Сергій Лещенко

Яценюк робить депутатом людину, що захищала спотворення Києва

07 серпня 2012, 01:41

Я вже писав про те, що список опозиції на цих виборах став для мене персональним розчаруванням.

Часом до опозиції я ставлюся більш прискіпливо, адже вони обіцяють бути краще, ніж повністю дискредитована влада Януковича.

Відверто кажучи, Яценюк з Турчиновим у наперед програшному становищі, бо мають задовольняти попит суспільства на "іншу", "нову" політику – яку вони, схоже, не вміють робити.

І прочитання списку опозиції на цих виборах переконує, що помилки минулого вони не засвоюють.

Точніше, так – Арсеній Яценюк засвоїв правило, що чим більше він матиме персонально відданих людей у фракції, тим краще. Тому заповнив квоту "Фронту змін" маловідомими партійними функціонерами, які тепер будуть захищати його позицію в новому парламенті.

Але велика загадка, чому за цей великий офіс "Фронту змін" повинні голосувати українські громадяни? Чим ці люди заслужили право бути депутатами – в умовах, якщо Яценюк справді декларує "нову політику"?

Або чим заслужила депутатство Тетяна Донець? Боротьбою за дитячі садки у Шевченівському районі Києва, як спробував вигородити її Яценюк? Не смішіть!

Найкумедніше, що список "Батьківщини" об"єднав як тих, хто дитячі садки захищав, так і тих, хто їх нищив.

Ідеться про ще одне нове прізвище в опозиційному списку – це Ігор Скосар, який обіймає прохідне 58 місце за квотою "Фронту змін" та завдяки дружбі з правою рукою Яценюка Миколою Мартиненком.

Скосар був депутатом Київради від Солом"янського району у 2002-2006 роках, входив до комісії з питань містобудування та землекористування. І він особисто на сесії Київради відстоював питання забудови земельної ділянки біля готелю "Салют", де раніше був... правильно, дитячий садок! А сьогодні там зведено найелітніший у столиці житловий комплекс Diamond Hill, який знають усі мешканці Києва.

Цей будинок – ще один протез на обличчі Києва разом із одіозним житловим комплексом на Грушевського, 9-А, потворним будинком регіонала Смітюха на Шовковичній та висоткою Куровського на Мечникова.

Можливо, збудувати фешенебельні апартаменти замість дитячого садка – це не такий масштабний гріх, як розрабування галузей економіки у виконанні "донецької школи менеджменту", але, як я вже казав, опозиція претендує на те, щоб бути принципово іншою.

Для Турівської це буде сумною звісткою, але на сайті Київради зберігаються стенограми засідань. І там можна побачити, як на сесії 6 жовтня 2005 року Скосар переконав київських депутатів ухвалити рішення, що відкрило дорогу для зведення цього архітектурного монстра біля готелю "Салют" за адресою вулиця Мазепи, 11-Б.

Тоді на розгляд Київради було винесено питання про те, щоб скасувати своє попереднє рішення, яким відмінялася передача цього майданчику в оренду тодішньому забудовнику – фірмі "Вант" Василя Горбаля.

Уже тоді Наталія Новак (депутат Київради, сьогодні балотується до Верховної Ради за списком Кличка) у своєму виступі попереджала, що нічим добрим це не завершиться:

"Там був проданий за 9 мільйонів дитячий садочок і потім відводиться земельна ділянка. Олександр Олександрович (Омельченко) сказав, що він не підпише цього рішення, поки не з"ясуємо, яка там буде поверховість і т.д. Тому що це центр, знову Дніпровські схили і там може бути порушення і зовнішнього обліку, естетики Києва. Коли відміняли це рішення, посилалися на те, що прохання Президента залишити там дитячий садочок. Відмінили це рішення, тепер знову йде посилання на управління освіти. Тут немає послідовності в прийнятті цього рішення. І тому я не розумію, чого ми його знову приймаємо і відміняємо попереднє рішення...".

Після чого Скосар як член профільної комісії Київради взяв слово і, навпаки, виступив на підтримку ухваленого згодом рішення про забудову майданчику:

"Мова йде про ділянку, яка вже відведена. Поверховість узгоджена, там буде не більше, як 9-ть поверхів. Це історична забудова міста... більше, чим 9-ть поверхів, там будувати не можна, вище готелю "Салют" не можна, це узгоджено з усіма...".

У підсумку, житловий комплекс збудували вдвічі вище – 21 поверх, і цей "шедевр" сьогодні може побачити будь-хто, переїжджаючи з лівого берега Дніпра на правий.

Трикімнатна квартира в елітному будинку, необхідність зведення якого так відстоював Скосар, коштує сьогодні 4 мільйона доларів.Напевно, житловий комплекс Diamond Hill – це саме те, що потребував Київ усі роки, якщо майбутній опозиціонер Скосар так активно захищав даний проект.

Присутність у списку таких осіб як Донець та Скосар пояснюють, чому опозиційний штаб так і не відкрив свій попередній список кандидатів перед затвердженням з"їздом, хоча обіцяв це зробити за угодою з "Чесно".

Загалом, цікаво, чи вивчав Арсеній Яценюк кандидатів зі своєї квоти на предмет іміджевих ризиків? Як він переконуватиме киян голосувати за "Батьківщину" разом зі Скосарем всередині? Для мене це – загадка.

powered by lun.ua
Коментарі — 49
Виталий Комов _ 06.04.2013 23:55
IP: 94.248.2.---
Сергей, спасибо Вам за материал. Скосар действительно был депутатом Киевсовета 2002-2006 г.г. Увидев его фото, я понял о ком идет речь. Честно говоря, я удивился. Никогда не думал, что этот человек снова станет депутатом. В данном случае надо говорить не о Скосаре, а о тех, кто сделал его депутатом – эти люди опасны для общества. Мы знаем, чем поплатилась Юлия Тимошенко, подобрав в свою команду М. Бродского, А. Семиногу и им подобных. Человек на фотографии был депутатом Киевсовета, а значит был публичным человеком. И о нем можно говорить как о публичном политике. Что можно сказать? Этому человеку нечего делать в политике. Но он НИКОГДА не стал бы депутатом, если бы не покровители. С них и надо спрашивать. Каждый депутат – это репутация фракции. В данном случае "Батьківщина" имеет лицо Скосаря и это говорит о многом. Если копнуть глубже... Жаль "Батьківщину" как и некогда "славную" "Нашу Україну", в которой, кстати, заправлял Мартыненко. Кадры решают все. Придумано не мною.
Sense _ 10.11.2012 13:22
IP: 93.74.190.---
Aglaya Fedorova:
А не тот ли это Скосарь, который на выборах 2006 года баллотировался от "Не так"?
Блока, который основным месседжем выставил недовольство Оранжевой революцией.
И не тот ли это Скосарь, который контролировал некогда существовавший Привокзальный оптовый рынок?
И не тот ли это Скосарь, которого СМИ связывают с криминалом?
Сергей, копайте глубже и Вы откроете публике еще много серьезной информации для осмысления!
А девушка явно понимает о ком идет речь... Поройтесь в архивах МВД и УБОП. Успехов.
top11 _ 13.08.2012 22:52
IP: 37.19.174.---
Solo Mia:
fes4214:
Все к этому и шло. А жаль. Остается голосовать только за "Свободу"...
Згідна.
Відносно ВО Свобода можуть бути питання по радикалізму, програмі і ще багато, багато по чому. Але в чому вона сильно виграє- так це в моральності. На сьогоднішній день це самависокоморальна сила, і тому набере вона набагато більше голосів, ніж чекають різні соціологи.
ryug _ 08.08.2012 01:28
IP: 94.179.92.---
ВЫВОДЫ, КОТОРЫЕ НАПРАШИВАЛИСЬ ДАВНО:
1. Тимошенко и Луценко утратили влияние на процессы, происходящие в оппозиции. Их личная судьба плачевна, она определена в кругу оппозиционных заговорщиков-пораженцев.
2. Яценюк, очевидно при поддержке Турчинова, реально продвигает только одно направление деятельности – продвижеие себя в безоговорочные и единоличные лидеры формальной оппозиции с прицелом на президентские выборы.
3. Исключение из списков или перевод в непроходную их часть проверенных оппозиционных бойцов, выдвижение в мажоритарных округах против известных политиков ПР малоизвестных новичков свидетельствует о спланированной работе на поражение, прикрытое разглагольствованиями о фальсификациях.
4. Продажа мест в списке свидетельствует о спланированной тушканизации ради денег для президентской кампании Яценюка
5. Абсолютно очевидно, что этой компании в оппозиции очень комфортно, и ни за какое большинство в парламенте они бороться не собираются, а их риторика – это камуфляж.
Michael Mayevsky _ 08.08.2012 01:14
IP: 91.201.241.---
ГолУсуй © Соболєв, Найем, Лещенко
clop _ 08.08.2012 00:09
IP: 93.74.45.---
А чего стоит сам Мартыненко, который стоит за приватизацией детского санатория "Салют" на Гоголевской.
lohik _ 07.08.2012 19:32
IP: 91.214.32.---
.А чому Лещенко так скурпульозно під лупою не аналізує і критикує списки інших партій?...Там що, всі ангели?...
Borys Loutsiv _ 07.08.2012 15:16
IP: 173.34.49.---
Qunissky:
1000 %!
Aglaya Fedorova _ 07.08.2012 14:44
IP: 93.75.130.---
http://ei.com.ua/archive/news/302110-ostorozhno-zlaja-borulka.html
Aglaya Fedorova _ 07.08.2012 14:43
IP: 93.75.130.---
А не тот ли это Скосарь, который на выборах 2006 года баллотировался от "Не так"?
Блока, который основным месседжем выставил недовольство Оранжевой революцией.
И не тот ли это Скосарь, который контролировал некогда существовавший Привокзальный оптовый рынок?
И не тот ли это Скосарь, которого СМИ связывают с криминалом?
Роман Калитовський _ 07.08.2012 13:00
IP: 85.223.157.---
Vladimir Afendikov:
Правду потрібно говорити завжди не зважаючи на те чи це комусь вигідно чи не дуже.
Роман Калитовський _ 07.08.2012 12:59
IP: 85.223.157.---
Irina Vorobiova:
Спасибо, что написали об этом, Сергей. Гад этот Скосар, что еще сказать, на фига нам такой оппозиционер!
А хто вам сказав що він буде опозиціонером? При першій нагоді переметнеться до провладних.
Vladimir Afendikov _ 07.08.2012 12:40
IP: 178.158.189.---
Alex Shura:
Vladimir Afendikov:
Ivan Petrov:
"Объективный" журналист Сирожа продолжает свою работу на ПР...
Каким образом? Вы хотите сказать, что народ, начитавшись Лещенко, пойдет голосовать за ПР и ее сателлитов? Вряд ли! Скорее будет искать иную силу из оранжевого лагеря, которая голосов ПР-коалиции не добавит.
угу, за маленькую партию, которая "сгорит ", а голоса пойдут к рыгам...
Голосовать за непроходную партию глупо, согласен.
Рейтинги предлагают альтернативу в виде УДАРа и Королевской. Разочаровавшиеся в ПР дончане все больше посматривают в сторону Кличко.
Шевченко Тарас _ 07.08.2012 12:34
IP: 95.111.166.---
Будемо надіятися, що ложка дьогтю все ж таки не зіпсує всю бочку, бо плаватиме тільки зверху!
Irina Vorobiova _ 07.08.2012 12:24
IP: 94.27.76.---
Спасибо, что написали об этом, Сергей. Гад этот Скосар, что еще сказать, на фига нам такой оппозиционер!
ihorru _ 07.08.2012 11:56
IP: 62.244.18.---
Якийсь Фантомас
TP _ 07.08.2012 11:33
IP: 93.73.225.---
igorVK:
Жаль, что страна не может узнать фамилии дураков, выкладывающих четыре лимона за трешку в Киеве.
А что жаль? Они ж ворованные. Честно заработанные никто не будет вкладывать такие суммы в жилье в этой помойной яме.
Alex Shura _ 07.08.2012 11:15
IP: 178.95.138.---
Vladimir Afendikov:
Ivan Petrov:
"Объективный" журналист Сирожа продолжает свою работу на ПР...
Каким образом? Вы хотите сказать, что народ, начитавшись Лещенко, пойдет голосовать за ПР и ее сателлитов? Вряд ли! Скорее будет искать иную силу из оранжевого лагеря, которая голосов ПР-коалиции не добавит.
угу, за маленькую партию, которая "сгорит ", а голоса пойдут к рыгам, в этом вся фишка -вроде ж и проголосовали за демократов, а в результате всё равно пацаны рулят. плохой список лучше 200 гетьманов. ИМХО.
drongo _ 07.08.2012 11:10
IP: 194.44.50.---
Злам режиму можуть забезпечити люди такі як Залязняк або Гонта.

Але це звичайно буде недемократично. Лєщенку такий варіант не підійде.

Тому ще років 200 будемо голосувати, хто за криміналітет. хто за яценюків зі скосарями. Зате усьо демократично.
drongo _ 07.08.2012 11:03
IP: 194.44.50.---
igorVK:
Жаль, что страна не может узнать фамилии дураков, выкладывающих четыре лимона за трешку в Киеве.
Хочу вас заспокоїти. ті мільйони. що сплачуються за такі квартири, не зароблені, а вкрадені у держави. так що тут велике питання хто насправді дураки.
MishaD _ 07.08.2012 11:02
IP: 91.215.55.---
почему списки не называют более правильно, с точки зрения смысла

- кот в мешке
- шыло на мыло
- список шиндлера
Тарас Пушкин _ 07.08.2012 11:02
IP: 46.247.174.---
Яценюк создаёт список с Турчиновым и основная мотивация собственное благополучие. Что бы в общак взнос был достойный и не покушались на его место. На заседания эта публика всё равно ходить не будет, как и в этом парламенте. Тюрьма – больница – встреча с голодающими – и гневное "Мы им покажем". Оппозиция усвоила правило – "Ганьба" и "Всё пропало" достаточный лексикон для пятилетнего ничего ни делания. Такое впечатление, что оппозиция создана партией Регионов, вспомните как Кириленко голодовал, как Яценюк защищал мову да море примеров где даже не было серьёзных намерений. И самое обидное что люди за это проголосуют, а перед следующими выборами снова будут говорить – нам не дали работать.
igorVK _ 07.08.2012 10:34
IP: 93.73.220.---
Жаль, что страна не может узнать фамилии дураков, выкладывающих четыре лимона за трешку в Киеве.
drongo _ 07.08.2012 10:25
IP: 194.44.50.---
кучмівські виплодки продовжують воювати для себе булаву, оточивши себе відвертою наволоччю.

подивіться на морду цього Скосаря. Ви там бачете борця з режимом????? Хапуга 100%, наступного ж дня після входження до ради піде себе вигідно продавати.

Кролікі на марше!!!!!
Solo Mia _ 07.08.2012 10:04
IP: 93.72.42.---
fes4214:
Все к этому и шло. А жаль. Остается голосовать только за "Свободу"...
Згідна.
Порошенко4 Уряд реформ417 Зеленський51 Aтака Путіна1270 Корупція1387
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Олексій Братущак

ЄС та "ЄС" розійшлися у своїх оцінках виборів у Білорусі

2
Ірина Федорів

Як ''клеїти'' виборців: ''Нові обличчя'' вкрали слоган ''Слуги народу''

Костянтин Матвієнко

У питанні визнання виборів президента Білорусі Україні слід зайняти консолідовану позицію з ЄС

23
Галина Янченко

Підсумки року: Які рішення парламенту українці оцінили найбільше?

2
Тимофій Бадіков

Лікарі та пацієнти страждають від недосконалої електронної системи охорони здоров'я

Олексій Братущак

"Буду відвертим". Пане Зеленський, ви взагалі про що і про кого?

9
Олексій Гарань

''Два проєкти над Бабиним Яром'': Зеленський обирає проєкт за участю російських бізнесменів, на чолі – Єрмак

14
Олексій Братущак

"Разбуры турмы муры". Пісня білоруського протесту

20
Альона Гетьманчук

Дейтонські пункти. Показово від майбутнього посла США

2
Сергій Гайдайчук

Атаки на бізнес: як зупинити поліцейське свавілля?

8
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter