Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Питання до Яроша

22 липня 2015, 09:22

От такий банер висів на Майдані під час виступу Яроша.Я чомусь думав, що в Мукачевому були не "повстанці", а нелегально озброєні бандити.

Чому б п. Ярошу, використовуючи свій авторитет, не вивести своїх шістьох бійців з лісу під Мукачевим і не супроводити їх до Києва до слідства?

Може він не контролює частину ПС? Може простіше виголошувати ультрареволюційні гасла, ніж навести лад у своїй організації?

Референдуми про недовіру президенту, уряду, парламенту по Конституції не передбачені. Не матимуть жодних юридичних наслідків. Для чого висувати ці популістські вимоги? А може проблема в тому, що ПС до парламенту не пройшов, бо не подолав бар'єр? Якщо хочете змінити владу, чому не йдете на місцеві вибори?

"Народна центральна виборча комісія", "оперативні штаби по референдуму", які "будуть виконувати роль певних організаційних комітетів". – А чим все це відрізняється від "референдумів" "днр/лнр"?

Гадаю, що п. Ярош знає історію України періоду "Руїни" чи 1917-1921. На Україну наступав ворог, а революціонери скидали гетьмана, Центральну Раду, Директорію. А потім прийшли більшовики. От і зараз Путін плескає в долоні. Та ще й хмизу підкидає.

Легалізація добровольчих батальйонів? Всі вони давно легалізовані і перебувають в системі МВС чи Міноборони ("Азов", "Дніпро", "Айдар", "Донбас"). Тільки ПС хоче партизанщини (чи отаманщини?).

І це далеко не всі питання до Яроша

PS Хлопців з ПС я бачив в бою в умовах круговой оборони на метеостанції ДАП і в Пісках. Герої – там, а не ті, хто марширують в Києві чи застосовують зброю в тилу.

(Наступного тижня планую знову відвідати Піски і Маріуполь. Говоритиму з тими, хто на фронті).

PPS Нижче думки експертів про дії ПС (див. першу частину запису)

powered by lun.ua
Коментарі — 157
Kulish _ 22.07.2015 10:45
IP: 195.69.86.---
А у мене до Вас питання, пане Гарань: Коли будуть покарані фальсифікатори виборів 2004-го року?
Що, вже забули?
руслан49 _ 22.07.2015 10:41
IP: 95.134.116.---
Є два варіанти, як воювати з Росією: 1. воюють патріоти захопленою у ворога зброєю. Ці патріоти зимою сидять по шість місяців у схронах. 2. воює мобілізована армія з усіх областей України, зброю якій виготовляють заводи Харкова, Дніпропетровська, Києва, Миколаєва, Одеси, Цій армії допомогають США і Євросоюз. Ярошу ж Захід не дасть і одного патрона. Вибирайте.
Neurologist _ 22.07.2015 10:32
IP: 178.94.54.---
Ключове, засадниче, що ніяк не може втямити пан Гарань – що відданих Україні людей влада ложкіних-авакових може обурювати ніяк не менше ніж захарченко-табачників. Що є люди, які хочуть бачити Україну з українським наповненням, а не малоросію/іншу расію/космополітично-русифікований вакуум, який тут будує нинішня влада. Що відбитися від путіна, але отримати тут малоросію, де крім назви нічого українського не буде – їх не влаштовує. І при цьому ці люди не є "агентами фсб". Це в суті речі. Якщо колись пан Гарань зможе це впетрати, то тоді йому відкриється багато цікавих речей та настроїв людей, тих, кому болить, хто при цій владі так само почуває себе в антиукраїнському гетто, як і при попередній, бо так само квітне українофобія та русифікація при мовчазному потуранні/сприянні влади, і кого цей біль спонукає підтримувати тих, хто генерує національно-визвольні гасла, хто не хоче через 30 років навіть при умові подолання "Путіна" отримати тут аналог "рускава міра" від ложкіно-авакових
tyomich _ 22.07.2015 10:18
IP: 46.98.118.---
Neurologist:
Пан Гарань справді не тямить різницю між референдумами з питань недовіри до чинної влади і з питань порушення територіяльної цілісності держави? Про що тоді з ним балакати?
В данном случае не о чем с ним говорить.
Такое задание от шоколадного царька пapaшeнкo получил – очередной авантюрный проект, как написано у него в статусе...)
Neurologist _ 22.07.2015 10:15
IP: 178.94.54.---
Пан Гарань справді не тямить різницю між референдумами з питань недовіри до чинної влади і з питань порушення територіяльної цілісності держави? Про що тоді з ним балакати?
o22 _ 22.07.2015 10:04
IP: 195.88.138.---
Допоки Ярош не розкаже про доходи в1н не маэ права називатись л1дером ПС. Абсолютно всы його вимоги диктуються з Раши, а хлопц1в патр1от1в в1н п1дставляэ, так9е його завдання!
Radist2010 _ 22.07.2015 09:47
IP: 46.211.153.---
Говорити про законність коли президент України за день дає громадянства всупереч всім законам та процедурам це викликає оплески, а рушниця для захисту одразу істерику та звинувачення.Влада щоб розказувати про закон повинна його ж дотримуватися. Легалізація яку пропонуючи Ярош це дійсно шанс для України замісь перетворення на чергових гвардійців кардинала у нас повинна бути с правда народна армія як в Швейцарії чи Єсть ні.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter