Василь Гацько Співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

Дорожня карта для країни

13 вересня 2017, 19:49

Зволікання з реформами, корупція в найвищих кабінетах держави, дарована владою індульгенція за злочини на Майдані прислужникам режиму Януковича обвалили довіру до Петра Порошенка і його політичних партнерів.

Залишившись без підтримки громадян, між визнанням і виправленням своїх помилок та боротьбою з незгодними й спробою узурпації, ослаблена влада обирає друге.

Андрій Садовий, Михайло Саакашвілі, Анатолій Гриценко, антикорупційні громадські організації та їх активісти, опозиційно налаштовані народні депутати й політики стали мішенями, по яким системно б'ють з урядового кварталу столиці.

Боротьба з опонентами припинила бути політичною. Для знищення конкурентів та критиків влада активно використовує правоохоронні органи, суди, державні підприємства, медіа й кримінал.

Переслідування, дискредитація, провокації й незаконні рішення стали тенденцією, яка спричинила опір.

Вже ясно, що, якщо Петро Порошенко і його партнери не отямляться, то ситуація вийде з під їх контролю. Більш того, вона може стати загрозливою. В час війни з Росією внутрішня політична ситуація в нашій країні – питання національної безпеки.

Нам треба робити країну сильнішою. Не просто сильною, а настільки сильною, щоб вона могла перемогти більш чисельного й озброєного зовнішнього ворога.

Зараз той час, коли варто зробити висновки. І, в першу чергу, ці висновки має зробити влада. Аби зняти напругу в суспільстві, потрібно докласти зусиль, щоб країна більше ніколи не скочувалася до авторитаризму, який неодмінно зробить Україну колонією Кремля.

І ось він рецепт для влади і суспільства на найближчі кілька місяців. Це і є дорожня карта для виходу з політичної кризи:

1. Створити Антикорупційний суд.

2. Скасувати депутатську недоторканість й запровадити працюючий механізм імпічменту президента.

3. Ухвалити антиолігархічне виборче законодавство без корупційних мажоритарних округів й оновити склад ЦВК.

4. Посилити НАБУ, надавши йому право на автономне зняття інформації з каналів зв'язку й зберегти його незалежність через неупереджений аудит.

5. Деполітизувати посаду генерального прокурора, запровадивши відбір кандидатів на цю посаду без політичних впливів.

6. Оновити НАЗК.

7. Ухвалити закон про захист викривачів та етичний кодекс парламенту для запобігання конфлікту інтересів політичних діячів.

8. Скасувати обов'язкове електронне декларування для громадських організацій.


--------

Ось те, що зніме в країні напругу. І дасть можливість зосередитися на інших важливих для країни завданнях. Виконання цього порядку денного для країни – проходження точки неповернення і гарантія того, що ми посилимо наш суверенітет та незалежність.

Це гарантія нашої перемоги!

Що робити, якщо Петро Порошенко і його партнери відмовляться від виконання цих завдань? Змінювати владу раніше, ніж це наразі заплановано.

Що робити, щоб вони не відмовилися? Тиснути! Своє слово має сказати громада!

Тому ми оприлюднюємо порядок денний для країни і закликаємо до його активної підтримки.

Більш того, ці вимоги до влади ДемАльянс передав нашим партнерам, зокрема лідерам Руху нових сил, Самопомочі та Громадянської позиції. Й передамо іншим!

Тиснути треба спільно!

Необхідно врешті пройти точку неповернення. В нас багато роботи!

Загрузка...
Коментарі — 31
Robert Bruce _ 14.09.2017 19:14
IP: 130.211.53.---
Вимагати треба одного – зміни виборчого законодавства!!! І тиснути на це одне!!! Все інше немає значення без справедливих виборів!
Володимир Руденко:
Всё это можно свести к двум пунктам: 1) сделать систему выборов которая бы давала равный доступ всем политическим силам к избирателю и гарантировала сменяемость власти которая не пользуется поддержкой избирателя и 2) развивать независимые СМИ, поддерживать журналистов освещающих события честно и разносторонне. А общество с такими институтами поборет и коррупцию и экономическую отсталость
.
100000%%%% Правда.
А барига почав війну зі свободою слова!!!
Robert Bruce _ 14.09.2017 19:12
IP: 35.190.219.---
Вимагати треба одного – зміни виборчого законодавства!!! І тиснути на це одне!!! Все інше немає значення без справедливих виборів!
LYCIV_OLGA _ 14.09.2017 12:54
IP: 35.190.219.---
(закінчення)
Звичайно – ФСБ ерефії "спить і бачить", щоб у нас в Україні почалися тривалі "заворушення". Але всі їхні "приготування" / очікування чергового Майдану і розрахунок на "п'яту колону" – "марна праця" і безпідставні мрії! Ніяких "кави попити / пісні поспівати під Йолкой" – вже не буде! Якщо "певні сили" і "необхідна і достатня" кількість українських громадян зважаться змінити / знести цю владу – все відбудеться дуже швидко!... Нажаль, тільки – це "видовище " скоріш за все – буде "не для дітей / вагітних і слабкодухих"...

І як шкода, що ті, хто вважає себе "владою" всього цього не розуміють!

А ПЕРЕД УКРАЇНОЮ І ВСІМА НАМИ Є ТІЛЬКИ 2 ШЛЯХИ – АБО ЗМІНИТИСЯ, АБО ЗНИКНУТИ... Природний відбір, пані та панове!...
LYCIV_OLGA _ 14.09.2017 12:53
IP: 35.195.100.---
(продовження)
Але вже зараз у нас в країні з'явиляються сотні тисяч людей, які вміють тримати в руках зброю, можуть організуватися, відчувають несправедливість сьогоднішнього дня, бачать безпорадність держави перед криміналом і його власним злодійством, як і його антиукраїнську, антинародну сутність.
І з кожною "демобілізацією" їх стає все більше і більше...
"Врешті-решт", та "за певних обставин", які теж повільно "дозрівають" (становлення "керівної" політ-сили) саме ці люди можуть почати, – здійснену ще на Майдані "мережеву самоорганізацію", – розповсюджувати по всій країні за допомогою зброї та силою, а не "демократичними, політичними" методами, протистояти криміналу, корупційним чиновникам, антинародним державним і приватним силовим структурам... в ім'я справедливості, так як вони її будуть розуміти!...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 14.09.2017 12:52
IP: 35.195.125.---
(продовження)
А наскільки ці наші радикальні (можливо – революційні) дії (якщо тільки вони відбудуться) будуть мирними/"оксамитовими" або насильницькими/"кривавими" – залежить тільки від наших спільних (!) зусиль (!) кожного з нас (!) Бо "десь" відсидітися (в якійсь "хатинці з краю") – на цей раз – нікому не вдасться, не варто навіть сподіватися...

ЩОДО "СВОГО СЛОВА ГРОМАДИ" – особисто я вважаю – пости LYCIV_OLGA від 27.03.2017 21:42, 21:46, 21:46, 21:51 у блозі Сергія Дацюка "Чи можна відвернути сповзання України в прірву?" від 27.03.17.
Звісно, що зараз – можна, навіть, постьобатися про те, що поки що (!) – "широкі верстви громадськості" ("громадянського суспільства" України) – ще (!) "не доросли" більше ніж дороги перекривати (пропоную вважати це своєрідним "громадським тренуванням"), але (!), в той же самий час, – те ж "волонтерство" (від Майдану до сьогодення) – нечуваний зразок громадянської самоорганізації!...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 14.09.2017 12:51
IP: 35.189.215.---
Авторський "Рецепт для влади і суспільства на найближчі кілька місяців" з 8-ми пунктів – хоч і не повний, але – "від цього можна танцювати"!...І ще автор 100-500 разів правий, коли каже: "Своє слово має сказати громада!"
А ще – на всіх нас, – і пересічних громадян, і політичних діячів, – "чекає" попереду розлучення з наївними ілюзіями та усвідомлення/сприйняття/"зарубування на носі" дуже простого, але й – нажаль – дуже сумного/трагічного факту: ЗМІНИТИСЯ САМА ПО СОБІ ЦЯ ВЛАДА НЕ ЗДАТНА (!!!) ПРИНЦИПОВО, ТОЖ – САМА (ДОБРОВІЛЬНО) ЦЯ ВЛАДА НІКОЛИ І НІКУДИ НЕ ПІДЕ (!!!), ОТЖЕ – НІ ЕКОНОМІЧНОЮ КОНКУРЕНЦІЮ, НІ ДІСКУСІЯМІ В ЗМІ, НІ ВИБОРАМИ – ЦЮ НИНІШНЮ ВЛАДУ ОЛІГАРХІЧНИХ СТАВЛЕНИКІВ НІКОЛИ І НІЗАЩО НЕ ПЕРЕМОГТИ!!!
Тобто – подобається це комусь чи ні, але – нам не уникнути (!!!) "зміни системи", саме шляхом радикальних дій!
(див.продовження)
Rock Anatol _ 14.09.2017 11:13
IP: 35.190.198.---
Гацькj,а Юля де?
Борис Троян _ 14.09.2017 10:15
IP: 185.23.164.---
Только Порошенко впаривает нам, что он НЕЗАМЕНИМЫЙ.Вот же человек с ясным разумом- присматривайтесь!
Vyacheslav _ 14.09.2017 09:59
IP: 93.74.8.---
Я праильно розумію, що пропонується депутатам скасувати недоторканість, а "викривачам" надати недоторканість? Ню-ню, успіхів.
Orest Jj _ 14.09.2017 09:05
IP: 77.52.32.---
Пётро Прошенков:
Yuriy Vologjaninov:
Путіну до самої України немає справи, там всім заправляє США і тільки з ними вирішує ці проблеми, а кого поставлять правити на Україні американці, це їх справа, все одно буде маріонетка.
......Россия похожа на соседа-алкоголика, который целый день обходит дачный кооператив выясняя, что у кого можно украсть. Этот человек не занимается собственным участком, и если и использует его, так только для того, чтобы хранить награбленное.
Ritz _ 14.09.2017 08:08
IP: 35.195.151.---
Объединение БПП и НФ выглядит как попытка уйти от политической ответственности. Они наверное предполагают, что таким образом, поменяв лишь название, словно войдя в святую воду, очистятся от грехов своих. Но нет, мы все помним и лучше бы им (БПП и НФ) в оставшееся время все же попытаться изменить ситуацию с коррупцией, независимостью и добропорядочностью судов, прогрессивными выборным и трудовым правом, благосостоянием граждан (минималка на 2018 год планируется 3800 грн., право, смешно, на свой завтрак они наверное столько тратят) к лучшему. В противном случае "свято место" пустым не останется.
Yuriy Vologjaninov _ 14.09.2017 08:06
IP: 109.95.50.---
Для главы МИД РФ Лаврова уже в декабре 2014 года Порошенко был "лучшим шансом":
"Не могу сказать, что у нас есть какие-либо сложности в контактах с президентом Украины Петром Порошенко, по крайней мере, на уровне руководителей двух стран... Порошенко – лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины" -
korrespondent.net/ukraine/politics/3456866-lavrov-poroshenko-luchshyi-shans-ukrayny

Путина в Порошенко устраивает всё – и его миллиардерство, и его Липецкий РОШЕН, и его "антипутинская" АТО, и его, вслед за Путиным, война против Саакашвили...

"Лучший шанс" для Кремля – Порошенко есть лучший шанс и для украинской олигархии. И потому, это худший шанс для народа Украины.

АНТИОЛИГАРХИЧЕСКИЕ СИЛЫ, ОБЪЕДИНЯЙТЕСЬ!

Юрий Вологжанинов,
киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
blogs.lb.ua/yuriy_vologzhaninov/318291_prednaznachenie_chelovechestva.htm
Володимир Руденко _ 14.09.2017 07:23
IP: 193.34.92.---
Всё это можно свести к двум пунктам: 1) сделать систему выборов которая бы давала равный доступ всем политическим силам к избирателю и гарантировала сменяемость власти которая не пользуется поддержкой избирателя и 2) развивать независимые СМИ, поддерживать журналистов освещающих события честно и разносторонне. А общество с такими институтами поборет и коррупцию и экономическую отсталость
.
Ritz _ 14.09.2017 06:54
IP: 35.195.100.---
Николай Чаварга:
Ritz:
Надеюсь, что политики новой генерации будут честны с народом и не свернут с пути демократизации общества.
- Це все рівно, що сподіватися, що молоді вовки будуть чесно пасти траву.
Это политическая конкуренция. Если сегодня ты не выполнил свои вчерашние обещания, завтра твое место занимают другие, принимая всю полноту ответственности на себя. Наконец-то в Украине политический процесс приобретает цивилизованный вид.
meua _ 14.09.2017 03:45
IP: 130.211.53.---
Это все политика.
А экономика? Где неуплаченные налоги олигархов? Где офшорное законодательство, которое обещал Порошенко, когда его поймали в офшорах? Где новый налоговый кодекс и т.д.
И то, и другое для этой власти только повод для пиара. Ничего от них уже ждать не надо.
Николай Чаварга _ 14.09.2017 00:55
IP: 35.195.243.---
Oleksander Matvienko:
Нічого цього не потрібно, якщо б був прийнятий мій Закон "Про легалізацію фоходів фізичних осіб і визначення їхньої фінансової спроможності". Але в Україні немає жодної партії, яка б поставила в свою програму питання лкгалізації доходів, бо, можливо в меншій мірі, але всі ви так само щоденно обкрадаєте Україну як і бандити, яких критикуєте.
- Чому "можливо"? Ви допускаєте, що вовки раптом стануть чесними, після того, як ви прочитали їм мораль? лазаренки, єфремови, пінчуки, януковичі, кучмоїди, ющі, коломойські і несть числа раптом стануть чесними? Вам, взагалі, скільки років?
Oleksander Matvienko _ 13.09.2017 23:42
IP: 188.231.190.---
Нічого цього не потрібно, якщо б був прийнятий мій Закон "Про легалізацію фоходів фізичних осіб і визначення їхньої фінансової спроможності". Але в Україні немає жодної партії, яка б поставила в свою програму питання лкгалізації доходів, бо, можливо в меншій мірі, але всі ви так само щоденно обкрадаєте Україну як і бандити, яких критикуєте.
Николай Чаварга _ 13.09.2017 23:21
IP: 35.195.10.---
Ritz:
Надеюсь, что политики новой генерации будут честны с народом и не свернут с пути демократизации общества.

- Це все рівно, що сподіватися, що молоді вовки будуть чесно пасти траву.
Ritz _ 13.09.2017 23:07
IP: 35.195.195.---
Правильная программа-минимум. Теперь необходимо организовывать давление на власть, сами они, похоже, ничего из этого делать не собираются, иначе все эти пункты давно были бы выполнены, ведь для их реализации никаких дополнительных ресурсов не надо, нужна лишь политическая воля, о которой мы слышим который год, но не видим нужных для страны результатов. Надеюсь, что политики новой генерации будут честны с народом и не свернут с пути демократизации общества.
Николай Чаварга _ 13.09.2017 22:40
IP: 35.195.151.---
3. Ухвалити антиолігархічне виборче законодавство без корупційних мажоритарних округів й оновити склад ЦВК.
- О-о-о-о... як вас, Ваасенька, не хватало Україні! Нарешті знайшовся Вашингтонюк! З новим і праведним законом! Без корупційних мажоритарок! А партійні, знатьця, безкорупційні!?
А як до влади пролізли сини Януковича? По мажоритарках? Син порошенка? А молодший геній Дубкін?
А слабо Вашигтонюку сказати, що зло/дійсменам треба взагалі заборонити лізти до влади? Навіть якщо він сам і не зло/дійсмен, а просто батько-мати-дружина в нього ДУЖЕ не бідні?

А слабо Вашингтонюку заявити, що через партійні списки, та ще й закриті!!! до влади пролізають повні негідники?
А слабо заявити, що дупотати не тільки стають доторканними, але і ступінь відповідальності зросте пропорційно владному щабелю? Вам і на/фіг не потрібна така влада? А я би пішов!, офіційно даю згоду щоб спецслужби всіх видів слідкували за мною, як тільки вміють, всі докази будуть законними.
Литвинов Юрий _ 13.09.2017 22:04
IP: 109.108.249.---
Карта хорошая, правильная, а вот дорога больно ухабистая.Сначала нужно дорогу хорошенько очистить от порошенко. При этой власти ни каких изменений не будет.
Ostap Kycher _ 13.09.2017 21:25
IP: 35.195.70.---
что то крепкое курят в демальянсе, раскумарили Гацько аш до импичмента с працюючим механизмом
Orest Jj _ 13.09.2017 21:11
IP: 77.52.84.---
Grenader45:
...ну от! План Гацька-Маршалла готовий! Все виявляється дуже просто і ясно. Впірьод таваріщі! Гацько – ЧЕМПІОН!
...Наши цели ясны, задачи определены. За работу, товарищи!
Vlad Doroshenko _ 13.09.2017 21:06
IP: 93.72.70.---
9. Оновити гімн, замість ще не вмерла, співати вже не вмерла
Grenader45 _ 13.09.2017 20:52
IP: 77.123.28.---
...ну от! План Гацька-Маршалла готовий! Все виявляється дуже просто і ясно. Впірьод таваріщі! Гацько – ЧЕМПІОН!
Україна та Європа901 Корупція1081 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter