10 лютого 2011, 21:45

Запитання до Бориса Колеснікова – чому Ваші підлеглі брешуть?

Я не розумію, навіщо чиновнику казати неправду, якщо його брехня так легко викривається.

При чому робить це не діяч середньої ланки, а керівник центрального органу виконавчої влади, що відповідає за підготовку до головної події п'ятирічки – Євро-2012.

Позавчора, 8 лютого керівник Нацагентства по Євро-2012 Володимир Ковалевський розмістив на сайті Євро-2012 заяву, де серед іншого відповів на наш докір, що його відомство ігнорує запити "Української правди".

"...Ви пишите: "Українська правда" раніше неодноразово направляла запити до керівництва Нацагентства, зокрема, щодо закупівлі лавочок для Харківського метро та генпідрядників реконструкції НСК "Олімпійський", однак всі вони були проігноровані державною установою". Це – брехня. На всі запити, про які йшлося в матеріалі "Української правди", були надані відповіді. І зроблено це було без зволікань, раніше визначеного законодавством України терміну".

Найсмішніше, що лише 9 лютого до нашої поштової скриньки поклали два листи, де містилися відповіді на наші запити. Обидва конверти були проштамповані Укрпоштою 8 лютого.Справді, на листах стоять вихідні номери, датовані груднем і січнем. Тільки нам ці листи ніхто не відсилав! Можливо, їх просто пронумерували заднім числом?

При чому дві окремих відповіді, які начебто Нацагентство направило нам вчасно і в різні дні, проштамповані однією датою. Так буває? Ні, так не буває.

Тобто пафос Ковалевського про те, що відповіді на запити він дає "раніше визначеного законодавством терміну", не просто недоречний, але і неправдивий.

Враховуючи, що перший запит ми направили 7 грудня, а другий – 22 грудня, виходить, що відповіді на перший запит ми чекали 64 дні, на другий – 49 днів.

При тому, що закон відводить на це місяць.

У мене запитання – як журналіст може готувати матеріал, якщо коментар від посадової особи він чекає 64 дні?!

Знаю, що керівник Ковалевського віце-прем'єр Борис Колесніков ретельно відслідковує публікації в інтернеті на тему Євро-2012.

Борисе Вікторовичу, якщо Ви не вірите відсканованим зображенням конвертів, то я можу надати їх оригінали, і Ви самі пересвідчитеся у правдивості штампів Укрпошти.

Прошу Вас, поцікавтеся в своїх підлеглих, хто навчив їх не просто порушувати закон, але і публічно казати неправду своїм роботодавцям – громадянам України.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...