16 травня 2012, 15:56

Земельний дерибан у мисливському господарстві Януковича

У Сухолуччі – мисливському господарстві, яке залишається в державній власності, але перебуває під фізичним контролем Віктора Януковича – готується земельний дерибан.

У четвер, 17 травня о 10 годині розпочнеться сесія Вишгородської районної ради.

На засідання виноситься рішення про схвалення грошової оцінки дванадцяти земельних ділянок всередині державного Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства.

Земельні наділи на території охоронюваного лісу держава планує продати за сміхотворною ціною.

Наприклад, ділянку площею півтора гектари оцінили в 40 тисяч гривень – 5 тисяч доларів. Це – комерційна ціна сотки землі у Вишгородському районі!

Інша ділянка плошею півгектара – 50 соток – оцінена в 13 тисяч гривень.Кому будуть продані за такою ціною ділянки – це тримається в секреті.

Відчуження буде здійснюватися уже після того, як районна рада схвалить земельну оцінку. Дізнатися прізвища щасливих власників не вдасться – їх районна адміністрація заховає за грифом "конфіденційної інформації", як вони це вже робили з "Межигір'ям".

Але можна не сумніватися, що землю за такою смішною ціною купуватимуть особи, наближені до Віктора Януковича.

Тому що саме Янукович сьогодні контролює все Дніпровсько-Тетерівське лісомисливське господарство.

Мисливське господарство в Сухолуччі сьогодні являє з себе зону відчуження. Всередині розташовано декілька хуторів, але потрапити на них можна лише за спецперепустками.

Сухолуччя охороняється не гірше за "Межигір'я" – і спроба журналістів ТВі минулого року підплисти до берега завершилася їх фактичним силовим захопленням.

При тому "Беркут" так і не дав пояснень, чому їх спецпідрозділи патрулюють цю територію.

Саме всередині Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства стоїть легендарний "мисливський будинок Януковича", записаний на підставну фірму "Дом Лесника", про який ми нещодавно писали.

Районна рада вже вдруге намагається дати старт відчуженню земельних ділянок у Сухолуччі.

На минулому сесійному засіданні 27 квітня опозиційні депутати вчинили галас – і рішення ухвалено не було, тому що на сесію не прийшла фракція Партії регіонів у повному складі.

На засіданні в четвер буде нова спроба протягнути це рішення. Думаю, єдиною хоч якоюсь пересторогою цьому може бути журналістська увага.

powered by lun.ua

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...