Кирило Куликов

"Про мораторій на будівництво об'єктів містобудування"

14 листопада 2008, 18:49

Я, лідер громадської організації "Я – киянин!", народний депутат України Кирило Куликов, зважаючи на те, що сьогодні відбувається в нашому рідному місті, вніс на розгляд Верховної Ради проект постанови "Про мораторій на будівництво об'єктів містобудування". Адже сьогодні чи не кожен київський двір перетворився на справжнє поле бою між мешканцями будинків та забудовниками. Тут і силове протистояння, тут і поранені, тут кров і голосіння. "Внесок" наших забудовників у розвиток української столиці вже давно порівнюють із "внеском" хана Батія та його орди.

Мета постанови – захистити наші інтереси – інтереси київської громади, громадян України, від порушень у зв'язку з незаконним відведенням земельних ділянок та здійсненням містобудівної діяльності. Законопроект передбачав оголошення мораторію на будівництво у столиці до затвердження Київською міською радою нового Генерального плану міста та розвитку його приміської зони, нарешті, зняти протистояння між городянами та забудовниками.

Ухвалення такої постанови дозволило би зберегти хоча би існуючі історичні ареали, археологічну спадщину, пам'ятки архітектури та мистецтва, садово-паркові комплекси, історичний центр Києва, Поділ, інші цінні об"єкти.

Ми всі розуміємо, що розбудовувати Київ необхідно: кияни потребують поліпшення житлових умов, всі зацікавлені в розвитку інфорастуктури міста, у будівництві нових дитсадків, шкіл, лікарень, спортмайданчиків. Розуміють це і члени Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики. 12 листопада цей Комітет розглянув проект закону, який забороняв подальше руйнування Києва і... відхилив його. З одного боку, члени Комітету висловлювали слушні зауваження – і про необхідність розробки Генерального плану розвитку нашого міста, і розбудови нової Окружної дороги, і про потребу визначити межі міста та створення столичного регіону. З другого боку, мої колеги, які представляють та захищають інтереси найбільших забудовників країни, переконують: забудовники і так потерпають від світової економічної кризи, розробка Генерального плану ускладнить розвиток міста і саме тому ухвалювати постанову "Про мораторій на будівництво об'єктів містобудування" НЕДОЦІЛЬНО.

Як корінний киянин я й надалі наполягатиму на ухваленні такого закону. Але мені, так само як і вам, не хотілося би, щоби такий закон ухвалювався після техногенної катастрофи, яка нависла була над столицею України. Гуманітарна катастрофа в Києві вже відбулася.

powered by lun.ua
Коментарі — 15
Binom _ 19.11.2008 01:35
IP: 77.121.200.---
2 Ольг
Навігласи не знають де була червона лінія у Києві 1917 року. І вважать, що Троєщина, Харківський розраховувались на гужовий транспорт. А ще думають, що темпи розвитку міста можна ігнорувати. І ті пару мільйонів, які добавилися з 1917 року будуть десь перебиватися, поки гарні хлопці розроблять гарний план. А ще не в курсі скільки метрів житла припадає на одного парижанина та киянина і не можуть порівняти ці цифри. А також вважать, що будувати житло у Києві абсолютно ні до чого, бо це на руку виключно нуворишам. Що ж, з навігласами навіть нема про що говорити.
Foxx _ 17.11.2008 10:57
IP: 194.29.63.---
Согласен, что блог написан не Куликовым. И вообще мне кажеться, что это не политик, а случайный пассажир, который пиариться. А в Верховной Раде он бывает?
Мерфи _ 15.11.2008 13:25
IP: 213.159.240.---
Куликов! Ты лучший в номинации-" Самый большой пустомеля Верховной Рады!"
Ольг _ 15.11.2008 11:46
IP: 162.84.230.---
Коли ти ігноруеш принципи то ти невіглас. Це до Бінома та інших переляканих. Може Ви панове не в курсі, що поперше: Київ це місто вже заселене, а не пустка. Забудова до 1917 року вздовж червоної лінії забезпечена вуличною сіткою розрахованою на переважно гужовий транспорт. Також каналізаційні колектори розраховані не на 20-ти поверхові будинки. Також є ще проблеми з грунтами. Колекторами дощових вод. Гідрології. Історичного середовища. Пізніше додалися ще тепломережі від ТЕЦ до будинків, водогін, електропостачання.
Збирання Технічних умов для нового будівництва займало рік. Основним документом для прив"язки будинку був "ПДП", план детального планування! Існують ПДП ділянки, району де все відповідає містобудівним нормам. А до того всього ще існує ГЕНПЛАН міста з транспортною, водоканальною схемою та зонування: рекреація, пром.зони, житло, соц-культ-побут.
Разом усе називається Урбаністика і прирівнюється до науки. Але тепер все похерілі, бо заважає істеричному збагаченню нуворішів та їх наймитів. Ці психи вже довели Київ до ручки. Будують свої незграбні термітники не розвиваючи інфраструктуру, чим прирікають місто на деградацію. Якість життя у місті суттево погіршилася, через все ту ж золоту лихоманку – будівельний психоз. Ніякі лихоманки не робили країни багатими. Тільки свідома спокійна праця на протязі десятків років. Ось і ця фігня вже накрилась тазом...
Далі буде повернення до Державного контролю за будівництвом, аби врятувати соціальний спокій.
Ігор Головань _ 15.11.2008 09:50
IP: 78.111.216.---
Цікаво дізнатися думку автора, наскільки співпадають інтереси київської громади та громадян України? Відповідно до закону "Про столицю України – місто-герой Київ" столичні функції – це тягар, за який київській міскій громаді передбачені всілякі компенсації. Однак, зрозуміло, що статус столиці – не тільки тягар, а й маса переваг. Тому чи не доцільно змінити законодавство таким чином, щоб питання забудови києва вирішувалолся не тільки киянами, а на всеукраїнському рівні?
Spooky _ 15.11.2008 08:57
IP: 75.61.122.---
а про шо текст? можна одним реченям?
tyu _ 15.11.2008 07:03
IP: 77.121.145.---
Приятно читать такого мудрого и проницательного автора, как Кирило. Правда, печатает он свое творчество с очевидной задержкой на полгода, но, блин, публикует же, каналья эдакая!!!!
Я бы попросил бы Кирилу Борисовича зафигачить бы ещё пару наиактуальнейших новых инициатив. Может считать это моим наказом депутату. Чертовски заботит сокращение поголовья мамонтов. Бездумное их истребление может привести к полному исчезновению вида на территории Украины. Не пора ли депутатам прекратить свои свары и не заняться делом, взять под охрану государства этих величественных обитателей наших лесов.
Спасибо тебе, Кирило, за то что ты есть. В вашем соревновании на титул тупого и ещё тупее, твои шансы представляются значительными.
Респект и уважуха, чувачок.
Binom _ 15.11.2008 01:44
IP: 77.121.200.---
2 provulokGordiyenka
Вибачте, ви часом не з Марсу?
Скажіть, скільки коштує доба простою підйомного крану? А бетононасоса? А охорона обєкта? Помножте це на всі будівництва які зупинилися! Мільйони гривень збитків щомісяця! Заради чого? Зекономити 20 копійок на зарплатах будівельників? Які довгострокові кредити? Цемент на рік вперед ніхто не купує! Навіщо вкладати мільйони у землевідвід, проект, нульовий цикл, щоб потім планово все зупинити і нести збитки? Де логіка?
Хоч новини інколи читайте, якщо мертві будівництва за вікном не бачите:
http://www.epravda.com.ua/news/487f333f92213/
http://www.epravda.com.ua/news/48eb1c09cdd60/
http://www.epravda.com.ua/news/488859de78732/
http://www.epravda.com.ua/publications/488719ecc5ba9/
Криза реальна. Ринок нерухомості лежить. Навіщо добудовувати те, що не продається? Нема покупців. Кредитів не дають. Тому ніхто й не будує. Криза.
godo _ 15.11.2008 01:24
IP: 94.27.119.---
Блоги Куликова сами по себе пусты, но за комменты на его пустшыки ему можно сказать спасибо
provulokGordiyenka _ 15.11.2008 00:51
IP: 77.121.111.---
припинення забудов "внаслідок кризи" – це міф
забудовники призупинили роботу на зиму, щоб звільнити робітників і найняти їх весною на менші гроші; щоб вибити знижки з постачальників матеріалів (бо ціни впали, а тепер закуповувати за довгостроковими договорами не хочеться); прикинути інвесторів і добути коштів з бюджету
в Києві потрібно розробити, детально обговорити і затвердити генплан, а до цього – тільки мораторій
lelrb _ 15.11.2008 00:21
IP: 82.207.70.---
14.11.2008 18:49___Кирило Куликов
Законопроект передбачав оголошення мораторію на будівництво у столиці до затвердження Київською міською радою нового Генерального плану

На мій погляд, це найгірше, що можна придумати.Заборонити будувати – це найпростіше.А потім Ви знаєте коли КМР затвердить Генплан...?Ото-ж.Може ефективніше нажати на генплан, не мораторіюючи...?
provulokGordiyenka _ 14.11.2008 21:04
IP: 77.121.111.---
у когось криза, у забудовників жодної кризи нема
припинені будівництва – це спосіб надурити лохів і зідрати грошей з бюджету

битви проти забудовників продовжуються – не тільки в центрі

не вірите – Ахматової 41-43; Шовковична біля Жовтневої лікарні
Binom _ 14.11.2008 20:54
IP: 77.121.200.---
Ідіот...
Все будівництво в місті й так стало. З ким боротися? Чи хочеться попіаритись на смаженій темі?
Тепер треба ЗАПУСКАТИ будівництво! Добудувати те, що почали і почати потихеньку будувати нове, але не елітне, а для простого люду. Невеличкі квартирки для молодих сімей. Вони наразі дуже потрібні у великій кількості.
Будівництво дасть роботу тисячам безробітних будівельників, запустить металургію (будова споживає досить багато металу), а ті, в свою чергу – коксохіми, шахти. Молоді сімї будуть мати змогу купити житло, у людей з різних куточків України знову зявиться робота, всім буде добре.
От тільки з самопіаром хтось пролетить.
mmks _ 14.11.2008 20:04
IP: 213.186.104.---
Некомпетентність помножена на політичне мародерство – це щодо автора. Тепер щодо проблеми – забудьте про забудову дворів. У забудовників вже немає, і ніколи не буде, грошей. Будівельний бум у Києві у минулому. Ці одороблики, тіпа – елітне житло, довго стоятимуть пустками. Гормада має просто впорядкуаати колишні будмайданчики, перетворивши їх на сквери та дитячі майданчики, відновити охоронні зони архітектурних та ландшафтних пам'яток. Куліков, пишіть ліпше російською, бо той хто спілкувався з Вами добре знає низький рівень Вашого знання української, тому одразу виникає сумнів щодо Вашого авторства цього блогу. Полі. мародерство полягає у спробі експлуатації актуальних проблем у власних політ. інтересах – не вийде.
Арій _ 14.11.2008 19:45
IP: 77.123.27.---
Респект, Кирило!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

7
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter