Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Відповідальність має прізвище – Порошенко П.О.

17 лютого 2016, 12:34

Порошенко думає, що олігархічною змовою він усіх обхитрив і усіх переміг? Що ніхто не помітив "договорняка" з іншими олігархами задля збереження зручного-тактично Яценюка, власне, збереження контролю над потоками?

Дехто й справді повівся на театральний виступ Порошенка (тіпа з вимогами відставок) і навіть повірив у відродження Президента-державника. Але то лише на кілька годин, після чого знову стало ясно: Президента України як глави держави і державного діяча – не існує.

На Банковій є торгаш, олігарх, "разводящій", "рєшала", хто завгодно інший з "понятійного" ряду, але – Президента України там немає.

Після того, що Порошенко витворив з PR-відставкою недієздатного Уряду, він має усвідомити: ніякі яценюки-шокіни-гонтарєві, тим більше кононенки-березенки-свинарчуки нікого вже не цікавлять, з ними все ясно. Відтепер Порошенко П.О. і ніхто інший, особисто, несе і понесе відповідальність за все, що відбувається і чого не відбувається в Україні.

Відповідальність за все: від розвалу Коаліції до недієздатного Уряду, від провалу реформ до штучного обвалу гривні, від захмарних тарифів до придушеного бізнесу, від масового збідніння людей до монополізму олігархів, від прикриття корупціонерів Януковича до корупційних оборудок власної команди, від грабіжницької "реструктуризації" боргів до здачі Путіну Криму і частини Донбасу.

Порошенко переможець? Одноосібно керує геть усім?

Тоді вперед – the winner takes it all – бажаю успіху!

powered by lun.ua
Коментарі — 73
Orest Asgard _ 21.02.2016 07:26
IP: 80.64.83.---
В Україні Парламент брехливих скотиняк і лакеїв олігархічних падлюк, - вся ця збочена свора заважає прогресивному розвитку держави вже 25років, і підтримали афериста Яценюка. Перевибори однозначно! Зміна закону про вибори на пропорційній основі, вибори на три роки,щоб "гречка" була дорога,введення комбінованого голосування з можливістю по електронному протоколу (значно підвищить явку).
І основна мета ДЕОЛіГАРХІЗАЦІЯ. Введення компенсаційного антиолігархічного податку на майно отримане на шару в епоху Кучми-Януковича WIND FALL TAX.Звільнення всіх керманичів корумпованих податкових органів, прокуратури, митниці, одіозних суддів, і всюди в органах держуправління, де купували посади, щоб збирати хабарі. Вся ця Наволоч проводить геноцид українського народу за ради своїх жлобських інтересів, збочення та несамовитої жадоби.
Людмила Миколаївна _ 18.02.2016 21:13
IP: 78.111.185.---
Порошенка обирали люди,які мало розуміються в тому,що відбувається.Я була спостерігачем на виборах і шокована тим,що Порошенко лідирував.Коли запитувала у сусідів і знайомих (тих,хто голосував за Порошенка) чому ви так проголосували,невже не розумієте,що у капіталу немає кордонів,немає Батьківщини?Відповідали,що по телевізору про нього гарно говорили,що він багатий і не буде красти так як прийдуть інші в кого немає нічого.Коротше,я розумію,що основна частина громадян немає доступу до інформації через бідність.Щоб вижить фізично в селі (та і в місті) люди працюють від зорі до зорі.Вечором подивились телевізор і повірили (як звикли за часів рад.влади вірить газетам і телебаченню) тому,що розказав зомбоящик.Молодь мало інтересує політика,більше цікавить п,янка,секс.Люди опускаються,не вірять в те,що вони можуть щось змінить.Люди мало грамотні.Читать,писать научені,а думать,аналізувать – ні.Тому не проголосували за президента Чорновола,тому голосували за комуністів.От і результат.
SARA21 _ 18.02.2016 11:12
IP: 91.226.4.---
Peter Blood:
Втікати саме найлегше,але чому ми повинні втікати із своєї держави,а може їм потрібно зробити таку ситуацію щоб вони втікали а не ми.Кожен народ робив у своїй державі порядок і достойне життя,а сьогодні ми маємо втікати на все готове,на їхні податки сідати,самим порядок у своїй державі потрібно наводити,а не на чужому горбу виживати.
SARA21 _ 18.02.2016 11:01
IP: 91.226.4.---
mihaylenco:
Я теж голосувала за Гриценка і сьогодні вважаю його патріотом і гідним бути президентом України,а наш народ вибирає всіх тільки не українця.Кого вибирають,так і живуть.
mihaylenco _ 18.02.2016 09:17
IP: 37.55.123.---
Шамиль Абдулахман
А коли обирали порошенку, його біографія була таємною?... Чоговід нього чекали?... Що він міг запропонувати країні, окрім курсу раннього януковича, поки той не став посилати олігархів нах...

Порошенко набрав більш, ніж 50%.Чого чекали ті 50% виборців? Мабуть, шоколаду. Тільки шоколад виявився таким, як він звучить на фєні.

Я голосував за Гриценка. Який на тих виборах набрав найбільше за всі вибори. А от парламентські з тріском провалив. Після виборів пішов з гідністю, як і подобає достойній людині.
wictors _ 18.02.2016 08:42
IP: 77.52.30.---
Виникає питання – що робити далі?
Слушне запитання. Та воно відразу породжує ряд супутних запитань:
1. Хто буде міняти?
2. На кого міняти?
3. Критерії вибору, як знайти зерна?
4. Хто спробує зламати існуючу систему?
На мій погляд (нагадаю я поганий та тупий "маленький українець", тому обговорюйте викладений погляд, а не мою особу) для початку хоч щось зробити для отримання інформації про майбутніх ратівників країни.
Виробити механізм не декларативної, а дієвої відповідальності за їх обіцянки.
Наприклад кожен пропонує три невідкладні завдання, які будуть реалізовані в найближчий рік.
Не виконав обіцянок, йди шукай іншу роботу.
Обіцяв президент подати закон про імпічмент, а не подав. Нехай йде та гуляє! Без будь яких виборів президентом стає наступний претендент, що на виборах зайняв друге місце. І так або до вичерпання списку претендентів, або ж до наступних виборів.
Одна заковика, ніхто з нашої так собою названої еліти це не підтримає.
meua _ 18.02.2016 06:07
IP: 93.74.11.---
"Президента України як глави держави і державного діяча – не існує..."

К сожалению, это так. Это увидели миллионы людей в прямой трансляции. все его отмазки на след. день и наигранное возмущение ничего не стоят. Он вступил в зону ЛИЧНОЙ турбулентности. Политические зомби типа Яценюка уже ничто. Порошенко своей подлостью ухитрился переплюнуть даже Ющенко с его Универсалами и фирташами. Расплата последовала. Кто он теперь? Яценюка люди ненавидят, Порошенко – уже на очереди!
Сергей Драполюк _ 18.02.2016 03:16
IP: 193.107.224.---
Думаю всему виной пиво, сухарики и сериалы)))
Шамиль Абдулахман _ 18.02.2016 02:54
IP: 93.188.35.---
А коли обирали порошенку, його біографія була таємною?... Чоговід нього чекали?... Що він міг запропонувати країні, окрім курсу раннього януковича, поки той не став посилати олігархів нах...
Христина Нуцько _ 17.02.2016 23:45
IP: 46.219.244.---
mihaylenco:
Сергей Папков
Як вже остогидла вся ця візантійщина...

Карма. Мені здається нам цей хрест доводиться нести через світогляд. 90% населення вважають за дурниці дотримуватися всіх правил, та законів. Найбільшою дурницею вони вважають дотримуватися законів собі в ущерб. А найбільшу насолоду вони отримують, коли когось пошиють в дурні.

Тому на долю чесних політиків припадає не більше 10% виборців. 90% завжди голосуватимуть за таких же, як і самі – злодійкуватих, шахрайкуватих, авантюрних, з задатками пройдисвітів.
абсолютно правильно – але ж із цього парадоксу потрібно врешті-решт якось виходити? ((як можна жити в країні, де кожному плювати на закони і на своїх співгромадян ((
Христина Нуцько _ 17.02.2016 23:44
IP: 46.219.244.---
mihaylenco:
хуґа
весь світ продемонстровано єдність яценюка з ахметовим-коломойським-фірташем, винен гриценко.

Винен, як і вся інша зграя прибічників Тимошенко

Чоловіче! ти поплутав грішне з праведним. Гриценко з Тимошенко найлютіші вороги. Ще з 2005 року, коли Гриценко не підтримав заколоту, який затівала Юля проти помаранчевої влади Ющенка.
а тоді, до речі, все повторювалося практично так сам, і Юля Володимирівна сипала тими ж звинуваченнями в бік коаліції) Боже, 10 років минуло...))
mihaylenco _ 17.02.2016 22:00
IP: 37.55.123.---
Peter Blood
А другого разу – у грудні 2007 року ВАНА-Тімашонка нахабно "проковтнула" у тодішньому "уряді" на посаді Міністра оборони ставленика бридкого Ющера "кнура-Єханура" замість попередника Гриценка...

Постійно спостерігаю за коментарями на блозі Гриценка. Одне можу сказати абсолютно точно. Жоден автор не викликає такої люті серед коментаторів. Тобто, він абсолютно вороже тіло для певної частини суспільства. А що то за частина? Тут, наприклад знайшлися такі, що пишуть про партнерство Гриценка з Тимошенко. Це – маячня. А ось найбільшим недоліком Гриценка вважаю його невміння здобувати союзників.
mihaylenco _ 17.02.2016 21:54
IP: 37.55.123.---
Peter Blood
За моїми численними спостереженнями ці 90% і є примітивний л о х торат, який мало що знає про тих "пройдисвітів" і їх реальну "діяльність". Обирають їх вже навіть не "серцем", а просто "с р...кою/дупою" і повністю сліпими і глухими!

Владні пройдисвіти таких легко розводять. Найпростіше маніпулювати людськими недоліками.
Yuri Yurieff _ 17.02.2016 21:26
IP: 95.135.148.---
Очевидным является то, что люди, которые стали
миллионерами и миллиардерами не благодаря своему
вкладу в развитие общества, а благодаря воровству,
связям, умением "домовлятыся" не будут менять
то состояние общества, которое позволило им всплыть
на поверхность, обогатиться и прийти к власти. В противном
случае они окажутся тем, чем и являются на самом деле – ничем.
Никаких общественно необходимых реформ
с этими людьми у власти нет, и не будет.
Только блеф и имитация.
Yuri Yurieff _ 17.02.2016 21:20
IP: 95.135.148.---
Привожу реплику, которая была написана сразу после избрания "однотурового".
Автор, разумеется, "агент путина".
Страна, вместо того, чтобы радикально меняться,
выбрала себе "помиркованного" начальника, который
за ее граждан решит все их проблемы.
Дальше олигархи разделят эту территорию между собой (децентрализация!)
и будут население этой территории продолжать грабить,
а оно (население) будет скулить и жаловаться на мировую несправедливость.
Но это продлиться не долго. Бывшая территория "Украины"
распадется на куски. Крым – только начало. Дальше "Новороссия".
И никто этот процесс уже не остановит.
Избранием значительным числом голосов
российско-израильско-украинского олигарха Парашенко-Фирташа
население (не народ!) поставило под сомнение существование
государства с названием "Украина".
(Кому теперь это не ясно?).
Николай Чаварга _ 17.02.2016 20:58
IP: 188.163.73.---
Якщо ми боремося із зеленою пліснявою, то не треба міняти місцями дивани, шкафи, крісла і т.д., . Треба розуміти суть плісняви, і знати, що вона добре почувається у вологих і темних місцях, і на певних матеріалах. Треба також знати, що пліснява не виживає в сухому, світлому і вентильованому приміщенні.

Треба знати, що злочинність загалом, і корупція зокрема, тримаються в першу чергу на власності на засоби виробництва. При державній власності рівень корупції зменшується на два порядки автоматично. Все інше можна при наявності бажання звести до мінімуму. Цієї просої істини не розуміє (здається, і в принципі не здатен зрозуміти А.С.Г.).

Всяка теорія перевіряється експериментом. Поряд з нами Білорусь. На порядок (в 10 разів) потенційно бідніша країна, а живе в декілька разів краще!!! Без боргів МВФу! Це ми повинні були жити в декілька разів краще від теперішнього рівня Білорусі! Може це зрозуміти Ан.Ст.?
Николай Чаварга _ 17.02.2016 20:54
IP: 188.163.73.---
Заповняю всі поля
Николай Чаварга _ 17.02.2016 20:53
IP: 188.163.73.---
Заповняю всі поля.
Orest Asgard _ 17.02.2016 20:25
IP: 80.64.83.---
Вихід із ситуації тільки один: довести Заходу, що Яценюк злодій, який має нахабність вимагати кредитування України на рівні Греції для розкрадання та привласнення. Призначити незалежного прокурора зі Старого світу чи української діаспори Канади, США. Запустити НАБ та САП, арештувати активи, офшорні рахунки клептократів, олігархів, корупціонерів за кордоном, провести міжнародне фінансове розслідування і погасити борги України перед МВФ та західними фінансовими інституціями.
mihaylenco _ 17.02.2016 20:16
IP: 37.55.123.---
Сергей Папков
Як вже остогидла вся ця візантійщина...

Карма. Мені здається нам цей хрест доводиться нести через світогляд. 90% населення вважають за дурниці дотримуватися всіх правил, та законів. Найбільшою дурницею вони вважають дотримуватися законів собі в ущерб. А найбільшу насолоду вони отримують, коли когось пошиють в дурні.

Тому на долю чесних політиків припадає не більше 10% виборців. 90% завжди голосуватимуть за таких же, як і самі – злодійкуватих, шахрайкуватих, авантюрних, з задатками пройдисвітів.
Сергей Папков _ 17.02.2016 19:39
IP: 93.73.27.---
Як вже остогидла вся ця візантійщина та підкилимні стрілки! Ну не вважаєте за потрібне відправляти уряд у відставку, так прямо про це й скажіть, як те ж "Відродження". Навіщо ці політичні ігри, навіщо було бідолашного Яценюка мордувати 4 години?
Я сам не впевнений, як би проголосував на місті депутатів. З одного боку в країні не проста політико-економічна ситуація і політична криза її не покращить, з другого боку всі реформи цього уряду здебільшого відбуваються лише на словах.
Саме тому я й вагався б, бо міняти треба не персоналії, а правила гри, тобто за великим рахунком треба тотально міняти всю політико-економічну систему в країні.
А тут вже м'яч на половині поля депутатів. Що заважає їм створити таку законодавчо-правову систему, за якої кожен урядовець міг би рухатися лише по вузенькій правовій стежці, а будь-який крок вправо-вліво "карався би розстрілом" (а стрибок на місці вважався би провокацією).
Александр Бутко _ 17.02.2016 18:34
IP: 176.36.172.---
Конечно, Порошенко должен нести ответственность за страну. Он обо всем молчит, все игнорирует. Продвигает только свои силы. Но вчера все провалил.
Александр Бутко _ 17.02.2016 18:30
IP: 176.36.172.---
Анатолий Запорожец:
Специально для этого и разваливают коалицию. Хотят перевыборов. А это же столько денег пойдет из казны? И кто за это будет платить – народ?
mihaylenco _ 17.02.2016 17:31
IP: 37.55.123.---
хуґа
весь світ продемонстровано єдність яценюка з ахметовим-коломойським-фірташем, винен гриценко.

Винен, як і вся інша зграя прибічників Тимошенко

Чоловіче! ти поплутав грішне з праведним. Гриценко з Тимошенко найлютіші вороги. Ще з 2005 року, коли Гриценко не підтримав заколоту, який затівала Юля проти помаранчевої влади Ющенка.
Христина Нуцько _ 17.02.2016 17:22
IP: 46.219.244.---
Василь Сірко:
Ну призначте уже свою Юлю прем'єркою і хай вона веде Україну до "всьо пропало", може хтось із нас залишиться живий і продовжить український рід, бо сьогоднішня боротьба за крісло під Юлю приведе до повного винищення українців.
Юлія Володимирівна просто має дуже багато досвіду в такій кулуарній боротьбі, на наше нещастя ((і доволі непогано ним користується замість того, щоби нарешті піти на заслужену пенсію ((
Корупція1306 Зеленський3 Донбас5 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter