Сергій Лещенко

Адмінресурс на службі Порошенка

13 серпня 2018, 16:53

Заради переобрання на другий термін, президент Порошенко робить ставку на старі перевірені технології часів Кучми, коли вся владна вертикаль має працювати на перемогу.

А щоб забули про гучні невиконані обіцянки зразка 2014 – побороти корупцію, закінчити АТО за декілька тижнів, повернути курс до 10 грн/$ – Банкова намагається переключити фокус уваги на інші теми.

Однією з фішок Порошенка на другий термін стала його релігійність. Задум Банкової – отримати Томос про автокефалію перед днем всенародного голосуванням та "продати" це виборцю як своє досягнення.

Тому зараз по всій країні можна побачити рекламні сюжети, де Порошенко асоціює себе з церковними справами. Хоча Україна є світською державою, але в умовах падаючого рейтингу чинному президенту не доводиться добирати засобів, щоб вскочити у потяг на другий термін.

Для того, щоб розігнати пропагандистську машину Порошенка, його оточення міцно вчепилося в рекламний ринок.

Мною отримано докази, що органи влади змушують рекламні агентства розміщати рекламу Порошенка під виглядом соціальної. Маю документ з департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, який просить – а, фактично, вимагає у приватних структур – виділити рекламні площини на безоплатній основі.

При чому рекламні сюжети навіть не підписані посадою президента України, просто міститься надпис "Петро Порошенко" на фоні київського пам'ятника Князю Володимиру!Доходить до абсурду – в деяких містах однаковий сюжет реклами Порошенка замовляють як безкоштовну рекламу на правах соціальної, і одночасно розміщають за гроші через рекламні агентства.

При чому ринок реклами зачищають під одного гравця – структури, пов'язані з президентським оточенням Ігорем Кононенком та Сергієм Березенком.

Комусь Революція гідності вилилася контузіями та смертями, а комусь – рекламними площинами в державному аеропорту "Бориспіль". Їх віддали фірмам, пов'язаним з Кононенком і Березенком. Компанія "Ін Лайн" отримала локацію прямо в терміналі D, через який здійснюється основний пасажиропотік.Розслідування програми Схеми показало, що телефон цієї компанії використовували фірми помічників Сергія Березенка в Київраді. На цьому ж номері перебував і благодійний фонд "Спільна справа" самого Сергія Березенка, який відомий брудним дообранням до Верховної Ради через масовий підкуп виборців Чернігівської області.

Ну і зовсім не дивно, що за цим номером телефону була прописана фірма сестри Ігоря Кононенка – ще одного президентського смотрящего. Адже Кононенко і Березенко є політичними соратниками з того часу, коли входили до фракції мера-дерибанщика Леоніда Черновецького.

Аналогічний переділ рекламного ринку відбувається в київському метро. На момент завершення Революції гідності, в 2014 році, в структурі метрополітену розміщували рекламу 26 компаній. На сьогоднішній день найбільшими операторами реклами в Київському метро є компанії, пов'язані з рекламним бізнесом родини Березенка.

З Березенком пов"язують рекламний бізнес компанії "Мегаполіс", яка протягом останніх років фактично витіснили всіх конкурентів з реклами в Київському метрополітені. При чому саме місто Київ отримує до свого бюджету лише десяту частку грошей, зароблених посередниками в метрополітені.А останнім часом аналогічно почалася зачистка ринку реклами в потягах. У черні правління "Укрзалізниці" продовжило до кінця року договори з двома компаніями на розміщення реклами в "Інтерсіті", але буквально через декілька днів цей потік також почав забирати під себе Березенко.

І влітку клієнти, що розміщують рекламу в швидкісних поїздах, отримали листи від агентства "Мегаполіс" з вимогою переукласти договори зі спорідненими із Березенком компаніями.

Ноу-хау Березенка "геніальне" – два в одному. Він не лише намагається забрати під себе потоки грошей, в ручному режимі переключаючи їх на своїх друзів та родичів. Він намагається контролювати рекламні площини, щоб фільтрувати політичне наповнення з метою знищення конкурентів Порошенка.

Усе це має дуже мало спільного з демократією, зате нагадує старі темні часи, коли адміністративний ресурс допоміг Леоніду Кучмі обратися на другий термін. І це ще один аргумент на користь того, що таку владу треба усувати з посад.

powered by lun.ua
Коментарі — 7
spitfire _ 15.08.2018 12:12
IP: 35.235.226.---
цей норман поводився як окупант.
він розпочав хрестові походи проти власного народу.
є докладна оповідь сучасника про хрестовий похід київської дружини проти Новгороду і придушення опору новгородців. не маю сумнівів, проти інших цей розбійник діяв так само.
православна церква тут поводилась як спільник злочину, бо вони разом посилювали свою владу.
розпусні безчесні попи заплющили очі на розпусту, безчинства і вбивства, бо їм це було вигідно.

чому Російська імперія поставила пам'ятник конунгу Вольдемару в Києві?
чому сусідній Вовочка поставив пам'ятник Вольдемару в Москві?
тому що російська влада поводились і поводиться як окупант у власній країні.

і якщо Петру Благовірному якийсь його тупенький міньон порадив притулитись до слави різуна і гвалтівника, це лише на краще.
Александр 1 _ 15.08.2018 11:30
IP: 188.163.12.---
Влада завжди використовувала і буде використовувати адміністративний ресурс, як журналісти використовують ресурси ЗМІ. Що тут дивного чи неприродного?
Володимир Руденко _ 14.08.2018 14:08
IP: 193.34.92.---
Такова суть нашего времени. В советских книгах о войне много пишется о партизанском движении на оккупированных территориях. Люди отдавали жизнь уничтожая врага в тылу. А сейчас 50 % украинского бизнеса завязано на Россию и у Гаранта в Липецке фабрика. Мы ведём войну против России и в то-же время процветает всеобъемлющий взаимный диалог. Всё это происходит с нашего молчаливого согласия в контексте борьбы за электорат. Все средства хороши для победы в выборах и удержания власти. И пока народ массово не будет интересоваться политикой, шевелить мозгами и выстраивать причинно-следственные связи им можно будет манипулировать в любую сторону. Сергей Лещенко правильно подбирает примеры противоправных действий власти, но не проводит анализа событий и не предлагает путей выхода из сложившейся ситуации. Всё таки политик должен смотреть вперёд, а не только фотографировать нечистоты перед своими глазами.
Александр Зубр _ 13.08.2018 18:43
IP: 93.74.171.---
Петя Болбат:
Князь Владимир был русский, к нынешним украинцам он не имеет ни какого отношения.
Дурко, он княжил в Киеве, а сам русский? Тогда даже и слова такого не существовало – "русский".
Андрей Владимирович Чернов _ 13.08.2018 18:03
IP: 35.235.227.---
Боти як завжди – по темі сказати нічого – переходять на особистості. На яких бовдурів це діє?
Volodymyr_R _ 13.08.2018 17:45
IP: 178.213.172.---
Кучмі допомогли обратися в 1999 році на другий термін президенства "ліві" штрейкбрехери Наталія Вітренко та Петро Симоненко. Обоє отримали нагороди від тодішньої влади, в т.ч. син Вітренко заробітну посаду заступника Кобєлєва.
Лєщенку не треба кидати посаду нардепа від БПП, навпаки з логова шоколадного бариги розвінчувати владну порошенківську корупцію
Володимир Королюк _ 13.08.2018 17:27
IP: 89.252.20.---
Сергію так покинь фракцію БПП і не веди подвійної гри, в якій ти звинувачуєш президентське оточення.
Корупція1410 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter