27 серпня 2012, 13:49

Кандидат від Тягнибока заробляє гірше за африканських дітей

Партія "Свобода" може готувати документи до "Книги рекордів Гіннесса".

Вона веде на прохідному 19 місці списку людину, яка протягом минулого року разом з чотирма членами родини примудрилася прожити на 300 гривень на місяць.

Тобто родина з п"ятьох осіб існувала на 10 гривень в день.

Це якщо вірити декларації про доходи кандидата Андрія Міщенка.Згідно з документам, за всі 12 місяців минулого року він заробив 2 тисячі 755 гривень, а його дружина – 900 гривень. Також за весь рік. У родині, окрім дорослих, троє дітей. На рахунках в банку – нулі.

За документами, Міщенко – голова фермерського господарства "Колоденське".

Звичайно, жити на 10 гривень в день для п'ятьох осіб – це неможливе в природі. А, значить, у декларації написана неправда.

Сам Тягнибок не вигадав нічого кращого, як вигороджувати свого кандидата. В четвер протягом онлайн-дебатів Campus 3.0 його запитали, що значить така декларація кандидата.

"Це говорить тільки про одне – що "Свобода" підійшла чесно до формування списків. Він (Міщенко) не має офіційної роботи і викручується, як викручується більшість родин. Влада знищила його бізнес, йому допомагають батьки. Переважна більшість українців саме такі цифри і малюють. Це людина, на яку я можу покластися", – пояснив Тягнибок.

Міщенко – це не рядовий член "Свободи". Він – керівник Дніпропетровського обласного штабу. А виходить, що отримував менше зарплату, ніж діти за рабську працю десь у Африці.

Звичайно, прикриватися словами про те, що "такі цифри малюють в декларації більшість українців" – це остання справа для політика.

Бо ти, як політик, маєш стати прикладом для суспільства. Тим більше, якщо "Свобода" претендує на те, аби бути краще за Партію регіонів.

До слова, в разі подолання "Свободою" 5 відсоткового бар'єру кандидат під номером 19 цілком може стати депутатом. Адже, приміром, в 1998 році Партія зелених набрала 5,43% і завела 19 осіб свого списку до парламенту.

Тому вже скоро Андрій Міщенко зі "Свободи" може перейти на утримання коштом державного бюджету. Це буде справжнє "покращення" – місячна депутатська зарплата вп'ятеро вище, ніж дохід цього кандидата за весь рік.

powered by lun.ua

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...