Дмитро Гнап журналіст-розслідувач

Ніякої політики в справі Корбана?

06 листопада 2015, 05:51

Скажу одразу: мені не подобається Корбан. І всі його друзі на чолі з Коломойським, на мою думку, це зграя бандитів, яка за першої нагоди обдирає країну.

Але ще більше я не люблю брехні.

І "білі нитки" в справі Корбана, починають вже лізти з усіх щілин. "Ніякої політики в затриманні Корбана немає" – як мантру повторював представник Генпрокуратури Куценко чотири дні тому.

Та невже? Ну давайте подивимося на деякі факти.

Пам'ятаєте це фото?Це так звана злочинна схема Корбана з виведення благодійних коштів, яку 1-го листопада демонстрували журналістам СБУ та Генпрокуратура.

А тепер погляньте на це фото:Схожа картинка, чи не так? Це та ж сама злочинна схема Корбана, тільки її показували громадськості ще 14-го жовтня. Ще коли затриманням Корбана і не пахло.

Демонстрував цю схему такий собі Юрій Помазан – колишній боєць роти "Торнадо". Помазан також був кандидатом в мери Дніпропетровська, де змагався в першому турі з другом Корбана – Філатовим.

На цю схожість картинок-схем звернув увагу мій колега по Слідству.Інфо – Олександр Курбатов, який зробив чудовий матеріал про останні події в Дніпропетровську.

Але мені стало цікаво: як боєць скандальної роти на два тижні раніше СБУ та ГПУ розкрив злочинні схеми Корбана?

Пара годин пошуку в інтернеті і вималювалася цікава історія.

Боєць "Торнадо" Юрій Помазан проводив всі свої прес-конференції, в тому числі і викривальну по Корбану, в дніпропетровському інформаційному агентстві "Днепр Пост".Запам'ятаємо назву агентства, вона ще знадобиться. Про особу самого Помазана обмаль інформації, хіба щось є на його кандидатському сайті "Справжній патріот". Жодних контактів його штабу не вказано. Кандидатські сторінки Помазана в соц.мережах не дуже популярні.

Але я звернув увагу, що на його сторінку "В Контакті" підписалася лише одна (!) людина.Це 24-річний Ярослав Лавріненко. Він, як виявилося, є кандидатом до міськради Дніпропетровська від "Самопомочі"."До чого тут "Самопоміч"? – подумалося...

Але йдемо далі. Як виявилося, на "торнадівця" Помазана незадовго до виборів напали невідомі і побили. Побили, як стверджує Помазан, через його викриття Корбана і Філатова.

Першим медіа, яке детально описало побиття Помазана і текст якого потім з посиланнями передруковували інші ЗМІ міста був такий собі портал Zabeba.li

Zabeba.li – це передвиборчий проект, на якому друкувалися позитивні новини про дніпропетровські "Самопоміч" та БПП-Солідарність, і вщент розносився Укроп з Філатовим. Власником доменного імені Zabeba.li є дніпропетровець Сергій ШишкінЦей Шишкін теж кандидат в міські депутати від дніпропетровської Самопомочі. А редактором проекту є дніпропетровська журналістка Ольга Палій,яка... також є активісткою Самопомочі.І ще вона – керівник того самого інформаційного агентства "Днепр Пост", яке активно піарило "канидата-торнадівця" Помазана під час його викриттів Корбана.

І в приміщенні ж цього агентства проводили свої брифінги ці "Забєбалі"Так до чого ж тут дніпропетровська "Самопоміч"?

Тут варто нагадати ще одне розслідування мого колеги Олександра Курбатова, яке ми в Слідстві показували кілька тижнів тому. В ньому йшлося про те, як "Самопоміч", БПП та Опозиційний блок на виборах в Дніпропетровську склали дружній і міцний союз.

Бо, як виявилося, місцева "Самопоміч" практично лягла під місцевого олігарха Вадима Єрмолаєва. Третина списку "Самопомочі" до дніпропетровської міськради – це працівники фірм Єрмолаєва (той же Шишкін, наприклад).

Сам же Єрмолаєв має давній конфлікт з "приватівцями" і традиційно підтримував Партію регіонів. Зокрема, зять Єрмолаєва Ігор Циркін – відомий місцевий регіонал і на цих виборах йшов до обласної ради від Опозиційного блоку.Які високі відносини... Чи не так, пане Садовий?

І президентська "БПП-Солідарність" в Дніпропетровську не просто приєдналася до цього союзу Оппоблоку та Самопомочі на виборах. А стала його фактичним координатором. У війні з приватівським "Укропом-Відродженням".

Але удар по Укропу через вкидання Помазана, очевидно, значного ефекту не мав. Тому, довелося викликати десант у вигляді СБУ та ГПУ.

Ну звісно, до чого тут політика?

Наостанок. Чи є за що ув'язнювати Корбана? Думаю, так.

Якщо згадати, як Корбан брав під контроль деякі підприємства, він цілком заслуговує на тюремний термін.

Але Петро Олексійович не хоче піднімати тему контролю над підприємствами.

Бо тоді хтось може втратити свої шоколадні фабрики. А хтось – свої обленерго. А ще хтось – заводи хімічних добрив. І так розсиплеться вся ця олігархічна унія, яка так влаштовує всіх нагорі.

Тому замість покарання винуватих по закону, нам влаштували смішну виставу під назвою: "Обіжєний Папа і ніякої політики".

powered by lun.ua
Коментарі — 86
mestniy _ 09.11.2015 20:59
IP: 178.137.148.---
Дмитре, ось і БПП підтверджує Ваше викриття
twitter.com/BlockPoroshenka?ref_src=twsrc%5Etfw
SARA21 _ 08.11.2015 20:53
IP: 91.226.4.---
Сергей Бут:
Та ніколи в нас не посадять єврея,навіть якщо він буде винним по всіх статтях.А Корбан це знає і тому веде себе і з суддями і з прокурорами нахабно.Українця Свободівця невинного посадять,і посадить українець суддя і прокурор українець,а єврей президент ніколи єврея не посадить в тюрму.Так що українцям ще багато потрібно вчитися як захищати свого українця,і навіть від президентів євреїв.Так завжди було і голодомори лакеями євреї робили.
Сергей Бут _ 07.11.2015 20:58
IP: 46.200.122.---
Цю історію з участю Ю.Помазана я й сам знайшов, коли тільки зявилася інформація про "посадку" Корбана. Ще й здивувався, чому про неї мовчать... Все, що розповів Дмитро Гнап – це цікаво. Але він чомусь обійшов головну тему, яка звучала в виступі Помазана – нераціональне, м.к. використання коштів зібраних в ФОУ. Кошти були зібрані для благородної мети, а використовувались для банальних виборчих компаній УКРОПА і Корбана. І взагалі... Не розумію я цього Корбана: навіщо було лізти в політику... Ну ввійшов він в історію як один з організаторів захисту Дн-ська і Дніпропеторвщини. Треба було президенту нагородити його орденом... і крапка. А далі йому треба було не забувати, що його діловий послужний список тягне на декілька строків... І вся його "проблема" – якісне слідство та якісне суддівство – і за грати...
Миколай Паращак _ 07.11.2015 19:33
IP: 194.145.217.---
SARA21:
jut:
В мене кішка прекрасно живе із собакою,я теж вам пояснюю що Слава Україні сьогодні звучить по всій Україні,і якщо не буде таких як ви зациклених на Росії,то ми всі прекрасно будемо жити в одній державі.Якщо ви рахуєте що вашу половину держави створювала Росія то важко такому і щось говорити.А якщо ж ми горшки виносили а ви дупи лизали,і лижете до сьогодні хоч вас і голодом морили і градами луплять.
Того jut: в чомусь переконувати даремно – якщо не прикидується, то повний ідіот!!!
tech _ 06.11.2015 21:11
IP: 37.19.150.---
jut-ик відробляє свої 30 срібняків, не заважайте йому.
-Vesna- _ 06.11.2015 20:41
IP: 93.72.141.---
jut:
-Vesna-:
Пісумуємо: ми – Схід і Захід належимо історично до РІЗНИХ СВІТІВ. Ми- різні! Абсолютно. В усьому, окрім мови та громадянства. Зробити з усіх українців галичан – гарановано не вдастся. Жити з "іншими" ви, галичани принципово, генетично НЕ ЗДАТНІ...

То на чорта ж такий шлюб?! Найкращий вихід – цивілізоване розлучення. Як Словакія з Чехією.
Та в нас НЕМА з Галичиною НІЯКИХ ПРОБЛЕМ.
І не мрій!

Центр і Захід – це одне серце,

Ти якийсь ідіот. Точно – що цвинтар схиблених генів.
-Vesna- _ 06.11.2015 20:35
IP: 93.72.141.---
jut:

Росія ЗАВЖДИ знищувала Україну!.

Досить брехати тут про руський мир.
Я до Галичини немаю ніякого відношення.

Задовбав своєю мачнею, старий зомбі, котрого вже тільки могила виправить.
SARA21 _ 06.11.2015 20:05
IP: 91.226.4.---
jut:
А під Русскім Міром ви кого маєте на увазі,кагебістів,маскаликів і їх дітей?Ну пяту колону на Україні.Бо ж всі нормальні українці помиряться.
-Vesna- _ 06.11.2015 19:59
IP: 93.72.141.---
jut:

Іди вже відпочинь, розторохтівся.

Не буде в Україні ніякого русssкого миру.
Росія завжди знищувала Україну – її культуру і мову,її субєктнісь.
Знищує і зараз.

Трбе бути останнім покидьком на цьому Світі – щоб бажать Україні руssкого миру.

Надіюсь з тим Донбасом нічого не вийде – і цього троянського коня нам не впихнуть.

Будем самі собі плекать Україну в дружніх стосунках з братніми європейськими народами.
SARA21 _ 06.11.2015 19:32
IP: 91.226.4.---
jut:
В мене кішка прекрасно живе із собакою,я теж вам пояснюю що Слава Україні сьогодні звучить по всій Україні,і якщо не буде таких як ви зациклених на Росії,то ми всі прекрасно будемо жити в одній державі.Якщо ви рахуєте що вашу половину держави створювала Росія то важко такому і щось говорити.А якщо ж ми горшки виносили а ви дупи лизали,і лижете до сьогодні хоч вас і голодом морили і градами луплять.
Ніна Драган _ 06.11.2015 19:19
IP: 146.148.41.---
Дякую, пане Дмитре.
Оксана Ханас _ 06.11.2015 18:31
IP: 104.197.194.---
а до якої статті ці коментарі.ніяк не в їзджаю?
SARA21 _ 06.11.2015 18:21
IP: 91.226.4.---
jut:
А хто вас хоче бандералізувати?Вас скоріше хочуть і вже обмаскалили.За це і воює Путін,щоб вас оболванити русскім міром.Сьогодні бє градами,а завтра вас виморить голодом якщо не захочете стати болванами.
SARA21 _ 06.11.2015 18:15
IP: 91.226.4.---
jut:
Ви знаєте я скоріше теж так думала,що Схід нас не сприймає а ми його.Але нас не сприймає Русскій Мір Путіна,а всі свідомі східняки разом з нашими хлопцями захищають Україну і кричать СЛАВА УКРАЇНІ разом.Навіть розумні росіяни які живуть на Україні і рахують себе українцями російського походження теж захищають Україну.В моєму місті хоронили двох хлопців росіян,а їх вбив Путін.
SARA21 _ 06.11.2015 18:08
IP: 91.226.4.---
jut: Пане це ваша справа,хочете бути придатком а не громадянином будьте,але не навязуйте українцям своєї меншевартості.
Miki2 _ 06.11.2015 17:55
IP: 178.95.30.---
SARA21:
Miki2:
Якщо людина так вихована без патріотизму,то розмовляючи з нею може вдасться переконати його що він неправий.Тому і дискутую.Поки він мене не обравжав,а якщо захоче то я відповім.
прадалжайте з Вами все ясно
SARA21 _ 06.11.2015 17:50
IP: 91.226.4.---
jut:
Пане де ви живете,таке враження що в повітрі,і там теж Русскім Міром тхне.Так ми русини,но не русскіє.Ви нас називаєте підляшками,а поляки теж словяни і в нас з ними більше спільного чим з росіянами.А мати моя Україна но ніяк не Росія,і не їх придаток.А ви себе рахуєте не українцем а придатком Росії,русского міра.?
SARA21 _ 06.11.2015 17:43
IP: 91.226.4.---
Ви кажете спільна мова,ха По українськи око,по польськи око,по Білоруськи очі по російськи глаз.По українськи ранок,по білоруськи раніца,по польськи ранок по російськи утро і багато інших слів з нами не співпадають.А звідкіля ви взяли що історія в нас одна?Вони прилипли до нашої історії.В них герб двуголовий орел це герб монголотатар.
SARA21 _ 06.11.2015 17:32
IP: 91.226.4.---
jut:
А хто сказав що я шахтарів презираю,боронь Боже.Моє презирство до тих хто кричав Путін спасі нас,Русскій Мір,який вигодований на українському хлібі,мясі,і овочах,який нічого нам в Україну хорошого не приніс,а наоборот знищив те хороше що в нас було,знищив нашу мову,нашу пісню.знищив наші землі Чорнобилями,карєрами,і сьогодні продовжує нищити градами.Лупить градами по тих хто так їх запрошував,і по словянах,не жаліючи.
SARA21 _ 06.11.2015 17:25
IP: 91.226.4.---
Miki2:
Якщо людина так вихована без патріотизму,то розмовляючи з нею може вдасться переконати його що він неправий.Тому і дискутую.Поки він мене не обравжав,а якщо захоче то я відповім.
SARA21 _ 06.11.2015 17:22
IP: 91.226.4.---
jut:
То чого ви так плачете за Росією і за її Словянсько-Русскім Міром.Захотіли нового голодомору.Донбас хотів Путіна має,нехай ним подавляться.А ви що хотіли щоб українці піджавши хвоста,підняли руки вверх і без зброї і без бою здалися Путіну.Сильний з вас патріот України,шкода ваших дідів і батьків.
SARA21 _ 06.11.2015 17:15
IP: 91.226.4.---
jut:
Якщо вони вам такі хороші,то чого ви мучитеся між нами торкоклобукополовецьколяшським збродом.Ви були в нас на ЗУ?А я була в Донецьку,і в Сіверодонецьку,і знаєте що між нами дуже велика різниця,навіть дивлячись передачу,,Стосується кожного,,можна побачити в яких трущобах живуть люди на Сході України,і це при тім що у них робота була,і зарплати більші і пенсії чим у нас.А в нас найбідніша людина зробила собі в хаті чи в квартирі євроремонт,тримають порядок на подвірї,За свій рахунок ремонтують підїзди бо від влади не дочекаються.А в Росії,як показували,ще з нічних горшків через вікна виливають.То нам до такого тягнутися.
Miki2 _ 06.11.2015 17:15
IP: 178.95.30.---
SARA21:
Чемне питання, - для чого Ви дискутуєте з тварюкою, яка навіть не намагається приховувати свої українофобні переконання. Хіба з ворогом розмовляють, тим більш під час війни? Ця падаль працює не тільки на УП багато років і змінила багато ніків.
SARA21 _ 06.11.2015 16:56
IP: 91.226.4.---
jut:
Ми теж у 39 році не звали донбасівських і наддніпрянських кагебістів на нашу землю.А вони прийшли знищили наших господарів,знищили масу людей,решту вивезли в Сибір,ще до сьогодні викопують кості по підвалах кагебістів.А між іншим ми і не хочемо воювати за Донбас,наших дітей туди відправляють воєнкомати,а нам ваш корумпований,напічкани й всякою шваллю Донбас нафік здався.
SARA21 _ 06.11.2015 16:51
IP: 91.226.4.---
jut:
То ми повинні лягти під Путіна і сказати Путін спаси нас,щоб ми не стали протекторатом Америки,бо нас використають і викинуть.Нас використають що ті що другі,але це не значить що ми маємо бути чиїмись рабами.Росія викачала в нас Дашавський газ,а сьогодні диктує нам ціни.А словяни це не Росія пане,Росія це монголоугро татарословянський зброд.
ONLINE
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter