Дмитро Гнап журналіст-розслідувач

Мерзенні таємниці Януковича

24 лютого 2014, 03:20

Сьогодні в перерві між розгрібанням чорної бухгалтерії Януковича, видалася можливість відвідати сумнозвісну "Хонку" в Межигір'ї.

Ми особливо з колегами не квапилися, тож за дві години вдалося детально ознайомитись з бридкими подробицями володарювання Януковича в його ханському палаці.

Ви вже бачили фотографії "Хонки" зсередини.

Я додам до цього ще кілька вражаючих деталей, які побачив сам.

Ось так виглядає той самий кабінет, який Янукович винаймав собі за кошти держави:Телефонний селектор або "соціальна мережа" спілкування друзів ЯнуковичаЯнукович, очевидно, тікав поспішаючи, то ж деякі записки і документи залишились на столі:

Тут же деякі улюблені книжки Януковича:Одразу за кабінетом – обідня зала із рештками короткого бенкету.В цілому, інші кімнати і зали "Хонки" – зразок кричущого несмаку і вульгарного "кидання понтів". Це типовий донецький дизайнерський стиль: "шоб всьо пабагатому!"

Але, навіть Янукович зміг додати цьому стилю своїх збочених особливостей. Зокрема, палкий поціновувач зброї, Янукович облаштував собі колекцію куль в одній із зал.Колекція виглядає особливо мерзенно на тлі майже сотні смертей громадян на Майдані.

В "Хонці" є класичне для всіх великих корупціонерів СНД: "шубосховище". Втім, більшість шуб зникла.Ну ніяк Янукович не зміг подолати юнацький підсвідомий потяг...В самій "Хонці" виявилося наступне. Будинок розрахований на прийом численних гостей.

Але постійно живуть в ньому три людини: Віктор Янукович, його співмешканка. Та її маленька донька.

Ось дитяча кімната.

В ній багато документів на ім'я дівчинки – Марії Полєжай.Тут же її фотографії з матір'ю – Любов'ю Полєжай. Фото стало майже пророчим.А це офіційне фото для преси (мати і донька в центрі):Любов Полєжай – нинішня цивільна дружина Януковича, яка витіснила Людмилу Янукович з його життя.Ми спочатку вважали, що Марія є спільною дитиною Віктора Януковича та Любові Полєжай. Втім, виявилося, ні – вона є падчеркою Януковича. Дівчинка має інше по-батькові.А також, дівчика лишила ось такі малюнки, де називає Януковича англійською зовсім не "Dad", a "V.F."Любов Полєжай теж "прішла к успєху". Вона – власниця спа-салону та займається благодійністю.

Всеукраїнський благодійний фонд "Дорога майбутнього", який очолює Любов Полєжай отримав від фірм, підконтрольних Януковичу, десятки мільйонів доларів перерахувань. Що підтверджується знайденими нами в Межигір'ї документами.

А це гардероб "нової Януковичевої дружини"

Спальня-вітальняУлюблені фільми Полєжай та ЯнуковичаДо речі, революція завадила реалізувати Януковичу блакитну мрію: пожити в пент-хаузі в елітному житловому комплексі Kempinski на Лесі Українки 7-9.Цей комплекс, ще тільки планувалося побудувати.І Янукович вже відхопив у ньому найжирніший шматок: дворівневий пент-хауз площею майже 1800 кв.м.

Приватна "соляна печера" Януковича.Барокамера та масажні столиЗимовий сад

Підсумую. Передавати "Хонку" під сиротинець чи дитячий санаторій, на жаль, не можна.

Тут кожний цвях і кожний грам повітря просякнутий злом, брехнею, казнокрадством і цинізмом. Краще залити все воском і залишити так назавжди, як музей диктатури і корупції. Щоб всі розуміли: кожна вкрадена гривня, наближають вас до Януковича.

powered by lun.ua
Коментарі — 243
Aleksander Shkodich _ 24.02.2014 07:46
IP: 46.185.34.---
цей маєток треба направити на користь громади в будь який спосіб. Не можна з нього робити музей. Користь від цього маєтку має бути більш активна ніж проста демонстрація масштабів жлобства.
Бодя Сидоренко _ 24.02.2014 07:23
IP: 31.129.163.---
Вибачте може я не правий. судячи з коментарів які я прочитав...
Резиденцію в Межигір'ї і все що залишив нам "Гарант Конституції" продавати не можна! Бо знайдуться люди які привласнять кошти при продажу цих речей а ми як прості смертні будемо думати що пішли вони на доброчинність!!!!!!!!!!!!!
Потрібно з таких володінь ну ніяк не музеї робити!
А зробити там Санаторій для людей з обмеженими можливостями, для тих хто своїми хоробрими вчинками з відбитими селезінками, печінкою, нирками, вибитими очима і т. п. здобув для нас шанс на краще життя, на те щоб ми відчули нарешті покращення життя, достаток та ще багато речей які я сподіваюсь згодом завдяки правильним "стусанам" політикам які "якщо куля в лоб" та й до дому на ліжечко.
Подумають головою і відновлять економіку країни, дадуть людям нові робочі місця, гідну заробітну плату.

А ще хотілося щоб вони не забули про людей яких вже нема... і допомогли сім'ям загиблих.
Распутин _ 24.02.2014 07:07
IP: 46.247.161.---
Обалдеть.Да,он точно свихнувшийся на роскоши и жадности нелюдь,что впрочем не мешает поступить с ним по закону.
Александр Морозов _ 24.02.2014 07:03
IP: 178.137.219.---
Треба обов"язково відродити Межигірський монастир, освятити це сплюндроване місце!!!
Опанас Шаппун _ 24.02.2014 06:54
IP: 74.125.181.---
Petr BigArtist:
Да! Уж очень "крепко и сильно" надо любить народ Украины и молится чтобы за непосильные труды небеса так "щедро его вознаградили" а все близкие, друзья и соратники видя эту "благодать" только радовались его "успехам" и если завидовали то только "белой" завистью и стремились быть такими-же!
Cortomluk _ 24.02.2014 06:27
IP: 93.73.238.---
Вредина Язвительная:
Я уже давно предлагала – все движимое и не движимое (но сьемное) дорогое имущество продать. Само строение уже без мрамора и позолоты разобрать по кирпичику и засадить деревьями. Если и делать что-то там, то парк. А все супер-пупер кичливые здания под снос – они не имеют никакой культурной ценности. Там был лес – сделать национальным парком. Местом для туристов. С
Це землі Межигірського монастиря, заснованого за часів Володимира Великого греками із Константинополя. Там було складено Євангіє Анни Руської корове Франції.
JannaKrylatova _ 24.02.2014 06:27
IP: 74.125.18.---
Там только хоспис нужен будет за счет государства,где будут уже умирающие старики,или совсем больные.Все остальное может быть само у себя на содержании.Нужна всего лишь народная воля для реализации.
JannaKrylatova _ 24.02.2014 06:25
IP: 74.125.18.---
Сиротинец там и ни к чему.Все подобные места прекрасно очищаются трудом и большим социумом,который над чем-то работает.Я уже писала и напишу еще раз – там нужен ДОМ СКОРБИ. Для малоимущих,для стариков,которых родственники отдают в дом престарелых,для людей,не имеющих места проживания – слава Богу,территория там более,чем достаточна для реализации всего проекта.Не нужно никаких музеев,задолбали со своими музеями! У нас есть живые люди,обездоленные,брошенные,никому не нужные,с кучей грехов,вшами и болячками! И для них никто ничего как не делал,так и не будет делать,потому что те,что сейчас пришли,имеют точно такие же дома,шубы и збоченые интересы! А в этом доме есть все почти для того,чтоб люди обездоленные могли даже содержать себя сами – выращивать на огородах овощи и фрукты,посадить сады,выращивать рыбу и скот,делать сыры на месте прямо и продавать,магазинчик открыть специальный,всю территорию содержать в чистоте и порядке,готовить будут сами из числа проживающих,как и все остальные р
Вредина Язвительная _ 24.02.2014 06:17
IP: 77.121.163.---
Я уже давно предлагала – все движимое и не движимое (но сьемное) дорогое имущество продать. Само строение уже без мрамора и позолоты разобрать по кирпичику и засадить деревьями. Если и делать что-то там, то парк. А все супер-пупер кичливые здания под снос – они не имеют никакой культурной ценности. Там был лес – сделать национальным парком. Местом для туристов. С
Василь Кулинич _ 24.02.2014 06:08
IP: 74.125.181.---
Воно БОЛЬНЕ!!!! (не хворе)...
Kotikov Misha _ 24.02.2014 06:01
IP: 74.125.181.---
він точно хворий...!!! судячи по дитячому малюнку, з точки зору психологіі, головувала була мати, а в дівчини з В.Ф, були тісні стосунки...
Cortomluk _ 24.02.2014 06:00
IP: 93.73.238.---
Volodymyr Semenyuk:
"З Межигір'я можна зробити такий комплекс, куди можна буде з'їздити на прогулянку, привезти іноземних гостей і зробити заодно внесок у будівництво тієї ж дитячої лікарн", а Кончау Заспу – для дітей сиріт віддати.
Volodymyr Semenyuk _ 24.02.2014 05:47
IP: 93.73.21.---
Слід зауважити, що в найближчих передмістях Києва практично немає нічого цікавого для туристів, як, наприклад, у Петербурзі. Пуща, Феофанія, Пирогово і все. Ну, ще новоділ "Київська Русь". Це тому що Київ став повноцінною столицею держави зовсім недавно. З Межигір'я можна зробити такий комплекс, куди можна буде з'їздити на прогулянку, привезти іноземних гостей і зробити заодно внесок у будівництво тієї ж дитячої лікарні. Єдине, чого там не має бути, це попсових розваг (щодо використання спортивних об'єктів слід подумати).

Взагалі, цей Мордор слід "розчакловувати" тим, що янукович ненавидів – активністю громадянського суспільства. На цій території має цілорічно працювати такий собі міні-Майдан – громадський центр з гайд-парком, притулком для майна, яке стало об'єктом зазіхань рейдерів (доки журналісти і суд не відновить справедливість), відкритим університетом, штабом координації волонтерів і т. ін., усе те, що є в розвинених європейських державах, а в нас лише зароджується.
Наталия Зубарева _ 24.02.2014 05:42
IP: 95.133.43.---
Ирина Семенова:
"почему там не работает следственная группа МВд, прокуратуры итд с понятыми,с опечатывание важных документов. Кто вы собственно такие блогеры и на кого работаете? что может появится из того что там не было или наоборот исчезнуть из того что было? где собственно ордер на обыск..."

Отвечаю наивной Ирине Семеновой, если она не вкурсе. Вся действующая власть со своим майном сбежала! Никого нет! Сгинула мгновенно, как нечистая сила.

А понятые есть. не волнуйтесь – журналисты и бойцы Самообороны. Чем не новая власть? Уж гораздо лучше прежней – бандитской и вороватой!
Юрий Криницкий _ 24.02.2014 05:40
IP: 74.125.181.---
Чи варто було називати імена та бізнесові телефони цієї жінки? Постраждати може не тільки вона, мати малої дитини (якщо не виїхала закордон), але й її підлеглі у фірмі. А вони тут взагалі ні до чого. А от поспілкуватися зі слідством їй було б добре, у якості свідка. Напевно багато знає цікавого.
dolly _ 24.02.2014 05:37
IP: 193.243.159.---
Как музей коррупции, это место тоже сможет вернуть не маленькие деньги.Для украинцев и иностранцев оно будет здорово востребовано.
Tapac _ 24.02.2014 05:34
IP: 74.125.181.---
Юрій Українець:
: глава СБУ дает мне какой-то пакет. Я открываю его, а в пакете – Катин американский паспорт.

Забудькуватий став Ющ.
В іншому пакеті лежало 860 тис гривень.
Про це він ні мур-мур...
Олена Олійник _ 24.02.2014 05:25
IP: 37.115.152.---
Ця курка об Юлю вдарена, в кращому випадку. Але, з риторики судячи, скоріше особисто зацікавлена.
Volodymyr Semenyuk _ 24.02.2014 05:17
IP: 93.73.21.---
Це місце, яке висмоктало з країни мільйони грошей і тисячі життів (хворих дітей, пенсіонерів, чорнобильців... і наостанок Небесної Сотні), має почати працювати на народ. Оскільки безпосередньої практичної цінності від цих об'єктів і розміщеного у них позолоченого лайна немає (без урахування справжніх культурних цінностей), вони можуть слугувати хіба що музейним експонатом. Більше того, таку цінність вони матимуть лише у контексті цілісного музейного комплексу зі значно ширшою тематикою, ніж життя та наслідки життєдіяльності окремо взятого януковича. На цій території можна розмістити музей корупції, музей тоталітаризму та музей революції одночасно. Сюди варто звезти залишки пам'ятників Леніну та інших демонтованих артефактів, а також арт-об'єкти з Майдану, яким буде важко знайти місце на самому Майдані після реконструкції або в інших музеях. Зокрема, варто перемістити сюди всю похідну релігійну атрибутику Майдану, підкресливши первинний характер цього місця.
Юрій Українець _ 24.02.2014 05:16
IP: 93.75.109.---
23 февраля Виктору Ющенко исполнится 60 лет. К юбилею он издает объемную книгу воспоминаний. "Репортер" получил рукопись этой книги.Об отравлении, визите на дачу к Сацюку и утерянном паспорте супруги
На дачу Сацюка (экс-зампредседателя СБУ. – "Репортер") мы приехали уже в 11 вечера. Встреча началась неожиданно: глава СБУ дает мне какой-то пакет. Я открываю его, а в пакете – Катин американский паспорт.
За несколько недель до нашего с ней знакомства в 1993 году Катя со своей приятельницей (адвокатом Мирославы Гонгадзе – Валентиной Теличенко. – "Репортер") пошла поужинать, или, как она говорит, – "на чай". И во время того чаепития у нее украли сумку, в которой находились какие-то документы и паспорт. Папку, лежащую в сумке, через несколько дней нашли пустой, без единого документа. Милиция, по крайней мере, так утверждала.
Oleg Lukavyy _ 24.02.2014 05:07
IP: 46.229.48.---
Ирина Семенова:
Йшли би ви Ірино Вікторівно, соняхи збирати...
Diana Tkachova _ 24.02.2014 04:54
IP: 109.104.165.---
Музей коррупции или резиденция диктатора – туризм будет процветать. Сестра, которая в Италии живет, сразу эту мысль подкинула, говорит что такое в мире очень востребовано. Билеты по 10 евро – и туризм на многие годы, как в Трансильванию или в Колизей, тоже места довольно жуткие. Энергетика действительно ужасная. Сколько проклятий туда послано за эти годы.
Серега Ром _ 24.02.2014 04:42
IP: 74.125.181.---
В каждом городе есть"музей коррупции": всякие "царские села", стоянки возле местных рад, УВС и прочее.Насмотрелись уже...Раздать все по музеям,больницам и домам ребенка или там, где не до созерцания.А весь комплекс "народной стройкой" разобрать, все засадить вековыми дубами, опять же "народным почином" делегацией от каждого города -вернуть в состояние заповедника.Ну, можно организовать монастырь.Пусть отмаливают место и молятся за убиенных.А в самое дорогое кресло всавитьь кол и выставить у входа в Раду на веки-вечные в назидание потомкам.Предлагаю организовать движение за это!
Чупа Кабра _ 24.02.2014 04:23
IP: 37.19.136.---
Капец крепчает. С одной стороны понимаю, что отвлекаете нас от жизненноважного, как ИНТЕР сериалами. С другой... был ли предел у жадности этого человека? Насколько голодным было его детство?...
Чупа Кабра _ 24.02.2014 04:22
IP: 37.19.136.---
Капец крепчает. С одной стороны понимаю, что отвлекаете нас от жизненноважного, как ИНТЕР сериалами. С другой... был ли предел у жадности этого человека? Насколько голодным было его детство?...
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter