Кирило Куликов

Кияни: скажемо "дякую" нашим дідусям та бабусям (частина ІІ)

12 грудня 2008, 18:54

Спочатку міська влада приголомшила киян чотириразовим підняттям тарифів на міський транспорт. Не встигли оговтатись – піднімають комунальні тарифи від 4 до 10 разів. Але навіть сплата цього – взагалі не гарантія отримання послуг: в місті вже дві доби немає гарячої води. І не буде, допоки міська влада не погасить борг міським енергокомпаніям – міським, але давно вже не муніципальним: кліка Черновецького вже давно їх продала, об'єднавши у так званий енергохолдинг. Як продали і банк "Хрещатик", як продали "Київмлин" і т.д. і т.п. тощо. А як могло бути інакше? Люди, що купляють голоси (спочатку – гречкою, потім – подачкою у тисячу гривень перед перевиборами) йдуть у владу не про киян турбуватися, а несамовито грабувати. І все це – тільки початок, перші плоди того, про що я попереджав від моменту першого обрання міським головою Леоніда Черновецького. Я і Президенту неодноразово особисто в очі говорив про справжню мету, заради якої Льоня рветься в мерське крісло: красти до нестями.

Тож дякуємо нашим дідусям та бабусям, що продавши свої голоси банді Льоні зараз кияни вже і без гарячої води, за яку ЗАПЛАТИЛИ! Звідки ж взявся борг у 700 мільйонів гривень?! Чи можливо його покрити навіть повернувши всі роздані Черновецьким подачки? Звісно ні! Президент та уряд вже обурилися відсутністю гарячої води в європейській столиці. Кабмін навіть провів чергове засідання. Але глава держави Черновецького не журив: запропонував тому взяти кредити для погашення боргу, а ще уряду наказав терміново виправити провину міських чиновників. Чому ще й уряд має платити за те, що ми вже купили, а вкрав клан Черновецького? В кого Черновецький візьме кредити? Хіба що заплатить податок з продажу свого "Правекс-банку" за мільярд доларів – а це щонайменше 150 мільйонів доларів! Для повернення грошей з Кіпру потрібна лише одна доба.

Я заявляю, що як народний депутат України, який представляє в парламенті киян, звертатимусь до Президента з вимогою негайно усунути від виконання повноважень глави міської держадміністрації лідера кліки, яка довела, що не вміє більше нічого, аніж як красти і тільки заради цього вони купляли бабусині голоси оптом і вроздріб. Як тепер пояснити людям, що вони платять за підвищеними у кілька разів тарифами за кожну краплю води, увімкнену лампу, проїхану зупинку, а виявляються боржниками без води й тепла?! Що далі? Коли, нарешті, керувати Києвом зможуть люди, котрі насправді люблять своє місто? А тоді, коли виборці припинять продаватися. Бабусі й дідусі! Невже ви нічого так і не навчилися з гіркого досвіду мерства Черновецького? Космічний стрибок тарифів на транспорт, житло, соціальні продукти, протизаконний і неконтрольований громадою киян розпродаж міського майна – чи не час покласти цьому край?! Онуки, заберіть в бабусь та сховайте паспорти!

Невже і далі буде?...

powered by lun.ua
Коментарі — 23
семафор _ 15.12.2008 12:51
IP: 77.90.193.---
Онуки, заберіть в бабусь та сховайте паспорти!

Невже і далі буде?...
Пряме питання – а на фіга?
Чим лисий гоблін кращий за льоню?
Чи може ви вважаєте, що
Я заявляю, що як народний депутат України, який представляє в парламенті киян, ...
...
Фуя, кирило, фуя... Нікого ти вже не представляєш:- ((((
кpo _ 14.12.2008 13:51
IP: 77.239.179.---
.
Юля з Дубиною відключили тепло.

Зараз Дубина підключає тепло.

Спочатку Юля із Дубиною напаскудили киянам
у своїй боротьбі за місце мера Києва

Тепер. коли їх притягли до суду за відключення тепла,
вони задкують і корчать із себе героїв-спасителів киян.

Але їм ніхто не вірить,
бо надто очевидно,
що киянам свідомо напаскудила Юля.

Тимошенку до дупи.

Якнайскоріше.

Поки вона всій Україні повітря не повідключала.
.
SIM _ 13.12.2008 22:29
IP: 62.221.55.---
И, похоже, ни одного человека, который действительно в теме.

12:55___ Jollyfall, я Вам уже говорил: если Вы обвиняете – доказывайте. А то – поищите, плз, что Юлина прессуха сказала... Это Ваша работа.
Jurdumm _ 13.12.2008 15:43
IP: 77.121.143.---
...Усім постерам цього блогу, що сичать злістю в коментах
Льоня це є Богом данная киянам людина за те, що вони (кияне) вирішили діяти за принципом: "вибори мера- це мене не обходить", "вони усі ТАМ крадуть", "вони всі ТАМ такі".
Один з постерів так зневажливо пише "пастор". Він не пише, що цей "пастор" є доктор економічних наук, що він ніколи і ніде не крав, що він не брехав публично, що він не банкір і взагалі людина, в якої на першому місці є моральні чесноти і принципи. "Пастор" й годі!
Одного призвіська достатньо, аби відмовити людині в ії обранні на посаду мера! Цей постер хоча б уявляє собі який він дикун?
Уявити собі таке в Європі у 21 віці! Ну добре, я припускаю таке можливим у Росії, де більшисть населення здичавило під час комуністичного тоталітаризму і слово "пастор" є глумливим і достойним
осуду десь у Турунтаєво чи Ферапонтово, але уявити таке в багатоконфесійному Києві,де є не тільки московські попи?
Ну що ж, за все треба платити. Захотіли крадія, отримали такого та ще й з його поплічниками. Бачили очі, що купували, зараз їжте досхочу!
Иль _ 13.12.2008 15:12
IP: 217.117.79.---
Кияни заслужили такого мера, то нехай ним і тішаться.
В ЗУ "Про вибори" треба внести поправку "Піонери і пенсіонери не мають права голосу на виборах". Одні не доросли, другі переросли. по розумовим здібностям перші на пару порядків вище других.
Мер Києва унікальна людина, це позорище людського роду, абсолютно розпоясився, ніяких тормозів. Хоча хто у нас з політиків має тормоза. Може Янук? Таким тоном, як він давав КМУ 100днів, розмовляє палач зі своєю жертвою. А ганька – львівська базарна баба. Це ж треба такою стервою народитися. Всі свободи треба закривати, бо на них йде пропоганда насильства і розвалу держави. Навіщо нам три "Свободи слова"? Для інфарктів!!? Савік і Куліков заслані козачки для розвалу держави, а на Інтері взагалі відкрито пропогується більшовицька революція.
Jollyfall _ 13.12.2008 12:55
IP: 77.121.97.---
13.12.2008 00:51___ The_Evil_One
Jollyfall, Юля не может никому дать субвенции, пока парламент не примет поправки в бюджет. Правительство само не рулит деньгами – оно просто исполняет ЗУ "Про державний бюджет України на 2008 рік". Если постановления правительства будут противоречить этому самому ЗУ (например, если Юля решит выделить субвенции без утверждения поправок парламентом), они будут юридически ничтожными.

Соответствующие поправки правительство разработало и внесло в раду ещё 1 октября. Скажите спасибо любимому Виктору Андреевичу с улицы Банковой, который делает всё возможное, чтобы парализовать работу парламента.

Я не хочу сказать, что Юля вся белая и пушистая, а остальные все козлы. Юля на самом деле пострашнее Ющенко и Черновецкого, вместе взятых. Но в данной ситуации она действительно не может никому выделить никаких денег без верховной рады.


В том-то и дело, что Харьков и еще какой-то город эти субвенции получил – это юлина пресуха сказала недавно – поищите, плз... Они же сказали что Киев почему-то ими не воспользовался.
Вот я почему-то не верю, что Лени давали бабло, а он не взял... никак не верю...
Херсонець _ 13.12.2008 06:36
IP: 77.239.190.---
Пане Куликов, чому похоронена справа про крадіжку київської землі ОЗГ Черновецького за схемою підставних осіб (студентів)? Адже це якраз той випадок, коли цих злодіяк можна було взяти за... (вписати потрібне).
The_Evil_One _ 13.12.2008 00:51
IP: 77.121.221.---
Jollyfall, Юля не может никому дать субвенции, пока парламент не примет поправки в бюджет. Правительство само не рулит деньгами – оно просто исполняет ЗУ "Про державний бюджет України на 2008 рік". Если постановления правительства будут противоречить этому самому ЗУ (например, если Юля решит выделить субвенции без утверждения поправок парламентом), они будут юридически ничтожными.

Соответствующие поправки правительство разработало и внесло в раду ещё 1 октября. Скажите спасибо любимому Виктору Андреевичу с улицы Банковой, который делает всё возможное, чтобы парализовать работу парламента.

Я не хочу сказать, что Юля вся белая и пушистая, а остальные все козлы. Юля на самом деле пострашнее Ющенко и Черновецкого, вместе взятых. Но в данной ситуации она действительно не может никому выделить никаких денег без верховной рады.
SIM _ 13.12.2008 00:48
IP: 62.221.55.---
23:30___ Vlad_iz_Kharkova
"Г-н Куликов, это Ваша политсила НС выступает на побегушках у Премьера. Это правительственная структура начала наступление на те города, чьи мэры не нравятся Премьеру. Это Вас, не получивших ни малейшей поддержки населения, пробравшихся в ВР под крылом Президента, "

Зрада, везде зрада... Вот ЕЦ, поддерживающий Президента – получил поддержку у населения! И его (но не ее – поддержку) имеет. А также поддержку получил несчастный бандерлог "никто" Кириленко и еще несколько подобных.

---
А Ляпина стервозная Вам, наверно, нравится:). Название коалиции, видите ли, скопировали с ПР! К чему бы еще прицепиться? Уже фантазия заканчивается. Ну ничего, вот Балога из отпуска выйдет...
Сімпсон _ 13.12.2008 00:46
IP: 92.112.88.---
___ оптим

Поярков – то гівно, а не еліта.
Як і вся ця срань, що у влади була і залишилася.
Плачуть по ним мої нагострені вили...
Карлик _ 13.12.2008 00:25
IP: 194.29.62.---
Одна людина вирышуэ долю Киэва?Одна людина вирішує кого ставити мером, а кого усувати?Авторитаризм породжує авторитаризм.Подякуйте нашим дідусям, що побудували тепло та енергомережі, які до цього часу не розікрали представники "нового" покоління – Черновецький,Ющенко,Янукович...
corbie _ 13.12.2008 00:03
IP: 77.121.168.---
Господин Куликов! Сначала скажите спасибо не бабушкам, а своему партнеру по Народной Самообороне господину Омельченко. Это он систематически уничтожал Киев и его прогнали киевляне в 2006-м. А ещескажите спасибо (пожалуйста очень огромное) Юлии Владимировне и Виктору Андреевичу за то, что в 2006-м их политсилы не посчитали тогда за нужное выдвинуть нормального кандидата на мэра. Они посчитали киевлян быдлом, считая что мы схаваем Омельченка. Так же само в 2008 вы подсунули нам пастора Турчинова, который в последнее время кажется совсем о совести забыл, не говоря уже о стразе Божьем. Вот и получите теперь Леню. Если вы пытаетесь сделать из нас идиотов, тогда и имейте дело с себе подобными в лице Лени Черновецково.
Vlad_iz_Kharkova _ 12.12.2008 23:30
IP: 92.113.195.---
Г-н Куликов, это Ваша политсила НС выступает на побегушках у Премьера. Это правительственная структура начала наступление на те города, чьи мэры не нравятся Премьеру. Это Вас, не получивших ни малейшей поддержки населения, пробравшихся в ВР под крылом Президента, надо немедленно устранить из органов власти.
СловоМаргінесу _ 12.12.2008 23:06
IP: 77.122.141.---
Ми 2004-го обрали "Шарікова" Президентом, а 2006-го "Швондєра" мером Києва. Обрали усі, усі-усі... Навіть ті, хто голосував за краще із гіршого, голосував аби Шарікови-Швондєри не зайняли місця, котрі зараз займають, усі хто не голосував і дав мовчазну згоду. Ми побудували країну, в котрій центральне місце займають "люди третього сорту", котрих скуповують по червінцю за центнер і основа соціального порядку вони лише тому, що їх таких багато. Стало модним жити на подачки від влади, користуватися пільгами, бути нікчемою, про котру дбають аби не подохло. Тому будь-які розумування марні!
Jollyfall _ 12.12.2008 20:56
IP: 77.121.97.---
Serhii2

При чем тут Газпром???
Я Вам еще раз повторяю: ЮЛИНА структура (Киевгаз) нарушила ЗУ "Про теплопостачання", ограничив подачу газа.
Юлина структура (Кабмин) не выделила субвенции КМДА, хотя должна была.
Вы посмотрите, что пишете:
1) Космос врет, потому что врет. Доказательств ене нужно, факты игнорируем
2) У нас много законов не действуют, поэтому Юля может нарушать их сколько угодно

Бред какой-то...
витяя _ 12.12.2008 20:42
IP: 77.121.115.---
"Кияни стали заручником цієї неадекватної людини, яка зветься мером Києва", – сказала

Тимошенко і додала, що злочинні дії Черновецький вчиняє "під політичним прикриттям найвищих посадовців в країні".
Serhii2 _ 12.12.2008 20:38
IP: 82.114.74.---
1) действует запрет на отключение газа для населения (если не ошибаюсь, Постановление КМУ). Почему ЮЛИНА структура его нарушила, отключив газ?
?
у нас багато є законів і постанов, які не діють. Давайте ще гроші дітям війни згадувати. Але є єкономічні закони, які діють незалежно від юридичних норм. І якщо виникають борги, то їх потрібно віддавати незалежно від ніяких законів. Тому що міжнародне право, яке превалює над національним. і по міжнародному праву Газпром відімкне газ для Нафтогазу і срав він на постанову Кабміну.
2) Леня говорил о взаимной задолженности Нафтогаза и КМДА. При всей его космичности, тут он не врет. Почему ЮЛИНА структура не соглашается провести зачет
Леня врет. Ніяких боргів у Нафтогазу та трансгазу перед КМДА немає.
Хархама _ 12.12.2008 20:34
IP: 194.63.142.---
O, слуги народа с честными глазами уже крайних назначают. Раньше только друг в друга пальцами тыкали. Если хаос в стране невозможно предупредить, его нужно начать регулировать. Следующий этап оранжевой революции.
Jollyfall _ 12.12.2008 20:17
IP: 77.121.97.---
Serhii2, не надо ля-ля

1) действует запрет на отключение газа для населения (если не ошибаюсь, Постановление КМУ). Почему ЮЛИНА структура его нарушила, отключив газ?
2) Леня говорил о взаимной задолженности Нафтогаза и КМДА. При всей его космичности, тут он не врет. Почему ЮЛИНА структура не соглашается провести зачет?

Космос – он и в Африке Космос, но в этой ситуации виноват именно бублик с ушами (она же – дама с косой, которой очень хочется киевских перевыборов)
СтепанСтепан _ 12.12.2008 19:35
IP: 81.95.190.---
Тепер вже дідусі з бабусями винні...Хто наступний?
Serhii2 _ 12.12.2008 19:32
IP: 82.114.74.---
jollyfall, відмикають газ через борги. Не відмикне Наіфтогаз, то скоро відмикне Газпром.
Авторе, ну і навіщо ви написали цей текст, якщо бабусі інтернет не читають? Ви б не сиділи в затишному кабінеті, а пройшлись бо цих бабусях поквартирно, роздали б листівки. Отак у нас завжди все через одне місце. поговорили і забули. А робит хто буде? Хто буде ходити пішки по Києву? Всі у нас працівники "інтелектуальної" праці, а виконавців не залишилось. Всі виключно лідери.
оптим _ 12.12.2008 19:30
IP: 91.202.240.---
а при чому тут "дідусі і бабусі"? вони принаймі прийшои і проголосували...
а памятаю заклики Пояркова і інших "продинутих" представників "еліти" на зразок "а нафіга воно мені, я такий білий і пухнастий поїду на дачу а ви тут займайтесь чим хочете..." от вони і "займаються"... чого тепер на когось звалювати?
Jollyfall _ 12.12.2008 19:09
IP: 77.121.97.---
А разве не Юлины люди в Укргазе отключали подачу газа Киевэнерго?

Куликов, нафига было в президентском блоке в раду идти, если ты, подстилка, так быстро под Юлю в коленно-локтевую стал?
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter