Коли вже своїм розумом жити будемо?
Рятівникі хрінові.
Ярослав Юрків _ 27.04.2014 15:21
IP: 37.52.67.---
Силантий Гусаров:
Sashko Barmak:
Росіянам ніхто не забороняє говорити російською, але чому я повинен у своїй країні мати ще одну, чужу для мене мову? Мені моя подобається!
Вы хотите, чтобы Украина распалась? Продолжайте в том же духе.

Есть такая страна Канада. Очень благополучная. И двуязычная. Официально. Я в ней прожил 8 лет и знаю изнутри.
Почитайте мою статью "КАК РАБОТАЕТ ДВУЯЗЫЧИЕ В ФЕДЕРАТИВНОЙ КАНАДЕ: КРУГОМ ФАКТИЧЕСКИ ОФИЦИАЛЬНЫЙ ЯЗЫК ТОЛЬКО ОДИН" h t t p: //silent-hussar.livejournal.com/29458.html (уберите пробелы)

Возможно, это вас просветит и вы лучше поймёте, что можно сделать Украина для решения проблемы, которая раскалывает эту страну.
Продовжуйте "просвещатся" в Канаді, а ми вже якось самі дамо собі ради.
До речі, якщо вже так сильно десь там свербить, то посприяйте введенню в Канаді третьої державної мови – УКРАЇНСЬКОЇ!
Там вона того варта!!!
Василь Левицький _ 27.04.2014 14:14
IP: 178.93.66.---
І в чому націоналісти винні? В України складна, трагічна історія. Щоб добитися злагоди і примирення, потрібний суспільний діалог. Але ж таким як КПУ, ПР такий діалог не потрібний. Чому? Самі здогадайтесь. Причина анексії Криму криється в політиці КПУ останніх 23 роки і ПР останніх 10 років. Вона ж у них однакова. Це пропаганда проти Української державності, проти будь-якої альтернативи радянській ностальгії. Інших же політичних сил там не було. Тобто вони завжди готували народні маси під такий "референдум". А в кінці ще й самі (КПУ і ПР у ВР Криму) за нього проголосували. Звичайні зрадники. А після всього ще й націоналісти їм в чомусь винні. Сміх та й годі! (якщо б не так сумно).
Ігор Капась _ 27.04.2014 11:28
IP: 93.73.160.---
Україну врятує український націоналізм!
Itabar Pokat _ 27.04.2014 08:38
IP: 74.125.18.---
Силантий Гусаров:Вы хотите, чтобы Украина распалась? Продолжайте в том же духе.
Есть такая страна Канада. Очень благополучная. И двуязычная. Официально. Я в ней прожил 8 лет и знаю изнутри.
Почитайте мою статью "КАК РАБОТАЕТ ДВУЯЗЫЧИЕ В ФЕДЕРАТИВНОЙ КАНАДЕ: КРУГОМ ФАКТИЧЕСКИ ОФИЦИАЛЬНЫЙ ЯЗЫК ТОЛЬКО ОДИН" h t t p: //silent-hussar.livejournal.com/29458.html
Возможно, это вас просветит и вы лучше поймёте, что можно сделать Украина для решения проблемы, которая раскалывает эту страну.
Коли це розумна аргументація могла якось посприяти покращенню мозковою діяльності завзятих нацистів?
Хіба ім треба Єдина Україна?
Вирячивши оченята верещать про мовне питання не помічаючи, за тим вереском, що біжать українці разом з теріторією до Путіна.
Мова то є засіб спілкування і ГОЛОВНЕ – ПОРОЗУМІННЯ, а не та дурня, що вигадала баба Іра.
Вона гада, що примусивши українців спілкуватися виключно українською вона примусить і думати виключно по бандерівськи.
Дурна баба Іра.
Ostap Ost _ 27.04.2014 03:42
IP: 80.64.90.---
Давно нужно послать настоящих "Русскоязычных украинских националистов" (РУН) в составе боевых бригад для уничтожения сепаратистов Януковича и боевиков коррупционного режима Путина, который грабит Россию и установил обманом антирусский, диктаторский режим вместе с придворными бандитами, типа чечена Кадырова, Суркова (Дудаева) и прочими членами кооператива "Озеро"! Дальневосточные партизаны могут оказать братскую помощь РУНам.

РУНы могут использовать униформу вооруженных сил противника, Путин разрешил, - можно купить в ближайшем универмаге.
Путин использует диверсантов-уголовников и дикое чурбаньё РФ
Киевская Русь против Кремлевской Орды!
Sashko Barmak _ 26.04.2014 15:10
IP: 5.248.91.---
Росіянам ніхто не забороняє говорити російською, але чому я повинен у своїй країні мати ще одну, чужу для мене мову? Мені моя подобається!
Республіка _ 26.04.2014 14:08
IP: 74.125.18.---
"Відповідальність за її (група військових спостерігачів держав-членів ОБСЄ, запрошених Україною ще в березні на підставі Віденського документа про зміцнення заходів довіри і безпеки) безпеку несуть ті, хто її запросив, тобто українська влада", – повідомив постпред РФ при ОБСЄ" – маємо яскравий приклад МЕРЗЕННОЇ!!! брехні РОСІЇ!!!: українські сепаратисти "кроку не наважаться зробити" без СХВАЛЕННЯ!!! їх дій Росією. Татаро-монгольська дикість і підступність. Якщо українська влада несе відповідальність, то чому Росія перешкоджає проведенню правомірної АТО у східних областях України?
Kobel Ihor _ 26.04.2014 09:42
IP: 95.69.194.---
Кацапські ушльопкі!
Смішно з вас, ій богу
Ярослав Юрків _ 26.04.2014 07:39
IP: 46.200.236.---
vujko bez _xujka:
Enotis Enotis:
Martin Vetrov:
Закарпатская область Украины скоро объявит свою независимость и создаст Закарпатскую республику:

С БОГОМ, БРАТЬЯ!

ДОНЕЦКАЯ НАРОДНАЯ РЕСПУБЛИКА ПЕРВОЙ ПРИЗНАЕТ ВАС!!
БРАТ, все верно, только НАШИ РЕСПУБЛИКИ называются ОБЛАСТЯМИ и мы действительно по-БРАТСКИ объединены и ПРИЗНАНЫ друг другом в рамках ОДНОЙ независимой СТРАНЫ с БОЖЬЕЙ помощью так будет ВЕЧНО!:) МИР!
ОН ПИШЕТ БРАТУ ИЗ ЗАКАРПАТСКОЙ НЕЗАВИСИМОЙ РЕСПУБЛИКИ, А НЕ МУDАКАМ ИЗ "братских" ОБЛАСТЕЙ
Він пише ujkam bez olovok!
Юра Шубін _ 26.04.2014 04:33
IP: 74.125.181.---
Згідний, в побуті ми можемо користуватись будь-якою мовою і ніхто не повинен цього забороняти, але державна мова має бути одна і сором тим українцям, що за 23 роки не змогли опанувати українську мову. Хоча я категорично проти будь-яких нав'язувань. Покоління "совка" вже доживає своє, їх стовідсотково треба залишити у спокої, але молодь повинна сприймати і поважати мову країни, в якій вони народились і живуть, а нашим можновладцям необхідно відпрацювати нову стратегію щодо стимулювання дітей та молоді в плані познання рідної мови та культури. До речі Вам, пані Ірино, тут приготовлена своя, особлива роль.
Ярослав Юрків _ 26.04.2014 00:01
IP: 46.200.234.---
Райхер:
Я думаю что молодому поколению уже будет стыдно говорить на русском, мне уже стыдно но уже поздно переучиваться.
Проблемы с языком это проблемы которые придумал Путин что бы развязать гражданскую войну, и враги Украины – регионалы и коммунисты.
Говорить о языке то же самое что вести переговоры с террористами ибо такой проблемы нет.
Проблема в том что не все понимают что Россия наш враг с которым нам не нужны ни какие зацепки даже торговые и тем более прислушиваться к её требованиям.
Ваші дописи "на русском" настільки проукраїнські, що Вам не повинно бути встидно за те, що пізно!
Дякую.
Ljuba Markovets _ 25.04.2014 23:25
IP: 74.125.181.---
Олександр Дзюбук:
Як завжди яскраво, переконливо та безкомпромісно, пані Ірино
А про те, що ще і ефективно говорять самі за себе коментарі, а скоріше огидне бризкання отруйною піною азійських напівлюдей та продажних перероджених хохлів
Ljuba Markovets _ 25.04.2014 23:25
IP: 74.125.17.---
Олександр Дзюбук:
Як завжди яскраво, переконливо та безкомпромісно, пані Ірино
А про те, що ще і ефективно говорять самі за себе коментарі, а скоріше огидне бризкання отруйною піною азійських напівлюдей та продажних перероджених хохлів
Республіка _ 25.04.2014 22:53
IP: 74.125.18.---
""Нам потрібно далі разом працювати для того, щоб витягнути Україну з цього хаосу, з найглибшої кризи", – додала Голова Ради федерації Росії Валентина Матвієнко" – маємо яскравий приклад МЕРЗЕННОЇ!!! брехні РОСІЇ!!!: Росія зловмисно ВТЯГЛА!!! Україну у хаос, штучно СТВОРИЛА!!! глибоку кризу, НАДАЛА!!! сама собі дозвіл ввести російські війська в Україну і тепер заявляє на увесь світ, що "Немає підстав, немає жодних причин будь-які санкції застосовувати щодо Росії". Татаро-монгольська дикість і підступність – ось головні цінності Росії сьогодні. Фе́дір Миха́йлович Достоє́вський, Лев Микола́йович Толсто́й, Сергі́й Васи́льович Рахма́нінов, Ахма́това А́нна Андрі́ївна... – своїм історичним існуванням доказують затвердження вражаючого ефекту ДЕГРАДАЦІЇ!!! російської нації під впливом життєдіяльності СРСР: за 70 років "радянщини", Велика російська культура ВМЕРЛА!!! і рабська ментальність "вилізла назовні".
Itabar Pokat _ 25.04.2014 22:32
IP: 74.125.18.---
Райхер:
Я думаю что молодому поколению уже будет стыдно говорить на русском, мне уже стыдно но уже поздно переучиваться.
Проблемы с языком это проблемы которые придумал Путин что бы развязать гражданскую войну, и враги Украины – регионалы и коммунисты.
Говорить о языке то же самое что вести переговоры с террористами ибо такой проблемы нет.
Проблема в том что не все понимают что Россия наш враг с которым нам не нужны ни какие зацепки даже торговые и тем более прислушиваться к её требованиям.
"Придумал" проблемы с языком конечно же Путин (кто бы сомневался).
А ось так віртуозно втілити у "життя" план Путіна спромоглася тільки панночка Фаріон.
І карь'єру зробила і від Криму позбавилася, ще трішечки і зі Сходом розпрощаємося.
Так тримати, баба Іра.
Райхер _ 25.04.2014 22:06
IP: 46.211.180.---
Я думаю что молодому поколению уже будет стыдно говорить на русском, мне уже стыдно но уже поздно переучиваться.
Проблемы с языком это проблемы которые придумал Путин что бы развязать гражданскую войну, и враги Украины – регионалы и коммунисты.
Говорить о языке то же самое что вести переговоры с террористами ибо такой проблемы нет.
Проблема в том что не все понимают что Россия наш враг с которым нам не нужны ни какие зацепки даже торговые и тем более прислушиваться к её требованиям.
Itabar Pokat _ 25.04.2014 21:08
IP: 74.125.18.---
irbis:
Фаріонша зробила дуже багато для того, щоби Україна припинила існування, як мінімум, в сьогодняшньому вигляді. ЇЇ улюблене гасло: "Чемодан, вокзал, Росія!" вже виконали кримчани. Щоправда, вони трохи переплутали – подалися в Росію без "чемодана", натомність прихопили з собою "вокзал" ну і що там навколо нього...:))) Зараз в такий же спосіб туди ж збираються Південь та Схід – а відьмочка ніяк не вгамується...
А хто нам, справжнім українцям винен – якби завчасно позбулися Галичини з її підляшками, Фаріонами, УГКЦ, "Свободою", Бандерою, "Правим сектором" – НЕ ПОЗБУЛИСЯ Б ЗАРАЗ КРИМА.
Таки треба запропонувати Путіна обміняти Галичину разом з Фаріонами, "Свободою", Бандерою, "Правим сектором" і іншою ганьбою нації, на Крим.
І хай вони там з ним міряються довжиною титульності, та розмірами гідності.
Ну і Фаріон є де розгорнутися, у сенсі кар'єрного зростання.:)
Корупція1374 Aтака Путіна1254 Свобода слова572 Зеленський44 Україна та Європа1105
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter