Сергій Лещенко

Історія ще однієї зради

02 жовтня 2015, 14:33

Уже більше року колишній міністр аграрної політики Януковича, компаньйон Юри Єнакіївського та член "Сім'ї" Микола Присяжнюк може вільно подорожувати світом. Як виявилося, запит України про розшук Присяжнюка так і лежить заблокований в Інтерполі.7 квітня 2014 року проти Присяжнюка було відкрито провадження за "привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах". Його підозрювали у заволодінні понад півмільярда гривень Аграрного фонду. При обшуку в Присяжнюка виявили майже 300 тисяч доларів та понад півмільйона гривень.

І з того часу – тиша.

Точніше, ні. Мені стало відомо, що у серпні 2015 року Миколу Присяжнюка, попри оголошення в розшук, бачили на весіллі його доньки Христини у фешенебельному готелі "Корінтія" в Будапешті. Гуляли як в кращі часи – були присутні понад сотня гостей, яких розважав відомий у минулому співак Томас Андерс.І от я отримав відповідь Генпрокуратури. Виявляється, 7 квітня 2014 року Присяжнюка гучно оголосили в розшук. Передали матеріали в Інтерпол. Але, починаючи з 8 серпня 2014 року "Генеральним секретаріатом Інтерполу заблоковано інформацію про міжнародний розшук Присяжнюка".

А що в Україні? В Україні "проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій". Виходить замкнене коло, бо без затримання та допиту Присяжнюка правоохоронці цей "комплекс дій" ніколи не завершать, а затримання та допит можливі лише після оголошення в розшук.Мені все одно, хто винуватий в тому, що сталося. Прокуратура, яка веде розслідування. Чи Міністерство внутрішніх справ, яке не здатне налагодити контакти з Інтерполом – бо це є міжнародною організацією поліції. Факт залишається фактом. Нехай Аваков з Шокіним з'ясовують, хто в цьому винен, що уже рік Присяжнюк може жити в своє задоволення. І чому Інтерпол блокує розшук не тільки людей з оточення Януковича, а навіть ватажка "беркутівців" Садовника, який підозрюється в розстрілах на Майдані.

І ще. "На жаль", на весілля до Присяжнюка не зміг прилетіти його подільник Іванющенко. Бо минулого року Генпрокурора подала Юру Єнакіївського в Брюссель для накладення міжнародних санкцій, тоді як Присяжнюк в цей перелік не потрапив. Чому одному пощастило, а іншому ні? Що це – неуважність ціною в мільйони доларів? Чи змова в чотирикутнику, куди входили останній "домайданний" міністр аграрної політики Присяжнюк, перший "постмайданний" міністр Швайка, свободівський прокурор Махніцький та смотрящий за цим прокурором Кривецький ("Пупс").

Іванющенко ж страждає – він не може виїхати з Росії та об'єднатися зі своїми родичами в Монако, бо перебуває в "чорному списку" Євросоюзу, хоча минулого року навіть отримав листа від першого заступника генпрокурора Яреми про те, що він чистий перед законом. Але це не вплинуло на європейців, і санкції проти "Юри Єнакіївського" продовжили.

Однак, за моєю інформацією, Іванющенко не втрачає надії домовитися. Через різних гінців він засилає в Україну прохання зняти його з міжнародного розшуку. Українські слідчі поки тримаються. Коли ви почуєте, через кого "заходить" Іванющенко, кому організовують зелений коридор на кордоні та в які кабінети адміністрації президента ходять ці люди – то дуже здивуєтеся. Але це вже інша історія. Просто знайте, що я про це знаю – і мовчати не буду.

powered by lun.ua
Коментарі — 20
ilyk _ 06.10.2015 22:26
IP: 146.148.56.---
Депутат знає і не заявив, приховує злочин? Що значить "мовчати не буду". Мало того, що покриває, та ще й шантажує? Дивні діла твої, Яхве!
Tanya Sh _ 06.10.2015 22:25
IP: 176.38.89.---
...Коли ви почуєте, через кого "заходить" Іванющенко, кому організовують зелений коридор на кордоні та в які кабінети адміністрації президента ходять ці люди – то дуже здивуєтеся. Але це вже інша історія. Просто знайте, що я про це знаю – і мовчати не буду." – С. Лещенко

Це дуже нагадує шантаж і торги. Якщо знає депутат ВР про якісь злочини і мовчить до вигідного йому моменту, то як це назвати?
Basta13 _ 06.10.2015 08:34
IP: 46.33.246.---
у прежней власти есть общий бизнес и компромат на нынешнюю власть, вот они и договорились помогать друг-дружке...
Володимир Торбiч _ 06.10.2015 06:31
IP: 104.197.2.---
Все ніби норм Сергій написав, але що це в кінці? "Просто знайте, що я про це знаю – і мовчати не буду". Це що якийсь політичний шантаж? Чи елементарне порушення правил безпеки? Той хто знає такі речі, але не розповідає це іншим – накликає на себе небезпеку. Чи просто не вистачає поки доказів для заяви? Чи просто шкода наїжджати на Порошенка? Очікуємо продовження історії, без замовчування окремих епізодів.
Иван Кулич _ 04.10.2015 12:01
IP: 195.18.30.---
Все очень интересно, много знаем, долго молчим, а потом вдруг подаем на "ура"!!!
А где доказательства?
К огромному сожалению, все это выглядит так, дабы отвести внимание от дел насущных, дел Ложкина, Авакова, других известных фамилий, на важных властных должностях.
"7 квітня 2014 року проти Присяжнюка було відкрито провадження за "привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах"... Сколько времени прошло, а до сих пор все воспринимается не более, чем "революционная целесообразность"!
Уж наверняка у Интерпола, который придерживается полного нейтралитета от всяких политических преследований, есть основания для отказа гоняться за Присяжнюком.
" А що в Україні? В Україні "проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій"... Конечно, у нас же очень успешно проходит использование уголовно-правовых механизмов для расправы над вчерашними власть имущими, а как же нынешние, которые не относятся к "злочинному режиму"?
Orest Asgard _ 03.10.2015 23:20
IP: 80.64.85.---
Европа вже відмовилася 1.10.15 в Парижі від корумпованої України, якою керує "Тіньовий уряд любих друзів Порошенко-Яценюка (Команда) "!
Путін має тріумф! Ахметов залишається "смотрящим" на Добасі від Кремля-"гудок" услышали.
Браво, Рошен! Браво, ложкіни, жванії,мартиненки, Гонтарєва, хомутинники, та інші, - ваш світогляд "рєшал" переміг
Для чого Европі цей анклав тотальної корупції та світогляд брехливих паразитів!
LYCIV_OLGA _ 03.10.2015 11:58
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
Ну, всі ми знаємо – місце сидіння визначає форму мислення/виступу/поведінки... Але те, що/і як робить/про що пише Лещенко останнім часом – то не журналістика і, навіть, не проституція, це – явне і відверте б*лядство! Так старанно/відверто/самозабутньо "підлизуваати" одній політичній силі, "відбілювати" її – це (хоч і сам в цій політсилі значишся), вже – просто непристойно!... А ще донедавно здавався/вважався багатьма з нас журналістом... Аж ні! Справжня сутність/стан душі /вдача – перемогли. Виявилося – звичайнісінька "*лядь за викликом" І нічого не поробиш – "шльондра – вона і в Африці – шльондра"!
LYCIV_OLGA _ 03.10.2015 11:56
IP: 109.251.42.---
(продовження)
...лобіювання інтересів особистого олігархічного бізнеса в банківській та торговій сферах (особисті активи за час війни зросли у 8 разів), блокування у Раді закону щодо імпічменту Президенту України, блокування-вето Закону щодо можливості громадянами документувати корупцію, постійне зростання кількості політпереслідуваних/політв'язнів, спроби введення диктатури через прийняття змін до Конституції в частині ліквідації повноважень органів місцевої влади, (через узаконювання/призачення префектів-"смотрящіх"), тощо...
Ото б-то – при висвітленні цих тем – "чесність/принциповисть/незламність" журналіста/депутата-"народного обранця" Лещенка могла б "проявитися/розкритися" в повній мірі!... Але – ні! Нічого такого він не робить.
(Хоча – і до нього "щось", вже починає "доходити": "Мені все одно, хто винуватий в тому, що сталося. Прокуратура, яка веде розслідування. Чи Міністерство внутрішніх справ... Нехай Аваков з Шокіним з'ясовують, хто в цьому винен..."
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 03.10.2015 11:53
IP: 109.251.42.---
Ось він який чесний/принциповий/незламний борець за справедливість/чесність/правду, і т. д. С. Лещенко! А "грозний" який – він "мовчати не буде"!

Правда – чомусь Лещенко не менш вперто/принципово мовчить про те, хто винен в тому, що за "Красним Сонечком"-Президентом та його ставлениками/поплічниками – припадають порохом: "дахування" ворогів України – осіб, що діяли проти Майдану/Революції Гідності, та більшості бувших регіоналів/"стовпів режиму" януковоща, сприяння членам "сім'ї" (кримінальної) та власної родини в зайнятті відповідальних державних та виборних посад, зловживання службовим становищем при отримані заповідної землі в центрі Киева, ведення особистого бізнесу через компанію Рошен з країною агресором, свідомий курс на знищення малого та середнього бізнесу, та зубожіння всього народу...
(див.продовження)
Левкович Виктор _ 03.10.2015 11:38
IP: 104.197.141.---
Не удивлючь если Янукович будет баллотироваться на следующих президентских выборах:-))
-Vesna- _ 03.10.2015 06:45
IP: 93.72.141.---
У Присяжнюка были скважины украинского газа. Как они (скважины) еще его?
Или перешли к Авакову – Cене-Гройсману?
Юрій Неживий _ 03.10.2015 06:17
IP: 46.202.139.---
Шановне товариство майте на увазі партії ворогів України -зрадників та інших пкидьків які підтримують прокурора Шокіна нинішню прокуратуру -та весь бєспрєдєл – Порошенко БПП Солідарність, Народний Фронт -Яценюк -Аваков, Тимошенко – Батьківщина – оці псевдоєвропейці та псевдоімітатори -обєднались реально з кланами Януковича Кучми – та обдирають Україну і надалі.
Владимир Беспалов _ 02.10.2015 19:25
IP: 176.36.100.---
Не он первый, не он последний.
Не удивлючь если Янукович будет баллотироваться на следующих президентских выборах:-))
sashko alex _ 02.10.2015 18:16
IP: 130.211.113.---
Alexander Vasilevsky:
Александр 1:

Дійсно, чому він просто не напише одним реченням: ходили такі-то до того-то. Навіщо це драматичне "я знаю, мовчати не буду"
Иван Гелан _ 02.10.2015 16:55
IP: 213.110.136.---
"Мені все одно, хто винуватий в тому, що сталося." А нам чомусь не все одно, що ми вибрали такого Президента, згадуємо весь ваш БПП тихим словов. А леж відомо вхо винен, з вашої точки зору -свододівець Махніцький, тому, що українець.
Віктор Скоп _ 02.10.2015 16:40
IP: 93.73.253.---
Пане Сергію, ти ж розумієш хто зацікавлений і тримає чинну прокуратуру та чинні суди, міліцію, СБУ у складі часів Януковича.
Нагадую: Президент, фракції в ВРУ БПП, НФ та ОБ.
Тому до тебе питання: чому ти досі не залишив фракцію депутатів холуїв компрадорської буржуазії і коллабораціоністів, знаючи їх беззіконі, пов"язані круговою порукою, в т.ч. і корупційні справи?
Пора визначатись та створювати міжфракційну антикорупційну групу однодумців в ВРУ, з якою змушена буде рахуватися чинна влада.
Alexander Vasilevsky _ 02.10.2015 16:13
IP: 93.74.232.---
Александр 1:
"Просто знайте, що я про це знаю – і мовчати не буду".\
Це дуже велика помилка, як що людина щось знає, та не надає інформацію, а лише погрожує це зробити. Треба негайно повідомляти суспільство, щоб не було, як у тому фільмі: "Він надзвичайно багато знав".
+++++++++
Александр 1 _ 02.10.2015 15:41
IP: 92.113.130.---
"Просто знайте, що я про це знаю – і мовчати не буду".\
Це дуже велика помилка, як що людина щось знає, та не надає інформацію, а лише погрожує це зробити. Треба негайно повідомляти суспільство, щоб не було, як у тому фільмі: "Він надзвичайно багато знав".
М_Гайдамака _ 02.10.2015 14:58
IP: 104.197.119.---
Сергій, а винна мабуть Юля, бо то вона призначає генпрокурорів і контролює їх. Ну, і міністра МВС також конролює Юля – агент кремля. Колись один колишній зек, котрий хотів стати президентом, йшов до людей із гаслом, що "почує кожного!", а сьогодні ми живемо із гаслом – "жити по-новому" але мабуть у всьому винувата Юля, котра таємно їздила в США.
Іван Сулима _ 02.10.2015 14:52
IP: 91.202.128.---
Треба поцікавитися цим на засіданні фракції БПП. Чи їх не проводять? Чи там піару не буде?
З шоколадним усе домовлено.
ONLINE
Уряд реформ376 Україна та Європа1030 Корупція1261 Aтака Путіна1171 тітушки14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter