Сергій Лещенко

Інтернет-халтура: Тимошенко забула власну біографію?

10 жовтня 2009, 21:03

Чи не найбільше мене дратує у Тимошенко фальш і нещирість.

От останній приклад – так і бути, прорекламую: Тимошенко днями запустила новий сайт, де повідомила про провідкриття відразу двох своїх блогів – на персональному сайті та в "Живому журналі".

У першому записі Тимошенко заявила інтернет-юзерам свої "правила та принципи".

"Свій блог вестиму я сама. Особисто. Все, що тут сказано – це мої особисті слова та думки. Я буду чесною з вами. На мій погляд блог повинен бути "живим", лише тоді він працюватиме".

На кого це зізнання розраховано – зрозуміти складно.

Якщо Тимошенко і "користується" інтернетом, то він у неї "на папері". Тобто у роздрукованому її прес-секретарем вигляді.

Люди, які могли би сприйняти за чисту монету ці "записи" в блогах Тимошенко, не користується інтернетом. А ті, хто користуються – розуміють, що це – не дуже вишуканий обман.

І взагалі-то Тимошенко видала сама себе.

Бо у блогосфорі не прийнято робити зізнання "блог я вестиму особисто". Адже інакше, в принципі, і не повинно бути.

Загалом таке зізнання ще може вилізти Тимошенко боком. Ті, хто ведуть її блог, не застраховані від "людського фактору". І рано чи пізно, вони викриють самі себе.

Яценюк вже теж стверджував, що "вестиме самостійно" – а потім трапився конфуз, який назавжди залишиться в історії політичного інтернету як синдром "подхожу я к твоей маме и ссу ей в рот".

Взагалі велике питання, чи має сама Юлія Володимирівна Тимошенко хоч приблизне уявлення про те, що "вона" начебто пише у себе в блогах.

Думаю, що не має. Бо інакше в її правилах не з'явився такий пункт: "Давайте домовимося, що ми ніколи не будемо обговорювати теми блогу на моїх офіційних прес-конференціях та брифінгах".

Це, напевно, щоб публічно не ставити її в незручне становище.

І перша лажа в ЖЖ Тимошенко не змусила себе довго чекати.

Ті, хто пишуть від імені Тимошенко, розмістили запис на тему "Сьогодні Всесвітній день пошти!"

"В цей день я хочу, щоб всі ми згадали, яке захоплення і які світлі почуття викликає знайдена у поштовій скриньці різнокольорова вітальна листівка. Як у дитинстві ми влаштовували бійки з братами та сестрами за те, хто першим відкриє конверт. А наші перші колекції? У хлопчиків – марки, а у дівчаток – листівки: наш тоді найцінніший скарб...

Згадую, коли я була маленькою дівчинкою і проводила літо в піонерських таборах, то затамувавши подих, чекала на листа від батьків, з вісточкою з рідного дому. І тоді чекала на листоношу, як на доброго чарівника...".Тим людям, яких штаб Тимошенко найняв писати від її імені, не зайвим було би вивчити біографію свого героя.

Бо, по-перше, у Тимошенко не було "братів і сестер, з якими вона влаштовувала бійки за те, хто відкриє конверт". Бо у неї взагалі не було братів і сестер. Юля – єдина донька в своєї мами.

Є у Тимошенко лише одна двоюрідна сестра Тетяна Шарапова, але різниця у віці в них 12 років. Тобто дратися за конверти вони точно не могли – коли Тетяна була дитиною, Юля вже колихала свою власну доньку Женю.

А, по-друге, не було в Юлії Тимошенко батьків, від яких вона "чекала на листа, на вісточку з рідного дому". Бо мама виховувала Юлю самостійно, і з Юліним татом вона розлучилася, коли Юлі було три роки.

Іншими словами, пане Турчинов, не знаю, скільки ви платите за цю творчість з бюджету БЮТ, але хлопці роблять явну халтуру.

powered by lun.ua
Коментарі — 258
Карлик _ 10.10.2009 21:46
IP: 194.29.62.---
Косят под президента всех Медведев.В России хоть подделывать стиль руководителя умеют, а тут полная лажа.Какие рейтинги были у Яценюка (дурноватая реклама и записи в блоге),Януковича (раскол партии регионов по всем областям) и Тимошенко, пока они не начали предвыборную кампанию.Интересно, это политтехнологи им такое советуют делать, чтоб народ ржал над "лидерами"?
львів-750 _ 10.10.2009 21:37
IP: 194.44.241.---
"В цей день я хочу, щоб всі ми згадали, яке захоплення і які світлі почуття викликає знайдена у поштовій скриньці різнокольорова вітальна листівка. Як у дитинстві ми влаштовували бійки з братами та сестрами за те, хто першим відкриє конверт."

__ Тут Тимошенко не мала на увазі себе конкретно. Вона лише закликала нас згадати як ми...і далі по тексту
***
Згадую, коли я була маленькою дівчинкою і проводила літо в піонерських таборах, то затамувавши подих, чекала на листа від батьків, з вісточкою з рідного дому.

__ А тут справді лоханулися. Нічого страшного не було б коли б написали,що чекала вісточку від мами. Тим більше, що Тимошенко не заперечує факту неповної сім"ї.
А, можливо, тато таки писав їй. Хто зна.
Morze_ _ 10.10.2009 21:33
IP: 212.1.104.---
Сергею +
В любом случае полезно разложить предметно то что и так ясно...
наглядней получается
Nick_M _ 10.10.2009 21:29
IP: 77.120.201.---
SAlt:
Та ні, Ви помиляєтесь. Буде Яник.
Nick_M _ 10.10.2009 21:28
IP: 77.120.201.---
Sumerky:
Уважаемый Сергей похвально, то как вы "мочите" Юлю. Но я предлагаю обсудить другую тему, то как Ющенко и Стельмах упорно поддерживали банк "Надра". А сейчас все вдруг об этом забыли. А прокуратура усиленно ищет руководство банка... Эта тема гораздо интереснее и актуальнее. Или у вас хватает сил только на Юлю...?
Ця тема для Кушнірука – він ніяк не може її розкрити в своєму блозі, хоч каже, що уже розповів. А тема папараці – то більш підходить Лєщенко. Хто на чому спеціалізується.
SAlt _ 10.10.2009 21:26
IP: 92.113.157.---
Сергію!!!!! Чому ж на дурнів навіть твої очевидні аргументи не діяли, не діють і не подіють??? Мабуть таки нам доведеться и ВОНУ пережити на посту Президента. Нажаль... Людям подобається, коли їм солодко брешуть
оптим _ 10.10.2009 21:23
IP: 91.202.240.---
ну якщо хочеться щось побачити то побачиш... а чого нема то притягнеш за вуха...
"всі ми згадали" "Як у дитинстві ми влаштовували бійки з братами та сестрами" по Лещенку = я згадала як влаштовувала бійки з братами і сестрами
Шерлок Холмс нервово курить в кутку...
Sumerky _ 10.10.2009 21:22
IP: 92.113.147.---
Уважаемый Сергей похвально, то как вы "мочите" Юлю. Но я предлагаю обсудить другую тему, то как Ющенко и Стельмах упорно поддерживали банк "Надра". А сейчас все вдруг об этом забыли. А прокуратура усиленно ищет руководство банка... Эта тема гораздо интереснее и актуальнее. Или у вас хватает сил только на Юлю...?
Aтака Путіна1191 Корупція1297 Україна та Європа1068 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter