29 лютого 2024, 17:20

Стефанчук і Корнієнко проти Європарламенту

Голова Верховної Ради України Стефанчук і його Перший заступник Корнієнко серйозно розійшлися у поглядах з Європейським парламентом.

Ці два добродії вважають можливим і допустимим свавільно "нє пущать" опозиційних народних депутатів України у закордонні поїздки.

Їх настільки ж нахабні, наскільки і незаконні махінації з розпорядженнями про відрядження, за допомогою яких зривалися важливі закордонні поїздки Петра Порошенка та інших опозиційних депутатів, звернули на цих діячів увагу цілого Європарламенту.

У сьогоднішній резолюції на підтримку України, поряд з питаннями постачання Україні озброєнь та конфіскації активів держави-агресора, європейські парламентарі змушені були окремим параграфом звернути увагу наших знахабнілих спікера і його першого заступника на неприпустимість обмежень закордонних поїздок народних депутатів України.

На думку членів Європарламенту, протиправна активність Голови Верховної Ради України Стефанчука і його Першого заступника Корнієнка може розцінюватись як обмеження політичної діяльності народних обранців.

Європейський парламент, на відміну від Стефанчука і Корнієнка, вважає, що у часи війни не можна нехтувати можливостями жодної політичної сили, спроможної представляти інтереси України на міжнародних форумах.

Нагадаю, відповідно до статті 26 Закону "Про статус народного депутата України", повноваження народного депутата та його конституційні права і свободи не можуть бути обмежені в умовах воєнного чи надзвичайного стану в Україні або в окремих її місцевостях.

13 березня 2024 року Львівський окружний адміністративний суд розглядатиме по суті позов Петра Порошенка до Першого заступника Голови Верховної Ради України Корнієнка та 7 прикордонного Карпатського загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України стосовно незаконного зриву закордонної поїздки.

Сьогоднішня резолюція Європейського парламенту стане ще одним доказом негативних наслідків протиправної діяльності Стефанчука і Корнієнка для нашої держави.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Суд на спецзв'язку

Державне бюро розслідувань відоме своїми маніпуляціями і фальсифікаціями практично у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, чиновники з ДБР дуже полюбляють віртуально мандрувати Україною заради того, щоб вирішувати питання у не у тих судах де клопотання ДБР мають вирішуватися згідно закону, а у найбільш зручних у конкретний момент...

Позов про 5-6 менеджерів Зеленського. Відмовлено повністю.

Щойно Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду повністю відмовив у задоволенні позову про 5-6 менеджерів Зеленського...

Мудрість Президента Зеленського

Розумні речі говорив Президент України в інтервʼю CBS News. Треба розвивати економіку, підприємства, ринкова економіка повинна бути....

Портнов і рот прокурора

Підсанкційний Андрій Портнов, як відомо, має безліч талантів. Головний з тих талантів, а саме майстерність "судового рєшали" (court fixer), у свій час оцінив уряд США...

Влада відповідає Європарламенту

Провладні медіа радісно повідомили: "Суд у Львові відмовив Порошенку у виплаті компенсації за скасоване закордонне відрядження". Насправді ж Львівський окружний адміністративний суд відмовився визнавати очевидну незаконність запровадженої владою ганебної практики перешкоджання закордонним поїздкам опозиційних народних депутатів...

5-6 менеджерів Зеленського. Своєрідна складність справи.

Щойно завершилося судове засідання за моїм позовом до Президента України Зеленського про імена і посади славнозвісних 5-6 менеджерів. Перерва до 10 квітня через, як зауважив головуючий, "своєрідну складність справи"...