Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

ПІЗНАЙ СЕБЕ – І БУДЕ З ТЕБЕ (або про графу національність)

14 серпня 2014, 14:05

Мене дивувало на Майдані абсурдне гасло "Україна – це Европа". Видавалося, що це кричали ті, які нещодавно відкрили для себе географію. Або від наївности. Або від стадности. Дякую своїй донечці, що сказала, що вийде на Майдан тільки тоді, коли він стане НАЦІОНАЛЬНИМ. Коли злетіла з нього зрежисована попса під гаслом "майдан без політиків", на нього прийшли ВЕЛИКІ з бандерівськими гаслами Слава Україні – Героям Слава. Це була страшна несподіванка і прикрість для хитромудрої ліберастії і льовочкіних – і вони почали всіляко гасити ці націоналістичні прояви нашого повстання. Спершу шипіли про несвоєчасність, варварство і дикунство повалення лєніних, пирскали жовчю на нашу "свободівську" смолоскипну ходу, присвячену Бандері і ще всякі інші нервово-ліберальні посмикування. А нас, націєцентричних, все прибувало і прибувало. Янукович вирішив, що пора вже нас відстрілювати. З 18 лютого це почалося системно.

Натомість ліберастія та українофобія різного поливу ще зачаєно мовчала... Її час прийшов, коли Яник утік з країни. Її час прийшов, коли на центральних каналах (бо вони у їхніх руках) з'явилися роздвоєні жала "Єдина країна – Єдіная страна" – формула політичної шизофренії або, за Іваном Франком, "гібридизму нації"... Тому і маємо гібридну війну. Потім вони почали вомпити мовою окупації до Донбасу та Криму, маркуючи тим самим ці території як неукраїнські і закликаючи тим самим ліліпутіна утверджуватися там надовго. Бо межі країни – це межі мови і культури. Це знають цілісні і сильні. У нас таких менше. У цьому і проблема. Ця ліберальна та українофобська гниль налякалася націоналістичного українця в Україні і почала знову інформаційно його маргіналізувати. Найкраще це вдалося на виборах президента. Новообраний "миротворець" відразу звільнив усіх львів'ян: генпрокурора Махніцького, голову нацбанку Кубіва, міністра закордонних справ Дещицю, ще до цього відставлено міністра оборони Тенюха та ін. і призначено знаково етнічно маркованих через прізвища ложкіних, клімкіних, гонтарєвих, гройсманів та ін. Відтак урочисто заявлено про спеціяльний статус для мови окупанта у Конституції України. Навіть Яник до такого не додумався.

Контрреволюція підкрадається тихо і несподівано. І найнебезпечніша вона у царині гуманітарній. Міністр освіти заявив, що Міносвіти не втручатиметься у зміст підручників з історії: "Історією повинні займатися історики. Ми не будемо займатися ідеологічним втручанням в історію. Хай історики пишуть таку історію, як вони вважають за потрібне. Тут буде домінувати професійний підхід"... Дійсно, хто з ким хоче, то хай спить; хто, де хоче, там хай живе; хто де хоче, то хай і в туалет ходить... Нема межі між чорним та білим. Ліберастія сіра і безплідна. Проте саме вона найстрашніший убивця моралі і дисципліни. А мораль – це найвищий закон. Словом, щойно тепер почалася модифікована і гібридна війна з українцем не лише руками путіна, а руками малороса і чужинця у самій Україні. Війна на два фронти: зовнішній і внутрішній.

І стало мені цікаво, а скільки ж то українців в Україні, яка для багатьох всього лиш проєкт або територія для бізнес-інтересу... Написали ми з депутатом О. Шевченком звернення до уряду з проханням скасувати попередні постанови кабміну про ліквідацію графи національність у свідоцтвах про шлюб та народження і потребою запровадити цей визначальний ідентифікаційний знак до наших українських паспортів. І отримала відповідь за підписом міністра юстиції Петренка у стилі політичного гротеску від представника племені ботокудів, племені особливої дикости та нездатности засвоїти хоч якісь елементи цивілізації. Мабуть, тому у 20 столітті ботокуди припинили своє існування як окрема етнічна група. (В Івана Франка є однойменна сатирична поема, в якій "ботокуди" – це відворотна за своєю лояльністю, толерантністю та ретроградністю інтелігенція: "Ми лояльні! Ми за волю / Шабельками не махали – / Що дали, ми брали смирно, / Ще й у ручку цілували").

Отож, відповідь Мінюсту – мовляв, не може бути ця графа про національність у паспорті, позаяк її не засвідчує жоден документ. А отже, і в природі її не існує. А якщо ж дехто з нас захоче докопатися до свого предківського коріння, заасфальтованого глобалізмом, інтернаціоналізмом, європеїзмом з демократичною поливкою, то це стане для такої фізичної особи "тягарем". Дуже переймаючись духовною пам'яттю громадян України, міністр юстиції у скорботі заявив: "...обов'язковим є те, щоб право офіційного декларування своєї національності не перетворилось на тягар, коли внесення відомостей про національність до офіційних документів буде обов'язком фізичної особи". Увесь повний глобалістичний маразм відповіді прочитаєте нижче. Натомість звертаюся до всіх вільних і націєцентричних українців – не засмучуйтеся, вони, ці безбатченки, дуже нещасні. А ідентифікація у серці і паспорті своєї національної належности – "це єдиний подарунок Бога, який збереже людство". Так сказав патріярх нашої прози невмирущий Анатолій Дімаров. Тому не стримуймо наших бажань бути неповторними і водночас єдиними. Їхній страх і непевність – це наша сила і праведна дорога.powered by lun.ua
Коментарі — 134
aokuzyk _ 23.08.2014 14:56
IP: 74.125.18.---
(закінчення)
Для нас, українців (усіх патріотів-громадян) на передньому плані має бути ДУХОВНИЙ КОД, генетика не має такого потенціалу та вартості!
І останнє. Найбільше, що дивує у блозі т. Хв. – це вдсутність конструктиву. Один негатив та жовч. А де пропозиції щодо зміни форми та суті головного посвідчення громадянина України (нової України!)? Нема... Краще займатися політичною тріскотнею та "видавати на гора" різного роду "страшинки", від котрих повіває нафталіновими запахами старого та непотрібного шмаття.
Поживемо... і підемо на вибори. Дуже скоро народ ("ВЕЛИКІ") скаже своє слово... "великим" і "маленьким".
З неповагою до таварішки Хваріон, ст. викл. НУ "Львівська політехніка", Кузик Андрій
aokuzyk _ 23.08.2014 14:52
IP: 74.125.18.---
(продовження) А товаріщ Хв. верзе про якісь "роздвоєні жала" (це блюзнірство, а може святотатство!);
- епітет "новообраний миротворець" стосовно Президента – це просто наслідки задавненої хвороби з діагнозом – політична образа на грунті неадекватного сприйняття дійсності;
- щодо "відразу звільнив усіх львів'ян". Станом на 18.06.14 у Кабінеті Міністрів працювало аж 7 львів'ян (це не занадто?!) Як на мене, щодо звільнення Дещиці, Кубіва та Махніцького, Президентом було прийняте правильне рішення, оскільки кандидатури були занадто слабкі;
- фраза "знаково етнічно маркованих через прізвища ложкіних, клімкіних, гонтарєвих, гройсманів" не витримує жодної критики. Це провінційний рагулізм, який межує з поняттям "чистоти раси", яку сповідували нацисти. На Майдані впродовж 3-х місяців пліч-опліч зі сидоренками та петренками стояли ті ж "ложкіни, клімкіни, гонтарєви, гройсмани" і не тільки! А хто зараз у батальйонах "Донбас", "Азов", "Айдар", "Шахтарськ"?!
далі буде...
aokuzyk _ 23.08.2014 14:50
IP: 74.125.18.---
ОБЕРЕЖНО! ПРОВОКАЦІЯ!!
Тезисно на цей маразм:
- гасло "Україна – це Европа" зовсім не географічне "ноухау", а констатація ціннісних орієнтирів – не будьте примітивною, товаріщ Хв.
- національний Майдан уже відбувся – авторка проспала;
- фраза про те, начебто на Майдан після 1 грудня "прийшли ВЕЛИКІ" (а до того "зрежисована попса") явно з комуністичного минулого: народ це бидло, а ми еліта – великі. Якщо "ВЕЛИКІ" – це люди зі "Свободи" – то розмір їхньої величини – аж 1,16%, . а може "ВЕЛИКІ" – це ті, котрих освистав Майдан 21 лютого (сам був свідком того дійства). Насправді ВЕЛИКИМ на Майдані був Майдан (себто народ);
- негоже ЛІНГВІСТУ робити помилки – правильно "націоцентризм", а не "націєцентризм";
- гасло "Єдина країна – Єдіная страна" є найбільш влучним за формою, суттю та способом вираження закликом, який концентрує нас, українців, штучно розділених за географічною та мовною ознакою, довкола єдиної загальногромадянської цінності – ДЕРЖАВИ.
Ярослав Юрків _ 17.08.2014 11:16
IP: 74.125.18.---
Van Helsing:
Ярослав Юрків:
Але ж вітер, ветер, wiatr, wind... має ознаки національності, а отже, і укрнаціоналізму!
Все дуже погано... Вам до доктора треба негайно...
Як так усе погано, то лікуватимуся народними засобами, на УП.
Мо', і для Вас щось підберемо, антипорадне?
Van Helsing _ 17.08.2014 07:17
IP: 46.203.138.---
Ярослав Юрків:
Але ж вітер, ветер, wiatr, wind... має ознаки національності, а отже, і укрнаціоналізму!
Все дуже погано... Вам до доктора треба негайно...
Ярослав Юрків _ 16.08.2014 18:23
IP: 74.125.18.---
Mike_Kharkov:
"Отож, відповідь Мінюсту – мовляв, не може бути ця графа про національність у паспорті, позаяк її не засвідчує жоден документ. А отже, і в природі її не існує"
===
Про вітер теж нема документів, але у природі існує:)
Типовий приклад відсутності логіки у пані, втім, як у т.з. укрнаціоналізмові взагалі.
Вкрай шкідлива для людей секта.
Але ж вітер, ветер, wiatr, wind... має ознаки національності, а отже, і укрнаціоналізму!
Anastasia-Y _ 15.08.2014 22:29
IP: 188.163.93.---
Мирослава Любомир:
Не увидела никакого логичного обоснования наличию графы "национальность". Выглядит так же провокативно в итоге сей пост, как и махание цепями зимой на Грушевского.
А як же, навіщо людині ім'я, фамілія та інші родові відзнаки? Набагато краще для де-кого, щоб раби були безродною пристосуванською попсо-масою.
Мирослава Любомир _ 15.08.2014 22:17
IP: 91.192.219.---
Я признаюсь, голосовала за Свободу. И ничего не имела против того, что " миша будет называться михаликом". Но сейчас есть ощущение, что перед пани Ириной поставили в ФСБ задачу – утопить собственную партию.
Мирослава Любомир _ 15.08.2014 22:15
IP: 91.192.219.---
Не увидела никакого логичного обоснования наличию графы "национальность". Выглядит так же провокативно в итоге сей пост, как и махание цепями зимой на Грушевского.
Anastasia-Y _ 15.08.2014 21:25
IP: 188.163.93.---
Mike_Kharkov _, Андрій Кацапко, rada2006 _, що ви верзете, ви, путінські підніжки?! Ірина Фаріон – це дуже обдарований принциповий політик. І не може вона бути сіренькою пофігисточною попсо-лібералкою! Не може вона за своєю вдачею шукати згоди між Христом та Беліалом! І я її в цьому підтримую!
Sergey Marchenko _ 15.08.2014 16:27
IP: 46.211.121.---
Слава КПСС!
Mike_Kharkov _ 15.08.2014 15:50
IP: 94.179.116.---
"Отож, відповідь Мінюсту – мовляв, не може бути ця графа про національність у паспорті, позаяк її не засвідчує жоден документ. А отже, і в природі її не існує"
===
Про вітер теж нема документів, але у природі існує:)
Типовий приклад відсутності логіки у пані, втім, як у т.з. укрнаціоналізмові взагалі.
Вкрай шкідлива для людей секта.
passer-by _ 15.08.2014 15:39
IP: 95.134.245.---
Кажуть, непоганий був викладач. Який дідько потягнув її в політику – ганьбити себе і Львів?
teres _ 15.08.2014 15:13
IP: 46.211.122.---
Шановна пані Ірино!
Ми то все знаємо, боротьба ще попереду,
лишень зараз від навали відіб'ємось
Van Helsing _ 15.08.2014 15:12
IP: 46.203.141.---
rada2006:
Як раз Ярош виглядає абсолютно адекватно на відміну від коуністичної брехливої фаріоніхі та ії дурноголових нахабних друзів зі свободи. Для мене вони друга проблема після путлеровської агрессії (ну може третя після ригів та комуняк). Саме вони працюють на розбрат серед українців-патріотів різних етносів. Саме вони підняли мовне питання так невчасно, як на замовлення путлера. Ну нічого, майданівці – побратими всіх національностей – українці, росіяни, грузини, евреї, греки – прийдуть з війни та все це націонал-шовінистичне лайно на кшталт Андрій Кацапко: викинуть на сміття.
rada2006 _ 15.08.2014 13:12
IP: 93.72.152.---
На жаль, п. Фаріон продовжує дискредитувати ідеологію українських націоналістів. Вона, дай бог щоб несвідомо, підіграє путінській пропаганді. Ярош, Фаріон та Сашко Білий (ц.н.) – це зірки російського агітпропу. Дуже жаль, що невміння перебудувати риторику так знизило рейтинг партії Свобода, яка зіграла чи найбільшу роль в перемозі Революції гідності.
Ярослав Юрків _ 15.08.2014 11:48
IP: 74.125.18.---
Маргарита Мельникова:
Разве важно какой ты национальности,когда стоишь на смерть за родную Украину!Ты-патриот Украины,а значит и Украинец с большой буквы!Вот что имеет значение!
Аґіважно!
А я думаю, що Путін остаточно "втратив обличчя", тому що своїми діями вимусив навіть "українських русских" стати на захист Української Держави.
Разом з етнічними українцями вони відстоять Україну, і це стане історичним феноменом, коли "потенційні вороги" української державності, у його розумінні, стали її лютими захисниками.
За це Путіну від України – вічная пам'ять!
Ярослав Юрків _ 15.08.2014 11:40
IP: 74.125.18.---
Коzак:
припустимо – повернули графу. А як бути наприклад в такій ситуації.
1) Мати – еврейка, батько українець;
2) Батько – еврей, мати – українка;
3) Батько – українець, мати – росіянка.
Що, якщо запишемо у графі що небудь, від цього національність зміниться? Напівервей будемо писати, чи наполовину українка?
Якась дурня від Фаріон – в 21 столітті зациклюватись на національності. Я ще розумію писати расу – монголоїдна, негроїдна.
Ну а потмі що, якщо буде в паспорті українець – але ворюга і жлоб, або в графі – грек, але патріот і громадянин України. Кому пріорітет, для чого це?
Як бути?
Про це написав Тарас Григорович:
"Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями...":)
Ярослав Юрків _ 15.08.2014 10:22
IP: 74.125.18.---
RX:
Ярослав Юрків:
Alexandr Lyapun:
Фарион – это дискредитация украинской национальной идеи.
Фарион – это оплот и надежда всех сепаратистов.
Фарион – это идеологическая коммунистка.
Фаріон – це оплот Української Національної Ідеї.
Без цієї Ідеї не було б, навіть, поняття такого – "УКРАЇНА"!
Українська ідея і шллях громадянки Фаріон перетнулися коли ЛКСМ припинив існувати. Навішо приділляти увагу писанині цієї особи. Коли її бачу на думку спадає фільм "17 миттєвостей весни" там була така панночка, що немовля на підвоння в зимку клала. Той самий тіпаж.
Українська Ідея – це з молоком матері.
ЛКСМ – це з "молоком совітів".
Мудре теля від двох маток годується, а хто не був в КПСС, той не справжній націоналіст:)
Ворога треба пізнавати, знаходячись у самому логові, як "штірліц":)
Ярослав Юрків _ 15.08.2014 10:10
IP: 74.125.18.---
Ray Light:
БРАВО!
Ярослав Юрків _ 15.08.2014 09:16
IP: 74.125.18.---
Костянтин Кулак:
"Главное, чтобы большинство граждан нашей страны ощущали себя украинцами по духу и были настоящими патриотами Украины."
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
А яким чином "большинство граждан нашей страны" будуть відчувати себе українцями по духу, якщо одну з небагатьох, яка такою є в українській політиці, "большинство граждан нашей страны" намагається закидати "гронами ненависті"?
Ба, більше того, у цьому їм активно підспівують ті, хто є українцями по крові?
Український Абсурд!
Kobel Ihor _ 15.08.2014 00:38
IP: 95.69.194.---
"Дійсно, хто з ким хоче, то хай спить; хто, де хоче, там хай живе; хто де хоче, то хай і в туалет ходить... "

і вступає в компартію, а потім до останнього відбріхується, що не вступав
хоч в тій партії і були мільйони
Ray Light _ 15.08.2014 00:37
IP: 74.125.18.---
Лібералізм нова пастка від творців комунізму.
Мета та ж: людина повинна забути свій літопис, зректися предків i нації.
Метод той же: знищити здорову більшість і возвеличити хвору меншість.

Комунізм забрав на жертовний вівтар (в прямому сенсі) мільйони тіл.
Тепер черга за лібералізмом.

Ви повільно будете конати від алкоголю, тютюну і легалізованих наркотиків. Самі вб'єте своїх дітей абортами. Тих що залишите, будуть безплідні від обов'язкових щеплень. Мозок замінить телевізор. Вашу землю заселять чужинцями всіх рас і кольорів шкіри. Мати багатодітну здорову сім'ю стане непристойно, стандартом буде жити в бездітному гей шлюбі. Толерантність стане новою релігією, заповідь одна: терпіти будь-яке збочення і будь-яке зло. Супермаркет стане вашим храмом.

Ви навіть не зрозумієте що вже мертві, – вам буде ніколи. Вам не дадуть передихнути і зістрибнути з бiлчиного колеса.
Адже тоді ви можете почати думати і станете боротися не з вітряками, а з тими хто на них дме.
Kobel Ihor _ 15.08.2014 00:34
IP: 95.69.194.---
товаришу партайгеноссе Іріно!
слава бацьки лукашонкі не дає жити?
всі кругом врагі?
DoctorUkraine _ 15.08.2014 00:25
IP: 74.125.18.---
Підтримую,дякую,пані Ірино!
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter