Ігор Головань Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Головань і партнери"

...не містить достатніх відомостей...

07 серпня 2014, 07:31

09 червня 2014 року у Донецьку бойовики самопроголошеної Донецької народної республіки, яка визнана терористичною організацією, захопили центр сучасного мистецтва "Ізоляція".

Таке повідомлення було поширене ЗМІ.

Засновник Мижнародного благодійного фонду "Ізоляція" звернулася не тільки до преси, але і до органів, що їх зазвичай називають компетентними.

У тому числі і до СБУ.

Та в СБУ працює народ обережний і виважений.

Там вважають, що озброєні люди в камуфляжі, що захопили в Донецьку територію колишнього заводу, де серед іншого є кілька розрахованих на ядерний удар бомбосховищ, ніякі не терористи.

І найманців серед них немає.

СБУ переконане, що бойовики не зазіхають на територіальну цілісність і недоторканість України і не готують диверсій.

Словом, не вчинили люди у камуфляжі нічого такого, що віднесено до компетенції слідчих органів безпеки.

Тому заклопотані важливими справами слідчі СБУ з легким серцем спрямували заяву до МВС.

Хай міліціонери розбираються. Ті, що у підпіллі.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
trakt _ 07.08.2014 08:46
IP: 178.94.180.---
Та-ак скаргу громадянина направили за належністю до м. Донецьк, вул. Горького, 61, бо його повідомлення не містять відомостей навіть про терористів, ні про антидержавну діяльність?
Це шедевр.
Це мабуть найкращий блог і про АТО, і взагалі про українську державу.
Тепер зрозуміло чому СБУ не розслідувало ні діяльність Царьова, ні Єфремова, ні Ахметова, ні Кернеса з Добкіним, не кажучи про те що відпускають всіх тих державних службовців та місцевих депутатів які публічно закликали до ворожнечі, вбивств та збройної боротьби проти України та безпосередньо брали участь в тероризмі, кого ловлять добровольці, навіть участь Ляшка не допомагає.
Між іншим зараз такий вал зрадників, людей які ведуть підривну антидержавну діяльність, російських агентів, терористів, що СБУ мабуть не вистачає ні ресурсів, ні кадрів, тим більше, що СБУ, очевидно, ще не очуняло від діяльності Януковича з компанією, щоб реагувати на все, тому мабуть вони і пишуть відписки.
vik7352 _ 07.08.2014 08:41
IP: 46.175.69.---
В такому випадку нехай підключаються до "розслідування" "поховання Путіна", це якраз в їхній компетенції, Можна також зайнятися забезпеченням безпеки новонародженного "громадянина Харківа", може приїде по запрошенню Кернеса. Роботи в СБУ непочатий край...
Aтака Путіна1191 Корупція1297 Україна та Європа1068 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter