Дмитро Гнап журналіст-розслідувач

Мерзенні таємниці Януковича

24 лютого 2014, 03:20

Сьогодні в перерві між розгрібанням чорної бухгалтерії Януковича, видалася можливість відвідати сумнозвісну "Хонку" в Межигір'ї.

Ми особливо з колегами не квапилися, тож за дві години вдалося детально ознайомитись з бридкими подробицями володарювання Януковича в його ханському палаці.

Ви вже бачили фотографії "Хонки" зсередини.

Я додам до цього ще кілька вражаючих деталей, які побачив сам.

Ось так виглядає той самий кабінет, який Янукович винаймав собі за кошти держави:Телефонний селектор або "соціальна мережа" спілкування друзів ЯнуковичаЯнукович, очевидно, тікав поспішаючи, то ж деякі записки і документи залишились на столі:

Тут же деякі улюблені книжки Януковича:Одразу за кабінетом – обідня зала із рештками короткого бенкету.В цілому, інші кімнати і зали "Хонки" – зразок кричущого несмаку і вульгарного "кидання понтів". Це типовий донецький дизайнерський стиль: "шоб всьо пабагатому!"

Але, навіть Янукович зміг додати цьому стилю своїх збочених особливостей. Зокрема, палкий поціновувач зброї, Янукович облаштував собі колекцію куль в одній із зал.Колекція виглядає особливо мерзенно на тлі майже сотні смертей громадян на Майдані.

В "Хонці" є класичне для всіх великих корупціонерів СНД: "шубосховище". Втім, більшість шуб зникла.Ну ніяк Янукович не зміг подолати юнацький підсвідомий потяг...В самій "Хонці" виявилося наступне. Будинок розрахований на прийом численних гостей.

Але постійно живуть в ньому три людини: Віктор Янукович, його співмешканка. Та її маленька донька.

Ось дитяча кімната.

В ній багато документів на ім'я дівчинки – Марії Полєжай.Тут же її фотографії з матір'ю – Любов'ю Полєжай. Фото стало майже пророчим.А це офіційне фото для преси (мати і донька в центрі):Любов Полєжай – нинішня цивільна дружина Януковича, яка витіснила Людмилу Янукович з його життя.Ми спочатку вважали, що Марія є спільною дитиною Віктора Януковича та Любові Полєжай. Втім, виявилося, ні – вона є падчеркою Януковича. Дівчинка має інше по-батькові.А також, дівчика лишила ось такі малюнки, де називає Януковича англійською зовсім не "Dad", a "V.F."Любов Полєжай теж "прішла к успєху". Вона – власниця спа-салону та займається благодійністю.

Всеукраїнський благодійний фонд "Дорога майбутнього", який очолює Любов Полєжай отримав від фірм, підконтрольних Януковичу, десятки мільйонів доларів перерахувань. Що підтверджується знайденими нами в Межигір'ї документами.

А це гардероб "нової Януковичевої дружини"

Спальня-вітальняУлюблені фільми Полєжай та ЯнуковичаДо речі, революція завадила реалізувати Януковичу блакитну мрію: пожити в пент-хаузі в елітному житловому комплексі Kempinski на Лесі Українки 7-9.Цей комплекс, ще тільки планувалося побудувати.І Янукович вже відхопив у ньому найжирніший шматок: дворівневий пент-хауз площею майже 1800 кв.м.

Приватна "соляна печера" Януковича.Барокамера та масажні столиЗимовий сад

Підсумую. Передавати "Хонку" під сиротинець чи дитячий санаторій, на жаль, не можна.

Тут кожний цвях і кожний грам повітря просякнутий злом, брехнею, казнокрадством і цинізмом. Краще залити все воском і залишити так назавжди, як музей диктатури і корупції. Щоб всі розуміли: кожна вкрадена гривня, наближають вас до Януковича.

powered by lun.ua
Коментарі — 243
Светлана Ткаченко _ 24.02.2014 11:32
IP: 109.87.49.---
))) На MTV есть классная развлекательная программа "Хати". Вам туда для зрелищ))) Янукович со своим "добром" не попал))
Да пусть все покажут, что нажили "непосильным трудом"! У нас что только президент так живет? А оппозиция по двухкомнатным чешкам ютятся?)) Южн. берег Крыма... – усеян дворцами и табличками "частная територия" в заповедных зонах! Вот где нужно детям санатории делать!
Виктория Маевская _ 24.02.2014 11:29
IP: 37.52.145.---
Необходимо освящать церковью и выгонять зловещую ауру этого кубла. Лучще проводить здесь платные экскурсии, а для лечения детей необходимы более функциональные помещения.
Илья Белобородов _ 24.02.2014 11:28
IP: 74.125.17.---
Kozak Nevada:
Ольга Василишин:
Закликаю автора чи редакцію забрати або змінити фото, до унеможливлення визначення особи неповнолітньої доньки співмешканки екс президента Януковича.
Діти не відповідають за вчинки своїх батьків.
п. 1 ст. 308 Цивільного кодексу України, фотографія, інші художні твори, на яких зображено фізичну особу, можуть бути публічно показані, відтворені, поширені лише за згодою цієї особи.
+++
это особа скрылась в неизвестном направлении вместе с особо опасным приступником, очевидно является сообщником)) так что норм
Ольга Василишин _ 24.02.2014 11:26
IP: 74.125.181.---
Oksana Denys:
Нехай будинок Януковича купить якийсь арабський шейх
Нашо він йому??? Русько-безсмаковий стиль з меблями за 3 000 000 евро.
Зараз, коли вийшли на поверхню доки, надіюсь італіська Guardia di finaza зверне увагу на фірму, яка продала ті меблі, на факт сплати всіх податків щодо оборудки за договором.
Oksana Denys _ 24.02.2014 11:12
IP: 194.44.255.---
Треба продати Межигір'я на аукціоні Міжнародному, щоб купували як раритаси відомих людей (типу "зубна щітка Джона Ленона") по частинах, тоді більше можна буде грошей заробити. І тими грошима віддавати НЕГАЙНО зовнішньоекономічні борги України. Нам не треба нових запозичень, а борги треба віддавати за рахунок конфіскації майна наших олігархів, бо всі запозичення йшли на власне їх збагачення, тому вони мають зараз це віддати. Нехай будинок Януковича купить якийсь арабський шейх, інші будинки менші олігархи, гольфовий майданчик, хонку і спорткомплекси українські бізнесмени і хай заробляють на тому гроші. А сходу і півдню треба організовувати екскурсії наживо, інакше до них не дійде з коментарями, що це за ті гроші, що садок чи школу закрили чи не побудували, інакше вони починають думати: молодець Янукович, був ніким, а став таким важним. Треба брати з нього приклад
Елена Скибина _ 24.02.2014 11:12
IP: 77.239.167.---
Хвора людина. Абсолютно щира відраза до цієї розкоші...
zamir _ 24.02.2014 10:58
IP: 178.94.3.---
Нами руководили больные на голову люди! Большой привет всем избирателям и почитателям Януковича и его банды! Давайте скажем наконец честно: все, кто еще поддерживает свернутую власть, – просто дебилы и идиоты.
ганна ахметова _ 24.02.2014 10:56
IP: 93.75.34.---
Marina Kovalenko:
на фоне всеобщей бедности, так противно все это видеть. И почему то очень жалко Люсю. Если его арестуют, мне кажется, именно она будет ходить к нему в тюрягу...
все повертається на круги своя...
Alex Petrenko _ 24.02.2014 10:55
IP: 74.125.17.---
Натуся Данильчук:
На мою думку треба віддати ці всі маєтки під резиденцію президента. Посидів 5 років і до побачення,з речами на вихід,до того часу він десь жив... А то оберуть нового призидента і знову буде будувати маєтки. Я думаю,що це буде правильно.
і хто платити буде за утримання всього цього???

президент повинен жити достойно, але не безобразно
Andriy Berbets _ 24.02.2014 10:54
IP: 91.199.194.---
Реалізувати все з молотка. Гроші – в бюджет.
Marina Kovalenko _ 24.02.2014 10:54
IP: 93.73.167.---
на фоне всеобщей бедности, так противно все это видеть. И почему то очень жалко Люсю. Если его арестуют, мне кажется, именно она будет ходить к нему в тюрягу. Все разбежались, а ее бросили...
Tetyana Lesyuk _ 24.02.2014 10:44
IP: 194.44.216.---
Ось вони наші "героїні":

@facebook.com@lyubov.polezhay
@facebook.com@masha.polezhay
Kozak Nevada _ 24.02.2014 10:38
IP: 95.132.207.---
Ольга Василишин:
Закликаю автора чи редакцію забрати або змінити фото, до унеможливлення визначення особи неповнолітньої доньки співмешканки екс президента Януковича.
Діти не відповідають за вчинки своїх батьків.
п. 1 ст. 308 Цивільного кодексу України, фотографія, інші художні твори, на яких зображено фізичну особу, можуть бути публічно показані, відтворені, поширені лише за згодою цієї особи.
+++
ганна ахметова _ 24.02.2014 10:38
IP: 93.75.34.---
Trend Trendov:
Фото с нижним женским бельем просто поразило.
Че ви звичайну коштовну маленьку чорну сукеньку прийняли за комбінашку?!!!
Trend Trendov _ 24.02.2014 10:34
IP: 77.52.28.---
Фото с нижним женским бельем просто поразило. Автор трусы Януковича случайно не нюхал? И как пахнет? А вот ребенка не надо было трогать своими грязными руками-ему еще жить.И за мать она не отвечает.
Maria Si _ 24.02.2014 10:26
IP: 93.72.5.---
Полностью согласна, что не детский дом не санаторий здесь быть не должны!! Потому как в этом проклятом месте жил убийца и так сотен людей!Эту тварь проклинают все! То что он сделал со страной и украинским народом, бесследно не уйдет! Дети, мужья, отцы, жены которые отдали свои жизни за лучшую судьбу Украины,боролись не за опо, не за санатории, а за страну и за лучшую жизнь для всего народа!Какой смысл если это все залить воском?Никакой пользы, вообще.После этой все канители с властью и разбором полетов можно ли доверять новой, это все по одной вещи должно быть продано на международном аукционе!Разобрать этот дворец-диктатора и продать!Потом заняться такими же дворцами приближенных к яныку лиц и сделать с ними тоже самое!В этом случае можно отдать долги нашей страны, кредиты за которые придется платить, не только нам но и праправнукам нашим (вы не представляете какие суммы он своровал!),а с территории можно сделать отличный спортивный комплекс по подготовке олимпийцев и параолимпийцев!!
Олег Пузыренко _ 24.02.2014 10:25
IP: 74.125.17.---
Пропоную влаштувати безкоштовний вхід та квитки на потяги зі східних регіонів та півдня. Вони повинні це бачити. Для майбутнього країни вони повинні прозріти. Готовий за свій рахунок привезти одну сім'ю з Луганської або Донецької області. Одну алею пропоную зробити алеєю ганьби, куди вивішувати портрети корупціонерів. Є вже декілька кандидатур. Наприклад Пшонка, Зварич, або Тимошенко (якщо буде потреба). Дошку пошани полеглим українцям треба зробити за межами Межигір'я (не можна змішувати святе та дияволське). Наприклад, на схилах Дніпра перед в'їздом у маєток, щоби люди бачили, за що Яник поклав людські життя.
ганна ахметова _ 24.02.2014 10:21
IP: 93.75.34.---
Татьяна Чепля:
Oleksa Dovbush:
Игорь Кульба:
Кто слышал о предсказании, что Янукович не доживет до 19-го марта?
нє в прєдсказанії йому дали до завтра – 25.02.2014. тримаємо кулаки...
Да, согласно предсказанию мольфара Нечая, его убьют февраля. Вбейте в Гугл и сами почитайте.
Да, кулаки держим))))
Його не уб"ють, він помре від апоплексичного удару в скроню
Владыслав Александрович _ 24.02.2014 10:21
IP: 31.170.132.---
Дмитро вже потрібно піти в гості до діючої влади! В них таке ж саме як у Пшонки Януковича! Бо в них не все так гарно як вони кажуть!!! Вони теж крали та крадуть!!!!
Натуся Данильчук _ 24.02.2014 10:19
IP: 37.229.108.---
Oleksa Dovbush:
Будинок можна залишити під резеденцію з 3 га землі,а решту народу. Воно ж залишеться державною власністю. Зробити на подобі білого дому в США.
Валерия Чубчик _ 24.02.2014 10:19
IP: 74.125.181.---
пустити з аукціону те все добро – вистачить не тільки на погашення боргів.
Ольга Василишин _ 24.02.2014 10:16
IP: 74.125.181.---
Закликаю автора чи редакцію забрати або змінити фото, до унеможливлення визначення особи неповнолітньої доньки співмешканки екс президента Януковича.
Діти не відповідають за вчинки своїх батьків.
п. 1 ст. 308 Цивільного кодексу України, фотографія, інші художні твори, на яких зображено фізичну особу, можуть бути публічно показані, відтворені, поширені лише за згодою цієї особи.
Petr BigArtist _ 24.02.2014 10:15
IP: 95.132.202.---
Самое безопасное место для Януковича это Майдан.
Клименко Наталья:
Про "кричущий несмак" – абсолютно згодна. Майно продати з аукціону, а гроші витратити на будову "лікарні майбутнього", рзграбленої мародерами родини Ющенко!
А может и у Ющенка спросить, где деньги Вить?
Alexander Uspeshnov _ 24.02.2014 10:14
IP: 62.216.42.---
Мысль о том, чтобы передавать межигорье под детский дом, вообще абсурд. Надо строить их в конченой заспе, например вместо особняка парашенко, который построил его на территории детского летнего лагеря.

В межигорье должен быть национальный музей коррупции и парк с причалом для катеров для водных прогулок. Любая тема передачи земли детям и тд – в будущем закончится приватизацией и постепенным закрытием. В этом доме МЕЧТАЕТ жить КОРОЛЕВА и ее подданные. Будет новая Алиса в стране чудес.
Татьяна Чепля _ 24.02.2014 10:12
IP: 74.125.17.---
25 февраля.
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter