30 листопада 2016, 22:48

Порошенку, Луценку, Авакову: там ті, кого били 30 листопада, в суді ночують

Ми всі, напевно, не забули за останню добу згадати, як три роки тому, в ніч з 29 на 30 листопада Беркут жорстоко розігнав "студентів" на Майдані.

Згадали про той переломний момент, коли "Євромайдан" припинив бути протестом за підписання Угоди про Асоціацію з ЄС і став Революцією Гідності.

Принаймні, моя стрічка рясніла сьогодні повідомленнями і фотографіями тих подій. Ефіри національних медіа теж не оминули цієї дати.

Щойно я повернувся з Шевченківського районного суду, де після чергового суддівського фарсу група потерпілих 30 листопада 2013 року відмовилася залишати залу засідань і оголосила вимоги щодо звільнення Генерального прокурора Юрія Луценка, звільнення з МВС діючих працівників МВС, причетних до злочинів під час Євромайдану, вирішення питання об'єктивного і негайного розгляду справи у суді.

Символічно, правда?

30 листопада люди, побиття яких три року тому вивело на вулиці десятки тисяч киян, стало сигналом для всієї країни, що режим Янукович перетнув межу дозволеного, вимагають покарати тих, хто здійснював злочинні накази і виконував їх.

Символічно, правда, що ці люди і тепер протестують, а ті, хто вчинив насилля і далі працюють в МВС і носять на своїх грудях нагороди?

Символічно, правда, що ці люди сьогодні ночуватимуть в приміщенні суду, а ті, хто на хвилі Майдану став владою, вдома, проігнорувавши те, що відбувається в справах Євромайдану та Шевченківському суді?

Я міг би шукати тисячі причин для виправдання політиків з МОГО табору, з якими був на Майдані, але не буду. Міг би давати оцінку коректності вимог потерпілих, місцю і способу їх оголошення, але не буду.

Я розділяю вчинок цих хлопців, дівчат і підтримую їх.

І прошу Петра Порошенка, Юрія Луценка, Арсена Авакова негайно реагувати. Я говорив з цими хлопцями і дівчатами.

Це ніякий вам ні Шатун, ні агенти Кремля, ні піар чи політична акція. Це громадянська позиція, право на яку вони виборили разом з іншими українцями, як і право її заявити в такий спосіб.

РЕАГУЙТЕ і виправляйте, бо не буде прощення.

#Євромайдан

Контакти в фото звернення.

Друзі, підтримайте!

------------

Коментар можна лишити в фб.

powered by lun.ua

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...