11 червня 2024, 09:58

Вербальне сприяння підривній діяльності як ноу-хау ДБР

Я вже писав про епохальне досягнення ДБР і переконаного "дбрівцями" генпрокурора – "вербальне сприяння підривній діяльності".

З кволого зародку у вигляді туманного дежавю у голові першого заступника директора ДБР Олександра Удовиченка, "вербальне сприяння підривній діяльності" стало ноу-хау ДБР в розслідуваннях.

Про що Олександр Удовиченко гордовито повідомив суспільство у інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

До речі, у тому ж інтерв'ю він повідомив і про інше не менш важливе ноу-хау ДБР – концепцію відсутності процесуального сенсу допитувати Баканова.

Та повернемося ло "вербального сприяння".

Удовиченко з колегами за допомогою лінгвістів якось допетрали, що такі персонажі, як Кузьмін, Кива, Рабінович, Волошин, Шуфрич впроваджували і поширювали в українському суспільстві наративи агресора.

Однак як міг перший заступник директора ДБР забути про відзначеного санкціями США Портнова і його наративи?

Вирішив нагадати і направив до СБУ заяву з пропозицією застосувати до Портнова ноу-хау ДБР у розслідуваннях.

Цікаво, як СБУ обґрунтує, що Портнов "ето другоє"?

Служба безпеки України

ЗАЯВА


про вчинене кримінальне правопорушення

З відкритих джерел мені стало відомо, що 15.02.2022 громадянин України Андрій Володимирович Портнов дав інтерв'ю журналістці Н. Влащенко в ефірі телеканалу "Україна 24" (наприкінці цього ефіру було відображено знак охорони авторського права ТОВ "Новинна група Україна").

Станом на сьогодні, цей випуск програми "Хард з Влащенко" був видалений з сайту youtube.com. Раніше він був розміщений за посиланнями youtu.be/arKxduWxxdY, яке сам А. Портнов розмістив у своєму телеграм-каналі: https://t.me/PortnovUA/2978.

Наразі з уривками з цього відео у відкритому доступі можна ознайомитися лише у відео "Путін повторює за Портновим, "внешнєє управлєніє", Лукаш у РосЗМІ, архіви ВККС | ЮрСюр – Випуск 6".

В окремих висловлюваннях пана Портнова, озвучених у цьому ефірі, містилися наративи, що місцями майже дослівно збігаються з висловлюваннями президента РФ В. Путіна, які той озвучив 21.02.2022 у своєму зверненні.

Зокрема, йдеться про наративи щодо "зовнішнього управління": що начебто іноземні посольства напряму контролюють НАЗК, НАБУ, САП, державні компанії. Щодо впливу іноземців на формування ВККС та ВРП, а також щодо відсутності результатів таких реформ.

Отже, виглядає так, що той наратив, що його озвучив В. Путін у виступі 21.02.2022, А. Портнов впроваджував і поширював в українському суспільстві протягом певного часу, формуючи суспільну думку. Зазначені дії А. Портнова насправді могли полягати не в обстоюванні власної політичної позиції, а у підготовці суспільної думки до тих процесів, які, на жаль, сьогодні відбуваються з нашою країною.

У цих висловлюваннях А. Портнова, а також в інших його публічних виступах можуть бути наявні ознаки вчинення державної зради у формі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України шляхом вербального сприяння.

За словами першого заступника Директора ДБР О. Удовиченка, конструкція "вербальне сприяння підривній діяльності" є "ноу-хау в розслідуваннях" і новою моделлю "визначення держзради".

На підставі норм статей 25, 214 КПК прошу протягом 24-х годин внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України за ознаками вчинення А. В. Портновим державної зради у формі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України шляхом вербального сприяння.

10 червня 2024 року І. В. Головань

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Президент Зеленський і глобальні проблеми перекладу

Як помітив мій прискіпливий колега Станіслав Кунянський, Президент України Зеленський та віцепрезидентка США Камала Гарріс відвідали 15-16 червня 2024 року у Швейцарії різні саміти...

Вербальне сприяння підривній діяльності як ноу-хау ДБР

Я вже писав про епохальне досягнення ДБР і переконаного "дбрівцями" генпрокурора – "вербальне сприяння підривній діяльності". З кволого зародку у вигляді туманного дежавю у голові першого заступника директора ДБР Олександра Удовиченка, "вербальне сприяння підривній діяльності" стало ноу-хау ДБР в розслідуваннях...

Мустафа Найєм і шапка Міллера

Шапка Міллера спалахнула на голові Мустафи Найєма. Цікаво розвивається історія про НАБУ, братську любов і Міллер, юридична компанія. Стало більш-менш зрозуміло, чого Мустафа Найєм і Масі Найєм так поспішно почали відмежовуватися від адвоката Олексія Носова, що його НАБУ запідозрило у нехорошому...

Про НАБУ, шок, біль, братську любов і адвокатуру

Не секрет, що ставлення суспільства до нас, адвокатів, не завжди цілком позитивне. І часом не без підстав. Саме тому я багато пишу про те, наскільки важливо здійснювати адвокатську діяльність з дотриманням всіх передбачених законом формальностей...

ДБР і дежавю

Спеціалісти стверджують, що у психічно здорових людей дежавю проявляється досить рідко і стан цей продовжується лічені секунди. Перший заступник директора ДБР Олександр Удовиченко розповів про своє дежавю в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна"...

5-6 менеджерів і Велика Палата Верховного Суду

Велика Палата Верховного Суду задовольнила моє клопотання і розглядатиме апеляцію у справі про 5-6 менеджерів Президента Зеленського за моєї участі...