Ганс-Юрґен Гаймзьот Посол Німеччини в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), з 2008 р. по 2012 р. - Посол Німеччини в Україні

Останній блог з близької ще перспективи або: самобутній клас

17 липня 2012, 11:21

Із завершенням моєї місії в Києві я поки що припиняю також розміщення тут своїх блогів. На самому початку їхнього написання я не зовсім уясняв собі, чи має сенс ставати в ряди блогерської раті. Але потім до мене так часто почали звертатися з приводу цих творінь, що я усвідомив роль блогування як дуже прямого засобу спілкування з громадськістю України. Крім того, це мені показало, яке широке сприйняття отримала за цей час "Українська правда" в українському суспільстві. Моєю метою було привнесення в обговорювані питання іншої точки зору – однієї з тих, що походять з Німеччини -, розповісти про власний досвід та враження або прокоментувати події можливо трохи інакше. Також і це мало стати невеликим внеском у подальше наближення України до Європейського Союзу.

Останні дні мого перебування в Києві були сповнені емоцій. Національна збірна Німеччини з футболу не спромоглася попасти у фінал в Києві – а якби їм це вдалося, чи був би остаточний результат іншим? Очевидно, що ні. Іспанці продемонстрували, на що вони здатні: це самобутній клас. Таким же вартим уваги, як і фінальний матч ЄВРО 2012, був вирок Європейського суду з прав людини щодо ув'язнення колишнього Міністра внутрішніх справ Луценка. В ньому чітко і ясно розтлумачується, як у процесі проти Луценка були зневажені засади справедливого і безпристрасного судочинства. А політичне мотивування розглядається як даність. Тривають й інші провадження, і я побоююсь, що і стосовно української судової системи та браку її незалежності також доведеться сказати: самобутній клас, але такий, що не веде далі у напрямку Європейського Союзу.

"Добре урядування" ("good governance") та нормально функціонуюча правова держава є рецептом для успішного суспільства. І це також мої побажання для українців, яким я дякую за чотири прекрасних роки у їхній країні.

powered by lun.ua
Коментарі — 10
volga _ 18.07.2012 18:04
IP: 81.23.16.---
Можна лише подякувати лише пану послу за добрі слова на адресу Луценка.
Бо той суд, то суд бандитів і їхніх похолків.
Стоїть питання: чи повинні потім відповідати похолки бандитів (суддя, прокурори), коли прийде інша влада? Повинні! Бо коли не покарані ні фізично, ні моральні виконавці голодомору, то їх нащадки, не спокутувавши гріхи своїх дідів, не зможуть жити щасливо.
Тому пропонується зразу скрізь і всюди дати знати, що буде із суддею та прокурорами потім.

Інша справа, це суд політичний та моральний над Луценком, як людиною, що не завжди дотримувалась командної роботи заради України...
Гайди До Байди _ 18.07.2012 14:38
IP: 91.19.21.---
Люди, за рішенням Законодаційного Суду (Конституційного Суду) побільшасть у Німеччині виплати для втікачів.
http://www.faz.net/aktuell/politik/inland/bundesverfassungsgericht-asylbewerber-muessen-mehr-geld-vom-staat-erhalten-11823952.html

Принаймні старайтеся, щоб деякі родичі від вашої сім'ї втекли до Німеччини, аби ми не вимерли. Посилайте таких родичів, які також в чужині збережуть і розвивають рідного українства.

Успіх завдяки Кремля і Партії Реґіонів ґарантовано (запоручено)!!!
(Втікачам візи не потрібно)
Dmytro Szatyla-Szafonski _ 17.07.2012 22:03
IP: 46.211.183.---
Kogda Vy pisali, konsul'skie rabotniki neutomimo unigali moix sootechestvennikov. Primer? Xot'a by Irena Karpa. Vy mogete govorit' mnogo krasivyx slov, no dela govor'at luchshe. Nikto ne unigaet Ukrainu tak, kak Britaniya i Germaniya. Ya ne protiv vozdeystviya I pr'amogo nagyma na politikov i pravitel'stvo, no My, Ukraintsy, pri chem?
Spasibo Vam lichno. Ne znayu pravda za chto.
A vot iskrennee spasibo magistratu i gytel'am Pullaxa, kotorye iskrenne i chestno pomogaut gytel'am malen'kogo gorodka na Kievschine вЂ" Berezani. Spasibo Vam ogromnoe za teplo i iskrenost', i Vashu lubov'. Pust' Gospod' bereget Vas i Vashy sem'i!
Евгения Брандыс _ 17.07.2012 18:42
IP: 46.211.79.---
Господин посол, спасибо, что общались с нами – с читателями украинской правды. Жаль, что блог последний...
Volodymyr Shevchenko _ 17.07.2012 18:03
IP: 95.135.46.---
До побачення, пане посол. Хай Вам щастить. Не забувайте Україну. Приїжджайте. І ждіть нас в Євросоюзі після того, як виженемо з влади банду казнокрадів.
Jurdumm _ 17.07.2012 15:41
IP: 93.74.78.---
Пане Посол!
Якщо Ви володієте українськой мовой, то чому Ви прощаєтесь? Ваші думки з приводу тих чи інших подій в Україні на Вашому блозі на УП будуть цікавими для постерів і відвідувачив й після складання Вами повноважень Посла.
Можна тільки сподіватися, що роки, які проведені Вами в Україні, не будуть для Вас загубленими в Вашому житті, і Ви наочно побачили тут багато цікавого та повчального у постсовковому суспільстві уламка недавньої "імперії зла", побачили людей, що самовіддано і жертовно віддають власні сили на просування України до європейських цінностей, побачили миролюбний і працьовитий народ, побачили їснуючу нашу корумповану владу, яка намагається узурпувати життя суспільства (впевнений, якщо це їй вдалося. то ненадовго, бо на дворі 21-е сторіччя).
Демократичні сили України почули Вас і належно оцінили Ваши дії на захист загальнолюдських цінностей, прав і свобод людини.
Хай Вам щастить, пане Посол!
Тарасик Девятий _ 17.07.2012 15:16
IP: 62.205.156.---
Danke, Her посол!
Petro Nepalymenko _ 17.07.2012 14:07
IP: 31.131.102.---
Хочу висловити подяку пану Послу Німеччини в Україні, за те, що поважаючи громадянськи права українців, вів блог на українській мові.
А також за те, що має переконання, що ціна смаженої яєчні цілком залежить від того, в кого замовляється яєшня.
anna-maria _ 17.07.2012 12:44
IP: 194.44.149.---
пане Посол, дкуємо за розважливість роздумів. Учора, всі, хто бачив Вас на 5 каналі, могли переконатися у Вашій небайдужості до проблем українського суспільства. Успіхів Вам у новій дипломатичній місії!
Юра2 _ 17.07.2012 11:36
IP: 95.135.20.---
Благі побажання...
А я би волів, аби шановний пан посол прозвітував, які заходи вжила Німеччина, аби поправити стан в нашій юриспруденції. Скільки стипендій надано нашим талановитим студентам-юристам для навчення в провідних німецьких вишах? Скільки суддів, прокурорів, адвокатів змогли відвідати тевтонські землі з метою перейняти там передовий досвід? Правова держава – це всього лише елемент правової культури. А правова культура, як і будь-яка культура, на порожньому місці не росте. Її треба трепетно розвивати. Як балет, чи літературу, наприклад. Наша правова культура знищена десятиліттями варварського більшовизму. Аби її відновити потрібні роки. Ось тут би нам допога друзів знадобилася! Але що то за друзі, які кидають дописувати на шаних блогах відразу по тому, як перестає приходити жирний чек від бундесміністеріу фюр ауслєндіше ангелєгенцайгун? Із глаз долой – із сєрца вон!
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter