Сергій Лещенко

Німецький президент як ''бідний родич'' Віктора Януковича

08 січня 2012, 19:59

Два місяці тому Віктор Янукович обурювався у інтерв'ю Віталію Коротичу про те, як Європа зверхньо ставиться до його інтеграційних зусиль.

"Ми не бідні родичі!" – заявляв Янукович, ледь тримаючи себе в руках.

Він правий. "Бідні родичі" – це вони, європейці. І протягом останнього місяця Янукович мав нагоду в цьому переконатися

Отже, уже скоро місяць як скандал паралізував діяльність президента Німеччини Крістіана Вульфа.

Тієї самої Німеччини, яка зіпсувала настрій Януковичу, поставивши у залежність подальшу євроінтеграцію з припиненням ним політичних репресій та згортання демократії.

У чому ж причина неприємностей німецького колеги Януковича?

Виявилося, що ще до обрання (!) на посаду президента, будучи главою уряду землі Нижня Саксонія, Вульф отримав приватний кредит у одного місцевого бізнесмена, а згодом промовчав на питання, чи мав він з цим бізнесменом ділові стосунки.

Кредит президенту Німеччини був потрібен для придбання приватного будинку.

У грудні 2011 року про це написала газета "Більд", після чого Вульф спробував вплинути на редакцію цього видання, а також на видавничий дім "Шпрінгер".

Це сколихнуло німецьке суспільство, і під офіційною штаб-квартирою президента Німеччини в Берліні проходять тепер акції протесту. При чому жоден районний суд їх навіть не забороняє.

А тепер – увага! Через що розгорівся весь цей сир-бор.

Отже, це – фотографія того самого приватного будинку президента Німеччини, заради якого він взяв – ні, не хабар, а кредит! – через що зараз смертельно шкодує і змушений публічно вибачатися.Здається, навіть родина Клюєва у Австрії живе в соліднішому будинку, ніж німецький президент.

І скажіть, хто після цього справді є бідним родичем? Крістіан Вульф з цим будиночком, який за розмірами менший за комендатуру в "Межигір'ї"?

Чи Янукович зі 140 гектарами, "Хонкою", гольф-клубом, яхт-клубом, тенісними кортами, кінним манежем, боулінгом і гелікометрним майданчиком?

Тому слова Януковича, що він не хоче почувати себе бідним родичем, слід розуміти буквально.

Його справді обурює, що люди, які в донецькій ієрархії виглядають "лохами" і "терпілами", повчають Януковича демократії.Якщо Крістіан Вульф буде змушений таки подати у відставку через цей скандал – ласкаво просимо до України розповісти, як чинять справжні політики.

Разом з собою він може захопити Карл-Теодора цу Гуттенберга, колишнього німецького міністра оборони, який подав у відставку після звинувачень у плагіаті.

Аналогічну історію з президентом Януковичем українське суспільство також мовчки проковтнуло...

powered by lun.ua
Коментарі — 989
Rena _ 13.01.2012 10:08
IP: 91.204.214.---
gora1111:
// ОСЬ так бачать ВІП Список – на даний момент! Друзі з Карпат

Лина Костенко Юлия Тимошенко, Григорий Немиря...
___

Ліни Костенко там НЕ треба – вона ПОЕТ а не політик!

Я за такий список не проголосую, хоч я її дуже поважаю. Але – як Поетесу...
kod _ 13.01.2012 09:31
IP: 93.72.41.---
Жах!
ШВН _ 12.01.2012 21:50
IP: 93.73.63.---
AM Borman:
ШВН:
ira12com:
========
ирочка с 12cm кл*тором, Лолу-плагитчицу призовите на помощь и комментировать и комментировать
Лолу, кажется того, забанили. Прощай Лола!
============
а ирка что с 12cm клитор*ом тож исчезла...точне может она реинкарнирывалась с цифрой 15...во как – пару дней и удлинила на 3 см
gora1111 _ 11.01.2012 23:45
IP: 94.178.6.---
// ОСЬ так бачать ВІП Список – на даний момент! Друзі з Карпат

Лина Костенко Юлия Тимошенко, Григорий Немиря, Александр Турчинов, Юрий Луценко, Сергей Власенко,
Сергей Соболев,
Святослав Вакарчук,
, Андрей Кожемякин,
Арсен Аваков,
Александра Шевченко,
Андрей Парубий, Юрий Одарченко, Иван Кириленко,
Мустафа Джемилев
gora1111 _ 11.01.2012 23:45
IP: 94.178.6.---
ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ – Св"ята продовжуються ВЕСЕЛИЙ ЧАС...

- деякі міркування стосовно голосування...

1)... Як зрозуміти "СВІЙ ВАРІАНТ "? – це що поза РЕАЛЬНІСТЮ України – голосування за НЕІСНУЮЧІ чи не внесені в список ПАРТІЇ?
- виглядає на "необачну " МАНІПУЛЯЦІЮ. та зменшення "ваги" лідерів...

2)... " Не піду ", " Проти всіх ", " Свій варіант" – "привчають" до СИЛЬНОГО противсіхства чи як?

3)... ПІДСУМКИ повинні показати – який розподіл МІСЦЬ в парламенті між партіями ЯКІ пройшли в парламент...

ДУЖЕ добра справа ЗАМІР ТЕМПЕРАТУРИ в суспільстві...

ТА ВСЕ Ж НЕ ЗАБУВАЄМО... намагання "політтехнологів" УТОЧНИТИ основні напрямки можливих фальсифікацій...
ГРОМАДЯНИ України... штаби ВСІХ рівнів... треба проводити ВСЕСТОРОННІЙ аналіз та ПРОГНОЗ ДІЙ
Друзі з Карпат
немезіда _ 11.01.2012 20:54
IP: 91.215.145.---
Всі партії чомусь і якось обходять ще таке питання: А чому держава за наші, здерті з народу кошти бюджету закуповує газ для приватних підприємств, які належать масонам-олігархам, які мають з вкрадених у народу підприємств шалені статки. Чому кошти в Німеччині за газ платять Росії не з державного бюджету?
І нікому в голову не спаде, що хай Фірташі, Коломойські, Ахметови, Ярославські,Жеваги, як приватні підприємці, самі закуповують газ в російських братанів та домовляються з ними за ціну. Для підприємств комунальної форми власності та на побутові потреби нам вистачить газу власного видобутку! Рейтинг партії регіонів наближається до 0! Тому в генштабі, (на сходняку) в кінці грудня було прийнято рішення: Бандити, як і положено зайдуть з чорного ходу! Як це буде? З общака партії регіонів вже заплановано виділити 150млн доларів для кандидатів-троянців! Отже планується так: Нікому в політиці невідомий бізнесмен приходить до штабу БЮТ та й питає: вам гроші потрібні? Звичайно! Радісно верещать Турчинови, Тягнибоки, Яценюки,Клички, НУжники та інші "апазиціонери"! – А мені потрібне місце в списку партії починаючи з 15-го. Таким чином місця в списках опозиційних партій з 15-го по 45 (всього 150) фактично дістануться троянським коням партії регіонів., які після виборів від опозиції "камня на камне не оставят" А якщо ще порахувати голубих мажоритарщиків, комуняків та депутатів по партійному списку3 ПР, то планухється мати конституційну більшість. І цей єзуїтський план буде здійснено. При цьому Турчинов, Яценюк, Тягнибок, Кличко та вожді НУНСУ будуть задоволені! Вони ж особисто стали депутатами і далі будуть гратись в опозицію, працюючи на власний бізнес, а народ? А народ і Україна масонам-олігархам не потрібні. Їх пики ви побачите не тільки в списках ПР, а й в списках "АПАЗІЦІЇ"
А щодо рейтингів, то сьогодні перше місце посідає ВГО Всенародний Фронт Порятунку України, програма якого оприлюднена на сайті http://lalak.org.ua/ для всенародного обговорення.
Саме радикальна програма Фронту й має набільшу підтримку виборців.
Для того, щоб знати рейтинги партій, надрукуйте їх програми, та для отримання найбільш точного результату не полініться, а сядьте в потяг Київ-Харків, роздайте програми по купе, а через три години зберіть результати обговорення і тоді ви побачите, що програма Всенародного Фронту Порятунку України має 80% голосів. От і брийте сідниці, панове олігархи, масони та бандити!
AM Borman _ 11.01.2012 17:30
IP: 46.203.6.---
ШВН:
ira12com:
========
ирочка с 12cm кл*тором, Лолу-плагитчицу призовите на помощь и комментировать и комментировать
Лолу, кажется того, забанили. Прощай Лола!
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 10.01.2012 13:57
IP: 92.49.248.---
Сергій, Ви дотримуєтесь високого фахового рівня і за це Вам RESPEKT! По суті проблеми, дії українського можновладця "ні в тин ні в ворота" в порівнянні з поведінкою відповідних європейських фігурантів. Проблема не в генетиці, проблема в рівні культури. "Пацанский світогляд" спрацьовував на рівні Єнакієво, Донецької області, але не "фуричить в Україні". Маємо справу з публікою не досить обтяженою вирішинням загальнонаціональних проблем. Свої достатки у них на першому місці, а держава щось на кштал садиби де народ виступає в ролі кріпаків.Така собі феодальна моделька. Але її поява на початку 21-го століття в світі сприймається як анахронізм. Їх час пройшов.Саме тому фігуранти режиму оцінюються людьми водевільно-сатирично. Вони смішні. Але від цього людям не стає краще.
ШВН _ 10.01.2012 13:02
IP: 93.73.63.---
ira12com:
========
ирочка с 12cm кл*тором, Лолу-плагитчицу призовите на помощь и комментировать и комментировать
ira12com _ 10.01.2012 12:56
IP: 94.179.135.---
продолжение

В ходе выступления политик называл бизнесмена по имени, расхваливал его компанию и оказывал ему знаки доверия. При этом, по данным оппозиционной фракции СДПГ в нижнесаксонском парламенте, Фард пять раз ездил за границу вместе с делегацией земельного правительства в период с 2006 по 2009 год.
ira12com _ 10.01.2012 12:56
IP: 94.179.135.---
Маразм продолжается:

Немецкие СМИ выявили новые связи президента с бизнесом

Немецкие СМИ раскрыли сомнительные связи президента Кристиана Вульфа с предпринимателем Али Мемари Фардом (Ali Memari Fard), в отношении которого сейчас ведется прокурорская проверка. Во вторник, 10 января, в эфир телеканала NDR и в четверг, 12 января, на ARD выйдут репортажи, посвященные отношениям между президентом и бизнесменом, пишет Welt.

По данным СМИ, Кристиан Вульф, будучи премьер-министром Нижней Саксонии, публично демонстрировал дружеские отношения с Фардом, которого неоднократно включал в состав экономических делегаций во время деловых поездок правительства.

В частности, NDR покажет в своем репортаже, как в июне 2009 года Кристиан Вульф – тогда еще премьер-министр Нижней Саксонии – выступал с речью по случаю открытия нового отеля, построенного компанией Фарда.

http://lenta.ru/news/2012/01/10/wulff/
gora1111 _ 10.01.2012 12:22
IP: 94.178.110.---
ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ – Св"ята продовжуються ВЕСЕЛИЙ ЧАС...

- деякі міркування стосовно голосування...

1)... Як зрозуміти "СВІЙ ВАРІАНТ "? – це що поза РЕАЛЬНІСТЮ України – голосування за НЕІСНУЮЧІ чи не внесені в список ПАРТІЇ?
– виглядає на "необачну " МАНІПУЛЯЦІЮ. та зменшення "ваги" лідерів...

2)... " Не піду ", " Проти всіх ", " Свій варіант" – "привчають" до СИЛЬНОГО противсіхства чи як?

3)... ПІДСУМКИ повинні показати – який розподіл МІСЦЬ в парламенті між партіями ЯКІ пройшли в парламент...

ДУЖЕ добра справа ЗАМІР ТЕМПЕРАТУРИ в суспільстві...

ТА ВСЕ Ж НЕ ЗАБУВАЄМО... намагання "політтехнологів" УТОЧНИТИ основні напрямки можливих фальсифікацій...
ГРОМАДЯНИ України... штаби ВСІХ рівнів... треба проводити ВСЕСТОРОННІЙ аналіз та ПРОГНОЗ ДІЙ
Друзі з Карпат
Grem Poll _ 10.01.2012 10:36
IP: 95.135.243.---
Silskiy_diadko:
ШВН
magomaev:
Grem Poll:

Ну що? Всцялися проти олігархів виступити, інтелекту не вистачає виспупити проти ідола – свободи?
А знищити свободу онтологічно?
Дзядзя, не будьте мрачним і скучним:)
Судячи з ваших виступів. проти " не зрозуміло, якого ідола свободи, робимо висновок – оротор ви не кудишній...
Reki _ 10.01.2012 10:11
IP: 217.24.165.---
янык с шпаргалкой)
talka _ 10.01.2012 06:09
IP: 46.98.12.---
УЖЕ 15 ЧАСОВ НЕ ОТКРЫВАЕТСЯ ГЛАВНАЯ НА УП, на блоги можно войти только через блоги Олийныка, Богословской через поисковик гугла.
ШВН _ 10.01.2012 01:57
IP: 93.73.63.---
Silskiy_diadko:
========
а ваще дядько – изучайте матчасть и классиков – " жить в обществе и быть свободным от общества нельзя". Ты свободен, когда оторван от общества но тогда погибнуть вероятность очень высокая. Объединившись люди стали жить дольше и т.д. Можно конечно как Лыковы далеко в тайге жить, но когда на них вышли геологи они просто перемёрли от гриппа – иммунитета небыло и т.д. Так что надо говорить о ПРОЦЕССЕ освобождения, а не о свободе как таковой
ШВН _ 10.01.2012 01:37
IP: 93.73.63.---
Silskiy_diadko:
========
и где же ты это прозрение получил – на огороде? В поле? В хлеве? Ты видимо на пенсии и всякую ерунду читаешь. ты хоть понимаешь что такое онтология? Почитай в Википедии для начала – знаешь что это такое?

Затем, чтобы рассуждать о свободе – надо знать как минимум историю цивилизации, России и Украины... И не выдуманную при Катьке 2-ой... А реальную историю
Silskiy_diadko _ 10.01.2012 01:28
IP: 93.75.161.---
ШВН:

Выступать против идола – свободы? бред... Свобода идолом быть НЕ может

Пиши внятнее – кажись всцялся ты – небось единственные трусы просушивал... И умишко скудоумное затьмарылось
Ну нарешті "Гюльчатай личико показала". Великий ревнитель свободи. Нарешті мова пішла про дійсно важливі і суттєві речі.
Так от всі біди сучасного світу від перетворення свободи в ідола, якому поклоняються і служать. А свобода лише технічне пристосування для пошуку істинного шляху. і Онтологічно свободи не існує. Це маячня ідолопоклонників і сатанистів.

выступать против олигархов? Бред... Не против олигархов надо выступать, они штыками защищены
Выступать против идола – свободы? бред... Свобода идолом быть НЕ может

Пиши внятнее – кажись всцялся ты – небось единственные трусы просушивал... И умишко скудоумное затьмарылось
ШВН _ 10.01.2012 01:16
IP: 93.73.63.---
Silskiy_diadko:
ШВН
magomaev:
Grem Poll:

Ну що? Всцялися проти олігархів виступити, інтелекту не вистачає виспупити проти ідола – свободи?
А знищити свободу онтологічно?
=========
выступать против олигархов? Бред... Не против олигархов надо выступать, они штыками защищены
Выступать против идола – свободы? бред... Свобода идолом быть НЕ может

Пиши внятнее – кажись всцялся ты – небось единственные трусы просушивал... И умишко скудоумное затьмарылось
Silskiy_diadko _ 10.01.2012 00:59
IP: 93.75.161.---
ШВН
magomaev:
Grem Poll:

Ну що? Всцялися проти олігархів виступити, інтелекту не вистачає виспупити проти ідола – свободи?
А знищити свободу онтологічно?
deleted _ 10.01.2012 00:54
IP: 46.203.144.---
Вікк:

ШВН:
Югославского варианта НЕ будет. Он возможен только если массово начнут отнимать жилье, собственность и источники доходов. Как мирным путем? Идти на выборы...
В Крыму и на юге Украины совсем такой оптимистичной уверенности нет. Марков после известного избиения пикетчиков в 2007 году надежно сидит в горсовете и обтяпывает свои бизнес-дела под пророссийские вопли Родины. Ничего с ним не захотели сделать и при Ющенко. А АТВ и Кваснюк как главред газеты горсовета? Боевые Дозоры и всяческие религиозные составляющие типа Каурова готовы для любых заварушек.И как вы представляете себе – защитить свой выбор? Уже выбирали так Боделана, Костусева и в 2004 году. Теперяшняя власть пойдет на любые фальсификации. Она не отдаст власть путем выборов.
Как русского метиса меня всё это так умиляет -великие русские Одессы: болгарин Марков и цыган Кауров, но Бог любит троицу, кто будит третим. Не записать ли хоть одного негра в русские...
Вікк _ 10.01.2012 00:45
IP: 31.31.103.---
ШВН:
Югославского варианта НЕ будет. Он возможен только если массово начнут отнимать жилье, собственность и источники доходов. Как мирным путем? Идти на выборы...
В Крыму и на юге Украины совсем такой оптимистичной уверенности нет. Марков после известного избиения пикетчиков в 2007 году надежно сидит в горсовете и обтяпывает свои бизнес-дела под пророссийские вопли Родины. Ничего с ним не захотели сделать и при Ющенко. А АТВ и Кваснюк как главред газеты горсовета? Боевые Дозоры и всяческие религиозные составляющие типа Каурова готовы для любых заварушек.И как вы представляете себе – защитить свой выбор? Уже выбирали так Боделана, Костусева и в 2004 году. Теперяшняя власть пойдет на любые фальсификации. Она не отдаст власть путем выборов.
ШВН _ 10.01.2012 00:44
IP: 93.73.63.---
ганна-ахметова:
ганна-ахметова:
ШВН:

Моя версия- избран потому что самое намоленное место, а грехи владельцу то надо искупать? Интересно, почему там ВФЯ церкви или часовни не строит?

-
Не будьте наївним – уся набожгність – для лохів, головний бог – Мамона! Хто таки віруючий -це Миздобул, але вчинки його не християнські, теж продав душу за бабки
========
токо не надо дЭмонизировать ВФЯ – ему просто не под силу быть дЭмоном в силу известных причин... Он прежде всего человек и все человеческое ему НЕ чуждо... моя главная мысль – Межигорье это святыня для Украины и украинцев – здесь был главный козацкий монастырь и эта территория должна быть возвращена государству и именно на этой територии должен быть главный собор Украины с возведениеммв статус Лавры
ганна-ахметова _ 10.01.2012 00:30
IP: 93.74.80.---
ганна-ахметова:
ШВН:

Моя версия- избран потому что самое намоленное место, а грехи владельцу то надо искупать? Интересно, почему там ВФЯ церкви или часовни не строит?

-
Не будьте наївним – уся набожгність – для лохів, головний бог – Мамона! Хто таки віруючий -це Миздобул, але вчинки його не християнські, теж продав душу за бабки
ганна-ахметова _ 10.01.2012 00:29
IP: 93.74.80.---
ШВН:

Моя версия- избран потому что самое намоленное место, а грехи владельцу то надо искупать? Интересно, почему там ВФЯ церкви или часовни не строит?

-- Не будьте наївним – уся набожгність – для лохів, головний бог – Мамона! Хто таки віруючий -це Миздобул, але вчинки його не християнські, теж продав душу за бабки
ONLINE
Україна та Європа1058 тітушки18 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158 Уряд реформ386
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter