Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Час усвідомити

30 вересня 2016, 18:47

Міжнародні слідчі фактами і речовими доказами, вже на цьому етапі, довели, що Росія – це держава-терорист, яка несе смерть невинним людям. Хто саме персонально в Росії причетний до жахливого теракту проти пасажирського літака MH17, хто віддавав накази і хто їх виконував – слідчі вияснять і повідомлять світові пізніше. Напевно вони вже дещо про койкого знають, але доказову базу мають сформувати повно й бездоганно. Для суду. Якого Росії й персонально причетним не уникнути. Путін & Co того ще не усвідомили, але доведеться. Так само висновки слідчих ще повною мірою не усвідомили і вожді західних держав – вони продовжують спілкуватися з Путіним, главою держави-терориста, в режимі business as usual: телефонують, запрошують на зустрічі в різних форматах, той пручається, виставляє умови, вони знову запрошують, на зустрічах тиснуть руку... Аморально, безвідповідально і соромно.

powered by lun.ua
Коментарі — 81
-Vesna- _ 30.09.2016 21:20
IP: 93.72.143.---
Речниця МЗС РФ і російське міністерство оборони поставили під сумнів якість розслідування та його незалежність.

Якість їм не нравицця... от циркачі.
Їм така якість і не снилася.

Набундючена та хамська Рашка в своєму репертуарі.
Михаил Григоренко _ 30.09.2016 21:11
IP: 104.155.125.---
Я в акуе от подобного рода "аналитики",исходящей от человека,сидевшего в кресле министра обороны Украины....Да эрэфии плевать на все доказательства всех судов планеты Земля и окрестностей...И политики,которые телефонують, запрошують на зустрічі в різних форматах, тиснуть руку-об этом знают.Разные цели у этих политиков,но страхи примерно одинаковы.Одни опасаются развала РФ и орд беженцев,другие не хотят усиления КНР за счет Сибири и ДВ,третьим не нужны орды талибов,рвущиеся к ядерным арсеналам РФ,четвертым нужны ресурсы России по мизерной цене.И никто из них не заинтересован в хаосе на одной восьмой земного шара.В первую очередь это не нужно соседям чокнутых ордынцев. В большой политике нет категорий Аморально, безвідповідально і соромно.Есть две категории-выгодно и безопасно.Точка.Вот над этим сейчас и работают сидящие в огромных кабинетах парни и даже дамы.И не надо путаться у них под ногами со своим провинциальным кликушеством.
Михайло Довгий _ 30.09.2016 21:06
IP: 130.211.48.---
Публікація висноку JIT – це запрошення для влади РФ до співробітництва зі слідством. Поки що позиція кремля була така: ми непричетні (але вето на мінародний трибунал застосували). Доведено, що причетні. Зрозуміло, чому ветували. Якщо почнуть "випадково" вмирати виконавці (екіпаж БУКа, їх командири і т.д.), то вмерлі причетні лише як свідки (максимум – виконавці злочинного наказу). Скрутно зараз кремлівським. Кінець мотузочки вже близько, як би вона не звивалася.
mihaylenco _ 30.09.2016 20:42
IP: 93.170.66.---
Надзвичайно млява заява порошенка, котру можна трактувати як завгодно. Ніяких заяв МЗС, послів, представників у ООН, ОБСЄ, Раді Європи, т. ін. міжгалактичних організацій.

Позавчора був поставлений пенальті напроти ватних воріт. Наша влада бити взагалі відмовилася.
Logic2009 _ 30.09.2016 20:38
IP: 91.196.178.---
Виктор Самофалов:
Катастрофа самолета MH17 вводится в ранг политической и пропагандистской войны с Россией, но для других стран это просто трагическая катастрофа,сравнима с недавней катастрофой в Германии,то что Украина на этом что то выиграет мизерная. С другой стороны на этом пиарятся все кому не лень,в конце концов все обсуждают не вердикт, а только предположения.
"Для кого и кобыла невеста". (С)
Какое предположение? 100% доказано БУК завезён и увезён.
Это с Россией воюют или Россия воюет?
Это не "трагическая катастрофа", а террористический акт ЭРЕФИИ, и не важно что "хотели",
а важно что получилось.
"Пиарятся" такие как Вы, а люди говорят о фактах.
Віктор Совщак _ 30.09.2016 19:25
IP: 188.163.12.---
Усвідомити в природі дано не кожній живій істоті, в тому числі і людині. Хоча остання істота має переваги – деякий їх відсоток спроможний усвідомлювати майже всі явища. Хоча більшість – ні. Розпатякувати щодо явищ можуть всі, а ось осмислити, висловити думку, ти більше сдійснити відповіни поступок – зась. Прикро, але така дійсність – не всім Боженька дав такого прівілею.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter