25 лютого 2015, 15:17

Кличку: надходження від реклами занижені в рази, а за окремими носіями – у сотні

Результати перевірки ДемАльянсом зовнішньої реклами на столичних вулицях фіксують багатомільйонні зловживання. Корупція в цій сфері була до Кличка і успішно процвітає при ньому. Надходження від реклами до київського бюджету занижені в рази, а за окремими рекламними носіямя – у сотні.

Вулиця Петра Сагайдачного, згідно відповіді управління з питань реклами, як і вулиця Набережно-Лугова, не мають жодного транспаранта-перетяжки над вулицею. Втім, реальність інакша. На цих двох вулицях 38 таких конструкцій. За нашими розрахунками, надходження лише з цього рекламного носія і лише з цих двох вулиць мали б дати до столичного бюджету близько 700 тис грн.В Кличка в своїй базі накопали, що на весь Київ дозволів на розміщення для таких "перетяжок" видали аж 10. Там не заперечують, що, крім цих десяти, в місті "є й інші", але це вже нелегал, який, з їх слів, за дев'ять місяців вони не змогли опанувати. Від цих десяти місто запланувало отримати 48 тис грн. у цьому році.

"Інших", за нашими підрахунками, за тисячу. Надходження від них могло б наблизитися до двох десятків мільйонів.

Загалом, типів рекламоносіїв в столиці понад 30. Серед них куди більші за вагою, ніж "транспарант-перетяжка над вулицею", щити, сітілайти, тумби, вивіски на будинках та інші. І зловживання там не менші, але про це згодом.
Дев'ять місяців не вистачило Кличку, щоб навести лад у цій сфері. Це погано, а враховуючи, що відтепер реклама має годувати дітей у школах, ще й цинічно. Бо після рішення Київради про покриття видатків на дитяче харчування, зокрема й за рахунок додаткових надходжень від реклами, кожна вкрадена гривня годуватиме корумпованих чиновників, замість маленьких, але важливих для нас мешканців столиці.

Я просив би Віталія чимшвидше навести лад у своїй команді. Якщо потрібна допомога, то ми з радістю її надамо. Ми любимо наше місто. Тут живемо, працюємо, ростимо своїх дітей і для нас важливо, щоб воно змінювалося, ставало комфортним і зручним.

Навіть, будучи меншістю в Київраді, ми можемо бути корисними міському голові, зокрема здійснювати контроль за видатками, дотриманням законності, ефективністю рішень. Завжди можемо підказати що і де відбувається не так і як зробити краще.

Ось зараз хочемо запропонувати Віталію Кличку виконати норму закону й оприлюднити результати інвентаризації всіх рекламних засобів столиці, надати публічний доступ до електронної бази.

В такому разі, здійснювати моніторинг та контроль стало б набагато простіше. Ми швидше впорядкували б зовнішній облік міста та наповнили міський бюджет. І діти б їли якісну й смачну їжу. Не за 7 грн за порцію і навіть не за 10.

Давай, Віталій, ми по один бік барикад!

П.С. Ось європейські лідери крокують вулицею Грушевського. А ще рік тому тут стояли беркутівці й бійці внутрішніх військ. Багато чого змінилося. Ось тільки корупція в зовнішній рекламі, як і раніше, лишилася.

Не знаю автора фотографії (

Перепрошую за використання без згадки.

#Київ

#реклама

#корупція

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...