Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Президент Зеленський, ветерани і пані Федина – Звіробій

05 листопада 2019, 12:49

Хотів написати на цю тему матеріал ще тиждень тому, але мені здалося, що все основне вже сказано, сторони висловились, і я відбув на семінар до Гааги, де робив доповідь про суспільні настрої щодо завершення війни на Донбасі. Повернувся, передивився підсумки тижня на кількох каналах і побачив, що тема не закрита. Отож, вирішив вставити і свої "5 копійок" (була така сатирична передача Романа Чайки у золотий час "5 каналу", коли той був єдиним інформаційним каналом та ще й єдиним непідцензурним владі).

Почнемо із Президента Зеленського. Після того як "плюси" показали повний матеріал про його перебування у Золотому, стало зрозуміло, що розмова із ветеранами була майстерно вмонтована у цей матеріал. Мета – продемонструвати, що от, мовляв, місцеві хочуть розведення військ, а "заїжджі" ветерани, "радикали", "націоналісти" намагаються його зірвати. Маніпулятивно, але професійно працюють піарщики в команді Зеленського.

Щодо суті вимог Зеленського до ветеранів: прибрати зброю. Він зіткнувся лише з невеликим симптомом великої проблеми, яку свого часу вирішував Порошенко і якого тоді нещадно критикували радикали під #зрада. Цю проблему попередній президент у цілому вирішив. І добре, що вирішив (можу це засвідчити, оскільки побував з добробатами "на нулях" практично в усіх гарячих точках, а на метеостанції ДАП Різдво-2015 зустрічав в круговій обороні). Держава має монополію на застосування сили. Тому вимоги Зеленського до ветеранів у Золотому були в принципі цілком легітимні. Однак тривожною є форма, у якій ці вимоги були висловлені ветеранам. Бо форма насправді відбиває суть.

Ми побачили не просто брутальне "тикання" ветеранам. Ми побачили агресивність, вияви комплексів. Абсолютно очевидно, що Президент Зеленський звик до аплодисментів, а не до критики, тим більше до жорсткого опонування, а ще більше, коли це висловлюється в образливій формі (це не про ветеранів у Золотому, а про вигуки біля офісу Президента). І це при тому, що все це – лише квіточки, йому ще не треба було терпіти все те, що виніс Порошенко, який геть посивів на своїй посаді, весь той бруд, який виливався на нього з тих самих "плюсів", фейсбуку та інших ЗМІ, які змагалися, аби дошкульніше вкусити колишнього президента. І не тільки його. 95 квартал на чолі із своїм лідером виставляли ідіотами всіх політиків, а особливо тих, хто говорив українською, або носив вишиванку. Але сам лідер виявився вкрай нетерпимим.

За умов, коли Зеленському не вистачає ані досвіду, ані знань – його агресивність, образливість, вразливість до критики є дуже небезпечними. Адже все залежить від оточення, яке може вкладати в його вуха те, що він хоче почути: про власну велич і про підступи ворогів. Протести ж організовуються проплаченими "порохоботами" – як просто все пояснити! Таке враження, що Зеленський досі не вийшов із стану передвиборної кампанії. Схоже, що Порошенко, частково, також. Але ж Зеленський тепер не просто влада, а моновлада, на ньому і відповідальність в рази вища.

Тепер до філіпік С. Федини та М.Звіробій. "Слуги народу" вирішили притягти їх до кримінальної відповідальності. Але колись нинішній "слуга" Дубинський пропонував зробити "газівку" всім присутнім на висуванні Президента Порошенка кандидатом у президенти. На це у Зеленського не зреагували, і Дубинський пішов на вибори під зеленим прапором.

Але це не виправдовує риторики Федини та Звіробій . Як би не ставилися до Зеленського, це – Президент нашої країни. Ст. 105 Конституції говорить про "посягання на честь і гідність Президента України". Звичайно, як зазначалося вище, щодо Порошенка ніхто не стримувався в образах, але ж не треба опускатися до рівня натовпу і бидла. Бо це працює проти аргументованої критики Зеленського, проти учасників акцій протесту, проти самої "Європейської солідарності" та її очільника. Ба більше, давайте пригадаємо, як ми всі були обурені погрозами і хамством щодо Гонтаревої. Всі це обговорювали, а тепер – забули. Стрілки переведено на Федину – Звіробій. То кому підіграли? Коломойському? І враховуючи психологічні особливості Зеленського, такі дії лише посилять впертість Зеленського і його переконаність у тому, що це все "кляті порохоботи". Читати далі

powered by lun.ua
Коментарі — 53
Log Log _ 06.11.2019 12:01
IP: 35.235.227.---
Модератори приберіть Воронезьке лайно
Левин Константин.
Унітаз вважає себе людиною, пише маячню
невідомою мовою, схожою на російську як
Влронеж на Париж.
iip _ 06.11.2019 12:00
IP: 35.235.227.---
Левин Константин:
Интересное...
На Украину приехал неофициоально американский "вагнеровец", посетил "Мотор Сич". Теперь будет продавливать отказ продажи этого предприятия китайцам.
Что то напоминает действия американцев в Африке, в тех краях политические и экономические действия заменяются лоббированием и банальным подкупом вождей, ради выгодых контрактов для америки.
До чего же путинские зомбячки прикольный народ:)
Американский ВАГНЕРОВЕЦ::::)))))))
Это что-то типа российский НАТОВЕЦ:::)))))

Костя, ты так и не ответил – почему у тебя еврейское погоняло?::::::)))))))))
Анатолий Герасименко _ 06.11.2019 11:53
IP: 35.235.227.---
Насправді, рівень загальної нетерпимості і ненависті вже зашкалює. Проблема значно глибше, ніж просто взаємовідносини зелених з порохоботами. І схоже на те, що хто би не був президентом, йому не вдасться суспільство якось примирити. Все тому, що немає ніякої об"єднувальної логіки, чи ідеї. Чомусь ніхто не хоче визнати, що країна розколота по всіх параметрах, а самий головний розкол є не по лінії зелені – порохоботи, а по рівню статків між пересічними та владними. І якщо так буде продовжуватись, то цю країну вже ніхто не врятує!!!
Михаил Левицкий _ 06.11.2019 11:24
IP: 35.235.227.---
...Пане "порохо-бот" О. Гарань! При всіх недоліках: В. Зеленський не ховається за жінок, як це робить провокатор П. Порошенко!
Oleksandr Kelym _ 06.11.2019 11:15
IP: 35.235.227.---
"Ми не маємо допустити політичної боротьби на взаємознищення. Про це свого часу попереджав Президент Порошенко – його не почули."...?
Навіть Гарань підтверджує своє "порохоботство"! Хохляндія!
Йдемо вперед з повернутою назад головою – так державу не розбудовують.
ukrru _ 06.11.2019 10:29
IP: 35.235.227.---
Гоцка:
Ну нема поваги до ЗЕлика, нема. У нього нема розуміння його посади, а тому і хочеться сказати: "та горіти тобя ясним полум'ям."
А до кого є повага? У кого є розуміння посади президента?
Fedor Kulikov _ 06.11.2019 10:11
IP: 35.235.227.---
"Бобик здох"... Еще один ранее уважаемых политический эксперт стал бывшим уважаемым.
Пан Гарань, Ваши отеческие "Порошенко полностью поседел, решая важные государственные дела" вызывают лишь презрительную ухмылку. А с чего Вы решили, что он поседел не от ненасытной алчности, не от ежедневных титанических усилий спрятать вопиющую жадность и жлобство, воровскую ненасытность и тотальную пожирающую даже намёки на доверие ложь?
Сочувствую Вашей утрате "гаранта")) Однако, профессиональный лжец, оффшорный налоговый урка и пожизненный грабитель бюджета может вызывать сочувствие и понимание только у таких же, имеющих конфликт с собственной совестью, экспертов...
Log Log _ 06.11.2019 09:59
IP: 35.235.227.---
Віктор Совщак:
gajdamaka:
Вдумайтеся в свої слова Не можете? Ото ж бо Вам вкрай треба до лікаря
А може Вам не кидатися порадами, а подумати.
Я теж стверджую, що Зеленський сів не у свої сани.
З його виступів видно, що він уявлення не мав про діяльність Президента.
І все його хамство наслідок невпевненності.
Він не дурень, вчиться, але посада президента не навчальний заклад.
Гоцка _ 06.11.2019 08:47
IP: 35.235.227.---
Ну нема поваги до ЗЕлика, нема. У нього нема розуміння його посади, а тому і хочеться сказати: "та горіти тобя ясним полум'ям."
Log Log _ 05.11.2019 22:11
IP: 35.235.226.---
САНДРО:
Левин Константин:

-цыплёнок, цыган, на цыпочках, цыц- только эти слова, и никакие больше

Думается моё дружеское напоминание компенсирует Вам прогулянный уро русского в школе.
А учиться никогда не поздно.
Пожалуйста.
Артіль "напрасный труд".
На розумово відсталого вчителі махнули рукою у третьому класі.
Я йому радив з'їздити у Воронеж. Давав адресу цирку, аби він прочитав вивіску.
Віктор Совщак _ 05.11.2019 22:00
IP: 35.235.226.---
gajdamaka:
Вдумайтеся в свої слова Не можете? Ото ж бо Вам вкрай треба до лікаря
Alexander Vasilevsky _ 05.11.2019 21:59
IP: 35.235.226.---
1. Не вводьте людей в оману. Добровольці мали ЛЕГАЛЬНУ зброю!
2. Нагадайте будь-ласка чи ви виступали з питання підпалу і дна 95+верьовки на каналі коломойського. Притомні люди класифікували це як реальний нацизм. Якщо ні – в сад;-)
gajdamaka _ 05.11.2019 20:55
IP: 35.235.226.---
Український охлос на груди коміка повісив табличку з надписом "Президент України". І що? Завдяки цій табличці він став президентом? Рідкісне глузування над здоровим глуздом.
gajdamaka _ 05.11.2019 20:55
IP: 35.235.226.---
Український охлос на груди коміка повісив табличку з надписом "Президент України". І що? Завдяки цій табличці він став президентом? Рідкісне глузування над здоровим глуздом.
iip _ 05.11.2019 20:52
IP: 35.235.226.---
Левин Константин:
iip:
Пора бы еще майдан, мир заждался такого феерического шоу от "маде ин Вукраина!".
Приветик, зомбячок! Даже как-то скучно было без тебя, посмеятся было не с чего.

Наконец-то наш многоликий фсб-эшный зомбячок вылез из-под земли и замогильным голосом бубнит путинский дегенеративный цитатник::))

То Костя Левин, то Левин Костя – воображение соответствующее зомбячкам::))))

Одного не пойму – чего ты так ж*опу рвёш за русский мир, а погоняло себе взял еврейское...)))))
Урежь ка ещё чего-нибуть позашкварнее...посочнее – с последних страниц путинского цитатника.
САНДРО _ 05.11.2019 20:30
IP: 35.235.226.---
Левин Константин:
А по сути Блога – согласен с Автором- очень мягко, толерантно, интеллигентно и правильно выразил своё отношение.
САНДРО _ 05.11.2019 20:27
IP: 35.235.226.---
Левин Константин:

-цыплёнок, цыган, на цыпочках, цыц- только эти слова, и никакие больше

Думается моё дружеское напоминание компенсирует Вам прогулянный уро русского в школе.
А учиться никогда не поздно.
Пожалуйста.
САНДРО _ 05.11.2019 20:26
IP: 35.235.226.---
Левин Константин:
Mikhail Grinberg _ 05.11.2019 19:49
IP: 35.235.226.---
" його агресивність, образливість, вразливість до критики є дуже небезпечними." А хамство як?
Max Mykhaylenko _ 05.11.2019 19:35
IP: 35.235.226.---
Юрій Дрозд:
Переважно. Проте, більшу тривогу викликає джерело поки що квазіправових репресій – а саме недобитки-контрики, чия фракція в правлячій партії як на мене, більша за ОПЗЖ.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 05.11.2019 19:03
IP: 35.235.226.---
"Президент Зеленський, ветерани і пані Федина – Звіробій".

Кто такой Президент Зеленский – понятно. Кто такие Федина и Зверобой – тоже. А кто такие ветераны? Пока война не закончилась ее участники по определению не могут быть ветеранами (уже не говоря о том, что ветеран – это старый, бывалый воин, много лет прослуживший в армии, а большинство из тех, кто сейчас козыряет своим ветеранством принимали участие в АТО считанные месяцы – Билецкий тому пример). Следовательно, употребление слово "ветераны" в нынешних украинских реалиях некорректно. Корректно – "самопровозглашенные ветераны".
Halyna Shpak _ 05.11.2019 18:06
IP: 35.235.226.---
Віталій Портников
Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що не знає, чи пройде "нормандський саміт" до кінця року. Разом з тим Росія продовжує наполягати на розведенні військ у Петровському.
Цікаво, коли Володимир Зеленський і всі мерзенні пристосуванці і "корисні ідіоти", які виправдовували виконання російських умов необхідністю зустрічі з Путіним, зрозуміють, що їх обдурили заради підготовки позицій для майбутнього нападу Росії, що вони зроблять? Визнають, що обманювали українців або сховаються за черговою жахливою брехнею?
Grenader45 _ 05.11.2019 16:46
IP: 35.235.226.---
..."можу це засвідчити, оскільки побував з добробатами "на нулях" практично в усіх гарячих точках, а на метеостанції ДАП Різдво-2015 зустрічав в круговій обороні) "
Та відкинь вже до біса, Олександре, свою неперевершену і таку милу твоїм шанувальникам скромність. Та напиши на цю тему матеріал. Про вірний АК, дружні підколи бойових побратимів, цигарку по колу і свист біля скроні – чи то вітру, чи...ну ми зрозуміємо. Так, щоб маніпулятори-піарщики разом покаялися, подякували Петру і його мужньому оточенню (ну а яке ж воно ще може бути?). Твори, Олексію.
iip _ 05.11.2019 16:32
IP: 35.235.226.---
Одна невірна теза і аргументація пана Гараня повисає у повітрі.
Декларація прав людини та громадянина, Франція, 1789:
"Коли уряд порушує права народу, повстання для народу і для кожної його частини є найсвятішим правом і невідкладним обов'язком"
Загальна декларація прав людини, ООН, 1948:
"...необхідно, щоб права людини охоронялися силою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була ЗМУШЕНА вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії і гноблення..."
Томас Джеферсон:
"Дерево свободи має час від часу орошуватися кров'ю патріотів і тиранів..."
Реальна влада точно співпадає з легітимним насиллям. Народ є єдиним джерелом влади – відповідно має право на насилля. Це – наріжний камінь реальної демократії, а не цинічної бутафорії, що виникає, коли заявляють: "Держава має монополію на застосування сили". Тоді це НЕ демократія, а в кращому випадку, БЮРОКРАТІЯ.
В реальній демократії держава НЕ має монополії на застосування сили.
Інакше й Майданів не було би.
Юрій Дрозд _ 05.11.2019 14:41
IP: 35.235.226.---
Max Mykhaylenko:
Це – єдине зауваження? Зі змістом ви згодні?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter