4 серпня 2009, 19:56

Тимошенко вийшла на магістралі

Цими днями відбулися дві події, які свідчать про початок активної фази виборчої кампанії Юлії Тимошенко і Володимира Литвина.

Усі важливі автомагістралі Києва тепер прикрашають транспаранти про загадкову незнайомку, яка приховується під кодовим словом "Вона".

"Вони балакають, вона - працює", "Вони блокують, вона - працює", "Вони зраджують, вона - працює", "Вони руйнують, вона - працює".Особливо кумедно одна з цих розтяжек виглядає на Столичному шосе прямо біля повороту на Новообухівську трасу, якою Ющенко їздить до себе додому в Безрадичі.

До речі, гасла транспарантів своїм психічним навантаженням дуже нагадують коментарі, які під статтями на "Українській правді" розміщує штаб БЮТ.

Тож, нарешті стала зрозуміла концепція Юлії Тимошенко протягом наступної виборчої кампанії, яку їй вперше доведеться почати не з опозиційної старту.

В 1996, коли президент ЄЕСУ вперше в своєму житті балотувалася до парламенту за Бобринецьким виборчим округом Кіровоградської області, вона говорила з виборцем простою мовою, запропонувавши їм зрозумілі правила гри: ви мені – голоси, а я – роздам вугілля, проведу газ і відремонтую церкву.

Технологія спрацювала: Тимошенко набрала 91,1% голосів в окрузі.

На виборах в 1998, 2002, 2006 і 2007 роках, коли Тимошенко балотувалася з опозиції, концепція її виборчої кампанії лежала на поверхні – критикувати владу.

Зараз, у 2009, Тимошенко сама є владою.

Зазвичай провладний кандидат іде на вибори з рекламою власних досягнень. Але в силу різних причин, в тому числі глобальної кризи, досягнень у Тимошенко немає. Тому на вибори президента Тимошенко знову іде з критикою – але тепер критикою... опозиції.

Пробна кулька цієї концепції – розтяжки а-ля "Вони зраджують, вона – працює".

Окрім Тимошенко, перший сплеск виборчої активності стався у Литвина.

Кияни пам'ятають, як напередодні виборів мера в 2008 в ефірі ФМ-радіостанцій лунали дані фальшивих соціологічних опитувань, які пророкували небачений результат кандидату від блоку Литвина Віктору Пилипишину.

В принципі, технологія ця не нова – Дмитро Табачник сам зізнався, що почав дурити людей за допомогою цього інструменту ще в 1994 році.

І от у вівторок на поверхню вилізло нікому досі не відоме агентство "Українська проектна система", яке оприлюднило "свіжу", не побоюсь цього слова, "соціологію".

Виявляється, Литвин перемагає у другому турі і Тимошенко, і Януковича, і взагалі, він – найоптимальніший кандидат, бо "однаково влаштовує людей у всіх регіонах України".


Очевидно, автори цієї маячні зовсім не поважають громадян власної держави, якщо вкотре намагаються всучити подібну соціологічну туфту.

У таких випадках прийнято казати тільки "Обережно, фальшивка!"

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...