Сергіє Лещенко – чому Ви не протестуєте?
В грудні на блозі "Українська правда" Сергій Лещенко написав критику стосовно оприлюднення кампанією Тимошенко того факту, що "Оксфорд підтримує Тимошенко", стверджуючи, що це – неправда, оскільки цей факт відноситься до статті, опублікованої в Oxford Analytic (http://blogs.pravda.com. ua/authors/leschenko /4b1fd37144b18/, http://blogs.pravda.com.ua/authors/kuzyo/4b21236174299/).
Лещенко був непохитний, вважаючи, що Oxford Analytica і Оксфордський університет не мають жодного відношення один до одного.
"Українська правда" теж робить подібні речі, але по-інакшому, – вводячи в оману читачів, представляючи їм західні публікації, як послання від урядів західних країн: "США переконують, що перемога Януковича не стане перемогою Росії". Правильний заголовок повинен бути таким:" Newsweek переконаний, що перемога Януковича не стане перемогою Росії".
Newsweek у статті не цитує американських посадових осіб і, отже, не позицію Сполучених Штатів. Чому ж тоді УП вказують у статті Newsweek "США переконують"?
Сергіє Лещенко – чому Ви не протестуєте? Oxford Analytica і Оксфордський університет набагато більше пов'язані, ніж Newsweek і американський уряд.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.



