Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

МОВНИЙ ЛІБЕРАЛІЗМ В ОСВІТІ: УКРАЇНСЬКА СТОП!!!

13 жовтня 2016, 21:38

Не мала жодного сумніву щодо антиукраїнськомовного характеру проголосованого 6 жовтня в першому читанні у ВР 277-ма депутатами Закону про освіту (3491-д від 04.04.2016) авторства послідовних мовних геростратів або тупих малоросів: Л. Гриневич (міністр освіти і науки, квота від НФ), О. Скрипник (Самопоміч), В. Литвин (Воля народу), Т. Кремінь (Народний фронт), І. Кириленко (Батьківщина). Фас на українську мову, формалізований відразу після Майдану в гаслі Москви та доморощених гібридів "Єдина країна – єдіная страна", тепер ті четверо за підтримки 277-ох народних обранців вправно намагаються зреалізувати через основу основ – ОСВІТУ. Логічно, що мої побратими-нардепи НЕ голосували за це мовно-освітнє ганьбисько.Мовна стаття, себто підложжя закону, яке найповніше свідчить, хто в країні господар, має такий шизопсихоглосний (schizo "розсікати", psyche "душа", glossa "мова") характер:

Стаття 7. Мова освіти:

Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

Особам, які належать до національних меншин, забезпечується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних закладах освіти.

Особам з порушеннями слуху забезпечується право на навчання жестовою мовою та на вивчення української жестової мови.

Це право реалізується через мережу закладів освіти, класів (груп) з навчанням державною, іншими мовами чи вивченням цих мов, що створюються відповідно до законодавства.

2. Закладами освіти забезпечується обов'язкове вивчення державної мови.

Особам, які належать до національних меншин, іноземцям та особам без громадянства створюються належні умови для вивчення державної мови.

3. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови у державних і комунальних закладах освіти.

4. Заклади освіти відповідно до освітньої програми можуть здійснювати освітній процес двома і більше мовами (державною мовою, а також мовами національних меншин, іншими мовами), викладати одну чи кілька дисциплін англійською та/або іншими мовами.

5. За бажанням здобувачів професійної та вищої освіти заклади освіти створюють можливості для вивчення ними мови національної меншини в обсязі, що дає змогу провадити професійну діяльність у вибраній галузі з використанням цієї мови

6. Держава сприяє створенню та функціонуванню закладів освіти за кордоном, у яких здійснюється навчання українською мовою або вивчається українська мова[http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58639].

Отже, у 7-й мовній статті під декоративною ширмою державної мови в освітньому процесі у трьох пунктах і з 7-ох ідеться про мови національних меншин, яким надаватиметься право на освіту рідною мовою коштом Української Держави. Це означає, що цей чужомовно-освітній процес здійснюватиметься за рахунок витіснення державної мови з навчально-наукового процесу. Себто я, українка, на своїй землі маю поступитися чужинцеві, щоб йому було комфортніше, ніж мені. Раби люблять самопринижуватися й догоджати. Таким є світогляд і, мабуть, бізнес колеги народнофронтівця Яценюка львів'янки т. Гриневич. Саме вона була основним руйнатором пріоритетности української мови в законі "Про вищу освіту", 49-у мовну статтю якого було врятовано тільки завдяки фракції "Свобода" і моїм наполяганням як голови підкомітету з питань вищої освіти (див. про це більше "Дно мови..." http://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/55dcb9751943e/). Проте нам не вистачило тоді голосів, аби стримати в законі "Про вищу освіту" україновбивчі новели від т. Гриневич про право тестуватися мовами національних меншин під час ЗНО. Саме з її подання цей припис із умов ЗНО став буквою закону. Не важко здогадатися, що ця виплекана в Україні нацменшина – це насправді московські ОКУПАНТИ, яким предобре живеться в Україні, а також перевертні, що ніяк за 25 років не здатні визначитися, якого вони роду-племени.

Як бачимо, ця львівська, вже так вправно омосковлена товаришка, не зупиняється у своєму бажанні задовольнити право нацменшин коштом знищення права титульної нації. Вона ж бо зробила своїм консультантом, а тепер очільником департаменту в МОН одіозного засланця з Москви Ю. Кононенка, що пречудово працював у Табачника й відповідав за мовні питання в освіті... Це саме він тепер заявив, що Міносвіти на чолі з Гриневич обрало курс на двомовність.

Логічно й інше, що так званий "майданівський" міністр освіти Квіт видав Наказ N1392 від 25.11.2014 з такою промовистою назвою "Про визнання таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 09.07.2009 N642", у якому йшлося про обов'язковість викладання в негуманітарних вишах української мови, історії України, культури. Для цього навіть вигадано безглузде обґрунтування: новоухвалений Верховною Радою VII скликання Закон "Про вищу освіту" від 01.07.2014 N1556-VII, в якому начебто не прописано нормативних гуманітарних дисциплін. Словом, Діма Табачнік може аплодувати: його недовершену справу блискуче зреалізовують квітогриневичі!!!.

У цьому контексті варто нагадати деякі абеткові історичні істини. Під впливом колонізації України Москвою, відповідно до перепису населення 2001 року, 6 мільйонів українців не визнали за рідну мову українську або визнали її другою після російської. Найбільше таких зосереджено в Донецькій області – 420 416 осіб, що становить 15.34% загальної чисельности українців, у Луганській – 176 174 особи (11.97%) та в АР Крим – 120 102 особи (24.40%). Це означає, що за національною самосвідомістю вони перетворилися на росіян українського етнічного походження і з чужою ментальністю. І за це ми всі разом отримали неминучу війну в активній фазі з анексією наших територій. Очевидне й інше: такі протиприродні і загрозливі для української держави явища могли статися лише через навальну міграцію росіян на Схід та Південь України як непохитну опору імперської московської політики. Зокрема, робочу силу на шахти Донбасу як промислово розвинутого терену, на відміну від відсталої Росії, вербують у 1921-1922 роках у Росії. Відтак понад половина етнічних росіян (із 8 334 100 (17% осіб)) проживає в 6 східних областях України – Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській і Сумській, що ще й до того виморені голодом 1933-го і знову заселені чужинцем. Отже, сума 6 млн. зденаціоналізованих українців плюс близько стільки ж етнічних росіян викидують на поверхню адекватних собі персонажів покорченої української історії типу Єфремова, Симоненка, Гриневецького, що просували й утвердили відомий мовний закон Путіна, який 232 депутати ВР VII скасували 23 лютого 2014 року, але його не підписав раб Турчинов і не хоче підписувати раб Парубій, бо президент – це раб Порошенко, обраний або з переляку або через тотальне рабство... Логічно, що через відсутність національної сили та національного самоусвідомлення більшости українського суспільства на зміну ригокомуністам прийшли притрушені ліберально-европейською пудрою гриневичо-скрипники з незмінними литвинами.

Психологічно їхня власна внутрішня потворність потребує поширити її на інших: вони перевертні, інші окупанти – виходить потужна суміш дегенерації, явлена у законопроєкті "Про освіту" (див. більше про це в моєму давнішому матеріялі від 2010 року (http://www.old.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/016870/).

І ще нагадаю владним ліберастам, що Україна зовсім не є багатонаціональною державою, позаяк, відповідно до перепису населення 2001 року, в Україні проживає 77,8% українців (37 541 693 особи), а відповідно до стандартів ООН мононаціональним суспільством є таке, де представників одного етносу – не менше, ніж 70%. Серед представників інших національностей найбільше окупанотомовних росіян – 17%, більшість із яких і досі не можуть змиритися зі зміною свого статусу з окупанта на представника меншини. Звідси українсько-російські мовні стосунки – це постійний стан війни, що з фази вогнепальної зброї переходить у фазу ментального протистояння. Дві мови – жертва і колонізатор – на одній території – це постійна війна, в якій переможе лише хтось ОДИН. Отож пропонована мовна стаття закону "Про освіту" – це найкраща допомога з тилу Міністерства освіти і науки із забезпечення ворога найкращими патронами. Бо вони стріляють в українську ідентичність. А це і є основна мішень доморощених перевертнів і всіх наших закордонних "друзів", які всіма своїми силами "вболівають" за Україну без УКРАЇЦІВ. А МОВА і є нашим найяскравішим визначником.

Звісно, цей "европеїзаторський" закон має підтримати й утвердити ще одну мову в нашій державі: про неї у мовній статті згадано аж двічі – англійську. Що ж, англійці шукають по світу готових платити за їхню мову і поповнювати б'юджет Великобританії. Тепер, аби отримати звання доцента чи професора маєш заплатити за складання іспиту з англійської 2.300, за семестрові курси приблизно 2.000, за книжку з диво-англійської – понад 400 грн., за лекції англійською тобі доплатять наприкінці семестру по два оклади, за англомовні статті у так званих науковометричних закордонних джерелах англійською також фінансово заохотять подвійною платнею... А свою, в негуманітарних вишах, відповідно до горезвісного указу Квіта, скоротять, а то й дошками заб'ють. І це вже лавиновидний процес по всій країні-колонії. Яке довгождане визволення українців: у рабство відразу двох мов – і російської, і англійської! Браво, европеїзатори. Словом, як казав Шевченко: "Просвітити, кажуть, хочуть / Современними огнями. / Повести за віком, / За німцями, недоріку, / Сліпую каліку". Це ж саме до них, сліпоглухонімих "рабів з кокардою на лобі", Шевченкове посланіє.

Звісно, чужі мови треба знати, але аж ніяк не коштом знищення своєї, якій не передбачено не лише особливих підтримчих заходів, але й через закон "Про освіту" забезпечено ролю служниці й вічно винної невістки у власному домі...

Ось така вона – розплата українцям за яничарство, за вічну філософію меншого зла, за переорієнтацію цінностей з духових на споживацькі й безпринципне прощання політичних зрад... Дай, Боже, аби це був урок для нації ставати сильною, агресивною та експансивною принаймні на власних теренах. Ще буде друге читання. Знаю, що свободівці за цей евроосвітній фантик з московською начинкою не голосуватимуть. Тримаймося і наступаймо!

powered by lun.ua
Коментарі — 207
vurobnuk _ 17.10.2016 13:44
IP: 212.86.228.---
Alexey Mikhaylov:
Ти вже облажався з дисертаціями, стандартами електркою, мовою...
Не куди тебе ще понесло про карате,?
Ти ж в жодній галузі "ни ухом, ни рылом"
Ua Gall _ 17.10.2016 10:20
IP: 176.104.190.---
Alexey Mikhaylov:
Alexey Mikhaylov:

Слава Киевской Руси -НоВоРоссия,умри!

По настойчивой просьбе колорада.

Отвечает писАтель России Василий Дворцов.
"Нация формируктся языком.Кровь и почва в этом процессе вторичны,Именно язык создаёт нород,через язык в нацию входят и вживаются и новые этносы,и новые (имперские) пространства.

Зачем суёте нам
Ущербный свой язык.
Язык корявый,
Язык кровавый,
Язык колорадов-
Его нам не надо!
-Vesna- _ 17.10.2016 08:30
IP: 93.72.143.---
Ua Gall:
поправка;
Вся Россия русская свинья!
Та свинья свирепа и космата,
В грязной луже гордо возлежа,
Кроме водки,наглости и мата
Больше за душою ни шиша.
Не стоит упрощать противника... а в нашем случае – просто заклятого врага (если смотреть на истинные мотивации Москвы-орды).
Pavlo Koma _ 17.10.2016 00:52
IP: 46.201.3.---
Червоно-чорний прапор необхідно зробити прапором Збройних Сил України. Таку думку висловив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука – Червоний, то любов, а чорне, то журба...
Iryna Koliadenko _ 17.10.2016 00:50
IP: 46.119.50.---
Logic2009:
Нацисти – то росіяни, які виправдовують масові вбивства тільки тим, що вони рускіє. Тільки росіяни здатні вбивати мільйони людей, звісивши ноги в ріки крові, та милуватися собою
Iryna Koliadenko _ 17.10.2016 00:47
IP: 46.119.50.---
Уявляєте, в 1995 році диктатор Лукашенко прийняв аналогічний закон і теепр білоруси – нездатні повстати і повалити Лукашенка та його кгб. Їхня країна, так само як і росія – просто частина орди. І уявіть собі, ми, плстмайданне суспільство, яке мало б рухатися вперед, в 2016 році хочемо прийняти закон,який ПОГОНИТЬ НАС В СОВОК, зробить з України частину СРСР, Тайожного Саюзу. Уявіть собі, ми летимо в минуле. Невже ви стерпите? Невже не дасте росії по зубах? Ганьба!
Iryna Koliadenko _ 17.10.2016 00:44
IP: 46.119.50.---
Треба не допустити цього, змусити владу відмовитися від цього закону!
Ольжич _ 16.10.2016 22:58
IP: 130.180.210.---
Це дуже мало не голосувати,потрібно блокувати трибуну і збирати українців під Верховну Раду! Скільки ще будуть малороси керувати в державі?
Ua Gall _ 16.10.2016 22:44
IP: 95.215.157.---
поправка;
Вся Россия русская свинья!
Та свинья свирепа и космата,
В грязной луже гордо возлежа,
Кроме водки,наглости и мата
Больше за душою ни шиша.
Ua Gall _ 16.10.2016 22:41
IP: 95.215.157.---
Andrey Mikhaylov:
Да по фигу, есть у Вас фашизм или его нет это Ваше дело, Другое дело, Мы противостояние с США перенесли со своих границ на чужие, а кто там фашисты или хохло...дисты нам нас...рать.
Слава Киевской Руси – НоВоРоссия, умри!

Ирка Иркина
Вся Россия -русская свинья!
Та свинья свирепа и космата,
В грязной луже гордо возлежа,Кроме волки,наглости имата
Больше за душою ни шиша.

Ни стыда,ни совести,ни чести-
Нагло хрюкнув,русская свинья
Мир учит берётся с новой спесью,
Штатам набивается в друзья.
Logic2009 _ 16.10.2016 22:33
IP: 91.196.178.---
Мои родственники прибыли в воронежскую область в 1650 году с подмосковья.
=====================================================
Точно, они были среди 28 Панфиловцев, министр культуры Мединский намедни хвалил
фильм о них.
Ха-Ха-Ха.
Семижопов, ты полный кретин, и продажная шкура.
За копейку от своих корней отказываешься, нацистская скотина.
Logic2009 _ 16.10.2016 21:59
IP: 91.196.178.---
А ты хоть знаешь, что первое рождение "украинца" произошло в свинарнике у ляха,а родила его хохлушка, которую трахал пьяный лях на скотном дворе?
======================================================
Семижопов, это была твоя прапрапра...прабабушка.
Никакой ты не "русский", в Воронеже 90% украинцы.
У тебя, как и у твоего Кумира Гитлера, комплекс
неполноценности.
Ua Gall _ 16.10.2016 21:30
IP: 95.215.157.---
Русская история до Пера Великого-это одна панихида,а после Петра Великого (и до наших дней) -
одно уголовное дело.
Фёдор Тютчев.

Слава Киевской руси – НоВоРоссия умри!

Давайте дружно ухнем
И на русский мир пукнем.
Там вас братом назовут
И всё ваше отберут.
Там из несогласных
Делают негласных,
А очень строптивых
Там мочат в сортире...

А кто в русский мир не хочет,
Того фашистои или
Террористом назовём
И на него войной пойдём.
Хайль Гитлер!Хайль Сталин!Хайль Путин!
Ua Gall _ 16.10.2016 21:02
IP: 95.215.157.---
Andrey Mikhaylov:

Балда,а шо такое обыкновенный фашизм?

По заказу колорада.

Вот что такое обыкновенный русский фашизм.
Украинце нужно убивать,убивать и убивать,это я вам как профессор говорю.
Александр Дугин

Балда,а почему у вас слова склоняются,а затем падают по падежам?
Как поступает народ так поступают и слова.
vurobnuk _ 16.10.2016 20:58
IP: 94.178.188.---
Ua Gall:
5+
vurobnuk _ 16.10.2016 20:56
IP: 94.178.188.---
Andrey Mikhaylov:
Andrey Mikhaylov:
vurobnuk:
Andrey Mikhaylov:
УПС...
Евана как!!!,,, Москвини вирішили не тільки приписувати собі чужу історію, а ще й свої "скрепы, происхождение и нац.достоинства" приписувати людям...)))))))
Ты про кого, я что то не понял!?
Як це про кого? Про москвина тупого!
Ua Gall _ 16.10.2016 20:51
IP: 95.215.157.---
И в мире нет ничего кровавее,
Чем русский фашизм и православие.

Балда,а зачем вам второй русский?Шобы жить и говорить по русски,а по украински токо понИмать
его об.
Балда,гляди; украинский ребёнок писчит пыском?А чем писчит ваш р ебёнок? Понятное дело,шо е...алом.
Зачем суёте нам
Ущербный свой яЗык,
Где суффикс"ИР" немецкий
(Ныне исконно русский)
Вам помог творить слова
От Петра – и до Второй.
Так возник ваш новояз.
Ua Gall _ 16.10.2016 20:38
IP: 95.215.157.---
гаЗпадам географическим украинцам -от всей дуШИ!

Балда,а шо такое обыкновенный фашизм?Глянь на комменты колорадских троллей!
Презрение к другим народам и отрицание их языка -то и есть обыкновенный фашизм.

Зачем суёте нам
Ущербный свой язык,
Где есть ребята
И есть ребёнок.
И где дети есть
Но нет дытыны.

Балда,гляди-украинский р ебёнок писчит пыском! А ваш чем? Понятное дело -е...алом!
vurobnuk _ 16.10.2016 20:33
IP: 94.178.188.---
Andrey Mikhaylov:
УПС...
Евана как!!!,,, Москвини вирішили не тільки приписувати собі чужу історію, а ще й свої "скрепы, происхождение и нац.достоинства" приписувати людям...)))))))
vurobnuk _ 16.10.2016 20:20
IP: 94.178.188.---
Andrey Mikhaylov:
Які глибокі знання історії!!! З якої ж вигрібної ями вони "почерпнуты"?Напевне в бібліотеці Лєніна?)))))))
vurobnuk _ 16.10.2016 20:04
IP: 94.178.188.---
Andrey Mikhaylov:
Бидло якраз після брагожранія та снохачества приводить на світ упоротих москвинів.
vurobnuk _ 16.10.2016 20:02
IP: 94.178.188.---
Andrey Mikhaylov:
Обов'язково подивлюсь 112.
Ще на телебаченні є сурдопереклад для глухо-німих інвалідів. А для зайво-хромосомних лінгво-інвалідів, напевне, є переклад на...усскій язик. Чи не так?
Сподобалась мені стаття-скарга як в якійсь з прибалтійських держав відмовили навозній "барышне" в спілкуванні на...усском.
vurobnuk _ 16.10.2016 19:58
IP: 94.178.188.---
Andrey Mikhaylov:
ПАРЄ вже відколи в Україні?
vurobnuk _ 16.10.2016 19:51
IP: 94.178.188.---
Andrey Mikhaylov:
Не будуть. Я був на семінарах й тренінгах що проводились як в Чешських Будейовіцах, так і в Києві – все англійською.
Щодо поляків – то виключно українською та польською. Жодного натяку на "наречие".
І якщо ж для тебе "значимое произведение" – це "Мурзилка", то таки – так.)))))
vurobnuk _ 16.10.2016 19:42
IP: 94.178.188.---
Andrey Mikhaylov:
Andrey Mikhaylov:
lohik:
Мир стал глобальным... И языком международного общения явно становится английский язык... Во всех европейских государствах для школьников начальной иностранном языке в основном являются английский... Я был во Франции... С французами общался на английском, которую знал и я и они...
Несомненно международный это английский, но между славянами международный это Русский.
На Украине 80% населения говорит на Русском.
Не говорить, а володіє. На відміну від лінгво-інвалідів, що хочуть виключності для "московитского наречия".
Значить чехи, поляки, хорвати та всі ін. – не слов'яни?))))
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter