Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

За проекти, написані Путіним, "Громадянська позиція" не голосуватиме

15 вересня 2014, 20:07

Законопроект про "особливий статус", який Президент Порошенко вніс до Ради і просить підтримати, написаний напевно не в Україні – це проект Кремля, проект Путіна. Проект створення на нашій території автономного анклаву путінської Росії. Від Держави Україна цей проект на Донбасі не залишає нічого, крім грошей – які виділятимуться на підконтрольні терористам і Путіну території гарантовано, за захищеними статтями, і не можуть зменшуватися протягом трьох років за жодних умов, навіть якщо Путін почне бомбити Київ. Краще б уже Порошенко запропонував ввести на цих територіях пряме президентське правління на три роки, було би більше толку і принаймні – то було б українське президентське правління, а не путінське.

powered by lun.ua
Коментарі — 46
Alexandr Kaverin _ 16.09.2014 11:49
IP: 195.250.163.---
не успели вы убежать, хотя и вожможности и время было 23 года. Теперь Путин от вас не отстанет, но только как ящерица не отбросите хвост. Который к стате и Путину не нужен.
Sarmi _ 16.09.2014 11:22
IP: 95.132.117.---
З попереднього блогу -
Сергій Іванов:
Тарас Чупринка:
Слушай, забаню, клоун. Мастурбируй на свою фарион – в каменты не лезь только. Не о ней пост.

Висновок: блогер Сергій Іванов – як слідчий – неперевершений, а як людина – печерний ватник та явний українофоб. Називає усіх, хто говорить українською клоунами й мастурбаторами! Ганьба йому!
seloiludy _ 16.09.2014 10:21
IP: 176.38.153.---
Сергій Медвідь:
Чомусь останній час все частіше згадую кадри із кінофільму "Сімнадцять миттєвостей весни", де Штірліц посилав Плейшнера з дуже важливою інформацією через Альпи. Памятаєте ці кадри, коли Плейшнер став на лижі і пішов у гору, а потім голос за кадром – " И лишь сейчас Штирлиц понял, что Плейшнер совсем не умеет ходить на лыжах..." Ось так і ми обираємо, ставимо на лижі, даємо в руки палиці, а в результаті виявляється, що він взагалі "конькобежец", а тренер у нього майстер по греблі на каноє.
... або боксер.
Сергій Медвідь _ 16.09.2014 09:38
IP: 176.241.147.---
Чомусь останній час все частіше згадую кадри із кінофільму "Сімнадцять миттєвостей весни", де Штірліц посилав Плейшнера з дуже важливою інформацією через Альпи. Памятаєте ці кадри, коли Плейшнер став на лижі і пішов у гору, а потім голос за кадром – " И лишь сейчас Штирлиц понял, что Плейшнер совсем не умеет ходить на лыжах..." Ось так і ми обираємо, ставимо на лижі, даємо в руки палиці, а в результаті виявляється, що він взагалі "конькобежец", а тренер у нього майстер по греблі на каноє.
Анатолій Півненко _ 16.09.2014 09:25
IP: 37.54.157.---
Час покаже... Якщо Петро Ол-ич веде iгру для створення мирних умов на пiвтора мiсяцi проведення перевиборiв ВРУ, то це – одне. Якщо ж Петро так плануе наступнi три роки, то це – iнше (зрада Украiни)

Що ж до позицii Анатолiя Гриценка, то вона завжди була чiткою й розумною. Так, наприклад, в iнтерв'ю Авакова Найему позаминулоi суботи на 1Tv о 21.40 той заявив, що плата за бездiяльнiсть укр. влади вже величезна i треба було рос. терористiв знищити ще тодi, коли усi вони перебували в однiй будiвлi СБУ в Луганську та в однiй будiвлi у Донецьку, а пiдвали цих будiвель не були заповненi заручниками. Треба була зрiвняти тi будiвлi з землею за декiлька хвилин. Але жаль було руйнувати будiвлi! Побоялися осуду громадськостi. Тепер маемо те, що маемо. То у кого е стратегiчне мислення й ВОЛЯ?

Цiкаво знати (й ПАМ'ЯТАТИ), що Анатолiй Гриценко саме й вимагав адекватних рiшучих дiй в Сiмферополi й Луганську, вимагав те, що не було зроблено й про що жалкуе i Аваков сьогоднi

Отже, обираймо
Beemon _ 16.09.2014 09:11
IP: 5.248.248.---
Посмотрите, кто собирается поддержать закон: ПР и комуняки.

Посмотрите, кто идет под знаменами ПАПы и Боксера в Раду – ПР и комуняки.

Люди! Одумайтесь!
руслан49 _ 16.09.2014 08:46
IP: 178.92.136.---
Гриценко в котрий раз показав себе затятим популістом. Невже не ясно, що той, хто хоче продовження війни, хто хоче подальшої загибелі українських військових, одержить цю війну з вірогідністю 95%. Сепаратисти сказали ж, що вони не будуть виконувати цей закон. Але закон потрібен для подальшої співпраці із Заходом і для відкидання обвинувачень Москви в тому, що Україна "не хоче почути голос Донбасу".
Vol _ 16.09.2014 08:22
IP: 93.72.20.---
Peter Blood:
Vol:
Сегодня порошенковцы и кличковцы, совместно с янучарами всех мастей и остатками симонистов, попытаются вновь угодить их, уже фактическому хозяину Путину...
===
"симонистов"? Це не описка, може "ж*идо-сіоністов", які паразитують в Україні?
Peter Blood:
Vol:
Сегодня порошенковцы и кличковцы, совместно с янучарами всех мастей и остатками симонистов, попытаются вновь угодить их, уже фактическому хозяину Путину...
===
"симонистов"? Це не описка?
Симонисты – паства Симоненко, более 20 лет шлифующая свои задницы в парламентских креслах.
Юрий Вологжанинов.
Vol _ 16.09.2014 08:08
IP: 93.72.20.---
Сначала Кличко был чемпионом мира по боксу и участником Евромайдана.
Потом была его и Порошенко встреча с Фирташем в Вене...
Вскоре после этого, под аплодисменты Путина, Порошенко и Кличко ликвидировали Евромайдан.
И, тут же, Порошенко изволили допустить к захватчику Крыма. Тайна секретов П и п глубока есть.
В результате, Порошенко для Кремля стал милейшим человеком. Им озаботились Лавров и кремлёвское ТВ...
Сегодня порошенковцы и кличковцы, совместно с янучарами всех мастей и остатками симонистов, попытаются вновь угодить их, уже фактическому хозяину Путину...
Юрий Вологжанинов.
Takozh _ 16.09.2014 06:17
IP: 176.8.134.---
Рада, яка вже знаходиться в стані виборів, не має морального права щось змінювати в конституції. Особливий статус ніде не прописаний і противоправний, бо узаконює захоплені бандформуваннями території. Як тільки луган та дон отримають формальну законність, ніщо не буде заважати Путіну співпрацювати з ними, як з суб'эктами.
Проект закону передати на експертне узгодження, куди завгодно, поки не переоберуть Раду. Меркель не спроста так поспішає з цим особливим статусом, бо потім момент буде втрачено. Очевидно, що вона не може домовитись з Путіним.
Ruslan2002 _ 16.09.2014 05:09
IP: 74.125.183.---
Анатолія!
Ви ж маєте авторитет в патріотів,війську
Чому і чого чекаєте?
Крим зданий і всі мовчать і ще їх в парламент виберуть
Донбас здають,що наступне?
Порошенко і його зграя – це Юда
Це Путлерівська хунта яка готова здати і здасть все
Чому народ так одурманений?
Обдуривши народ він крок за кроком здає нашу землю за яку загинули міліони кращих синів України
Порошенко і не порівняти з Януковичем
Це особа в диявольській шкурі
Ruslan2002 _ 16.09.2014 05:01
IP: 74.125.183.---
От вам і правдивий Порошенко
Спочатку переконав народ,щоб його його вибрали губернатором Путлера,пізніше що не потрібно вводити воєнного стану,тепер віддає нашу землю і знову переконує що так треба
Давайти ще виберім його зграю в парламент і тоді вже кінець
Шоколадний барон на коні а ми Українці знову на віки будемо без держави
Ця нечисть весь час продавала Україну і тепер знову доводить її до пропасти?
Народи!
Прокинься
Україну захватила Путлерівська хунта і тільки на наших почуттях здає Україну Путлеру
А як же з міліонами УКраінських патріотів на тих територіях?
Ганьба Порошенку
Йде геть ЮДО...
Igor Kriklivij _ 16.09.2014 01:52
IP: 93.88.54.---
Но даже сегодня можно вести обсуждение этого Закона только после преамбулы, где отметить, что реализация данного закона начинается только после вывода войск РФ и незаконных вооруженных формирований, полноценного контроля над границей и прекращения обстрелов со стороны России, освобождения всех пленных и заложников, отводе войск РФ от границы.

Если слышим "нет". то можно вести разговор только о "перемирии" и обмене пленными, а также гуманитарной помощи населению временно ОКУПИРОВАННЫХ районов Донбасса.
При этом продолжать переговоры в "женевском " формате, укреплять позиции, работать оборонке в три смены, продолжать мобилизацию, требовать с Запада и наших миллионеров (пусть даже в долг!) денег на оборону. Сделать человека в погонах "любимцем государства", что значит – самое лучшее – ему, а мы в тылу как – нибудь перебьемся. Ведь война...
Т. е. готовиться к активной обороне, требующей меньше ресурсов и жизней солдат, чем при наступлении.
Igor Kriklivij _ 16.09.2014 01:51
IP: 93.88.54.---
Гнетущее впечатление смеси трусости, предательства и умения делать выводы из ошибок. Сделано 2 шага назад, когда можно было бы отступить всего -то на пол – шага.
Или сделать шаг вперед, если бы у нас Порошенко был Президентом, а не осторожным министром инодел. Тогда бы у нас было на фронте единоначалие с Главнокомандующим, максимум внимания армии, оборонке, их финансированию, пропаганде и поддержке патриотического духа народа... Были бы нормальные кадры, а не "любі друзі". Была бы ответственность.
И в конечном итоге не было бы "праздничного" поражения в августе, сотен неоправданных жертв, сдачи отвоеванных территорий. Не было бы позорного "Минского" мира. И чувства глубокого стыда за неразборчивых сограждан, опять повевшихся на сладкие песни сирены ПП. Неужели вы поверили в мае, что будет блицкриг за 2 – 3 дня, максимум неделю?!
123456 _ 16.09.2014 01:12
IP: 77.87.36.---
петрушка решил, что присяга президента это так – красивый обряд. сначала за остановку ато получил от меркель ассоциацию, теперь за "особый" статус – возможность провести выборы во время войны и захватить власть. потом накормит всех чудо реформами экономическими. иуда и предатель
Beemon _ 16.09.2014 01:06
IP: 5.248.248.---
Пограничникам уже дан приказ (Кем???) об обустройстве новой границы ВНУТРИ (!) Донецкой области (УП: Прикордонники почали відмежовувати зону АТО від "мирної" України).

Анатолий Степанович! Спросите с высокой трибуны: Кто из высших чинов отдал преступный приказ об изменении Государственной границы Украины?
Теодор Дяків _ 16.09.2014 01:04
IP: 46.200.239.---
Сергій Бей-Безпалько:
Хочеться сподіватися, що не лише Гриценко, а й усі справжні патріоти України (а вони однозначно є у фракціях і групах більшості) не стануть голосувати за цей недолугий закон.
- Мій прогноз: закон буде проголосований з огляду на його актуальність (в частині взаємодіі місцевого самоврядування з інститутами держави) не тільки для Луганська, Донецька, але й для всієі Украіни.
Ivan Maystrenko _ 16.09.2014 00:24
IP: 95.133.233.---
ще і грошей їм – хай шіколядками своїми кормить, він шо, СКАЗИВСЯ!
Алексей Калайда _ 15.09.2014 23:16
IP: 74.125.181.---
ганьба такому п. резиденту! він довів країну до ручки, він резидент путіна! це ж по всьому видно!
а якщо усі політики будуть лише патякати, а не діяти, то україні кінець уже на горизонті. все ж іде за планом путіна, а ви лише кочеврижитесь!
Egor Mcgregor _ 15.09.2014 23:10
IP: 74.125.19.---
Зате вибрали в першому турі...Ну тіпа щоб війна скорше закінчилась...
Алексей Калайда _ 15.09.2014 23:06
IP: 74.125.181.---
ганьба такому п. резиденту! він довів країну до ручки, він резидент путіна! це ж по всьому видно!
Tatiyna Bobrova _ 15.09.2014 22:49
IP: 93.77.153.---
Прошу не наїжджати на нашого ПОПа-цього українського біл гейтса!Справжній би Біл Гейтс з сорому би померЮклепаючи такі перли...!До речі,а як там капітали ПОПа за час війни -дуже схудли? Чивован прикриває?А скільки ПОПо пожертвував на потреби украінського війська?...А чому...?
Egor Mcgregor _ 15.09.2014 22:43
IP: 74.125.181.---
Порох- Продался Куйлу с потрохами, вместе с Югком Кагтавым...
Evgeny Krivenok _ 15.09.2014 22:41
IP: 193.0.205.---
если примут – попрощайтесь с Украиной, врядли она протянет до весны, максимум там Киев останется и еще пару областей...но кормить они будут всех остальных, так шо все будет хорошо, с голоду не помрем
Володимир Верещак _ 15.09.2014 22:21
IP: 95.132.156.---
Валерий Шматько:
Гриценко молодец!!! Срочно вносить в Раду законопроект об импичменте президента.
Похоже у большинства думающих возникает хроническая антипатия к Порошенко.
Тайные сговоры всегда плохо заканчиваются.
Одразу після голосування треба дати списки голосувавших. Щоб знати, кого як зустрічати на виході зРади.
ONLINE
Уряд реформ366 Україна та Європа1001 Aтака Путіна1153 Корупція1227 Свобода слова561
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter