Сергій Лещенко

Подання на арешт Бойка готове. Шокін блокує три місяці

12 листопада 2015, 15:07

Віктор Шокін оберігає від неприємних новин лідера фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка. А в найближчому оточенні чинного генпрокурора перебуває людина, яка мала оберігати Бойка від корупції, коли вони разом працювали в органах влади часів Віктора Януковича.

У липні 2015 року, як повідомляють мої джерела, слідчі Генпрокуратури підготували текст подання до Верховної Ради про надання згоди на зняття недоторканості, затримання та арешт Юрія Бойка. Епізод стосується афери зі скрапленим газом Сергія Курченка, де слідчі прямо називають Бойка "учасником злочинної організації". Подання з усією викладкою дій екс-міністра було передано генпрокурору Шокіну для підписання та направлення до Верховної Ради. Однак уже три місяці документ лежить без руху, а Бойко почувається безкарним.

Річ у тім, що однією з найдовіреніших осіб Шокіна в генпрокуратурі є такий собі Василь Драган. Він обіймає посаду з цікавою назвою – "старший помічник генерального прокурора з особливих доручень". На день Конституції 2015 року Драган в числі інших близьких соратників Шокіна – Столярчука та Севрука – отримав від президента Порошенка заохочення – підвищення до радника юстиції третього рангу.Драган іде з чинним генпрокурором по життю. Коли Шокін в часи Яреми працював його заступником, Драган обіймав біля нього посаду "старшого помічника заступника генерального прокурора". В 2005 році Драган працював у головному слідчому управлінні Генпрокуратури, куратором якого тоді був Шокін. А ще раніше, в 1990-их, Драган розслідував справу проти Ігоря Діденка, яка лягла в основу німецької справи та призвела до його виправдання та виплати компенсації.Цікавий інший нюанс. В часи Януковича, з 18 серпня 2010 року по 22 квітня 2013 року Драган працював під керівництвом міністра палива та енергетики Юрія Бойка. Посада Драгана називалася... "завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції". Показово, що в часи, коли Драган мав боротися з крадіями у Міненерго, там відбулася найбільша афера останньої п'ятилітки під назвою "Вишкі Бойка", які були придбані в ризьких бомжів за завищеною вдвічі ціною.Але, окрім "Вишок Бойка", антикорупційний комісар Міненерго не зреагував на іншу аферу, яка зараз лягла в основу кримінальної справи проти Бойка – афери, на підставі якої слідчі Генпрокуратури підготували для Шокіна подання в парламент, так досі туди і не відіслане.

Про що ідеться?

Ідеться про схему Курченка з реалізації скрапленого газу, який за заниженими цінами викуповувався начебто для потреб населення, але насправді продавався за ринковою вартістю комерційним підприємствам.

Для цих потреб Курченко створив "злочинну організацію", як це кваліфікували слідчі. Туди увійшов і Бойко, що працював при Януковичі спочатку міністром енергетики з 11 березня 2010 по 24 грудня 2012, а від цієї дати та аж до падіння режиму, до 27 лютого 2014 був на посаді віце-прем'єра з питань енергетики.

"Перебуваючи на посаді міністра палива та енергетики, а в подальшому віце-прем'єр-міністра, Бойко всупереч інтересам держави використав надані йому повноваження та, ставши учасником підконтрольної Курченку злочинної організації, (...) вчинив умисний злочин проти власності", – ідеться у поданні, заблокованому Шокіним.

Згідно з матеріалами справи, Курченко створив 12 фіктивних підприємств, "аби шляхом підробки документів надати видимість законності діяльності на ринку скрапленого газу". Ось перелік цих компаній: Черкаси-Газснаб, Кримбутангаз, Київоблпропангаз, Луганськпропангаз, Луганськснабгаз, Укрхарківгазпостачання-2009, Донецьк-Побутскрапгаз, Модус-Вівенді, Чернівці-СПБТ, Запорожгаз-2000, Харків-СПБТ, Харківспецгазснаб.

Для того, щоб заволодіти скрапленим газом, Курченко разом з Бойком завищували обсяги потреб населення в цьому паливі. Підприємства Курченка не продавали газ населенню і навіть не мали цього на меті. Згідно з розробленим злочинним планом, було передбачено складання довідок про обсяг та напрями реалізації газу "із внесенням до них завідомо недостовірних відомостей".

Втілювати свою схему Курченко почав іще в 2009 році, про що у березні 2010 стало відомо Бойку, який був тоді заступником голови енергетичного комітету Верховної Ради. 9 березня 2010, за два дні до призначення міністром, Бойко навіть направив депутатське звернення до Генпрокуратури про перевірку підприємств Курченка.

Але щойно Бойко став членом уряду, він увійшов у змову з Курченком. "Протягом першого півріччя 2010 року Курченко підбурив на участь у злочинній організації тодішнього міністра енергетики Юрія Бойка та першого заступника директора ДП "Газ України" Оксану Масс, які при очевидній нелогічності значного збільшення обсягів продажу скрапленого газу для потреб населення в семи областях (Харківської, Донецької, Київської, Луганської, Черкаської, Чернігівської та Запорізької) визнавали такі завищені обсяги достовірними".

За даними слідства, у деяких періодах обсяги потреб населення в скрапленому газі завищувалися в 25-30 разів, на що Бойко, який мав досвід роботи у цій сфері, без будь-якої перевірки закривав очі.

Ці обсяги газу викуповувалися Курченком на аукціонах за низькими цінами начебто для потреб населення.

"Бойку було відомо про суть вчинюваного злочину, визначено його роль в злочинній діяльності. Так, Бойко мав не тільки бездіяти як міністр, а забезпечувати вчинення злочину по лінії Міненерго та дочірніх підприємств", – ідеться у поданні слідчих до Шокіна, яке було покладено під сукно. Зокрема, Бойко не направляв до податкової подання на перевірку покупців скрапленого газу.

У 2011 році в ситуацію втрутився перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, який представляв інше угрупування у владі Януковича. 30 серпня 2011 року провів селекторну нараду та доручив Міненерго у одноденний строк надати інформацію в розрізі регіонів щодо обсягів продажу скрапленого газу на аукціонах для потреб населення. Вказане доручення не було виконано. Більше того, Бойко навіть не втомлював себе підписанням відповідей на питання Клюєва. 1 вересня його заступник Макуха повідомив, що контроль над цільовим використанням скрапленого газу здійснює податкова – хоча це суперечить постанові уряду від 2000 року.

Після цього Клюєв доручив Бойку та начальнику податкової Захарченку в одноденний строк надати Кабміну інформацію щодо обсягів продажу скрапленого газу для населення. Листом від 13 вересня 2011 знову Макуха сказав, що вся інформація була в попередньому листі, що не відповідало дійсності.

Клюєв тоді доручив під особисту відповідальність Бойка надати уряду вичерпну інформацію з цих питань та внести в податкову подання щодо перевірки цільового використання скрапленого газу, призначеного для населення. Бойко зробив це 22 вересня – він вніс до податкової подання щодо підприємств, які продавали менше третини (!) всього скрапленого газу. І жодна з фірм, перевірку яких ініціював Бойко, не належали Курченку.

Паралельно Бойко в порушення Регламенту уряду вніс на розгляд Кабміну проект постанови щодо біржових аукціонів з продажу скрапленого газу, який прем'єр Азаров прийняв без належного обговорення, а потім підписав як постанову уряду N1064. "Таким чином, Бойко забезпечив послаблення контролю за цільовим використанням скрапленого газу", – ідеться у поданні до Шокіна від слідчих.

Бойко і далі продовжував прикривати схему Курченка, який викуповував величезні обсяги газу начебто для населення за ціною, що складала лише 20 відсотків від ринкової. Незаконно придбаний на спецаукціонах скраплений газ 12 компаній Курченка продали комерційним підприємствам.

"Внаслідок спільних злочинних дій Бойка та членів злочинної організації Курченка вчинено незаконне заволодіння майном Укргазвидобування та Укрнафта – видобутим ними скрапленим газом за заниженими цінами, різниця яких з реальною ринковою вартістю відповідних обсягів склала 5,784 мільярда гривень (понад 700 мільйонів доларів) ", – ідеться у документі, який так і не подав Шокін до парламенту.

В цій кримінальній справі винесено повідомлення про підозру Курченку та одному з його підлеглих на прізвище Сало, а також заступникам губернаторів Харківської області Дулубу, Черкаської області Рябцеву, Київської області Максименку. Бойко на виклики слідчого не являвся до прокуратури, що стало підставою вимагати для нього тримання під вартою.

"У матеріалах провадження є достатні докази для підозри Бойка за статтями участь в злочинній організації та заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах (частина 1 статті 255, частина 5 статті 191) – до 12 років з конфіскацією майна, а тому до нього може бути застосовано арешт", – сказано в поданні, яке Шокін приховав у прокуратурі.

Зрештою, повністю готовий документ, який би дозволив зняти з Бойка недоторканість та арештувати, десь загубився на найвищих поверхах на Різницькій. Саботаж та покривання Бойка стало для мене останньою краплею. Довіру до Шокіна як генерального прокурора втрачено, тому я поставив підпис під постановою про його відставку. Сподіваюсь, це звільнення, яке має відбутися якнайшвидше, відкриє дорогу для розслідувань без озирання на прізвища та політичну доцільність, як проти соратників Януковича, так і корупціонерів з числа нинішньої влади.

powered by lun.ua
Коментарі — 153
Юрий Воронов _ 17.11.2015 00:34
IP: 104.197.197.---
Чья бы корова мычала... но не лайноротого инициатора разрушения "Днепровской крепости"...
alrezni _ 14.11.2015 19:59
IP: 46.172.206.---
Сергей, может хоть Вы что-то знаете о реакции властей на февральскую публикацию в
expres.ua " Деньги и тайные схемы Ложкина и Порошенко"?
alrezni _ 14.11.2015 19:59
IP: 46.172.206.---
Сергей, может хоть Вы что-то знаете о реакции властей на февральскую публикацию в
expres.ua " Деньги и тайные схемы Ложкина и Порошенко"?
Orest Asgard _ 14.11.2015 18:44
IP: 78.111.190.---
Шокину снова повезло! Порошенко отлечет демагогией внимание на вопросах борьбы с международным терроризмом и событиями во Франции, а Шокин продолжет строительство коррупционной вертикали в ГПУ и назначения своего адепта в антикоррупционной прокуратуре.
"Куля в лоб" Сеня продолжит с Мартыненко отмыванием награбленных из гос.сектора денег.
Как удачно все получилось! Жити по-новому! Жить, как Ложкин, - ложкою хлебать из гос.корыта.
Александр 1 _ 14.11.2015 17:16
IP: 188.163.12.---
sidor:
Нострадамус предсказал, что после его смерти сгорит город, в котором он жил. Город не сгорел, хоть сын Нострадамуса и попытался его поджечь, на чем и был пойман бдительными жителями. Еще он предсказал конец света в 2000 году. Тоже – мимо. Все его предсказания оправдываются шулерами "задним числом", как и предсказания Ванги. Это информация от ученого, который пытался лично изучал его центурии, а они всегда писались так, что всегда "бабушка надвое гадала". Всякая секта – это тем более мракобесие. Ни один предсказатель не открыл ничего нового (ни одного закона, ни одной формулы, ни одного знания, которое можно было бы использовать реально).
Третья Мировая война прошла в 1939-45 годах. Вторая – в 1914-17гг. Первая – была с Наполеоном. Не в нумерации суть, а в фактах.
sidor _ 14.11.2015 16:42
IP: 146.148.69.---
sidor:
"О грядущем не дано ничего знать с определенностью,"- писал великий прорицатель в своем верноподданическом послании, обращенном к королю Генриху Второму. "Но Сир, я воистину не считаю, будто природное чутье предсказателя получил в наследство от моих родителей. Я сам связывал и приводил в соответствие свое природное чутье с длительными, непрерывными расчетами. Освобождал душу, ум и нрав от всяческих забот, печали и волнений.
И творил ум мой и без принуждения, и просчитал он почти столько же событий в будущем, сколько в прошлом и настоящем. Я описал все, что предстоит пережить во всех странах. Изложил все точно, не добавив ничего лишнего...".

Центурия 3, катрен 67
Новая секта Философов,
Презирающая смерть, золото, почести и богатства:
Они выйдут за пределы Родных гор,
Их последователи получат опору и печать. (чем не ИГИЛ?)
sidor _ 14.11.2015 16:12
IP: 8.34.215.---
Александр 1:
Ну какие научные расчеты несколько сот или тысяч лет назад.!
Погоду на несколько дней тяжелее предсказать чем действия или поступки "объекта" " исследования".Ну разве кто то всерьез оперирует научным обоснованием количеством выпавших " шестерок" на кубиках!
Кастанеда описывал не глюки от наркотиков а способы. Тем более, если вы просматривали сее произведение, дон Хуан прямо говорит, что наркотиком пользуются только "новички". Ведь нет никаких сведений, что ламы используют наркотик для своих " медитаций". А в том, что ламы " путешествуют" в астрале нет никаких сомнений.
Не " погружался" в "исследование" феномена Ванги, но Настрадамуса так же можно интерпретировать как и библейские " повествования".Например, один из его катранов, где дается " предсказание", что третья мировая война начнется на востоке. Судя по последним событиям, такое " предвидение" имеет право быть.
Александр 1 _ 14.11.2015 15:01
IP: 188.163.12.---
sidor:
Нет, вы путаете понятия. Одно дело "ясновидение" или "предсказание" по наитию, другое дело научные расчеты или выводы каких-либо теорий, которые проверяются опытом. Предсказать (научно) будущее невозможно из-за гигантского объема факторов, которые на него влияют, а также из-за принципа неопределенности. Аналог (бесконечно более простой) – погода: достоверность ее предсказания (по расчетам) составляет не более 5 дней. Кастанеда описывал глюки от наркотиков. Баба Ванга не сделала ни одного достоверного (проверяемого) предсказания.
sidor _ 14.11.2015 13:14
IP: 104.197.124.---
Александр 1:
прод.
И современная наука не в состоянии пока объяснить эти факты. В данное время она в " зачаточном" состоянии, так как не может даже объяснить "механизмы" возможности перехода в астрал " путешественников". "На пальцах" это попытался сделать Кастанеда после " бесед" с доном Хуаном.
Я, как "пересичный", смог же "предвидеть" за шесть месяцев до событий, что РФ на нас нападет. Ну так почему же "специалисты" не могут " просчитать" события на столетия или даже на тысячелетия.Будущее – это "звенья" "цепи" событий, которые можно просчитать аналитически, отталкиваясь от первоосновы.Все в нашем мире относительно.
Владимир Беспалов _ 14.11.2015 13:07
IP: 176.36.100.---
LYCIV_OLGA:
Уже не раз высказывали мысль что Порох будет удерживать Шокина всеми силами до избрания антикоррупционного прокурора.
А там может на кого-то и обменяет, чтобы снизить напряжение.
Но главное что антикоррупционный прокурор уже будет "свой".
sidor _ 14.11.2015 12:46
IP: 104.197.76.---
Александр 1:
ну я же взял в кавычки название.Просто собрали установку, которая не используя " материальной " энергии совершает движения в виде оборотов "валов" какое то время после начального толчка.Понятно что подшипники скольжения не позволяют совершать работу длительное время.Кроме того, обороты валов происходят "рывками" и требуется редуктор. Но сам факт, что установка работала.Это не мое "авторство", но все равно приятно, что и я принимал в этом участие.Ведь специалистами не рождаются а становятся.
Ну а по поводу Нострадамуса, Ванги, Мессинга – я сторонник внеземного участия зарождения жизни на земле.И если " хомо сапиенсу" дан такой орган как мозг, то почему бы и невозможны в нем такие процессы типа " ясновидения".Ведь тот же да Винчи, или Жюль Верн смогли " предвидеть" и сконструировать!!! те механизмы, которые появились в современном обиходе спустя столетия.
Бахават Гита дает четкие описания механизмов, которые применялись "богами" свыше 5 тысяч лет назад.
LYCIV_OLGA _ 14.11.2015 12:40
IP: 109.251.42.---
До речі: блог Сергея Иванова на "Цензоре" – "Госдеп устал от ГПУ",
та у "Резонансе" – Юрий Бутусов "Шокин объявил войну Грицаку: генерал СБУ Трепак подал в отставку из-за дела "бриллиантовых" прокуроров. Кого выберет Порошенко?"

Але взагалі – "відповідь/вибір" Порошенка-Шокіна, мабуть, оце/ось таке – "Генпрокурор розпорядився притягнути до кримінальної відповідальності нардепа зі Львівщини (відео) " (DailyLviv.com)

Тож – знов виникає "кляте" питаннячко: "Що, знов все це буде більшості так само (як завжди) байдуже?...
Александр 1 _ 14.11.2015 10:28
IP: 188.163.12.---
Пане Сидір! Я вас не впізнаю: ви впали у "середньовічне мракобєсіє". Який "вічний двигун"? Не вивчали другий закон термодинаміки? Які передбачення за 1000 років? Немає жодного достовірно підтвердженого передбачення (починаючи з афериста Нострадамуса й закінчуючи хворою на голову бабою Вангою) й не може бути у принципі (тому що це заперечується принципом невизначеності квантової механіки, який доведено науково).
sidor _ 14.11.2015 01:33
IP: 77.52.82.---
kren:
прод.
.......я накопил миллиарды, а скоро умру.Этот мир не совершенен..."...-Роздайте добро своє......Это из "анекдота" на ресурсе о " рассуждениях Путлера".
А это начало его "плана" –
"Вступление России в войну в Сирии было предсказано за тысячи лет. Согласно библейским предсказаниям, в конце времен могущественный северный народ по имени Рош нападет на Израиль.Согласно библейскому преданию, полчища Гога и Магога (Яджудж и Маджудж в Коране) придут от пределов севера. Сирия – лишь промежуточная остановка.Основное направление удара четко прослеживается с севера на юг: Донбасс-Крым-Сирия, строго по меридиану от Москвы до Иерусалима.Если это действительно так, то, если верить Библии, Армагеддон уже не за горами..."
sidor _ 14.11.2015 01:32
IP: 77.52.82.---
kren:
прод.
.......я накопил миллиарды, а скоро умру.Этот мир не совершенен..."...-Роздайте добро своє......Это из "анекдота" на ресурсе о " рассуждениях Путлера".
А это начало его "плана" –
"Вступление России в войну в Сирии было предсказано за тысячи лет. Согласно библейским предсказаниям, в конце времен могущественный северный народ по имени Рош нападет на Израиль.Согласно библейскому преданию, полчища Гога и Магога (Яджудж и Маджудж в Коране) придут от пределов севера. Сирия – лишь промежуточная остановка.Основное направление удара четко прослеживается с севера на юг: Донбасс-Крым-Сирия, строго по меридиану от Москвы до Иерусалима.Если это действительно так, то, если верить Библии, Армагеддон уже не за горами..."
sidor _ 14.11.2015 01:31
IP: 173.255.118.---
kren:
прод.
.......я накопил миллиарды, а скоро умру.Этот мир не совершенен..."...-Роздайте добро своє......Это из "анекдота" на ресурсе о " рассуждениях Путлера".
А это начало его "плана" –
"Вступление России в войну в Сирии было предсказано за тысячи лет. Согласно библейским предсказаниям, в конце времен могущественный северный народ по имени Рош нападет на Израиль.Согласно библейскому преданию, полчища Гога и Магога (Яджудж и Маджудж в Коране) придут от пределов севера. Сирия – лишь промежуточная остановка.Основное направление удара четко прослеживается с севера на юг: Донбасс-Крым-Сирия, строго по меридиану от Москвы до Иерусалима.Если это действительно так, то, если верить Библии, Армагеддон уже не за горами..."
sidor _ 14.11.2015 01:23
IP: 104.197.217.---
kren:
....-який не є,іншого нема і не буде...Каждому воздастся по вере его.
......-натякаєте на відновлення в іншому часі?....Прогресс не стоит на месте.
......--коли мова про Вашу країну-можливо.Коли ж це узагальнення,забудьте,Ви безнадійно
відстаєте...другий рік поспіль займається без Вас *нова влада*......"Черновики" уже были готовы, когда еще "новая власть" "пасочки лепила" в " песочнице".Первый БФ " Милосердие" в 1991 году в моем городе был мной "задуман" и реализован.Очень жаль, что " программа" попала "не в те руки".
kren _ 14.11.2015 00:27
IP: 178.92.60.---
sidor:...Этот мир не совершенен...".
--який не є,іншого нема і не буде.
...принимал участие в изготовлении " вечного двигателя"...отказался...увидел его бесперспектив
ность в "это время".

--натякаєте на відновлення в іншому часі?

...готовы "рабочие проекты" " реформ" в некоторых областях " жизнедеятельности " моей страны.

---коли мова про Вашу країну-можливо.Коли ж це узагальнення,забудьте,Ви безнадійно
відстаєте. Відкрию Вам секрет, -...реформ" \ами\в некоторых областях " жизнедеятельности "...вже другий рік поспіль займається без Вас *нова влада*

...я накопил миллиарды, а скоро умру.Этот мир не совершенен...".

---Роздайте добро своє нужденним і матимете ціле,досконале царство небесне.Чи *мо;-
... легше верблюдові пройти крізь голчане вухо... Матв., 19: 24.
sidor _ 13.11.2015 23:22
IP: 130.211.142.---
kren:
....я,так достеменно впевнений,що в наш час ніхто не знає,НІХТО,що буде завтра......А я так не думаю...... в часи такого
шаленного розвитку засобів комунікацій і управління 10 р.......Вполне возможно, что события " назначенные" на этот срок могут произойти и раньше "запланированного".
......Не говорячи вже про потугу,що може знищити все живе на планеті,
кільканадцять разів......Уже "теплее".Даже "горячо". "...я накопил миллиарды, а скоро умру.Этот мир не совершенен...".
sidor _ 13.11.2015 23:07
IP: 8.35.197.---
kren:
Может быть. Как Герасим – на все согласен.Не всем же быть " семь пядей во лбу" в определенных вопросах.
В свое время принимал участие в изготовлении " вечного двигателя" на основе разно полярности магнитов.И хотя был изготовлен работоспособный экземпляр,отказался от дальнейшего участия в усовершенствовании, так как увидел его бесперспективность в "это время". Появилось время для "конструирования" редуктора, использующего в качестве топлива для авто две разновидности газа. Серийный образец промышленного изготовления итальянской конструкции появился только через
8 лет.
В данный момент готовы "рабочие проекты" " реформ" в некоторых областях " жизнедеятельности " моей страны – оглядываться по сторонам некогда.
sidor _ 13.11.2015 22:30
IP: 104.197.211.---
rabun:
...очень інтіресная концепція новой релігії.
ви уже зарегістріровалі свою церковь, ілі ето только наброскі.?......Этой "религии" столько лет, сколько существует человечество с момента " изготовления" "коктейля" – "первичного бульона" + "набор хромосом подходящего носителя" + "ДНК "особей", "по образу и подобию" которых появились "расы"".
.........согласно вашім верованіям Вавілонская Блудніца ключевая фігура вашей релігії.
вана упомінаєтся в каждрм вашем втором посте.........Писал уже несчетное кол-во раз – лично я в ЮВТ вижу только высококлассный ИНСТРУМЕНТ для достижения определенных целей в моей стране – Украине.
kren _ 13.11.2015 22:23
IP: 178.92.60.---
sidor: Может быть.Путь к совершенству бесконечен. " Погрузиться с головой" в философию, а тем более – в софистику, у меня нет возможности.
...ет.релятивізм,не софістика і не філософія,а практична соцологія.І наслідки з допущеть -прохо
дять перед Вашими очима,і -погружатьця не треба-все відбувається навколо Вас.
kren _ 13.11.2015 22:19
IP: 178.92.60.---
!!! У Вас,як у-Мішки Шифмана прєдвідєніє-?Висоцький.І шо ж станеться за 10 р.?
...я,так достеменно впевнений,що в наш час ніхто не знає,НІХТО,що буде завтра.А в часи такого
шаленного розвитку засобів комунікацій і управління 10 р.добродію sidor: це більше ніж
кілька ст.до появи тетлеграфа.Не говорячи вже про потугу,що може знищити все живе на планеті,
кільканадцять разів.
sidor _ 13.11.2015 22:15
IP: 23.251.150.---
kren:
sidor:
kren:
Індра:
...етичний релятивізм,як і Піфагорові порти-на всі боки однаковий.
Карнап, Айер вообще считают невозможной даже постановку вопроса о правильности или неправильности моральной оценки.В данный момент – только прагматизм. "Ну а девушки? А девушки – потом!"
...Ви мабуть погано знайомі з принципом Ет.релятивізма.Мова не про оцінки,а про наслідки,що ви
тікають з допущень...
Может быть.Путь к совершенству бесконечен. " Погрузиться с головой" в философию, а тем более – в софистику, у меня нет возможности.
sidor _ 13.11.2015 22:06
IP: 104.197.218.---
jut:
sidor: Ось читаєш-читаєш дописи на УП і вже просто нетерплячка б"є – а чи напише кінець кінцем хтось таке, що відповідає європейським принципам...А якщо запитати Великих інквізіторів та ін. – усі як один бачать себе в Європі! ХІБА НЕ ЦІКАВО?
Европы нам не видать как своих ушей без зеркала минимум лет десять.А к 25-26 году все готовятся к большому "барабуму". А то, что он ("барабум") будет – " как два пальца об асфальт". Ближе к этому сроку все и конкретизируется.
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter