24 грудня 2013, 16:38

План. ДІЙ!

Євромайдан не став справжньою революцією. Втім, своєї енергії не втратив. Мільйони людей прагнуть змін. Вимагаючи поваги до себе, вони виходять на площі та вулиці, самоорганізовуються в ініціативи, захищають один одного.

Тепер, коли не вдалось досягнути швидкого успіху, формат боротьби має змінитися. Протест має стати системним та сфокусованим. Його системність – висока частота участі багатьох людей, сфокусованість – концентрація ресурсів на больових точках режиму.

Влада Януковича міцно тримається на трьох стовпах: грошах, силовиках, підтримці сходу та півдня. Вони й мають стати основними точками прикладання наших зусиль.

Напрям 1. Гроші.


Ціль: підірвати фінансову стабільність режиму.

Завдання:

- зупинити крадіжки

В першу чергу, через забезпечення тотального контролю за видатками бюджетів. Закупівлі товарів та послуг мають піддаватися постійним ревізіям та перевірками. Запити документів, звернення до правоохоронних органів мають стати по-справжньому масовими. Задіяні в схемах та ті, хто їх покриває, піддаватимуться публічному тиску.

- заблокувати награбоване

Здобуті корупційним шляхом бізнес-активи "Сім'я" та наближені до неї відмиває та легалізує через міжнародну фінансову систему. Грошові ресурси осідають в європейських та американських банках. Міжнародні стандарти ФАТФ передбачають можливість блокування таких коштів. Інформація та алгоритми з сайту http://yanukovich.info/ має активно поширюватися серед європейських політиків, журналістів та громадськості. Офіси банків мають пікетуватися українцями закордоном.

- зменшити прибутки

Бойкот для компаній режиму, задіяних у грабуванні бюджету. Протести під їх офісами в Україні та в світі, інформаційні кампанії мають завдавати великих репутаційних та фінансових втрат прокладкам Януковича.

Напрям 2. Силовики.

Ціль: послабити лояльність працівників силових структур до Януковича.

Завдання:

- просвітити темних

Правоохоронці повинні досконало знати як працюють та забепезпечуються їх колеги в Європейських країнах. Робота з ними на вулицях та через спеціально створені організації має широко поширитися Україною. Кожен працівник силових органів має системно отримувати інформацію про альтернативу. Під відділками міліції в гучномовці має зачитуватися присяга. Тому, хто виходить на патрулювання містом, громадяни мають передавати пам'ятку про права та обов'язки.

- персоналізувати відповідальність

Всі ті, хто підняв руку на учасників мирних протестів, брав участь в незаконних затриманнях, організовував напади та побиття, фабрикував справи в міліції та судах мають бути ідентифіковані. Про їх причетність до злочинів мають знати всі: їх сусіди, друзі, батьки та знайомі. Перспектива бути ізгоєм має стати фактором особистого вибору.

skoty.info та подібні ініціативи стануть нам у допомозі.

- покарати винних

Всі ті, хто здійснив злочин проти громадян, має бути покараним. Масштабна юридична робота та громадянський тиск, звернення до посольств країн Європи та США має лягти в основу. Винні опиняться в люстраційному списку.

Напрям 3. Схід і південь

Ціль: скоротити підтримку Януковича.

Завдання:

- розповісти правду

Значна кількість мешканців сходу та півдня погано поінформовані про реальний стан справ у країні. Вони не усвідомлюють масштабів розкрадання і ролі "Сім'ї" у цьому. Люди не знають, що в умовах жорсткої економічної кризи активи сина їх обранця зросли на декілька тисяч відсотків. У межах кампанії "Розкажи" ми даватимемо факти та закликатимемо розповідати їх іншим. Мешканці сходу та півдня мають зрозуміти, що в них немає більше жодного раціонального аргументу підтримувати Януковича знову.

- сформувати запит на зміни

Зміни – це більше, ніж непідтримка Януковича. Зміни – це чіткі цілі, механізми їх втілення та можливість долучитися до їх творення. Вільні університети, сплановані візити учасників Євромайданів з інших областей до колег, робота з різними суспільними групами, підтримка здорових ініціатив – те, що стане нам у нагоді.

Написане однозначно робитиме Демократичний Альянс. Якщо Ви поділяєте ці цілі, маєте ідеї, як це можна зробити краще, будь ласка, дайте знати. Цей допис – високо піднята рука з закликом "Разом зможемо більше"! Я написав його виключно для того, щоб знайти більше однодумців.

Приєднатися до нас можна за цим посиланням, підтримати фінансово за цим. Ваші ідеї та пропозиції надсилайте на електронну пошту. У фейсбуці ми тут.

Декілька найближчих днів ми формуємо групи з реалізації різних завдань. Детальні плани будуть розроблені в найкоротші терміни. Давайте разом!До роботи!

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...