Олексій Гарань

Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Серед цих проектів: "Народний союз сприяння перебудові" (ще до утворення Руху - разом з Ємцем, Крижанівським, Куликовим); обрання Черняка від Києва під час перших напіввільних виборів 1989 р.; був у першій п’ятірці, що відновлювала Києво-Могилянську Академію (декан-організатор факультету суспільних наук).

Професор порівняльної політології - може тому й оптиміст, бо в порівняльно-історичному контексті Україна таки йде до Європи.

Перша книга "Трансатлантические дебаты" (1990) - про де Голля, Брандта, Ніксона, Кісінджера. А потім цікавіше стало писати про нас самих. Після книги про Рух "Убити дракона" (1993) - обізвали "націоналістом", про Мороза і лівих (2000) - назвали "рожевим".

Карма: розповідати світу про Україну в університетах, аналітичних центрах та ЗМІ - від RAND, ВВС World, Internаtional Herald Tribune, The Economist до "Аль-Джазіри" і "Тайбей таймс".

Ідея-фікс: створити якісну аналітичну/просвітницьку TB программу.

Захоплення: від фолк-, арт-, джаз-року (Blood, Sweat & Tears, Chicago), до рок-опер, сімфоджазу Дж.Гершвіна, "Піккардійської терції".

Блог зареєстрований:15 січня 2008
Останній запис:25 березня 2020
Усього записів:642
ONLINE
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter