Кирило Куликов

Хоч і не завжди адекватний, але дуже гарний топ-менеджер (цитати з Інтернету)

28 листопада 2008, 19:06

Рядочок з привітань холуїв діючого київського мера:

"Людина, чий життєвий шлях ознаменований нестримним рухом до все нових і нових вершин"...

Насправді саме за це кияни називають цю особу просто – "Льоня-космос".Рядочок з привітань холуїв діючого київського мера:

"Політик, який "зробив себе сам" і успішно зреалізувався у всіх своїх життєвих починаннях, сьогодні захищає інтереси київської громади. Захищає як від руйнівних впливів ззовні, так і від "політичних буревіїв" міського масштабу".

Насправді він тричі "в'їжджав" до парламенту на електоральному "хребті" Віктора Ющенка і всього за 2 роки зробив Президента одіозним політиком у місті, яке вирішило долю "Помаранчевої революції". Як політик 2007 р. підтримував "біло-синіх" проти "помаранчевих", а перед тим – "помаранчевих" – проти "біло-синіх". Купував за гречку та ковбасу голоси найбільш обездолених киян, яким обіцяв "золоті гори", а подарував тисячі тон сміття, яким рясно вкриті київські вулиці.

Рядочок з привітань холуїв діючого київського мера:

"Київ залишається осередком політичної стабільності, економічної ефективності й громадянського спокою".

Насправді маємо бійки мало не в кожному дворі, які кліка Черновецького незаконно віддала шахраям-забудовникам. Протестувальників бандити називають чи то "найнятими бомжами", чи то "відвертими бандитами". Продаж так званого "Енергетичного холдингу", "Медіа-холдингу", продаж "Київмлина", "Київпроекту", банку "Хрещатик", більш ніж 10 000 гектарів київської землі та іншого міського майна на мільярди доларів. А ще саме задля блага усіх киян Черновецький продав свій банк за 1 мільярд доларів.

Рядочок з привітань холуїв діючого київського мера:

"За два роки наше місто зросло, набуло рис європейського мегаполісу – міста, де на найвищий щабель піднесено права і свободи громадянина та європейські стандарти якості життя"...

Насправді Київ перетворився чи не найбільший європейський смітник, посідає передостаннє місто в рейтингу якості життя європейських столиць. На межі виживання найбільші православні святині – Києво-Печерська Лавра, Свята Софія, інші святині та історичні пам'ятки Києва...

Рядочок з привітань холуїв діючого київського мера:

"Новаторський і комплексний підхід мера до розв'язання проблем міста приніс наповнення бюджету, перетворив підприємства, що діють на території Києва, на ефективні та прибуткові, змусив чиновництво працювати на благо громади, змінювати культурне обличчя української столиці з пострадянського на європейське, поліпшувати життя багатьох киян".

Насправді саме він та його поплічники скуповували квартири нужденних киян,які незаконно перетворювали на відділення свого банку, який він продав закордонному покупцеві.

Насправді "Kings Capital" – фінансова піраміда, земельна афера, яка за потурання Черновецького вкрала у киян більше 100 млн. доларів та сотні гектарів землі, тобто більше, ніж "Еліта-центр". Це шахрайство – лише одне з багатьох, за допомогою яких політичний пройдисвіт Черновецький фінансує свої політичні авантюри.

Насправді серед інших його "здобутків" – чотирикратне підвищення ціни на послуги комунального транспорту, заплановане десятикратне зростання цін на комунальні послуги, карколомне зростання цін на хліб та інші основні соціально важливі для киян продукти харчування.

Насправді маємо занедбане, захаращене місто, пацюки серед білого дня на київських вулицях, криваві бої між городянами та забудовниками, зростання вуличної злочинності, катастрофічне падіння якості життя, величезне зростання армії бомжів, колапс інфраструктури міста – все це прямі наслідки дворічного панування над Києвом Черновецького та його кліки.

Рядочок з привітань холуїв діючого київського мера:

"За два роки наше місто зросло, набуло рис європейського мегаполісу – міста, де на найвищий щабель піднесено права і свободи громадянина та європейські стандарти якості життя"...

Насправді: Єдине, що об"єднає Київ та будь-який європейський мегаполіс, це "Майбах" пана Черновецького і "Майбах" тамтешнього мільярдера та ексклюзивні крамниці з ексклюзивними цінами на ексклюзивні товари, недоступні 99,9% мешканців міста. Київ сьогодні – це захаращений мегаполіс з розбитими дорогами, в якому після довготривалого ремонту провалюється центральна вулиця; мегаполіс, де роками в одну й ту саму яму потрапляють машини; мегаполіс, де руйнуються святині нашого народу; мегаполіс, де учасників громадських слухань б'ють найняті забудовниками штурмовики; мегаполіс, де голос людини оцінується кілограмом дармової гречки

Черновецький – особа яка фінансує свої політичні авантюри коштом підвладного населення. Сьогодні це – чотирикратне підвищення ціни на послуги комунального транспорту, заплановане десятикратне зростання цін на комунальні послуги, карколомне зростання цін на хліб та інші основні соціально важливі для киян продукти харчування.

Леонід Черновецький пригадує: "У 7 років я загубив 5 рублів, які мама дала мені на молоко. Їх віддала мені даром жінка, яка сама мала потребу у грошах. Це були останні її гроші, а був це початок місяця. Я не знаю, як вона жила цілий наступний місяць...," – а це вже сам столичний мер згадує про те, як "робив себе сам".

Це сталося 50 років тому, у 1958 році. Сьогодні кияни "даром" віддали своє місто чужинцеві, якого принципово не цікавить, як кожен городянин проживе наступний місяць. Головне для нього сьогодні – як і 50 років тому – відібрати у людей останнє. Якось то виживуть!

Всі, хто живе сьогодні в Києві – хочуть вони того чи ні – працюють лише над примноженням статків клану Черновецького, який руйнує наше Місто.

Київ, прокинься!

powered by lun.ua
Коментарі — 20
MVD_ _ 30.11.2008 09:51
IP: 93.74.174.---
А из Интерпола его выгнали за полную некомпетентность и попытки урвать от МВД по максимуму от наград и званий до проведения идиотских пиар акций. куликов это человек действующий на хапок. И его последний надеюсь хапок это его депутатство. Дешёвка одним словом. Кстати не удивлюсь если очень скоро Интерпол займется его персоной.
Андрей-с-Востока _ 29.11.2008 16:13
IP: 92.112.208.---
29.11.2008 15:37___ БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ
частое отсутствие логики. Не ищите рационального там где его не должно быть
В чём его нельзя обвинить, так это в отсутствии логики. Сумасшедший не стал бы тем, кем Черновецкий есть сегодня, тем более во второй раз. Если прислушаетесь к Черновецкому, то поймёте, что у него абсолютно ясное и быстрое мышление. Его подход к поставленным целям эффективен, и не обманывайтесь его нестандартной речью. Его, как вы говорите, нравственные принципы – другой вопрос. Но, очевидно, киевляне избрали Черновецкого мером, именно ориентируясь на его нравственные принципы, они понравились киевлянам.
"пенять на зеркало, когда рожа кривая" – истинно про украинцев.
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 29.11.2008 15:37
IP: 94.248.16.---
Трудно не согласиться с мнением Великого земляка Н.В. Гоголя относительно наших способностей пенять на "...зеркало, коль рожа кривая". "Рожа нашего общества" – ужасна, поскольку отражает епоху так званого первичного накопления капитала, где все "смешалось в кучу". Где елементарные нравственные принципы посрамлены и несвергнуты, где господствует дух чистогана. Так званный состоявшийся человек, тоесть человек прежде всего багатый, в глазах многих становится чуть ли не праведником и критерием успеха. Людей образованных и воспитанный выводит из себя сам стиль общения Леонида Михайловича. Его "звуки му-му", частое отсутствие логики и использование целих блоков проповедей Аделаджи. Господа! Не ищите рационального там где его не должно быть по определению. Наличие большого ума-это еще не гарантия заработать огромные капиталы. Ум часто является этому помехой, потому, что часто сталкивается с проблемой совести. Присмотритесь внимательно по сторонам, таких "му-му" вокруг довольно много. Поэтому и меседжи мера так близки многим киевлянам. Неадекватная непосредственность многим нравится. А копеечные подачки, совковским халявщика вообще принимаются "на ура!".
Поэтому аппелировать к людям необходимо не путем вешания ярлыков, в стиле Мишани Бродского, а рассказывать о мере и его команде все, что происходит на самом
деле.
Взять хотя бы, авантюры с МАФами, когда мер стремится взять под себя все деньги малого и среднего бизнеса. Кирилл прав и последователен.
Unique _ 29.11.2008 14:49
IP: 91.124.3.---
29.11.2008 14:07___ юр_чик

Чому тільки "політичні"?
Гавкають на нього всі "лохи", яких він "розвів" класно і вдруге.
Скільки Вас там в Києві?
Бо в Україні їх всього 46 мільйонів. Які теж дружно гавкають, але на обох – і на Ющенка, і на Космоса.
Які їх "розвели" класно і вдруге.
І ти, Юрчику – теж лох. Тільки ще не здогадався. Навіть якщо тебе Космос і підгодовує...
юр_чик _ 29.11.2008 14:07
IP: 77.121.197.---
Черновецький рулить!
Більшість недоліків, за які його висміюють та критикують, або пролягають у побутово-зовнішній площині (можна було б і пробачити), або просто надумані його опонентами.
Нормальні люди з ним співпрацюють. А гавкають на нього політичні невдахи:)
Сімпсон _ 29.11.2008 00:46
IP: 92.112.118.---
Космоса треба якнайшвидше охрестити. В Дніпрі. Посмертно.
SIM _ 29.11.2008 00:44
IP: 62.221.55.---
20:41___ П-к_Вешняк

+1.

---
Космос испортил имидж Ющенко – это чушь. Как раз при Ющенко и при его поддержке Космос проявился во всей красе. Он – следствие, а не причина. Понятно, Ющенко борется с Абсолютным Злом – Юлей – а для этого любые помощники хороши. Потому Влад из Харькова и возмущается – как посмели наехать на гарантова помощника?
СловоМаргінесу _ 28.11.2008 22:14
IP: 77.122.141.---
Нехай усе йде як іде! Ющенко пи...дить гроші, зібрані на Дитячу Лікарню майбутнього. Льона робить те саме із майбутнім дітей і онуків тих, кому роздає гречку. Червоненко і далі помножує бабло, котре вигріб з Держрезерву та з відкату за відступного Юджину. Балога приватизує Закарпаття. Нація має пройти очищення вогнем і залізом. Окропити вражою кровію злою волю!
Unique _ 28.11.2008 21:42
IP: 91.124.3.---
28.11.2008 21:20___ НЛО
З одного боку і Ви, і автор, і П-к_Вешняк безумовно, маєте рацію: і Ющенко, і Космос – чи не найунікальніші мерзотники сучасності.
Але ж виключно як віддзеркалення мерзотності пострадянського суспільства. Його-то якраз і найбільше влаштовує принцип "щоб сам крав, але й нам дозволяв..."
Щоб сам жив і другому дав. А що таке "жити"? Це і є можливість безкарно обманювати ближнього свого. І заради цього совки готові землю їсти.
І не тільки землю.
А в результаті – його їдять 46 мільйонів, мінус 12 олігархів із шлейфом своїх прихвостнів...
НЛО _ 28.11.2008 21:20
IP: 77.123.158.---
Що б хто не казав – Космос – породження нашого "адекватненького" гаранта. Сталінград для Тимошенко обернувся сталінградом для Киян і приїзджих. Ні прокуратура, ні СБУ, ні МВД під пресингом Банкової не протидїяли підкупу виборців, а сталінград та слова гаранта про те, шо він не голосував би за ту силу, за яку голосував минулого разу, непогано додали Космосу.
Я б не винуватив Космоса – це те ж саме, що винуватити в чомусь Балогу, Ахметова чи Коломойського, винуватити бандитів, що вони не сидять в тюрмах, олігархів, що не повертають валюту, банкірів – що підривають гривню.
Коли політика президента – сталінград для власного народу, то не варто питати, чому так, а не інакше.
Beerhunter _ 28.11.2008 20:47
IP: 77.122.138.---
Сорі, "до фракції НУ ввійшов після обрання" – читати як "до фракції НУ в 2002-му ввійшов після обрання"
Beerhunter _ 28.11.2008 20:45
IP: 77.122.138.---
Загалом усе правильно, хоча "тричі в"їжджав на електоральному хребті Ющенка" – це ПОВНА ХНЯ. Бо в списку Нашої України Льоня був лише в 2006 рр (до фракції НУ ввійшов після обрання). Обрання 2006-го можна не брати до уваги – бо мандат довелося здати. А те, що депутатом, як відомо, був тричі – то ВСІ свої депутатства (1996 – довибори, 1998 і 2002 – чергові парламентські) він брав на одномандатному окрузі Харківського району Києва – бабулі в нього ще з тих часів пригодовані, коли про Ющенка ніхто не чув. Тому хребет Юща від космічних наватажень не сильно потерпав. Тщатєльнєє, Кирилку, тщатєльнєє матчасть учітє...
П-к_Вешняк _ 28.11.2008 20:41
IP: 91.196.80.---
Впевнений, що ніхто не стане заперечувати, що на загальному фоні сучасного українського політбомонду, Льоня має не схоже ні на кого, власне політичне обличчя, дарма, що для нормальних людей воно виглядає огидним і належить, можливо найбільшому мерзотнику з усіх відомих публічних політиків, але цілком вірогідно, що ця відмінність може зіграти на користь і стати вирішальною, коли, так званий, електорат постане перед вибором.
Будь-які заперечення проти моєї тези, стосовно феномену Черновецького та існування для нього реальної перспективи піднятись на найвищі щаблі державної влади, я заздалегідь спростовую, посилаючись на факти обрання міськими головами Харкова і Києва відповідно Допи-з-Гепою та Льоні-з-Лесиком. Невже хтось буде переконувати, що це лише виключно в Харкові та в Києві сконцентрувалося стільки жлоб'я, щоб забезпечити більшість голосів і вибрати собі керівників за власним "образом і подобою".
П-к_Вешняк _ 28.11.2008 20:41
IP: 91.196.80.---
Є великою помилкою оцінювати особу Черновецького за спрощеними схемами та давати йому однозначні характеристики, на кшталт: жлоб, блазень, прибулець з Марсу... Насправді Льоня є об'єктивним продуктом сучасних українських реалій, поява цього феномену в сучасних умовах є цілком закономірною. Льоня є класичним, рафінованим, можливо найяскравішим представником прошарку сучасної української неономенклатурної наволочи (достатньо прослідити його "життєвий шлях" і кар'єрні здобутки), котрий в очах "совкового" електорату репрезентує собою справжнього "НАЧАЛЬНИКА", "кровь от крови, плоть от плоти (рос.) " всіх істинних начальників – "строгого, но спарведливого (рос.) ", "отца родного кормильца (рос.) ", "защитника гонимых и обиженных (рос.) ".
Отже в умовах, коли реальними Льоніними конкурентами будуть залишатись, лише представники неономенклатурних прошарків, він має надзвичайно високі шанси переграти своїх конкурентів по класичним законам "номенклатурного жанру". В той час, коли всі претенденти на владний олімп намагаються надати своєму образу респектабельного лоску з елементами інтелектуальної значущості, Льоня за кращими "совковими" зразками залишається в образі (напевно для себе цілком природному) "Льоні Голубкова", але при цьому добре засвоїв вовчи закони існування номенклатурної зграї, набув таких елементів особистої вдачі: як тверезий розрахунок, звіряча жорстокість, здатність до брехні за межами світосприяття та "запредельного (рос.) " цинізму. (Див. продовження.)
FUTURIST _ 28.11.2008 20:00
IP: 94.178.244.---
ЭТО ДАЖЕ НЕ ПОЛНЫЙ ЕЦ, ЭТО ПОЛНЫЙ ПИ... ПИ... ПИ... ЗДЕЦ ИЛИ
ТОЛСТОМОРДАЯ "ЦЫБУЛЬКА ЮЩЕНКА" ПОДАЛА ГОЛОС:


"Леонид Черновецкий как никто из украинских политиков доказал последовательность и верность своих обещаний. И когда он недавно сказал, что наберет 10 процентов в Верховную Раду, хочется верить, что так оно и будет, и в этом его обещание сбудется..." (Владимир Цыбулько, писатель)
kod123 _ 28.11.2008 19:55
IP: 193.124.59.---
"Насправді він тричі "в'їжджав" до парламенту на електоральному "хребті" Віктора Ющенка і всього за 2 роки зробив Президента одіозним політиком "

Вы тоже попали в парламент только благодаря В.Ющенко.
Unique _ 28.11.2008 19:49
IP: 91.124.3.---
28.11.2008 19:24___ Vlad_iz_Kharkova, 28.11.2008 19:17___ laBarre

Позорний, хто сперечається.
Назва невдала. Я б назвав простіше:"Совок як він є, всій своїй красі".
Але Ваше обурення не за адресою.
На дзеркало обурюєтесь Ви.
А треба – на пащеку...
Unique _ 28.11.2008 19:29
IP: 91.124.3.---
Історія сучасного Києва – це ілюстрація використання новітніх технологій отримання влади комсомольсько-партійною елітою, яка чи не найкраще знає про ницість своїх громадян, яку вона й культивувала останні 90 років, і чи не найуспішніше використовує тепер – в період дикого первинного накопичення капіталу.
Тобто, лохи розуміють, що їх черговий раз розвели.
Але від того не перестають бути лохами.
І гірко визнають, що розвели вдруге.
І урочисто обіцяють, що це вже востаннє.
І купуються втретє.
На то вони й лохи: лоха доїти – свята справа.
Vlad_iz_Kharkova _ 28.11.2008 19:24
IP: 195.26.93.---
Позорный текст. Все равно как из-за угла обматерить и убежать.
laBarre _ 28.11.2008 19:17
IP: 87.57.73.---
Кирило розкажи чого тебе із Інтерполу вигнали! На чиему ти хребті вв"їхав у парламент? І чи не з Стьопою Ченовецьким ти дружбу водив?
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter