12 липня 2011, 12:27

МВФ, дай грошей! Нам не вистачає на надбавки депутатам

Сьогодні, завтра і весь цей тиждень відбуватиметься велика неправда, про яку не заведено говорити вголос.За розкладом сесійних засідань, народні депутати на цьому тижні мають працювати у комітетах та фракціях.

Але я особисто не знаю депутатів – окрім БЮТівців, які чергують в суді – які би залишилися в Києві. Всі решта ще з п'ятниці поїхали на відпочинок.

Чому з п'ятниці, запитаєте ви? Тому що в п'ятницю депутати отримали свої зарплати та матеріальні допомоги на відпочинок.

От як виглядає калькуляція одного з народних депутатів, яку я отримав на умовах, що прізвище його не називатиму.

Воно і не принципове, бо приблизно так само виглядають роздруківки по зарплаті в решти депутатів.Отже, що отримали депутати:

За відпрацьований час – 3 тисячі 199 гривень

Відпустка 14 днів – 8 тисяч 215 гривень

Відпустка 30 днів – 17 тисяч 605 гривень.

Премія – 2 тисячі 750 гривень

Надбавка за інтенсивність (!) – 3 283 гривні.

Допомога до відпустки – 35 тисяч 583 гривні.

Загалом нараховано – 71 тисяча 311 гривень

"І за ці гроші доведеться жити до вересня", – скаржиться депутат.

Особливо мене потішили два розділи.

Перший – це одіозна "матеріальна допомога" – 35 тисяч гривень просто для того, щоб комфортно відпочити.

Ці 35 тисяч – додатково до 25 тисяч зарплати, яка продовжує "капати" під час відпустки.

При чому 5 тисяч вартості депутатської путівки до санаторію додатково покриє та сама Верховна Рада з коштів бюджету.

Ну а друге – надбавка за інтенсивність. 3 тисячі 283 гривні помножити на 450 депутатів – виходить півтора мільйона з державного бюджету лише за компенсацію "нелюдських умов праці" народного обранця.

Особливе обурення викликає те, що в липні, за який депутат отримав цю "надбавку за інтенсивність", було лише... чотири сесійних дня.

Щоб ви розуміли, як це виглядає – сесійне засідання. Починається воно о 10 ранку, о 12 годині – перерва, потім з 12:30 до 14:00 – ще робота, з 14 до 16 – обід, з 16 до 18 – останній ривок на роботі.

При чому зовсім необов'язково працювати в сесійній залі – можна просто гратися в комп'ютерну гру , читати "Таблоїд", роздивлятися автомобільні новинки або дивитися телевізор.

У такому режимі, тобто з 5,5 годинним робочим днем, депутат працює лише два дні протягом сесійного тижня, у вівторок і четвер!

Решта два дні – у середу та п'ятницю – депутат працює лише з 10 до 14 години, тобто взагалі половину дня. Ну і, звісно, тут теж має бути перерва з 12:00 до 12:30.

За таке "навантаження" дійсно можна отримати додаткову плату. Тим більше якщо платять з коштів бюджету. Ну а справді, не лікарям же доплачувати ці гроші за їхню "інтенсивність"?

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...