Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

Закон про смерть державного статусу української мови N5670

17 березня 2017, 15:02

Панове! Наводжу лише кричущі статті з мовного законопроєкту N5670, що логічно продовжує закон Ківалова-Колесніченка. Тому й кричать так голосно про нього, абсолютно замовчуючи ще два глибоких закони 5556 і 5669. Саме законопроєкт N5670 втілює в життя московсько-медведчуківську ідеологему "Єдина країна – Єдіная страна" і найпоказовіше про це свідчить Ст. 1, пункт 2, що практично скопійована зі Статті 6. "Державна мова України" із закону Ківалова-Колесніченка, пункт 3: "Обов'язковість застосування державної мови чи сприяння її використанню у тій чи іншій сфері не повинні тлумачитися як заперечення або применшення права на користування регіональними мовами або мовами меншин у відповідній сфері та на територіях поширення".

Стаття 1. Українська мова – єдина державна мова в Україні

2. Статус української мови як єдиної державної мови не може бути підставою для заперечення мовних прав і потреб осіб, що належать до національних меншин. (Себто повне утвердження мов національних меншин у супротиві до державної мови, що для окозамилювання названа у статті "єдиною державною мовою". Саме це положення є наскрізною шизопсихоглосною ідеєю закону, що насправді за медведчуківсько-порошенківськими і садовістськими планами має зреалізувати гасло "єдина країна – єдіная страна").

Стаття 2. Сфера дії Закону.

2. Дія цього Закону не поширюється на сферу приватного спілкування та здійснення релігійних обрядів. (Себто зумисне виведення державної мови з приватної сфери, що є ірраціональною основою утвердження державної мови).

Стаття 20. Державна мова у сфері телебачення та радіомовлення

6. З метою задоволення потреб національних меншин, іноземної аудиторії чи з освітньою метою телерадіоорганізації можуть здійснювати мовлення іншими мовами. Сумарна тривалість іншомовних телерадіопрограм і передач не може перевищувати для загальнонаціональних мовників – 10% від часу добового мовлення, для регіональних та місцевих мовників – 20% від часу добового мовлення, а для суб'єктів державного іномовлення України – 60% від часу добового мовлення. (Себто подальша мовна шизофренія в інформпросторі, що руйнує підсвідомість, особливо на рівні змушеного перемикання мовних кодів).

Стаття 21. Державна мова в друкованих засобах масової інформації

2. За бажанням засновника друкованого засобу масової інформації він може видаватися також у двох чи більше мовних версіях, одна з яких – державною мовою. При цьому обсяг, зміст, періодичність версій іншими мовами мають відповідати обсягу, змісту, періодичності версії державною мовою, а тираж української мовної версії має становити не менше 50% сукупного тиражу всіх мовних версій цього друкованого засобу масової інформації. (Себто свідомий курс на паралельне існування інших мов, що обмежуватимуть поле державної мови).

Стаття 22. Державна мова у книговиданні та книгорозповсюдженні

2. На розсуд авторів, видавців книжкове видання може видаватися поряд з державною мовою іншими мовами. При цьому текст, обсяг, зовнішній вигляд книжкового видання іншою мовою має відповідати тексту, обсягу, зовнішньому вигляду книжкового видання державною мовою. Кількість таких мовних версій книжкового видання не обмежена, при цьому тираж книжкового видання державною мовою має перевищувати тираж цього книжкового видання, виданого будь-якою іншою мовою.

5. Книжкові видання державною мовою мають постійно становити не менше 50% назв книжкових видань від загальної кількості назв книжкових видань в кожній книгарні, іншому закладі, що здійснює книгорозповсюдження, окрім книгарень, які розповсюджують книжкові видання виключно книги офіційними мовами Європейського Союзу. (Себто будь-який корисний ідіот законно зможе вимагати у будь-якій книгарні, де тепер, до прикладу, продають ВИНЯТКОВО українськомовні книжки, мати в продажу ОКУПАНТОМОВНУ літературу).Стаття 23. Державна мова в сфері електронних інформаційних систем


6. Інтернет-представництва (в тому числі, інтернет-сайти, сторінки в соціальних мережах тощо) органів державної влади, підприємств, установ та організацій державної та комунальної форм власності, засобів масової інформації, зареєстрованих в Україні, а також приватних підприємств що реалізовують товари та послуги в Україні, виконуються державною мовою. Поряд з версією інтернет-представництв (в тому числі, інтернет-сайтів, сторінок в соціальних мережах тощо), виконаних державною мовою, можуть також існувати версії іншими мовами. Версія українською мовою завантажується за замовчуванням та має не менше за обсягом та змістом інформації, ніж іншомовні версії. (Себто яскрава демонстрація вторинности державної мови і випинання чужомовних пріоритетів в електронних інформсистемах та утвердження права на чужу мову).

Стаття 24. Державна мова в сфері інформації для загального ознайомлення

1. Інформація для загального ознайомлення (в тому числі оголошення, покажчики, вказівники, вивіски, повідомлення, написи та інша текстова, візуальна та звукова інформація) подається державною мовою та може дублюватися іншими мовами. (Себто демонстративна диверсія проти державної мови в найширшій сфері комунікації).

Стаття 26. Державна мова в сфері обслуговування споживачів

2. На прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін. (Себто утвердження абсолютної необов'язковости державної мови у сфері сервісу, що є щоденним мовним буттям).

Стаття 29. Державна мова в сфері охорони здоров'я

1. Мовою охорони здоров'я, медичної допомоги та медичного обслуговування є державна мова.

2. На прохання особи, яка звертається по отримання медичної допомоги чи медичного обслуговування, її персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін. (Себто утвердження необов'язковости державної мови у царині здоров'я-життя).

Стаття 32. Державна мова у сфері транспорту

3. Мовою обслуговування пасажирів на транспорті є державна мова. На прохання пасажира його індивідуальне обслуговування може здійснюватися іншою мовою, прийнятною для сторін. (Себто абсолютне заперечення самого статусу державної мови, що передбачає передусім обов'язок застосування державної мови, а не способи її замінити!).Стаття 34. Мова звернень до громадських об'єднань, політичних партій та юридичних осіб приватного права


2. Зареєстровані в Україні громадські об'єднання, політичні партії та юридичних осіб приватного права можуть також брати до розгляду звернення іншими мовами. (Себто показове усунення державної мови з суспільно-політичного життя).

І цю базгранину ці малороси під керівництвом, очевидно, що медведчука, називають "Закон України Про державну мову"! Насправді – це закон про смерть державного статусу української мови.

"Доборолась Україна / До самого краю. / Гірше ляха свої діти / Її розпинають [...] Просвітити, кажуть, хочуть / Материні очі / Современними огнями".

Окремо про освітню статтю 17 дивись: НЕБЕЗПЕЧНО!!!! ПРО ЛІБЕРАЛЬНО-МОВНІ ОБГОРТКИ ''мовного'' законопроєкту N5670

Ірина Фаріон, доктор філологічних наук, професор

Коментарі — 126
Любомир Черняховский _ 19.03.2017 22:08
IP: 37.53.177.---
Олег Колиушко:
Олег Колиушко:
Любомир Черняховский:
Олег Колиушко:
А ще індєйци і ковбойци)))))))))))
А по существу?
По суті – москвини єдині хто є чьи або которые.
Олег Зуб _ 19.03.2017 21:25
IP: 37.229.133.---
Ольга Луців Сидорова: Бачте, Олечко, в чому різниця між нами: якщо фахівець з України де небудь в Парижі чи – Лондоні збере Ваші перли – "...звичайний троль/прихований/маскуючийся "махровий" руSSофіл та фанатичний/одержимий/неадекватний українофоб...антиукраїнська потворність...руSSSSSSSSSSSSкій мир" та ін. – ВІН З ЛЕГКІСТЮ ЗРОБИТЬ ВИСНОВОК, ЩО УСІ ГАЛИЧАНСЬКІ АБО, БОРОНЬ БОЖЕ, УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ – ЩОСЬ НА КШТАЛТ ЕЛЬЗИ КОХ ЧИ Р. ЗЕМЛЯЧКИ, про європейські принципи навіть не чули та відстали від часу років так на 80...
.І при цьому – ГАРАНТОВАНО ПОСИВІЄ...:))

А ось мені, грішному за мої погляди не буде соромно ані перед європейцями, ані перед українцями, ані навіть перед росіянами. БО ХОЧ БИ ЗАПОВНИЛИ УСЮ ТИСУ ОТРУТОЮ – А ВОНИ ТАКИ ЄВРОПЕЙСЬКІ...
Олег Зуб _ 19.03.2017 21:08
IP: 37.229.133.---
Ой, олечка луцив опять разразилась длиннейшей филиппикой, в которой нет ни слова правды, а только свободовское отношение к инакомыслящим... Похоже, я единственная цель ее нечастых вылазок на УП.
Чем бы испорченное дитя не тешилось – лишь бы...кхм... не просило...
Ольга Луцив Сидорова _ 19.03.2017 20:21
IP: 130.211.103.---
(закінчення) "Доля" на УП цього Олега Зуба, як і усіх його "реінкарнацій (бувших чи наступних) – ЗАВЖДИ (!!!) однакова – "сконати як шолудивий пес під парканом", тобто – більшість його дописів приречені бути видаленими, а сам він – бути "забаненим"!

Тож НАГАДУЮ ВСІМ – БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Олегом Зубом – ЦІЛКОВИТО БЕЗГЛУЗДІ (типичный "мартышкин труд")! ТОЖ І – НЕ ТРЕБА ДАРЕМНО "ГОДУВАТИ ТРОЛЯ"! (Звісно – якщо тільки – ви не переконаний (або, навіть, штатний) "годівник" таких особин)
Ольга Луцив Сидорова _ 19.03.2017 20:19
IP: 130.211.103.---
(продовження)
Зазвичай він (зараз – Олег Зуб) СТРАЖДАЄ НА ЯВНУ/ВИРАЗНУ МАНІЮ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ галичанами ("підляшками, греко-католицькими ксьондзами, гірськіми команчами"), всі які – за його термінологією – "єзуїтського семені" (???);майданівцями/ бандерівцями/ націоналістами/ свободівцями/ "правосєками" – тобто всіма громадянами України, які мають українську національну свідомість, та іншими "ворогами людства" та "руSSкава мира". Інколи до цього додаються якись "Олечки Луціви" та інші "тоталітарісти" (???)...
Тобто – він постійно плутає кабінет свого психіатра зі сторінками для коментарів на "УП", тому щиро, не криючись ділиться з нами всіма своїми хворобливими галюцинаціями/мареннями/жахами та привидами.
І при цьому – ще жодному (!) дописувачу жодного (!!) разу на протязі багатьох років (!!!) не вдавалося хоч в чомусь "переконати" або "переспорити" жодну його "реінкарнацію" (див.закінчення)
Ольга Луцив Сидорова _ 19.03.2017 20:18
IP: 104.199.98.---
НАГАДУЮ УСІМ, що користувач УП Олег Зуб – чергова "реінкарнація" одержимого ватяного рашистського пропаганд*она та патологічного брехуна, найбільш відомого як jut
Всіх його "іпостасєй" – деякі з яких "прожили" на УП декілька днів, навіть годин – і згадати неможливо!
Багато разів був викритий іншими користувачами УП у брехні та у спробах маніпуляцій, тобто неодноразово ними "макався власним личком у власне лайно", але – з маніакальною впертістю – продовжує з'являтися під новими "ніками". І в кожній його "іпостасі" – його сутність – тваринна українофобія, фанатичне проповідування "руSSкава міра", відсутність логіки, механічна ретрансляція одних і тих самих тем, навіть фраз, зневага, презирство та образи інших – ніколи (!) і ні за що (!) не змінються!
(див.продовження)
Олег Колиушко _ 19.03.2017 19:51
IP: 104.155.92.---
Любомир Черняховский:
Олег Колиушко:
А ще індєйци і ковбойци)))))))))))
А по существу?
Andrey Kononenko _ 19.03.2017 19:46
IP: 188.163.73.---
Олег Зуб:
Так это ты джут-ненавидящий-украинцев? Тю, как я тебя не узнал.
Любомир Черняховский _ 19.03.2017 19:18
IP: 37.53.177.---
Олег Зуб:
Справді? Значить сталість рабського менталытету – это для "справжных кызякив" харашо.
Олег Зуб _ 19.03.2017 18:37
IP: 37.229.133.---
Любомир Черняховский:
Олег Зуб:
Можливо й відвідую туристом...
А ти вже на московії на ПМЖі?
А то ти ІП не подивився... В нас тут -Слобожанщина, яка, до речі ніколи не входила до складу інших держав, окрім РІ. Це ж не Галичина, що входила і до РП і до АВІ. і таким чином повністю втратила самоідентифікацію та самоорієнтацію...
Любомир Черняховский _ 19.03.2017 18:19
IP: 37.53.177.---
Олег Колиушко:
А ще індєйци і ковбойци)))))))))))
Олег Колиушко _ 19.03.2017 17:28
IP: 35.187.34.---
Любомир Черняховский:
Karl Jadan
Жодна нація світу не зветься "іменем прілагательнім".
Окрім москвинської популяції.))))))
Что за чушь? У многих народов слова, обозначающие национальность и связанные с этой национальностью прилагательные совпадают.
Например, American, Deutsch, Italiano и т.д.
Любомир Черняховский _ 19.03.2017 17:16
IP: 37.53.177.---
Олег Зуб:
Можливо й відвідую туристом...
А ти вже на московії на ПМЖі?
Олег Зуб _ 19.03.2017 16:55
IP: 37.229.133.---
Любомир Черняховский:
Олег Зуб:
Дякую.
Ну то ти здрисниш вслід за тим карЛОм?)))))
Це, скоріше зробиш ти – або до неньки Польші, або до землі обетованої – Ізраїля, хто там тебе розбере...
Любомир Черняховский _ 19.03.2017 15:56
IP: 37.53.177.---
Олег Зуб:
Дякую.
Ну то ти здрисниш вслід за тим карЛОм?)))))
Олег Зуб _ 19.03.2017 15:08
IP: 37.229.133.---
Любомир Черняховский:
Олег Зуб:
Забери Карла – й на двох дикунів стане менше.
Диви-світоч цивілізації з полонин... Просто другий Льова Ребет.
Любомир Черняховский _ 19.03.2017 13:12
IP: 46.200.195.---
Кирюха Корженко:
Ніхто так за українців не "дбає" як...усскіє.
Любомир Черняховский _ 19.03.2017 13:10
IP: 46.200.195.---
Alexey Mikhaylov:
Як у москвинів процес мислення йде через пряму кишку!!
Значить ця навозна худоба вважає що на московії – повинен бути виключно...усскій язик
А в Україні якщо не хочеш говорити на москвинському нарєчії, то цим самим москвинам ущємляють "путина".)))))
Yaroslav Yurkiv _ 19.03.2017 13:05
IP: 104.155.92.---
Кирюха Корженко:
Alexey Mikhaylov:
"Совет директоров МВФ отложил обсуждение программы Украины"
Возмущает то, что эти ненормальные не понесут ответственности за свои действия, они да же не понимают, не сознают что делают. Они легко могут довести ситуацию до критической, как с голодомором, и тут же сдрыснут по сытым схронам. В который раз, за всё будут расплачиваться украинцы.
Якщо вийшли зі схронів, то доведуть справу до лохічного кінця...кацапскава та хахляцкава!
Yaroslav Yurkiv _ 19.03.2017 13:02
IP: 104.199.98.---
Andrey Kononenko:
Alexey Mikhaylov:
Еслм бы не было ватных долбо...б, то могло бы не быть Фарион в политике. Если бы не российская политика противопоставления украинских регионов друг другу, воплощавшаяся ватными лидерами, Украина была бы сейчас не беднее Польши.
Фаріон буде в політиці завжди, бо окрім ватних, є ще купа інших, в тім числі і своїх.
Andrey Kononenko _ 19.03.2017 12:25
IP: 188.163.73.---
Кирюха Корженко:
Alexey Mikhaylov:
"Совет директоров МВФ отложил обсуждение программы Украины"
Возмущает то, что эти ненормальные не понесут ответственности за свои действия, они да же не понимают, не сознают что делают. Они легко могут довести ситуацию до критической, как с голодомором, и тут же сдрыснут по сытым схронам. В который раз, за всё будут расплачиваться украинцы.
Ну нашёл, о чем переживать!
Andrey Kononenko _ 19.03.2017 12:23
IP: 188.163.73.---
Alexey Mikhaylov:
Еслм бы не было ватных долбо...б, то могло бы не быть Фарион в политике. Если бы не российская политика противопоставления украинских регионов друг другу, воплощавшаяся ватными лидерами, Украина была бы сейчас не беднее Польши.
Ua Gall _ 19.03.2017 11:34
IP: 91.200.113.---
Кирюха Корженко:
Alexey Mikhaylov:
"Совет директоров МВФ отложил обсуждение программы Украины"
Возмущает то, что эти ненормальные не понесут ответственности за свои действия, они да же не понимают, не сознают что делают. Они легко могут довести ситуацию до критической, как с голодомором, и тут же сдрыснут по сытым схронам. В который раз, за всё будут расплачиваться украинцы.
Легендарный Севастополь,эх
Город славы немецкой боевой!
Хайль Путлер!
Кирюха Корженко _ 19.03.2017 11:21
IP: 195.5.29.---
Alexey Mikhaylov:
"Совет директоров МВФ отложил обсуждение программы Украины"
Возмущает то, что эти ненормальные не понесут ответственности за свои действия, они да же не понимают, не сознают что делают. Они легко могут довести ситуацию до критической, как с голодомором, и тут же сдрыснут по сытым схронам. В который раз, за всё будут расплачиваться украинцы.
Корупція1097 Уряд реформ307 Україна та Європа917 Aтака Путіна1112 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте