Олексій Гончаренко Народный депутат Украины

Закон о системе иновещания Украины – вопрос государственной безопасности

09 жовтня 2015, 11:14

Верховная Рада рассмотрит законопроект, закладывающий основы и регулирующий деятельность иновещания Украины.

Я призываю своих коллег поддержать Проект Закона о системе иновещания Украины.

Стоит лишний раз напомнить о том, что сейчас Украина де факто находится в состоянии гибридной войны, в которой пропаганда средств массовой информации является не менее весомым аргументом, чем пушки. Война с Кремлем идет по всем фронтам и информационное поле не исключение. Украина должна быть способна донести свою точку зрения до каждого, должна быть в состоянии бороться с клеветой, которой не брезгует наш противник. Принятие этого закона сегодня – вопрос государственной безопасности. Поэтому я настоятельно призываю своих коллег поддержать данный закон.

UA|TV – Іномовлення України

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Сергей Бочкарев _ 09.10.2015 14:12
IP: 109.95.50.---
Вопросы о том, под какую еще тему можно списать бюджетное "бабло", всегда были в списке "наших приоритетов".
trakt _ 09.10.2015 13:02
IP: 178.94.209.---
sagredo:
Питання національної безпеки – це не "інновєрєщаніє", а стан української мови. Не буде української мови – не буде України.
Так не можна казати. Порошенко прийшов до влади на гаслі ЕДИНАЯ СТРАНА, ЄДИНА КРАЇНА. Тому зраз, як видно, просто політичний курс взятий на поступову побудову України без українців, але від української мови ще не відмовляються. Російська мова стане для всіх громадян рідною, а українська мова буде відігравати ту ж роль, що й колись латинь в Австрійській імперії, яку там знали і використовували державні службовці, – українську можна буде використовувати поряд з російською в державних установах державним службовцям – вважається, що це корисно для єдності.
Ваші побоювання даремні, навпаки, вважається, що теперішня політика української влади, яка направлена на утиски українців, повинна врешті-решт сподобатись Путіну і він припинить ворогувати та підривати українську державність.
trakt _ 09.10.2015 12:37
IP: 178.94.209.---
Кажуть, що в Донецькій та Луганській областях вже все в порядку з отриманням української інформації, там уже проблема отримати новини з радіостанцій та телеканалів ДНР, ЛНР та РФ, бо українські радіостанції та телебачення потужніші і краще ловляться. Там люди без проблем отримують уже інформацію з українського радіо та телебачення, причому не лише російською мовою, але для донеччан і луганчан ведуться передачі й українською мовою. Навіть військові на передовій можуть дізнаватися новини з українського радіо, а не слухати, як раніше, новини ДНР та ЛНР.
Лишилося ще профінансувати поширення в світі інформації з України англійською, російською, німецькою, польською та іншими європейськими мовами, а також китайською, бо в Китаї англійську мову знає мало людей.
Dolento _ 09.10.2015 12:11
IP: 213.231.7.---
sagredo:
А, у ефірі ще чути ехо Костусєва-молодшенького – "Уверен, русский будет государственным в Украине! " Пой, пташка, пой!
sagredo _ 09.10.2015 11:55
IP: 178.137.4.---
Питання національної безпеки – це не "інновєрєщаніє", а стан української мови. Не буде української мови – не буде України.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter