28 квітня 2012, 21:10

Допоможіть Литвину повернутися на землю

Я вже втомився писати про те, як Литвин за гроші бюджету проводить свою виборчу кампанію на мажоритарному окрузі у Новоград-Волинському районі.

Але квітень добігає кінця, і час підбивати підсумки – згідно з повідомленнями на сайті Верховної Ради, за цей місяць Литвин зробив ще дві "робочі поїздки" до Новоград-Волинського округу, 5 і 20 квітня.

Таким чином, за 10 останніх місяців сентиментальний спікер здійснив за гроші бюджету 15 "робочих поїздок" на цей округ, спалюючи державний бензин і залучаючи державних службовців на цілі агітаційної кампанії.

Але це не все. Принаймні про ще одну поїздку Литвина у свій округ сайт Верховної Ради не повідомляє. Зате про неї написав Олександр Горобець у колонці на Українській правді.

Це була поїздка Литвина до мами на Великдень.

Як описує Горобець, подорож Литвина була схожа на стихійне лихо. Це можна уявити, оскільки траса на Житомир уже багато місяців ремонтується, і рух машин в обох напрямках здійснюється по одній смузі.

Але коли Литвин поїхав до мами на Великдень, трасу почали зачищати, що в тих умовах спричинило автомобільний колапс.

"...В дзеркало заднього виду я запримітив міліцейське авто з увімкненими проблисковими маячками на даху й попереду капоту. За мить воно пролетіло на такій швидкості, що якби хтось, не приведи Боже, випадково залишився на трасі, явно не зміг би вчасно покинути дороги, він би нізащо не уникнув страхітливих смертоносних коліс.

Незважаючи на дощ, справжню сквиру, що розігралася на вулиці, один із міліціонерів у передньому авто, висунувшись із вікна, навіжено на два боки розмахував смугастою палицею, наче розганяючи отару барнів, які овечою ордою загромаджували путівець для кортежу, який із дикою швидкістю нісся позаду.

За "підірваними" ментами з мигалками і явним істуканом із палкою регулювальника, стрімголов мчалося ще одне міліцейське авто із каламуттю сигнальних вогнів, і страшенними криками в гучномовці.

Я прислухався і крізь лемент ледве зрозумів команду для дорожнього бидла: "Приказываю, всем остановиться! Съехать на обочину, выключить моторы!".

І по якому ж це праву, з якого дива, у святковий день Пасхи, 15 квітня, о 12:20, по трасі із Києва на Житомир, ледве не на якійсь там космічній швидкості летіли стрімголов сучасні членовози?

Куди й на яку таку державну оказію поспішали ті, що сховалися за затемненими вікнами VIP-машин? Яка така святого Великодня відбувалася подія в поліській стороні, що довелося зупиняти весь авторух на дорозі NМ06?

Поки я розмірковував над усім цим, мимо пронеслося сім чи вісім джипів, за ними ще кілька міліцейських автівок. Кортеж, незважаючи на жахливу тісняву на трасі, нісся із швидкістю під 200 км на годину, не менше. І все це виглядало на гру в лотерею: обійдеться без жертв, чи ні"
, – описує Горобець ситуацію з поїздкою Литвина до мами на Великдень.

Я надіслав запит до Верховної Ради, тому що не міг второпати – якого біса навіть в цей день Литвин використовував державний автотранспорт.

Мені прийшла відповідь від керівника апарату Верховної Ради Валентина Зайчука.Виявилося, що Литвину в цей день відрядження не оформлювалося – це очевидно, бо яке відрядження може бути в неділю?

Але весь цей ідіотизм із кортежем, запевнив мене підлеглий Литвина, був законним – бо щодо Литвина здійснюється державна охорона.

Тобто українські громадяни мають своїми грошима забезпечувати не лише поїздки Литвина в агітаційний тур, але і до мами на крашанки.

Сподіваюся, наступного Великодня він їздитиме до себе на батьківщину як звичайний смертний.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...