Сергій Лещенко

Олесь Довгий: мандат депутата і земля під стінами Софії Київської

21 жовтня 2014, 14:07

Подільник найбільшого корупціонера України Леоніда Черновецького Олесь Довгий уже через п'ять днів може отримати депутатську недоторканість і стати недосяжним для української прокуратури.

Після ганебної поразки у Києві на виборах 2012 року, Довгий-молодший як пацюк втік балотуватися на 102 округ Кіровоградської області, щедро засіяному сьогодні 200-гривнєвими купюрами.

Йому треба захист, аби не потрапити під кримінальне переслідування та захистити активи, виведені за часів керівництва Києвом.

Про це мало хто знає, але Довгий зміг прибрати до рук навіть землю прямо біля національної святині – Софії Київської.

Аби убезпечити себе від будь-яких посягань та ефективно лобіювати питання легалізації своїх активів, Довгий кинув мільйони на свою виборчу кампанію на Кіровоградщині.

Отже, трохи історії.

16 грудня 2010 року Київська міська рада, секретарем якої був Довгий, своїм рішенням передала фірмі "ЄвроОфісБуд" у оренду на 5 років з правом викупу земельну ділянку 0,07 гектари в самому центрі Києва – на вулиці Стрітенській, 10.

Цільове призначення – "для будівництва, експлуатації та обслуговування офісного комплексу з паркінгом". Усе це, нагадаю, в 100 метрах від Софії.

Фірма "ЄвроОфісБуд", яка отримала такий щедрий дарунок від громади міста Києва, є спільним дітищем Довгого і мільйонера Ігоря Воронова.

При створенні фірми "ЄвроОфісБуд" 50%, які належать Воронову, записали на його родича – брата Євгена, а також Людмилу Івкіну. Другу половину, яка була Довгого, оформили на такого собі Олега Володимировича Сидоренка, який також став директором "ЄвроОфісБуд".

Довести те, що Сидоренко – фунт в інтересах Довгого, нам вдасться за допомогою історії витягів із реєстрів інших підприємств.

Так, Олесь Довгий на 98 відсотків і Олег Сидоренко на 2 відсотки були засновниками фірми "Український видавничий центр".

Окрім того, Сидоренко був засновником ТОВ "Інвест Бізнес Компані" разом з директором одного із підприємств батька Олеся Довгого, такою собі Галицькою Маєю Петрівною (вона значилася директором ТОВ "Комерційна власність" – фірмі Станіслава Довгого, яка розташована за одним телефонним номером (044) 2499800 разом із "Заводом радіоапаратури" Довгого-старшого)

На сьогодні прізвище Сидоренка у реєстрі фірми-землевласника ділянки біля Софії замінили на іншу людину.

Цю земельну ділянку біля Софії фірма Довгого-Воронова отримала для зведення чергового одоробла – "офісної будівлі з паркінгом".

Депутатство дозволить Довгому отримати нові інструменти впливу, аби гасити очевидне невдоволення, коли на цьому місці почнуться монтажні роботи. А подарувати за цю опцію Довгому мають знедолені виборці 102 округу на Кіровоградщини, які готові продати свій голос за 200 гривень.

Аби зупинити обрання київського гастролера-корупціонера депутатом, я разом з Мустафою Найємом та Світланою Заліщук розпочали рух #СТОПДовгий, долучитися до якого закликаємо усіх небайдужих киян, які ще пам'ятають злодійства космічного тандему у столиці.

powered by lun.ua
Коментарі — 14
Nikolae Charevsrie _ 23.10.2014 13:57
IP: 82.193.106.---
Не може погодитись з думкою пана Сергія, що Олесь Довгий "може отримати депутатську недоторканість і стати недосяжним для української прокуратури".
По-перше, віддаючи перевагу Олесику, не слід раніше часу ховати інших кандидатів;
По-друге, чому автор не розвернув матеріал під кутом відкриття кримінального впровадження за кримінальні порушення та зняття депутатської недоторканності у стінах ВР 8 скликання. Якби розмова піша б за таким сценарієм, він би з округа вже втік.
Kossmess _ 22.10.2014 09:56
IP: 74.125.18.---
Что мешало прокурорчикам и ко засадить его до выборов?
Ludmyla Zagoruyko _ 21.10.2014 22:08
IP: 77.90.251.---
Pablo11:
Супер!
По-переше – Довгий ВЖЕ уник відповідальності бо давно не депутат і давно на свободі. По-друге – головний корупціонер і злочинець не Черновецький а Ющенко який дахував усі злочини через свої ГПУ і МВС. Те саме робить зараз Порошенко і Сірожа разом з ним буде це робити у БПП. Так що нічого стріляти тут по горобцях, мерщій до одного з злочинцями корита.
80000 _ 21.10.2014 21:59
IP: 46.203.248.---
Сірожа ти можеш писати тільки гидотні заангажовані пасквілі по замовленню всяких парашанкових та інших олігархів злодіїв бандитів...і чим багатший і злодійкуватіший пацан -тим нижче ти на коліна падаєш...не падай голову побєш...а може там і бити нема чого -суцільні інстинкти???
Карочє...ну якщо Довгий найбільший корупціонер України???? Каначикова Дача тобі не сниться...то хто такий Порошенко наприклад – президент і бізнесмен і політик (партія) і головнокомандуючий армії яка здається сотнями...хто він такий??? і чого цей твій президент не посадив найбільшого корупціонера досі...куди дивились Махніцький Ярема Аваков це ваші люди – чого вони цього корупціонера до виборів не чіпали...Сірьожа -жаль мені ваш блок ПОПи (П.О.Порошенка) – попа це гарна конструкція...але у вас нажаль вийшла повна Ж-О-П-А.
Андрей Топалов _ 21.10.2014 21:25
IP: 74.125.181.---
Героическая борьба с Лесиком Довгим это и похвально и попиариться можно процентишко другой прибавить и никому не мешаешь. Это бы было понятно если бы таким занимался Ляшко, Мирошниченко, Тимошенко. Но противно смотреть как такой ерундой занимаются Наем и Лещенко...В том же Кировограде четверть миллиона жителей лишили права выбирать мэра. И.о. мэра назначала фракция БЮТ. Выборы которые ПО Закону и Конституции должны были быть назначены еще летом до сих пор не назначены. Городом незаконно правит "смотрящий" от БЮТа и делает "правильные" выборы. Янукович забрал право выбора мэра у Киевлян, а Тимошенко у Кировоградцев. Не хочется жить в стране, где просто так забрали право выбора у моих родственников, друзей, знакомых и незнакомых Кировоградцев да и у меня тоже.
Andriy Vilyura _ 21.10.2014 20:39
IP: 213.5.193.---
skeleton:
Andriy Vilyura:
А вы думаете, что приведя в Раду людей без опыта но с крайне радикальным настроением, мы резко заживем лучше? Хотя что я с ботом разговариваю?))
Та ти хоч ім*я своє назви,щоб з тобою можна було говорити, чи в тебе воно таке,що соромно його світити? Правий Сектор не має досвіду розкрадання держави,на відміну від тих,яких ви обираєте. Але ПС ділом довів свою відданість Україні.
skeleton _ 21.10.2014 19:07
IP: 188.163.97.---
Andriy Vilyura:
А вы думаете, что приведя в Раду людей без опыта но с крайне радикальным настроением, мы резко заживем лучше? Хотя что я с ботом разговариваю?))
Andriy Vilyura _ 21.10.2014 18:47
IP: 213.5.193.---
Брати і сестри українці! Іде війна! За даними військової контррозвідки,а також власних агентурних даних Правого Сектора, найближчим часом готується масштабне вторгнення російських окупантів на територію України з чотирьох напрямків! У зв*язку з цим прошу замислитися всіх: кому ви збираєтесь делегувати повноваження у ВР?! Ані радикальні ляшки і помірковані гриценки,ні пухнаста Самопоміч і заячий фронт Кулявлоба,не кажучи вже про колаборанта і зрадника Порошенка і відвертих ворогів України Тигипка,комуністів та іншу наволоч, не стануть пліч-о-пліч з власним народом (так,як вони це вже продемонстрували у найважчі часи майдану)! Тоді,коли одні чартерними рейсами тікатимуть за кордон,а інші складатимуть присягу на вірність окупантам, Правий Сектор знову візьме на себе (як і на майдані) відповідальність за долю України і поведе народ у бій *за Україну,за її Волю,за Честь і Славу,за Народ*!!! Зробіть правильний вибір,щоб потім у розпачі не посипати голову попелом! ПРАВИЙ СЕКТОР N17
Igor Klymenko _ 21.10.2014 16:57
IP: 109.251.123.---
Пане Лещенко, ви б натякнули своєму партійному босу, що у минулого українського президента також були дуже обдаровані діти, навіть одна дитинка в парламентаря бавилась. Так той президент дуже нецікаво та дочасу закінчив каденцію. Як би в нового так не вийшло...
Lesya Gruzovska _ 21.10.2014 16:47
IP: 212.90.161.---
Pablo11:
Они снимут...Не смеши мою бабушку...Довгий примкнет к БПП и будет с Сирожей ходить в обнимку по Раде
к сожалению очень вероятно ((
hrim _ 21.10.2014 15:39
IP: 74.125.18.---
"Подільник найбільшого корупціонера України Леоніда Черновецького Олесь Довгий уже через п'ять днів може отримати депутатську недоторканість і стати недосяжним для української прокуратури."
......

Тому одне із перших Ваших, Сергію, кроків в обраній ВР мало б бути ініціювання ЛІКВІДАЦІЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ НЕДОТОРКАНОСТІ.
Таких довгих із кримінальними шлейфами у ВР буде немало. Заради того вони так рвуться.
ганна ахметова _ 21.10.2014 15:02
IP: 93.75.34.---
Для знедолених виборців 102 округу на Кіровоградщини, які готові продати свій голос за 200 гривень, назва провулок Стрітенський ніц не каже, а національна гордість Софія Київська зовсім недосяжна! Ця оборутка із землею – тема прокуратури! Тим більш Ярема колишній київський ментоначальник, кабінет якого був неподалік! Він ці місця може оцінити краще за знедолених кировоградціів! Ось йому й кримінальний кодекс у руки! До речі, чи гарант Консти туції гарантує країні безпеку заповідних земель і національних святинь?! Тим більш що Лесик лиш дрібна шавка, дружбан Андрійка Ющенка, який дарував тому сумнозвісниу мобілу! А до земель навколо Софії присмокталися й кучми й суркіси й інший непотріб... землі нашої
Pablo11 _ 21.10.2014 14:30
IP: 194.153.129.---
Они снимут...Не смеши мою бабушку...Довгий примкнет к БПП и будет с Сирожей ходить в обнимку по Раде
MR_Holms _ 21.10.2014 14:18
IP: 74.125.18.---
Подільник найбільшого корупціонера України Леоніда Черновецького Олесь Довгий уже через п'ять днів може отримати депутатську недоторканість і стати недосяжним для української прокуратури.
.
...Сережа, даже, если он и пройдет в Раду, то создаете большинство в Раде и снимаете с Довгого защиту... все просто...))
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter