Іван Крулько Народний депутат України

Знайти замовників вбивства Каті Гандзюк чи заробити політичні бали на кістках?

11 лютого 2019, 16:32

Тривалий час я утримувався від публічних коментарів по Каті Гандзюк. Бо вважав і вважаю, що крапку у цьому питанні має поставити слідство і суд, але аж ніяк не політики та громадські активісти. Хоча переконаний, що тиск на владу, яка контролює правоохоронну систему, потрібно здійснювати, щоб не спускали справу "на гальма".

Та я не можу мовчати, коли замість розслідування "справи Гандзюк" на перший план почала виходити політика. А по пам'яті Каті почали відверто топтатись, оббріхуючи опонентів та роблячи політичну "кар'єру".

Впевнений, що справжні друзі не будуть піаритись на смерті і робити політику, бо це гидко. Але справжніх, на жаль, не багато. Хоча вони є, і я вдячний за те, що такі друзі добре розуміють, як насправді почали використовувати цю справу.

Перше враження, що смерть Каті почали використовувати у політичних цілях, у мене склалось 4 лютого. У цей день друзі Каті Гандзюк із так званими "активістами" влаштували дві акції. Одну під Адміністрацією Президента, іншу – під офісом "Батьківщини". Була вимога – озвучити позицію політсил по ситуації із членами партій, ніби-то причетних, на їх думку, до замовлення вбивства Каті.

Та під АП до них ніхто не вийшов. Під офісом "Батьківщини", о 20-30 вечора, вийшло одразу три народні депутати: я, Альона Шкрум та Ігор Луценко, який, крім усього іншого, є членом тимчасової слідчої комісії ВРУ із розслідування нападів на активістів і, в тому числі – вбивства Каті Гандзюк. До речі, нагадаю, що ця ТСК була створена за активної участі та ініціативи депутатів від "Батьківщини", коли ми разом з окремими депутатами з інших фракцій блокували трибуну, допоки ТСК не була створена.

Ми вийшли озвучити рішення Президії політради партії від 1 лютого 2019 року про виключення Владислава Мангера з партії та процедуру, за якою це відбувається.Але склалося враження, що для більшої частини мітингуючих особливого бажання спілкуватися не було. Нас банально закрикували. Бо ціль була не почути. Ціль була – створити яскраву картинку для теленовин із запаленням фаєрів з метою дискредитації Юлії Тимошенко.

Це враження підтвердилось вже 9 лютого. Знову дві акції: одна на зборах БПП у Палаці спорту, інша – на зустрічі кандидата у президенти Юлії Тимошенко із киянами на Контрактовій площі.

Тільки чомусь на захід Порошенка прийшла лише ОДНА людина із невеликим плакатиком "Хто замовив Катю Гандзюк?", який "мирно" порвав хтось із охоронців. Натомість на зустріч із Тимошенко спрямували кілька десятків "мирних" людей із кастетами, ножами та іншою зброєю, про що стало відомо з інформації поліції. Наголошую, "мирних" людей із кастетами!

І це після того, як я особисто повідомив організаторам акції, що напередодні, 8 лютого 2019 року, Бюро Херсонської облорганізації ВО "Батьківщина", на виконання рішення Президії політради партії, виключило Владислава Мангера з "Батьківщини". І тим же рішенням рекомендувало йому залишити посаду голови Херсонської обласної ради.Але ці аргументи були не почуті. Бо справжня мета, як виглядає, зовсім інша. А тих, хто справді за покликом серця хоче добитися правди у "справі Гандзюк", банально використовують "у темну".

У мене питання: для чого приходили "мирні" люди із кастетами і холодною зброєю на площу з десятком фото та відеокамер? Яка була їх ціль? Схоже, та сама – створити картинку із побиттям "активістів", певний образ, який працював би "у мінус" Тимошенко.

Зараз я не намагаюсь виправдати дії поліції. Бо вважаю, що поліція не мала діяти, як спецпризначенці у часи Януковича. І ті, хто бив лежачу людину ногами і кричав про Бандеру, має понести відповідальність перед законом.

Але мене непокоїть, що навіть після цієї події на fb-сторінці спільноти щодо справи Каті Гандзюк пишуть, що "Батьківщина" почала реагувати тільки з 5-ої спроби і лише після побиття поліцією активістів. Але це ж відверта брехня! І розповсюджують її ті, хто ніби-то бореться за справедливість і за правду.

Ті, хто претендує виглядати борцями за правду, повинні правдою і користуватися, а не маніпуляціями, і пробувати бути об'єктивними. Інакше довіра буде на рівні плінтуса.

Так само дивно чути, що поліція перешкоджала проведенні акції "Хто замовив Гандзюк?". Ну це ж не відповідає дійсності! Активістам із плакатами, які вигукували свої гасла під час зустрічі Тимошенко із киянами, ніхто не перешкоджав! І це має документальне підтвердження.

Мене турбує інше: для чого ця брехня і де у цій всій історії Катя? Чому на зустріч до Тимошенко вивели десятки "мирних" людей з кастетами і холодною зброєю та з десятком фото та відеокамер? І чому аналогічної акції не було на з'їзді Порошенка?

Для мене все зрозуміло зі штабом Порошенка, який втрачає владу і готовий до різного роду провокації для збереження влади. Але я до останнього намагатимуся вірити, що адекватність переможе, і патріоти не перетворяться у "корисних ідіотів", яких ганебно використовують у політичних цілях і, які створюють чудову "картинку" для Кремля. Адже у питанні "домогтися, щоб замовники вбивства Каті сіли за грати", ми на одному боці. І мусимо діяти спільно!Р.S. Кілька годин тому Генпрокурор озвучив підозру Мангеру. Нам відомо від адвоката Мангера, що він у Херсоні, нікуди не збирається тікати і завтра приїде до Києва для проведення слідчих дій у СБУ. Як заявили адвокати Мангера: "жодних доказів провини Мангера у слідства немає, бо таких не існує." Тому адвокат Мангера не розуміє суть врученої ГПУ підозри.

Мабуть, у Луценка були дуже серйозні докази і підстави, якщо у розпал передвивиборчої кампанії, він оголосив виключно одну підозру і призначив одного замовника. Бо в інакшому випадку, якщо все розвалиться у суді, це буде відпрацюванням найбруднішої технології

powered by lun.ua
Коментарі — 331
Vasyl Tysyachny _ 18.02.2019 23:43
IP: 35.235.227.---
мангер---йуля---батьківщина
Vika Sherbyna _ 17.02.2019 22:48
IP: 35.235.227.---
Да это и есть грязнейшая технология
Карина Урсал _ 16.02.2019 19:54
IP: 35.235.226.---
Нет доказательств! Лучше бы искали настоящего преступника, а не занимались хрен знает чем!
Volodymyr Popyk _ 15.02.2019 18:15
IP: 35.235.226.---
Николай Трало:
я сподіваюсь, що батьківщина дасть ходу справі, хоча би перед виборами
Сподіваюсь, що справжніх замовника і виконавців вбивства знайдуть. Боюся, що до виборів Луценко і Порошенко розігруватимуть монету, коли винним робитимуть Мангера й "Батьківщину", а не голову Херсонської ОДА і місцевих БППешників.
Volodymyr Popyk _ 15.02.2019 18:10
IP: 35.235.226.---
Прикро, що коли при владі такі бариги як Порошенко, люди стають розмінними монетами у його іграх.
Николай Трало _ 15.02.2019 00:18
IP: 35.235.227.---
я сподіваюсь, що батьківщина дасть ходу справі, хоча би перед виборами
Breda _ 14.02.2019 21:00
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Тому що Беня занадто знахабнів, схотів стати вищім та впливовішим за президента.
а в нас не Россія з її самодержавним царем. В нас парламентсько-президенська республіка.
А от президент- олігарх – це дійсно проблема, кирдик демократії.
Breda _ 14.02.2019 20:55
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Breda:
...і що вам тоді Бєня Коломойський став поперек горла?
Тому що Беня занадто знахабнів: активно захищаючи Дніпропетровську область від російських окупантів, схотів стати вищім та впливовішим за президента і перетнув межу дозволеного, за що треба жорстко карати.
Богдан Розновець _ 14.02.2019 15:59
IP: 35.235.227.---
... НАБІЛЬША омана олігархічних політТЮХнологів жовтих ЗМІ і Ко – це ВИПЯЧУВАННЯ фальшивих "лідерів" по прикладу Африки, Латинської Америки 60-70 х мин.століття... УВЕСЬ Цивілізований Світ орієнтується на Програму -Статут ПАРТІЙ... приклад ЗЛОДІЙСЬКИХ збіговиськ БПП, НФ, ... з фальшивими лідерами порошенко яценюк – і як Наслідок ГРАБУНОК – зубожіння і геноцид народу України
Богдан Розновець _ 14.02.2019 10:13
IP: 35.235.227.---
...з приводу інформаційного ТЕРОРИЗМУ організованого під дахом мінсрець на Бюджетні гроші українців – платників податків... ці бандитські канали НІЧОГО НЕінформують а займаються РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ низькопробних МАНІПУЛЯЦІЙ... НІЯКА сила- окрім БПП що довела Українців до зубожіння і геноциду – не займається МАСОВИМ відео аудіо картинками АГІТКАМИ по-шаблону кгб-фсб... і мабуть безпосередніми інструкціями... жовті ЗМІ... займаються НЕ журналістикою а ПРОПАГАНДОЮ проти України...
...ВСЕ це КРИМІНАЛЬНЕ середовище і є той ХАОС що нав"язується росією у повній ВЗАЄМОДІЇ з якоби українською владою.
Александр 1 _ 14.02.2019 09:24
IP: 35.235.227.---
Breda:
...і що вам тоді Бєня Коломойський став поперек горла?
Тому що Беня занадто знахабнів: активно захищаючи Дніпропетровську область від російських окупантів, схотів стати вищім та впливовішим за президента і перетнув межу дозволеного, за що треба жорстко карати.
Breda _ 14.02.2019 04:34
IP: 35.235.227.---
Александр 1:

Тобто, зацікавленість олігархату у збереженні незалежної української держави збігається з державними інтересами української нації, правда, з різних причин.
...і що вам тоді Бєня Коломойський став поперек горла?
rabbik _ 13.02.2019 22:58
IP: 35.235.226.---
Ця компанія Avenue Strategies також замовила послуги американської журналістки Naomi Decter Munson.
Загальна вартість послуг Naomi Decter Munson складає 180 тисяч доларів.
===
врагі народа от імені Юлі платят сумашедшіє день амеріканскім лобістам.
шоб те устроїлі встечу Юлі с Трампом возле туалета.
но умний українскій народ всьо відіт і знаєт шо у Юлі нет спрятаних дєнег.

все на вибори...!!!
Юля наш презідєнт...!!!

\
rabbik _ 13.02.2019 22:52
IP: 35.235.231.---
Центр протидії корупції вимагає від генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальне провадження за фактами незаконного збагачення народної депутатки та кандидатки у президенти Юлії Тимошенко.

у Тимошенко заявили, що вона відмовилася від співпраці з американськими лобістами.

"Повідомляю вам про неможливість співпраці з фірмою Avenue Strategies, контракт з якою був укладений в моїх інтересах, але без мого відома і без моєї санкції", – заявила тоді Тимошенко.

у Департаменті юстиції США підтверджують, що американська компанія Innovative Technology and Business Consulting, найняла американських лобістів The Livingstone Group LLC для організації у 2018 році зустрічей Тимошенко з американськими політиками у Вашингтоні.

Відзначається, що вартість цих послуг складає 50 тисяч доларів на місяць у період з червня 2018 по червень 2019 року. Загальна сума контракту – 600 тисяч доларів.
rabbik _ 13.02.2019 22:36
IP: 35.235.227.---
Андрій Корнійчук:
Анастасія Романова:
вот и я надеюсь на это.Но сейчас такое в мире творится что не предугадаешь
ой не кажіть куме.
ужос шо в мире творится.

Трам опустив Цілю на друге місце в світі корумпованих жидівських політиків

images.vfl.ru/ii/1550089750/a17786a4/25380846.jpg

поставив Хілю Родхам на перше місце.
та ще й зірку Давида їй причепив...
антісіміта Трампа лають на всіх каналах...
Андрій Корнійчук _ 13.02.2019 22:10
IP: 35.235.227.---
Сергій Рубчак:
они так всегда делали и будут делать.просто слов нет какими словами описать таких людей...
Андрій Корнійчук _ 13.02.2019 22:08
IP: 35.235.227.---
Сергій Рубчак:
естественно.куда ж ему до этого
Андрій Корнійчук _ 13.02.2019 22:06
IP: 35.235.227.---
Таня Герзанич:
да как можно не понимать что он всех использует в своих целях корысных...
Андрій Корнійчук _ 13.02.2019 22:05
IP: 35.235.227.---
Анастасія Романова:
вот и я надеюсь на это.Но сейчас такое в мире творится что не предугадаешь
Андрій Корнійчук _ 13.02.2019 22:03
IP: 35.235.227.---
по приказу порошенка уже и на такую лошь люди идут...как же деньги подкупают людей
Irisha Malah _ 13.02.2019 19:25
IP: 35.235.227.---
Зараз суд іде, жодний доказ від прокуратури неправдивий
Сергій Рубчак _ 13.02.2019 15:25
IP: 35.235.226.---
Даша Жукова:
Краще б знайшли реальних злочинців. Але генпрокурору на це нема часу. Він же займається виборами та політичним замовленнями.
Сергій Рубчак _ 13.02.2019 15:21
IP: 35.235.226.---
Гліб Підшкірний:
Все вірно. Не має жодних доказів, а шиють політичні звинувачення.
Сергій Рубчак _ 13.02.2019 15:17
IP: 35.235.226.---
Ці політичні переслідування це нонсенс в 21 столітті. Це тільки в авторитарних режимах таких як створив Порошенко в Україні таке можливо, замість того щоб знайсти справжніх винуватців смерті активістки шукають на кого б це спихнути.
Гліб Підшкірний _ 13.02.2019 14:07
IP: 35.235.226.---
Так не має СБУ ні яких доказів, тільки домисли.!!!
ONLINE
Україна та Європа1004 Річниця Майдану76 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter