Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

Зе- президента нема

02 січня 2020, 13:32

Під новорічну ніч Зе-блазень переконливо довів, що держави Україна вже НЕМА. За 8 місяців йому блискуче вдалося демонтувати цю державу з допомогою охлосу, що привів його до влади. Не лякайтеся. Не істеріть. Не знаходьте якісь дурні АЛЕ. Не говоріть оцього абсурдного "червоні лінії", які він перейшов давним-давно, коли ще кривлявся в 95 кварталі – видовиську для черні. Держави Україна вже НЕМА, бо це передусім три базові державні інституції: інститут Президента, інститут Верховної Ради як законодавчий орган, інститут судової гілки влади.

Зе- в новорічну ніч виступало з якоюсь маразматичною промовою начебто від імени Президента, але без основних президентських атрибутів: штандарту Верховного Головнокомандувача, національного прапора, національного славня і герба. Воно виступало як якийсь гопник, що просто виліз на екран поговорити про заасфальтовані вулиці, освітлені ліхтарями, але чомусь без мови, ідентифікацій і розуміння, хто ти. Словом, просто розгублена істота, щоб "пожрать і поржать" – типовий homo sovieticus.

Так звана Верховна Рада через монобільшість в турборежимі штампує антидержавні закони, серед яких закон про ринок землі – це просто продаж держави Україна. Судової гілки влади після зміни складу прокурорів у справі розстрілу Майдану також вже нема. Убивць українців передано Москві. Завезено як обмін, себто обман, якихось дивних істот (якщо не брати до уваги кількох адекватних і очікуваних). Справді, яка різниця, ми тепер називаємося Росія чи Україна???? Ліхтарі ж світять і вулиці заасфальтовані, чи не так?

Отже, зосталася лише країна Україна. Незнищенна і Непоборна. З ядром вільних, сильних, одержимих людей, які знають хто вони, задля чого живуть і до чого прагнуть і де їхній дім. Це воїни, що віддають своє життя не за територію, а за державу Україна. Це викладачі, що дають не лише знання, а вчать працювати на благо своєї держави і пишатися її культурними символами та матеріяльними цінностями. Це лікарі, що дбають про здоров'я нації задля сильної держави України.

Це священники, які не верзуть, що Бог – один, а виховують люд у християнсько-національній традиції та служінню і Богові, і національним ідеалам. Це підприємці, що розвивають різні економічні сфери життя задля господарчої сили своєї держави України. Це люди всіх інших фахів та зацікавлень, які просто щасливі від того, що мають свою, незалежну державу Україна як свій дім. Не позичений, а власний, освячений кров'ю захисників та прославлений словом, піснею, пензлем митців.

Ми разом маємо стати АРМІЄЮ протидії цьому бидлякові розряду homo sovieticus на прізвисько Зе-, щоб довести, що воно вже не президент держави, яку само знищило.

powered by lun.ua
Коментарі — 30
Fedor Kulikov _ 06.01.2020 14:10
IP: 35.235.226.---
Віра Бурик:
Шановні, розумний патріот відрізняється від бовдура тим, що будує життя заради процвітання власного народу, а дурень керує до загибелі останнього солдату. Пані Фвпіон – дурепа, мета якої не процвітання власного народу, бо він для дурепи – охлос, а задля загибелі скаженого сусіда. Вона життя готова покластиІ заради цієї мети. Звичайно, не власне.
Ніщо не шкодить нації так, як купка галасливих, красномовних дурнів, зневажаючих співгромадян. Це добре зрозуміли вже навіть у Львові...))
Fedor Kulikov _ 06.01.2020 13:42
IP: 35.235.226.---
Тьотя Іра, Зе-президент є. В тому переконані три чверті українського народу. А ще чверть його ненавидить, але наявність не заперечує. А от вас, скоріше за все, нема. Тобто, галас є, звук є, а от джерела звуку нема.)) Так вважає 99,99 відсотків громадян. Вже навіть у Львові...
Чи вам теж не пощастило з народом?))
Vasyl Shtager _ 04.01.2020 21:49
IP: 35.235.226.---
Віра Бурик:
А де Ви побачили, що я звинувачую Тягнибока, Кошулинського, Гриценка, Садового, Безсмертного, Наливайченка, Кривенка в їх патріотичній нещирості, чи заперечую їх ненависть до ції мразі – Путіна? Я говорю про інше, Путін не політична балалайка, він коварний ворог, за ним стоїть найбілша терористична організація світу – КДБ. Якщо Путін зміг вплинути на вибори в найбільш демократичній і сильній країні світу – США, то невже оцим хлопцям було не зрозуміло, що він піде в Україні тільки на перемогу., особливо з урахуванням такої потужної і продажної 5-ї колони. І щоб не дати йому цю перемогу, треба було тільки об'єднатись. Хіба не бачили, що клоун – це не тільки клоун, а і лялька?
То чим мені треба пройнятись? Я не політик, але як тоді, так і сьогодні я вважаю, політичні лідери, так звані експерти, так звані журналісти – хтось за гроші, хтось по дурості продовжують грати в жмурки. А в цей час Путін і Коломойський через своїх марионеток здають мою країну
Віра Бурик _ 04.01.2020 21:04
IP: 35.235.226.---
Vasyl Shtager:
Ви грали на підтанцьовках у Путіна, пані Фаріон.

Які, до дупи, підтанцьовки, коли йдеться про шалену ненависть до одвічного ворога України?
Вам би не завадило хоча б ледь-ледь пройнятися такою ж...
Vasyl Shtager _ 04.01.2020 17:36
IP: 35.235.226.---
Пані Фаріон, Ви мудра жінка, патріотка, дійсно щиро вболіваєте за долю держави. Але! Пані, Вам не треба "лізти" в політику, бо емоції, яких Ви не здатні стримати, завдають шкоду не тільки вашій політичній силі, а й державі. Часто і Ви і Ваші побратими гонять своїх коней вперед хвостом. От Ви звинувачуєте охлос, який привів до влади, як Ви кажете, блазня. Пані Ірино, до влади привели не блазня, а ляльку, і привів не охлос, а Путін з Коломойським, А зомбований охлос – це тільки їх інструмент, так як і Ви, пані Ірино, Тягнибок, Кошулинський. Невже Ви думаєте, що якщо Путін, втрутившись в вибори навіть в США, тільки спостерігав 4 роки за Вами? Пані Ірино, на відміну від Вас з Кошулинським, який ішов на вибори тільки щоб ще раз показати своє розумне обличчя, – Путін ішов тільки на перемогу. Його можна було зупинити тільки одним – єднанням УСІХ відповідальних за долю країни патріотичних сил. Ви цього не зрозуміли. Ви грали на підтанцьовках у Путіна, пані Фаріон.
Сергей Папков _ 04.01.2020 01:03
IP: 35.235.226.---
Пані Ірино, наявність аксіоми, що точно немає Зе-президента (бо Зеленський кожного дня доводить, що він бозна хто, але тільки не президент) зовсім не означає, що немає і держави Україна! На щастя!, Бо Україна – це не Зеленський, і навіть не кілька десятків його друзяк в ОП і КМ. Держава Україна – це її громадяни, які вважають її своєю Батьківщиною (і таких зовсім немало, ані у відсотках, ані в абсолютних числах).
Будь-яка держава існуватиме доти, доки бажаючих її захистити в різні способи (від найбільш м'яких до найбільш радикальних і агресивних) буде більше, ніж бажаючих її знищити.
Це, до речі, стосується і президентської влади певних осіб (і тут також способи можуть бути різноманітні і неодмінно симетричні з обох боків). Ось про цю аксіому, пан Зеленський не мав би ніколи забувати.
Анатолий Герасименко _ 03.01.2020 20:23
IP: 35.235.226.---
Віктор Совщак:
Анатолий Герасименко:
Яка держава зчезла з мапи світу – сучасному. Ніяка... І Україна буде жити... Питання реалістичне і яке треба ставити завжди... Як ми будемо далі жити? Життя ж є різне...
Мати формальні ознаки державності не є бути справжньою державою: сильною, незалежною, некорумпованою та поважною в світі. Говорити красиві речі і робити справжні корисні справи – також велика різниця...
Елена Величко _ 03.01.2020 15:14
IP: 35.235.226.---
Про ВР та суди – повністю згодна. Це небезпечна політика, що НЕ МАЄ ніякої
стратегії стосовно громадян та розвитку.
Суди, що не захищають навіть ПРИРОДНІ права громадян, а навпаки та ще й нема доступу до правосуддя. бо П-ки зробили, щоб за достойне покарання сплачувати великі кошти судам, однак НЕМА ТАКИХ ГРОШЕЙ, тобто крадії та сволота захистили себе ЧЕРЕЗ ГРОШІ, що в нас же й вкрали.
Але Ви пані Автор вже договорились до того, що Бог вже й в нас різний...хоча світова тенденція,
що БОГ Є ЄДИНИЙ – тільки назви різні. Може ще на приходи поділимо? Не переходьте за червоні лінії, бо Ви стаєте окремим приводом для розбрату. НЕ ВСЕ, що ви КАЖЕТЕ МИ СПРИЙМАЄМО, але не кричимо. Тому й ВИ не кричить, бо Ви – не БОГ, а ми маємо ПРАВО мати власну думку.
САНДРО _ 03.01.2020 14:44
IP: 35.235.226.---
І користуючись нагодою, та сталим січнем Поздоровляю і пана Log Log і п. Александра 1 з Новим роком нашого життя.
Найкращі побажання та перемог України!
Будьмо!
САНДРО _ 03.01.2020 14:41
IP: 35.235.226.---
Чудовий твір!
Просто чудовий!.
Хоч я і не фанат творчості п. Ірини, але від цього блогу отримав задоволення.
І написано дуже м'яко, толерантно (але 73квартал цього не зрозуміє), гарною українською (і з новим словом – національна славня).
Дякую пані Ірино.
Таких блогів би побільше, може і ця дурь у 73% розтане та вилетить з голови.
Log Log _ 03.01.2020 14:19
IP: 35.235.226.---
Микола Романов – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области.
Тупая скотина, Бог не фраер, и скотство возвращается сторицей.
Но умственно отсталому это не понять.
Рано, или поздно ответка будет – Гиви и Моторола ждут кочегара.
Віктор Совщак _ 03.01.2020 13:55
IP: 35.235.226.---
Микола Романов:
Ви що сліпий – чому не дивитеся в люстерко?
Log Log _ 03.01.2020 13:08
IP: 35.235.226.---
Grenader45:
Це настільки очевидно, що не вкладається у голові – чому ця особа не в клітці, а пише ідіотські блоги на УП.
Тому, що вона має IQ більше за 45, не хамить, а пише, що думає.
І право писати блог дали їй, а не Вам.
А Ви точно "ніхто".
Замість хамства писали би аргументи проти, але їх у Вас нема.
Oleksandr Gazin _ 03.01.2020 12:58
IP: 35.235.226.---
Ліберал – вільна людина. Вільна від чесності, правдивості, совісті, моралі, людяності, честі, обов'язків. Людина яка себе ні в чому не обмежує, хочеться збрехати – бреше, хочеться вкрасти – краде, хочеться вбити – вбиває, ніяких обмежень, ніяких заборон, тільки заборонено забороняти. Скажите, свобода однієї людини закінчується там де починається свобода іншої людини? Але людина без моральних орієнтирів не здатна оцінити де починається свобода іншої людини. От і отримуємо безмежні права людини без обов'язків людини. А в цілому життя у "вільному" суспільстві перетворюється в пекло. Злочинність, корупція, наркоманія. А якщо ще і легалізувати проституцію, легкі наркотики? Ну і "ліберальна демократія" – маніпулятивна демократія, де купка багатіїв-олігархів, тримаючи в руках усі ЗМІ, за допомогою брехні, фейків, маніпуляцій, приводять до влади своїх Слуг, потрібних їм і лояльних до них людей. Що і сталося в Україні. До влади прийшли Слуги Олігархії, тупі, неосвічені, аморальні мажори 90-х
Oleksandr Gazin _ 03.01.2020 12:51
IP: 35.235.226.---
Oleksandr Gazin:
тест
Oleksandr Gazin _ 03.01.2020 12:50
IP: 35.235.226.---
тест
zmey-15 _ 03.01.2020 11:58
IP: 35.235.226.---
Stepan Farion:
zmey-15 -
ти не створіння, ти незрозуміла недорозвинута істота та жертва аборту п'яного гінеколога,ти можеш тільки бекати щось нікому крім тебе незрозуміле)))
Ти ж, біомусор, зрозумів!!! Іди попий жовчі фаріонової, бо тебе правда гнітить.
Віктор Совщак _ 03.01.2020 09:08
IP: 35.235.226.---
Vitalii Babak:
Це були багатонаціональны утворення якы за історією рано чи пізно уле розпадуться – На що і вказують Росії і там це добре усвідлмлюють... Щодо Німеччини – це штучно створені дві держави Аналогічноі Корея...Україна в собі нагадує ту ж Францію чи США В них є основа це вранцузький носій і англійський. Ми маємо носій утворення держави це українці і інші. Ці інші не мали на території України свого Вони пришлі (можливо і сотні років тому) Тому такої небезпеки як в Югославії чи Росії в Україні немає і бути не може. Придністровя мало деяку територію яка не належала Валахії. І це проблема для Молдови
Mikola Nazarow _ 03.01.2020 06:42
IP: 35.235.226.---
Анатолий Герасименко:
Шановний пане! Не люблю я зазвичай нікого ображати, але без образи скажу, – ви совок. Якщо ви думаєте, що краще життя для нас Анатолий Герасименко:
має зробити президент.
Grenader45 _ 03.01.2020 01:00
IP: 35.235.226.---
Ця "ніхто", призначило себе на роль "Спасителя охлосу", і несе феєричну маячню із фанатичною вірою у свою виняткову місію.
Істеричне камлання, цілком співпадає з аналогічним по суті, ісламським фанатизмом та його зневажливістю і презирством до всього інородного. З його джихадом, смертниками і публічними стратами "кяфірів". Це не націоналізм, це вже нацизм вищої проби. Тільки що Адольфа замінили на Степана.
Враження, що ця бабоха готова хоч зараз різати, вбивати, топити, стріляти – будь-кого, хто насмілиться хоча б виказати сумнів у "божественості" С. Бандери, чи її, Фаріон, адекватності.
Це настільки очевидно, що не вкладається у голові – чому ця особа не в клітці, а пише ідіотські блоги на УП.
Vitalii Babak _ 02.01.2020 20:55
IP: 35.235.226.---
Віктор Совщак:
Зникла СРСР, Югославія, НДР...
Віктор Совщак _ 02.01.2020 18:36
IP: 35.235.227.---
Микола Романов:
Ви на себе дивилися в люстерко?
iip _ 02.01.2020 17:32
IP: 35.235.227.---
Микола Романов:
...я уже не говорю.../QUOTE]
Колян – ты никогда и не говорил. Ты всегда вонял::))
Сам знаеш факт – Мокша не останется на карте мира. Кгб-шно-фсб-шный выродок Пу развалит страну. Та Мокшу и страной назвать нельзя. Что это за страна с плотностью населения 0,0 человека на кв. километр. На границах соломенные чучела стоят вместо пограничников. А самый успешный военный завод – производство надувных макетов. Та и правят Мокшей большие мастера надувательства. Мокшанцев обмануть не сложно, потому что ты правильно сказал – зря власть их учила.
Сидит ботоксный Пу в "кремле" (по тюркски – крепость) под флагом Голандии, перевёрнутым не по феншую, жуёт в темноте "акционную" вкуснятину и придумывает – что бы ещё такое пиндосам продать. Нефть, газ, лес почитай уже продали на сто лет вперёд. Он – даже картошку продали. Остались табуретки – но это нельзя – из чего водяру бодяжить?

Судя по тебе – ФСБ это полное днище и вонючий отстой:)
Stepan Farion _ 02.01.2020 17:21
IP: 35.235.226.---
zmey-15 –
ти не створіння, ти незрозуміла недорозвинута істота та жертва аборту п'яного гінеколога,ти можеш тільки бекати щось нікому крім тебе незрозуміле)))
zmey-15 _ 02.01.2020 16:07
IP: 35.235.226.---
що це створіння фаріон верзе? Коли цю стару комуняку- кобиляку вже в психіатричну лікарню закриють.
ONLINE
Україна та Європа1085 Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter