Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Дивна логіка п. Штайнмайєра (і відставленого Саркозі)

16 листопада 2014, 19:15

Отже, на думку міністра, ситуація на сході України значно погіршилась. Але додаткових санкцій проти Кремля непотрібно, натомість введемо санкції проти окремих "східноукраїнських сепаратистів" – обмежимо в ЄС "доступ до майна та свободу пересування" (ха-ха, злякались Захарченко і Плотницький).

Ще одна ідея Штайнмайєра: "Якщо згадати, як нервово реагує Росія на Угоду про зону вільної торгівлі між ЄС і Україною і як нервово реагує Євросоюз на проект Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), то варто було б звести представників ЄС та ЄАЕС для першого контакту".

Тут, щоправда, не так однозначно. Якщо поговорити для самозаспокоєння, то Бога ради. А якщо намагаються "самозаспокоїтися" за рахунок України та її територіальної цілісності, то зась.

Днем раніше екс-президент Франції Саркозі заявив, що "Містралі" треба передати Росії. Сарокзі – у відставці, але його слова є тиском на опонента – соціаліста Олланда. Дивна логіка голліста Саркозі, адже де Голль виступав і проти Мюнхенської угоди, і боровся на фронті з нацистами. Що ж ближче для Саркозі: дії засновника його партії – де Голля чи сумнівні лаври мюнхенського "миротворця" Даладьє, який призвів до окупації Франції?

powered by lun.ua
Коментарі — 51
Olga Heiko _ 16.11.2014 19:29
IP: 134.249.174.---
Пан Гарань забув, що Саркозі був дружбаном Каддафі?
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter