6 липня 2009, 13:29

Відповідь пану ''НЛО''

Пане "НЛО"!

Після того, як я написав коротенькій коментар "Як малі діти",

Ви почали діставати мене вимогою, щоб я "дав посилання, де писав в таких же висловах, і в такому ж об'ємі, або хоча б меншому про Ющенка, який зробив, скажемо так, аж ніяк не менше помилок, ніж Тимошенко".

Але пане "НЛО", кожному відплатиться по заслугам його. Справді, причин для критики на адресу Ющенка та Януковича достатньо. Особливо це стосується Президента України Віктора Ющенка, бо він на відміну від пана Януковича мав надзвичайно високий рейтинг сподівань, але бездарно розтринькав його.

В той же час пані Тимошенко шкоди країні вже нанесла значно більше, ніж Ющенко з Януковичем разом взяті. І ловлять її на брехні на порядок частіше ніж Ющенка з Януковичем. Отже, хоча б виходячи з цього, причин для критики на адресу Юлі Володимирівни у мене значно більше.Пані Тимошенко є харизматичною особистістю, яка має неперевершений талант лівого популісту та демагога. При цьому заради отримання абсолютної влади та власного збагачення вона готова піти на будь-який злочин, як моральний, так і кримінальний. Задля досягнення цієї своєї мети вона готова співробітничати та наближувати до себе будь-яких моральних "відморозків". Історія з депутатом від БЮТ паном Лозинським лише ще одне наочне цьому підтвердження. А я вже не одноразово писав, що таких у парламентській фракції БЮТ щонайменше третина. До речі, якщо б не тільки особисто пані Тимошенко проявила елементарну вимогливість щодо неприпустимості витівок пана Лозинського, але хоча б хтось з членів БЮТівської фракції, то може не трапилось би останньої трагедії в Голованіському лісі. А може якщо б, наприклад, Олег Медвєдєв відреагував публічно або хоча б не публічно на моє звернення до нього 11 червня, то був би Валерій Олійник зараз живий.

Отже, на моє переконання, пані Тимошенко на цьому етапі розвитку країни є найбільш небезпечною особою для українського народу та української державності. Виходячи з цього я охарактеризував Юлю Тимошенко як "українське абсолютне зло". І чим далі, тим більше у мене є підстав вважати, що я був правий у цій своїй характеристиці пані Тимошенко. На щастя все більше громадян України погоджуються з цим моїм твердженням, тому категорично наполягають, що в жодному разі не голосуватимуть за Тимошенко та її угруповання з назвою БЮТ.

Я ніколи не приховував, що і в подальшому робитиму все від мене залежне, щоб пані Тимошенко не тільки якомога швидше була відсторонена від влади, але і була притягнута до кримінальної відповідальності за низьку дій, які мають всі ознаки кримінальних злочинів, починаючи з її "плідної" співпраці з Павлом Лазаренко, і закінчуючи тим, що зараз коїться навколо держбюджету та січневих газових угод, що остаточно довели Нафтогаз до повного банкрутства.

Якщо Ви збираєтесь сперечатись зі мною з приводу того, чи правда, що пані Тимошенко публічно ловлять на брехні значно частіше ніж Ющенка та Януковича, можу запропонувати таку собі публіцистичну дуель.

Ви пишете мені листа і вказуєте всі випадки (з посиланням на джерело інформації), коли були публічно піймані Ющенко та Янукович на брехні. Сподіваюсь, бютівські штабні ідеологічні керівники пани Медведєв та Уколов зможуть допомогти Вам в цьому). Я в свою чергу публічно обіцяю, що розміщу всю Вашу інформацію без змін у себе в окремому блозі та одночасно наведу приклади, коли на брехні ловили пані Тимошенко. Я не виключаю, що і читачі нададуть додаткові приклади брехні цих політиків. От і спробуємо оцінити, хто з цих політиків найбільш брехливий. Хоча майже на 100 відсотків впевнений, що і Ви, і пани Медвєдєв з Уколовим відмовляться від цієї моєї пропозиції, бо і самі чудово знаєте, хто з політиків в нашій країні найцинічніший та найбрехливіший.