Дмитро Гнап журналіст-розслідувач

Ветеринар Януковича досі при владі

07 квітня 2015, 18:28

Вчора я переглядав копії документів, які рік тому ми з колегами знайшли в Межигір'ї після втечі Януковича. І натрапив на цікаву службову записку.

Я сфотографував її в кабінеті Олександра Файницького – людини, яка керувала всім величезним господарством Межигір'я.

Файницький очолював ТОВ "КиївУніверсалСервіс" (скорочено: ТОВ "КУС") і підпорядковувався Павлу Литовченку – директору ТОВ "Танталіт", на яке було записано майно Межигір'я.

Литовченко займався фінансовими та юридичними питаннями Межигір'я. А Файницький господарськими.

Тобто, порядок в Хонці, ідеальний стан газонів та гольф-поля, здоров'я звірів в зоопарку та собак в кінологічному центрі, будівництво господарських споруд, садівники, кухарі, охоронці, водії та ще мільйон інших питань – все це входило в коло обов'язків Файницького.(Підтримувати помпезну розкіш Межигір'я – обов'язок Файницького. Фото – блог "Коло")

Як виходить з документів знайдених в його кабінеті, Олександру Файницькому регулярно доповідали про різні проблеми в Межигір'ї. Проблеми, які ніколи не зрозуміти простим громадянам:А ось Файницькому доповідають про погіршення здоров'я якогось білого песика:Службова записка про те, що в песика порушення обміну речовин підписана таким собі Віталієм Башинським. Знаєте хто це? В часи Януковича-президента Башинський був призначений на посаду заступника Голови Державної ветеринарної та фіто-санітарної служби України.

Примітно те, що на цій посаді він знаходиться і досі!Більше того, оскільки раніше було звільнено голову та першого заступника цієї служби, а на їхнє місце досі нікого не призначено, то Віталій Башинський сьогодні є фактично єдиним керівником Державної ветеринарної та фіто-санітарної служби.

Що мені й підтвердили його підлеглі в самій службі.

За яку ж "білу собачку" так переживають Файницький та Башинський?

Можливо, я помиляюсь, але здається, йшлося про цього песика:Судячи з іншого фрагменту тексту, Башинський терміново пропонує державним ветлікарям долучитися до лікування песика коханки Януковича- Любові Полєжай.Далі ж він описує про проблеми з Генеральною прокуратурою і цікавиться чи відомо щось про це Файницькому, як людині наближеній до Януковича. Наостанок Віталій Башинський повідомляє, що збирається оглянути лебедя, "пока первый (тобто Янукович – авт.) в отпуске". Очевидно, в лебедя були проблеми зі здоров'ям, бо його хотіли міняти аби Янукович милувався тільки здоровими і красивими птахами.Наведені факти яскраво ілюструють в якій країні ми жили ще донедавна. Коли заступник голови центрального відомства опікується особистими тваринами президента-узурпатора.

Це також ілюструє і в якій країні ми досі живемо, коли людина, яка ходила за звірями в маєтку Януковича досі керує головною установою з ветеринарного контролю.

Щоб з'ясувати достовірність та обставини цієї події, я дізнався мобільний телефон пана Башинського, зробив близько десятка дзвінків і навіть відправив кілька смс з проханням про коментар.

Віталій Башинський говорити не захотів і, зрештою, на пряме питання в смс: "Ви лікували звірів в маєтку Януковича?" відповів письмово таке:

"Я консультував лікарів-ветеринарів у Януковича, Ющенка, Азарова та практично всіх інших, в тому числі тих, хто сьогодні керує державою! Я не поганий лікар, так кажуть. Не більше і не менше."

Що ж, така щира відповідь може пояснювати чому пана Башинського й досі тримають на високій державній посаді. Навіть попри те, що він потрапляє під люстрацію.

Можливо тому, що нинішня влада теж любить своїх тварин більше за людей?

powered by lun.ua
Коментарі — 22
vik7352 _ 16.04.2015 08:35
IP: 46.175.76.---
Ну і що тут дивного? Успішний міністр Януковича вибився в президенти, тож кого йому призначати? Перевірених та відданих, які знають в досконалості систему. Саме тому поведінка влади, навіть під час війни, під час величезної загрози самому існуванню України – недолуга, зрадницька, боягузлива і багатьох випадках за межею здорового глузду. Всі найболючіші питання влада намагається вирішити з точки зору бізнесових інтересів, тобто методом "договорняків", явних або таємних. Це шлях до ганебної поразки, в чому, впевнений, ми пересвідчимось в найближчий час
навроцький _ 13.04.2015 15:22
IP: 74.125.18.---
Господарство в Україні – суцільний свинарник, чи, вірніше, – свинюшник.
Yuri Yurieff _ 08.04.2015 12:28
IP: 37.55.88.---
Ветеринар "пры влади"...?
Оригинально.
А мысль интересная.
Вот где истинная борьба с коррупцией!
Valerian Grabovski _ 08.04.2015 12:27
IP: 91.236.226.---
МЕНІ ЦІКАВО ТАКІ паскуди ЯКІ НАЙМАЮТЬСЯ ДО ЦИХ ВОРОВ НА РОБОТУ ВЗАГАЛІ Є "люди"
В РОЗУМІННІ-Громадяни??
як на мене – це бруд і бидло першої гільдії...
Шамиль Абдулахман _ 08.04.2015 09:00
IP: 93.126.73.---
Ві не поганий лікар!!!!!!... Невже цьго мало?!!!!... Та і файницький не поганий господар... Можливо, шелупоні, яка черговий раз прийшла до влади, не думати про люстрацію ветеринарів, а створювати рівні можливості для всіх громадян країни, для реалізаціі своїх професійних знаннь, вміннь та навиків, а не опиратися на власні монополії, які приводять до зубожіння країни, через посередній професіоналізм різних порошенків...
Woman_00 _ 07.04.2015 22:44
IP: 178.137.126.---
Максим Проничев:
Сомневаться в материале – ваше право. А по мне, журналист интересно рассказал именно о своей работе, о нескольких этапах по ее собиранию, наткнулся на нежелание чиновника отвечать на вопросы и в конце аккорд -такое чудное пафосное смс. Сканы документов, фото с интригой. Хорошая работа. Спасибо автору.
sidor _ 07.04.2015 20:44
IP: 5.45.192.---
Порошенко за год заработал 368 миллионов – доходы увеличились в 7 раз......А население обеднело в 7 раз......Чудны дела твои,господи...
Максим Проничев _ 07.04.2015 20:40
IP: 46.63.32.---
Woman_00:
Не, если подпадает, то никто и не спорит. Просто есть сомнения, что можно верить этой статье, уж очень на заказуху смахивает. Это же Гнап топил Гриценко во время президентских выборов или я ошибаюсь?
Джон Голт _ 07.04.2015 20:27
IP: 74.125.18.---
Попкорна и зрелищ!
Woman_00 _ 07.04.2015 20:18
IP: 178.137.126.---
Максим Проничев:
Если этот чиновник подпадает под закон о люстрации, то он должен быть уволен. Так исполняется закон. А мы строим правовое государство, пусть даже законы несовершенные.
Бардак ли в его ведомстве анализировать будут другие специалисты.
А за Башинского можно порадоваться – будет лечить зверюшек, коль у него это хорошо получается, без работы не останется.
Максим Проничев _ 07.04.2015 19:48
IP: 46.63.32.---
Наверное, он всё таки неплохой ветеринар, если лечил собачек яныка. Плохим бы не доверили. Может ли быть хороший ветеринар хорошим менеджером? Наверное может. Если хороший специалист и, одновременно хороший управленец руководит ведомством это хорошо или плохо? Хорошо, если он не ворует. Мог ли человек руководить ведомством при яныке, не воруя? Я надеюсь, что исключения таки были.
Если этот человек подпадает под закон о люстрации, если есть серьёзные основания говорить о его коррупционности, если в его ведомстве бардак, то он должен быть уволен. Если единственным основанием для увольнения является то, что он лечил собачек яныка – это бред и заказуха, наверное есть желающие на это тепленькое местечко и эти желающие вряд ли являются честными и порядочными и наверняка ветеринар с них никакой. Сын Пашинского там, случайно, работу не ищет?
Вит Ива _ 07.04.2015 19:33
IP: 74.125.18.---
RABFAK:

Погано, що геморой у тебе не в дупі, а в голові! А він там не лікується! І думок там як таких немає!
Сергей Стрельцов _ 07.04.2015 19:27
IP: 37.19.186.---
так багато людей яника зараз при владі, і порох про це знає, і закриває очі на це
Дмитро Ремиженко _ 07.04.2015 19:20
IP: 195.245.221.---
"Можливо тому, що нинішня влада теж любить своїх тварин більше за людей?"

Ви ж розумієте, що справа тут не у зоофілії. Залишився не лише Башинський, на керівні посади призначаються як нові "любі друзі", так і колишні активні "регіонали". Були створені всі умови для потрапляння до ВР колишніх "гвардійців" Януковича. Відвертим злочинцям надали можливість втекти з країни, не покарані організатори та виконавці розстрілу Небесної Сотні. Не виконано ЖОДНОЇ обіцяеки, не проведено ЖОДНОЇ реформи.
Все це неважко було передбачити після зустрічі "Віденської четвірки" у березні минулого року, де записні "демократи" Фірташ та Льовочкін благословили Порошенка на роль "єдиного кандидата від демократичних сил". Вже тоді було зрозуміло чого слід очікувати від "єдиного однотурового". На жаль 54-м відсоткам закортіло "Пжити по-новому", от і "пживемо".
Вит Ива _ 07.04.2015 19:15
IP: 74.125.18.---
RABFAK:

В твою дупу вже і 10 балів не поміститься. Хоч геморройную хоч без нього...А починайте гнобити всіх чиновників з часів Кравчука...з них же почалося розграбування України і корупція...Вгадай з першого разу...скільки треба посадити чиновників? Якщо ти ДУРЕНЬ...тебе повинні лікувати...змушено! Хоча твій лікар це патологоанатом! 100%!
Ліда Марина _ 07.04.2015 19:10
IP: 74.125.18.---
Хай собі лікують, на мою думку усі хто стояв і стоіть при владі,але шкода дуже що наша влада гігше влади Якуновича пілкується про людей Моя дочка пів дня бігає по магазинам з надією найти хлібинку хліба трішки дешевшу не звертаючи уваги на якість цієі шуканоі хлібинки Та мабуть не тільки моя дочка знаходиться у такому становищу,Хотілаби я знати чи відомо про це нашим Яценюку і Порошенку Вони продовжують пілкуватись за своіми песиками а забувають за людей які ім довірили владу На мою думку у нашій краіні прийшли до влади самий смітник А сміття завжди усим заважає існувати Влада повинна знати що вона – СМІТНИК
Oleg Zhurahivsky _ 07.04.2015 19:04
IP: 74.125.18.---
Це рослідування для Лайф Ньюс.
Що, більш робить нема чого.
Коzак _ 07.04.2015 19:03
IP: 95.135.55.---
Оце так розслідування!! Шерлок Хломс відпочиває!

Хтось з чергових любих пригледів вакантне місце в Ветеринарній службі і хоче "сісти на потоки".
Але там сидить інший. Все просто – пишеться наводка, башляються гроші, і через такого собі "Журналіста-розслідувача" як через зливний бачок йде вкид компромату в медійне поле.
Журналіст отримує свій куш і чекає на вкрай нагальне чергове розслідування.

В Україні журналістики немає.
В Україні чесних чиновників немає і не буде. Майдан це дуже добре показав.
Валентина Дегтяренко _ 07.04.2015 18:54
IP: 91.218.47.---
Та невже у нас влада змінилася,а я й не помітила.
Вит Ива _ 07.04.2015 18:54
IP: 74.125.18.---
Vladimir Stepanuk:
Я больше скажу. Вероятнее всего еще остались живы и здравствуют люди, которые выращивали пшеницу, хлеб из которой ел узурпатор. Непорядок. Расстрелять.
5 балов!!!!!!!!!!!!!!!!
Vladimir Stepanuk _ 07.04.2015 18:51
IP: 79.140.5.---
Я больше скажу. Вероятнее всего еще остались живы и здравствуют люди, которые выращивали пшеницу, хлеб из которой ел узурпатор. Непорядок. Расстрелять.
Вит Ива _ 07.04.2015 18:41
IP: 74.125.18.---
А вы что думали...менталитет можно с носа пальцем выковырять??? Как были приспособленцы у власти...так и остались...как навыки перекрашивание у них были, так и остались.
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter