Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

З порохоботами не дискутую – людям пояснюю

04 квітня 2016, 10:19

Президент не має морального права на офшори. Президент уникає сплати податків своїй країні. Країні, якій кошти вкрай потрібні. Країні під час кризи і війни. Коли усіх громадян обкладають додатковим військовим податком. Коли селян додатково оподатковують за хлів, кошару і туалет у дворі. Коли навіть пенсіонерів обкладають додатковим податком. А він, Президент, у цей час "мінімізує" податки в офшорах і максимізує свій власний прибуток (за рік війни збільшив статки на 100 мільйонів доларів) за рахунок несплати податків своїй країні. От це, аморальне – і є головним в оприлюдненому Громадське ТБ матеріалі. Так діють бариги і жлоби – Президент по відношенню до своєї країни, до своїх громадян, до своїх солдат так аморально діяти не має права!

powered by lun.ua
Коментарі — 272
Pixel _ 06.04.2016 23:38
IP: 94.178.192.---
Я, ВЛАСНЕ, З ВЕСНОЮ НА ЦЕЙ РАЗ ЗАКІНЧИВ. ПОКАРАННЯ МАЄ БУТИ СПІВСТАВНЕ З ПРОВИНОЮ. АЛЕ ЯКЩО ЩЕ ХОЧ ОДНЕ КОРЯВЕ СЛОВО ВІД ЦІЄЇ СУKИ НА ФОРУМІ НА АДРЕСУ БУДЬ-КОГО З ФОРУМЧАН – ВЕСНА ЧИТАТИМЕ ТУТ ПРО СЕБЕ І БЛЮВАТИМЕ. ОБІЦЯЮ.
Pixel _ 06.04.2016 23:36
IP: 94.178.192.---
mauser96:
похороны: А шо это за УРОД этот Пиксель?? Куда не пойдёшь везде эта срань??-)) шо вы про него знаете? Странная срань. +++

А САМІ – НЕ БАЧИТЕ?

ПІКСЕЛЬ: "...штын вокруг Вас, который создаёт гной, постоянно накапливающийся в Вашей вульве. А всё...
есть тебе предложение принять раком беспородного, но очень темпераментного кобеля...чтобы ты перед случкой обязательно продезинфицировалась купоросом...А все від нехтування -Vesna- особистою гігієною.Підставляєш піхву кобєлю – зпочатку оближи його прутня: слина ж-бо в чорноротих сучок є добрим дезінфектором. Бо токсична...дезінфекція купоросом піхви -Vesna- – без варіантів за її рахунок...Учу заборзевшую престарелую вонючую зоофилку -Vesna-... "

ЦЕ – ПЛАТНИЙ РЕДАКЦІЙНИЙ ТРОЛЬ... ДИВУЮСЬ Я ПАНІ СЕВГІЛЬ...ЩИРО ДИВУЮСЬ!
- – - – - -
Та я ж Вам, пане Маузер, вже доповідав всю правду-істину: це ми з Оленою П р и тулою на пару винайняли шановну Севгіль на редакційну роботу! Ач який недовірливий...
Сергій Олексійович Бут _ 06.04.2016 16:14
IP: 176.112.1.---
Елена Величко:
А що з нами 25 років робили? А що нам робити? Ні грошей, ні ЗП, усе привласнили та в офшори вивели?
Про нас хтось спитав? Чи думав? А про дітей наших? Оце все жлобство та злодійство вилізло – усі ммільйонери та мільярдери у Парламеті та Уряді, а ЗП мінімальну – 1380 грн. АЖ НА 6% підняли!
А тарифи у рази!!! Бідні, що їх створили ці потвори, заплатили зі своїх пенсій та ЗП та за рахунок закриття робочих місць за добробут цих потвор... Нема грошей...- УСІ У офшорах, бо вкрадені.
Тут питання – А ЩО НАМ УСІМ РОБИТИ?
Головою думати... Ви ж коли вибирали Кучму недолугого президентом головою не думали... От і одержали ОЛІГАРХІЧНУ Україну... А Порошенко зараз, навіть не будучи відповідальним за економіку, повинен щось зробити щоб вона почала зростати... От він і діє... Для цього ж Гройсммана і ставить премєром... А потім буде парламент "раком" ставити... І олігархів брати в "шори"... І буде ріст
Сергій Олексійович Бут _ 06.04.2016 15:45
IP: 176.112.1.---
burguin08:
"Коли селян додатково оподатковують за хлів, кошару і туалет у дворі." – у вас с Ляшко один спичрайтер?
+++
Микола Злочевський _ 06.04.2016 15:45
IP: 176.8.116.---
Все це так...Але, як подумаю, що пан Грицик стояв під вінцем з Юлею в короні на голові. як вертеповий шут-король, в церкві МП, то плюнути хочеться на Грицика...Селюкізьми треба Грицику ізбавлятися...тоді можна і про президентські амбіції думати. А Цілю поганою мітлою гнати т подалі до Паші на доотсидку.
Pixel _ 06.04.2016 13:00
IP: 94.178.192.---
-Vesna-:
sidor:
-Vesna-:
grom2468:
Заслуженный путиносос jut-astros- Rall вышел на работу после лечения!
И Пиксель тоже.
совпадение?
Пиксель просил обращаться к нему не "шизоид" – а "циклоид".
Учтите это.
- – - – -
Мадам, даже Ваше великолепное чувство юмора не может компенсировать тот штын вокруг Вас, который создаёт гной, постоянно накапливающийся в Вашей вульве. А всё из-за Вашего застарелого пристрастия к кобелькам-ротвейлерам.
LYCIV_OLGA _ 06.04.2016 09:55
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
б) я жодного разу/ніколи/ніде/нікого не закликала до Майдану! А якщо Ви не здатні розрізнити констатацію факту можливості цієї події від закликів до неї, то – нічим не можу Вам зарадити! (Безліч (!!!) смайликів "smile")
в) я ні з ким не об'єднана, тож в "нас" – не можуть існувати ні ніякі "аваковські торби", ані "висуванці", бо ніяких "нас" не існує... (Та й "платити" Вам – як українцю – не доведеться, бо Ви не українець, а – судячи з Ваших минулих дописів – москальський запроданець, тож "сплачувати" будете за "своїми рахунками"!)
Виходячи з всього цього – Ви мені не цікаві, і в мене немає ані бажання, ані часу на пустопорожню балаканину з Вами. Тож – в подальшому не навантажуйте себе зверненнями до мене, а пошукайте яких-небудь інших "годівників" тролів, які з радістю "підтримають розмову"/"дискусію" з Вами, та засмітять/засруть тему разом з Вами. Хай щастить!
На все добре! Прощавайте.
LYCIV_OLGA _ 06.04.2016 09:54
IP: 109.251.42.---
mauser96:
LYCIV_OLGA:
Олечка, хіба не Ви з однодумцями в балаклавах проштовхнули до влади цю надзвичайно креативну людину (яка додумалася почати брати податки З ПЕНСІЙ, а водночас власні прибутки ховати в офшорах)?
І ось знову закликаєте до чергового Майдану... Що ж там ще за креативщик у вас в аваковських торбах?
І чим ми, українці розплатимося за вашого нового висуванця? Одеською областю? Закарпаттям? АТО в Поліссі?
ОГОЛОСІТЬ ВЕСЬ ПЕРЕЛІК, БУДЬ ЛАСКА...
"Дядя, ты дурак?"
Я вважаю, - особливо з урахуванням Вашого "минулого" на УП, – що так воно є!
А ще:
1) Особисто – ми не знайомі, тож у Вас, mauser96, немає жодної підстави судити про зовнішній облік моїх однодумців (Смайлик "smile");
2) Ви – вочевидь плутаєте мене з кимось, бо:
а) в мене ніколи не було жодної "надможливості" когось "проштовхнути до влади" (Декілька смайликів "smile")!
(див.закінчення)
Vasyl Melnyk _ 06.04.2016 01:15
IP: 46.201.45.---
Бобо Бобович:[/
Для організмів деяких категорій МАРОДЕР- ПРЕЗИДЕНТ все таки краще.
Vasyl Melnyk _ 06.04.2016 01:12
IP: 46.201.45.---
А порошенко є і барига і жлоб в одній упаковці. Янукович студента який кинув в нього "тупим яйцевим " предметом все ж таки помилував не упік в буцегарню. А цей жлоб за розірвану фотографію із своїм фейсом упік Юрія Хорта на 4 роки.
"Ложь. Ложь. Ложь. Жадность. Жадность. Жадность. Алчность.
У меня – все
П.с. Че там в Ростове, кстати? Есть еще места?
Соня Кошкина"

"Ніяких відкриттів стосовно Пєці не відбулося у журналістських розслідуваннях. Це ж просто спосіб його життя, який він вів ще до президенства
Роман Скрипін"

"Берите пример я Януковича. У него офшоров нету. Все дома хранил в золотых батонах и вывез Камазами в Россию
Pixel _ 05.04.2016 23:47
IP: 109.87.178.---
Татьяна Боброва:
Моя дружина-Боброва Тетяна в 2014 році перерахувала в АТО три пенсіі,будучи інвалідом 2-і групи (спинальником)...Це-25% іі річного доходу... (І це не рахуючи іншоі допомоги,яку ми давали Майдану і учасникам АТО)...ПИТАННЯ-А скільки своіх особистих коштів перерахували на АТО такі одіозні особистості-клептомани як-порошенко,яценюк.аваков,парубій.турчинов.луценко,гройсман-і інша шайка-лейка клептоманного пошибу...СКІЛЬКИ...-ОСОБИСТИХ КОШТІВ??? Коротко і ясно...Прошу пояснити шавок з адміністраціі президента і з уряду...
- – - -
Ну от Ви задаєте питання так, що навіть той, хто знає відповідь, Вам не відповість.
Хоч я, наприклад, знаю про Авакова, що ще на початку створення добробатів він на їх екіперування передавав особисто своїх 200 000 доларів. Це точно.

Безвідносно до того, хто з названих Вами людей щось перераховував чи не перераховував – Ваша жінка – молодець і чудова людина. Такими людьми і жива Україна.
Pixel _ 05.04.2016 23:40
IP: 130.211.71.---
mauser96:
Александр 1:
Miki2:
До Мирослави, як і до її журналістки з приводу "гібридної війни" проти Порошенка, ще питання будуть не раз. Та й сам ти, що будеш після Порошенка робити, га?
Мікі! До того як пороти всяку хе.рню почитай роз'яснення Олесі Яхно у її блозі чи юристів на УП. Олександра Палія не чіпай: це українець високого рівня. Крім того ще й фахівець з історії і політології.
CКАЗОЧНИК ОН. ЧТО В ИСТОРИИ, ЧТО В ПОЛИТИКЕ... Мы с Вами – вряд ли, а молодежь еще увидит, как Палий с Вятровичем будут доказывать, что украинцы – это элитные китайцы и требовать на этом основании место в Политбюро Компартии Китая...
- – - -
Ну от коли побачить – отоді і будете їм (Палію і В"ятровичу) вміняти конформізм. А поки що – власне, від казкаря Йута це чуємо.
Татьяна Боброва _ 05.04.2016 21:23
IP: 93.75.244.---
Моя дружина-Боброва Тетяна в 2014 році перерахувала в АТО три пенсіі,будучи інвалідом 2-і групи (спинальником)...Це-25% іі річного доходу... (І це не рахуючи іншоі допомоги,яку ми давали Майдану і учасникам АТО)...ПИТАННЯ-А скільки своіх особистих коштів перерахували на АТО такі одіозні особистості-клептомани як-порошенко,яценюк.аваков,парубій.турчинов.луценко,гройсман-і інша шайка-лейка клептоманного пошибу...СКІЛЬКИ...-ОСОБИСТИХ КОШТІВ??? Коротко і ясно...Прошу пояснити шавок з адміністраціі президента і з уряду...
Олег Полтавцев _ 05.04.2016 17:42
IP: 93.73.13.---
Бобо Бобович:
21 августа 2014 года в реестрах БВИ появилась новая фирма с украинскими корнями. Ее назвали Prime Asset Partners Limited. Единственным владельцем компании указан гражданин Украины Петр Порошенко с адресом регистрации в Киеве. Порошенко в этот день подписал соответствующий договор. И это в то время, в этот же день самой горячей точкой на Донбассе был Иловайск. Это – город на восток от Донецка, железнодорожный узел. Погибли тысячи молодых ребят, матери лишились сыновей, дети отцов, жены мужей...
ты это серьезно? а почему не сказал, что из-за того, что Порох отвлекся на подписание офшора он не дал вовремя команду на атаку? Ты еще забыл сказать о том, что из-за утаенных им налогов повысилась цена на горячую воду... Короче – можешь идти в кассу за честно заработанными рублями.
Олег Полтавцев _ 05.04.2016 17:36
IP: 93.73.13.---
очередной популистический бред неудачника, оторванного от кормушки. Рассчитано на идиотов, которые не дальше кулька с гречкой ничего не видят.
Бобо Бобович _ 05.04.2016 16:51
IP: 176.241.109.---
Александр 1:
Pixel:
Моє відношення до Порошенко наступне. Він при балотуванні на посаду президенту був найкращім з усіх кандидатур. Матеріально незалежний від інших олігархів, адекватно та сміливо вів себе під час Революції Гідності, мав величезний опит державницької роботи на різних посадах, освічений, має нормальну родину. Тому, як і Ви, захищав його від необґрунтованих нападів, при цьому абсолютно не "створював собі кумира".
Моя претензія до нього не стосується його статків (вони у всіх робились "відносно чесними методами", а скандал про офшори не вартий поки що нічого). Вона стосується блокування кримінальної справи проти Ю. Бойко, який давно потягнув років на 20 з конфіскацією. Це означає, що його зв'язок з Бойко/Фірташем більш серйозний та небезпечний, ніж я уявляв.
Але, Ваш посил "Україна без Порошенко" безвідповідальний, він означає "Україна без президента під час війни".
А ЩО, ПІД ЧАС ВІЙНИ КРАЩЕ ПРЕЗИДЕНТ МАРОДЕР?
Бобо Бобович _ 05.04.2016 16:47
IP: 176.241.109.---
21 августа 2014 года в реестрах БВИ появилась новая фирма с украинскими корнями. Ее назвали Prime Asset Partners Limited. Единственным владельцем компании указан гражданин Украины Петр Порошенко с адресом регистрации в Киеве. Порошенко в этот день подписал соответствующий договор. И это в то время, в этот же день самой горячей точкой на Донбассе был Иловайск. Это – город на восток от Донецка, железнодорожный узел. Погибли тысячи молодых ребят, матери лишились сыновей, дети отцов, жены мужей. А этому барыге – все похер. Главное еще стырить. Всему приходит конец. Конец Порошенка – кол в задницу ему и его семье.
sidor _ 05.04.2016 16:40
IP: 77.52.142.---
Pixel:
....Що найцікавыше – Сидір всерйоз вважає себе найекспертнішим експертом по будь-якому питанню, яке впадає йому в око......
Канешна, чого б не быть "экспертом" якшо все происходящее я видел. Хотя бы ради приличия кинули несколько мин по колонне. Между Краматорском и Дружковкой нет жилого сектора на расстоянии 10 километров. Между Дружковкой и Константиновкой нет н.п на протяжении 15 километров.Между константиновкой и "Ветерком" нет н.п. на протяжении 40 километров... и т.д. Гати хоть Точкой У или Б или самолетами – открытие поля и спрятаться дырявым негде было. Ни в Дружковке ни в Константиновке орков не было а были только дырявые. В Краматорске Гиркина вообще можно было в трех местах колонну "разрезать" Так шо, "экспертиза"будь здоров! Мы ж не были ранены на Колчаковских фронтах...
sidor _ 05.04.2016 16:28
IP: 77.52.142.---
Pixel:
sidor:
Pixel:
...а потому что он был наименьшим из вероятных зол... С сегодняшнего дня слоган текущего момента -"УКРАЇНА БЕЗ ПОРОШЕНКО!"

"Выборцям" "меньшего зла" – клеймо на лоб и поражение в правах на выборах минимум на пять лет.
С сегодняшнего дня слоган текущего момента -"УКРАЇНА БЕЗ ВЫБОРЦЕВ "МЕНЬШЕГО ЗЛА!"
- – - – - -
Форумчане, чтобы попробовать избегнуть той злой участи, которую ради меня больше чем половине голосовавших граждан Украины уготовил глуповатый Сидор, оправдаюсь: я голосовал за ЮВТ, хотя и понимал, что в решении вопросов войны с Московией женщина – не оптимум.
не звизди, фантикопожиратель. А гражданам, голосовавшим за Педрилу и Шапкокрада (как минимум 25% голосовавших и за того и за того) нужно отдохнуть от систематического выбора "меньшего зла" патамушта следующего "меньшего зла" Украина может не выдержать. Нефик издеваться над страной.
LYCIV_OLGA _ 05.04.2016 14:55
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
Ось у чому підступ. У подвійних стандартах і ще в тому, що наш президент не хоче бути кращим прикладом для всіх.
І заключне. Президент також є орієнтиром, іміджевою особою будь-якої країни в світі. По ходу, зараз ми постали перед усіма в образі скандаліста й авантюриста, який просить гроші у всього світу, а сам потім тихенько сплавляє їх у офшори. Я би від країни з такою владою бігла, відхрещувалась. І навряд чи на будь-якому рефендумі змогла проголосувати за неї як за надійного іноземного партнера"
(04.04.16. "Марина Данилюк: Моя бабуся платить податок на війну, а президент приховує мільйони в оффшорах" (Антикор))
LYCIV_OLGA _ 05.04.2016 14:54
IP: 109.251.42.---
(продовження)
Статус президента завжди зобов'язує бути кращим за більшість власних співгромадян...Виходячи з цього, давайте подумаємо, який приклад зараз показує Петро Порошенко – національний ватажок нашої маленької зграї та альфа-самець. Так, легко. Особиста поведінка гаранта буквально волає, що можна і потрібно займатися інтригами і шантажем, не платити податки до бюджету, будучи мультимільйонером, забивати і х*рити на Конституцію і закони.
У підсумку, в суспільстві виникає дисонанс і непорозуміння.
Я гидливо відкидаю в супермаркеті товари з російськими етикетками із зими 2013-го, а наша глава НБУ Валерія Гонтарєва продовжувала бізнесувати з російськими друзями аж до санкцій США. Моя 78-річна бабуся платить податок на війну з пенсії в 1200 гривень, а президент старанно приховує мільйони в іноземних офшорах. Ми вимагаємо жити на офіційну зарплату і слідувати букві закону якогось суддю Бурана, а наш президент показує, що дотримуватися законів – це справа зовсім зайва.
(див.закінч)
LYCIV_OLGA _ 05.04.2016 14:52
IP: 109.251.42.---
Ну,як би воно там не було, але хто там і наскільки винен за законом – формально повинні вирішувати слідство та суд! Тож – не будемо привласнювати собі їхні функції! Хай, навіть, і – НАБУ ("за уставом") – "не має права", а ГПУ (не вивчивши жодного документу) – "не вбачає" нічого кримінального, тобто – ніяких слідства та суду й не буде. (До речі – здається мені, що і цим структурам, – особливо у тому вигляді, що "ми маємо", – недовго залишилось... Ну, то – таке...)
Хочеться про дещо інше.
"СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ПОРОХОБОТОВ, ЯКІ НІЯК НЕ ВГАМУЮТЬСЯ"
"...з іміджем у президента все дуже погано. В першу чергу, він не показав кардинальних відмінностей від Януковича і не продемонстрував особистим прикладом, як це "жити по-новому".
Ось про що треба турбуватися піарникам президента, його ботам. А не про те, що хтось щось написав щось невтішне про коханого шефа в інтернеті.
(див.продовження)
Республіка _ 05.04.2016 14:22
IP: 146.148.3.---
Сьогодні офшорна ГАНЬБА!!! Президента України Петра Порошенка має тенденцію до "штучного затихання": 1) з "юридичної точки зору" – це рівень "виїденого яйця"; 2) з "політичної точки зору" – це "буря в стакані води". Ті, "кому платять", ефективно напружили свої "професійні навички". Але особисто для мене – громадянина України – ГАНЬБА!!! Президента України Петра Порошенка грунтується на наступному: 1) сьогодні ЗАМОРОЖЕНА!!! пенсія у 2000 гривень – це НОРМА!!! для пересічних громадян України; 2) в Росії місячний дохід у 4000 гривень на одну людину – це "нищенский уровень жизни"; 3) статки президента України Петра Порошенка за останній 2015-й рік ЗРОСЛИ!!! на 100 млн доларів. ВСЕ!!!. Мені особисто, ТАКИЙ!!! "президент" – НЕПОТРІБНИЙ!!!.
Александр 1 _ 05.04.2016 13:46
IP: 188.163.12.---
Pixel:
Моє відношення до Порошенко наступне. Він при балотуванні на посаду президенту був найкращім з усіх кандидатур. Матеріально незалежний від інших олігархів, адекватно та сміливо вів себе під час Революції Гідності, мав величезний опит державницької роботи на різних посадах, освічений, має нормальну родину. Тому, як і Ви, захищав його від необґрунтованих нападів, при цьому абсолютно не "створював собі кумира".
Моя претензія до нього не стосується його статків (вони у всіх робились "відносно чесними методами", а скандал про офшори не вартий поки що нічого). Вона стосується блокування кримінальної справи проти Ю. Бойко, який давно потягнув років на 20 з конфіскацією. Це означає, що його зв'язок з Бойко/Фірташем більш серйозний та небезпечний, ніж я уявляв.
Але, Ваш посил "Україна без Порошенко" безвідповідальний, він означає "Україна без президента під час війни".
-Vesna- _ 05.04.2016 12:46
IP: 93.72.134.---
Анатолію Степанович нервово курить в кутку зараз... я думаю.
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter