Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Патрульний, що застрілив пасажира БМВ – саджав ''Автомайдан''

20 лютого 2016, 10:06

Виявляється, що патрульний поліції Олійник, котрий застрілив 17-річного пасажира злощасного БМВ, був раніше саме тим слідчим Оболонського райвідділку міліції, що сфальсифікував кримінальне провадження, незаконно затримав і відправив до СІЗО активістів Автомайдану, побитих Беркутом у Кріпосному провулку 23 січня 2014 року.

На пропозицію колеги Мустафи Наєма я особисто як депутат збирався брати поліцейського на поруки – оновлення органів правопорядку, як-не-як, є для мене глибоким особистим пріоритетом, і мені зрозуміло, що треба захищати нове від старого. Учора, після судового рішення про арешт поліцейського Олійника, я вирішив ретельніше вивчити справу, щоб розуміти, як треба діяти в апеляційному суді.

Коли поглянув на період роботи підозрюваного Олійника С.В. до того, як той потрапив у патрульні, то помітив там досвід роботи слідчим. Перше запитання, яке постало – чи був він причетний до терору проти Майдану. Я звернувся до своїх колег по "Автомайдану", котрі системно працюють з цим питання. І вони підтвердили – дійсно, слідчий Оболонського РУВС Олійник С.В. допитував мінімум одного затриманого Беркутом автомайданівця Дениса Сергієнка, сфабрикував проти нього справу за статтею 296, частина 3 (хуліганство, опір представникам влади), і на підставі тих фальсифікацій вніс до суду клопотання про тримання Дениса Сергієнка під вартою протягом 2 місяців. Це клопотання, звісно, ручний суддя суддя Оболонського райсуду міста Києва Оробець Ю.П задовольнив.

Отак Автомайданівця Сергієнка "закривали" на 2 місяці. Звісно, Денис пізнав у "копі" свого старого знайомого, він писав про це Геращенку та Авакову у соцмережах, але без реакції.Нагадаю, у ніч на 23-тє січня 2014 року Беркут заманив у пастку Автомайдан на Кріпосному провулку, потрощив їх машини, самих активістів сильно побив, а потім порозвозив по відділеннях київської міліції, де їх оформили як "хуліганів", і кинули надовго за грати. Серед постраждалих були мої давні друзі.

Важко було допустити, що співучасники злочинів проти майдану пройдуть усі сита відбору і потраплять у широко розрекламовану нову патрульну поліцію. Кого-кого, а нових патрульних у Києві збиралися зробити обличчям усіх майбутніх змін.

На жаль, висновок з цієї історії виходить далеко за межі особистостей тих, хто стріляв у БМВ.

Ми, разом з активістами неодноразово ставили питання перед керівництвом МВС про необхідність чистки. Якби слідчого Олійника вчасно хоча б звільнили за свої злочини проти Майдану, 17-річний пасажир був би живий.

У понеділок я неодмінно направлю своє депутатське звернення до Хатії Деканоїдзе, де вчерговий раз поставлю ті питання, котрі як депутат у зверненнях та виступах порушував мільйон разів.

Що це за поліцейська реформа, коли слідаки, котрі організовували терор проти майдану, потрапили у нову поліцію? Яким чином було організовано професійний відбір? Як так сталося, що цього Олійника пропустили психологи та кадровики? Скільки ще ментів-злочинців пролізло у нові органи?Я також окремо напишу зверення на Еку Згуладзе, котра у ці дні прилетіла у Київ з Парижу, де мешкає постійно, будучи – вдумайтеся! – першим заступником міністра внутрішніх справ. Я у неї хочу спитати, куди і як було потрачено десятки мільйонів доларів американських грантів на реформування міліції, чому криві злочинності зараз стрімко зростають, у країні хазяйнують банди грабіжників (приміром, кількість угонів на місяць зросла у десятки разів)?Невже Ека Згуладзе прилітає з Парижу в Україну лише для того, щоб організовувати мітинги на захист ментів, котрі чинили злочини проти майданівців?

powered by lun.ua
Коментарі — 506
A1B2 _ 20.02.2016 21:18
IP: 95.132.232.---
Pavel Lck:
Іди поміняй методичку-сучка
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:18
IP: 46.219.240.---
A1B2:
Путиноид конченый ты.
Только путиноиды могут защищать ментов.
Я вот помню в конце 2013 – "ААААААА Как можно камнями бросать в МИЛИЦИЮ!!!!!!" – на ватных форумах.
Так что ты – ватник и путиноид.
Иди ментов в жопу поцелуй.
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:16
IP: 46.219.240.---
A1B2:
Pavel Lck

P.S. Нация дебилов мля!
Холуи!

Заліпи своє вонюче хайло-мразь.
Что жлобок, истерика накатила? Иди вальерьянки выпей, холуй!
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:13
IP: 46.219.240.---
Кстати пьяного ублюдка не посадят. Он совершил правонарушение по КУпАП – управление под воздействием и неостановка по требованию.
Это 6, максимум, 12 месяцев лишения прав.
Скоро будет снова кататься.

А пассажир погиб. Потому что в Новой-СуперЕвропейской Полиции работают старые менты, а из нового там – только кепки и "приусы".
A1B2 _ 20.02.2016 21:09
IP: 95.132.232.---
Pavel Lck

P.S. Нация дебилов мля!
Холуи!

Заліпи своє вонюче хайло-мразь.
mihaylenco _ 20.02.2016 21:08
IP: 92.113.214.---
sagredo
Якось за всім цим галасом навколо Олійника зовсім не видно водія бмв. Можливо, саме такою і є мета батьків і адвокатів водія бмв. І чим більше галасу навколо Олійника, тим менш помітним стає вчинок водія.

Про що й товчу. Публіка, котра захищає цього відморозка, насправді захищає своє право на бєспрєдєл. Цього разу бабло не спрацювало. Життя не повернути. Резонанс великий. Мета прихильників диктатури бабла – налаштувати резонанс на свою користь. Бо це не діло, коли будь-який мент може зробити таке, чого ніяким баблом не виправиш.
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:08
IP: 46.219.240.---
sagredo:
А что ему? Почитайте Кодекс об админправонарушениях. Полгода или год лишения прав – и будет снова кататься:-)))) За это время как раз машину починит.
Отмороженный мент же пассажира застрелил а не водителя.
sagredo _ 20.02.2016 21:04
IP: 109.162.76.---
Якось за всім цим галасом навколо Олійника зовсім не видно водія бмв. Можливо, саме такою і є мета батьків і адвокатів водія бмв. І чим більше галасу навколо Олійника, тим менш помітним стає вчинок водія. Дрібне правопорушення, не варте уваги у порівнянні зі "вбивством"!
антивірус _ 20.02.2016 21:02
IP: 37.55.234.---
wictors:
антивірус:
Цікаво, що означає слово ПОПУЛІСТ?
Це залежить від того,як його написати. Та й від особи, про яку так кажуть.
А чи можна полюбити ляжка ради.кала?
kren _ 20.02.2016 20:41
IP: 188.0.104.---
антивірус: П*яний (обкурений) водій здійснив непокору поліції...
Rall...Але якщо коп продовжив стріляти по автівці, котра вже зупинилася – він теж винен. Інша
справа – якби авто раптом...
...але-якщо?коп,вчорашній мент,не -ділітант з панабірвлі всякіх-,а фахівець з органів,що вчора обслуговували-ровних пацанов і в адной тємє з мажорамі мачілі лохов-і знали,що відповідатимуть
за все самі *лохи*,тобто пересічні громадяни,котрі *нєвтємє*з бригадою*крєпкіх зхазяйствєнікав*...
тоді чому дивуватися-з того,що сталося?Які можуть бути питання,коли в поліції вчорашні менти,
разом з учорашнім своїм керівництвом,а при владі всі вчорашні;регіонали, комуністи,соціалісти,
зеки... і всі ті ж холуї в судах і прокуратурі...
Що ж змінилося?Що тут можна обговорювати?
Pavel Lck _ 20.02.2016 20:40
IP: 46.219.240.---
Евгений Рыбалко:
Так никто не обещал Новую Европейскую Прокуратуру.
А Аваков уже два года рассказывает про Новую Европейскую Полицию. Про конкурсы и тренинги.
А оказывается вся реформа свелась к новой записи в трудовой книжке старого мента. И форма – да, прикольная. И приусы еще. Кстати, а куда они дели "Лансеры-Х"? Странно, все так молчат. Загнали уже куда-то?
Евгений Рыбалко _ 20.02.2016 20:34
IP: 91.124.214.---
Аналогічна ситуація і з прокурорами, які проходили відбір, до так званих, нових місцевих прокуратур. Прокурори, які вчиняли дії з ознаками злочину, стали керувати новими прокуратурами. По Харкову і області це А. Яковлев, О. Хлистов, Є.Кривоносов. Це тих кого я знаю і неправомірність дій яких доведена судовими рішеннями. І не одноразово.
Pavel Lck _ 20.02.2016 20:32
IP: 46.219.240.---
Пуйлу, для того, чтобы создать гэбешно-милицейское государство нужно было взрывать дома и пугать граждан чеченскими террористами. После чего все стали раком и расслабились, готовые принять милицейскую дубинку туда куда всунут.

С нашим народом все проще – не нужно никаких взрывов, их можно пугать мажорами на дорогах. И все – все дружно стоят раком и расслабились, готовые отказаться от собственных прав на жизнь и здоровье.

Холуи!
Pavel Lck _ 20.02.2016 20:28
IP: 46.219.240.---
6. Лексика полицаев во время и после погони (я не про маты а вообще про стиль речи) – напоминает гопников из подворотни (таких же, какие гоняли в БМВ) – это после трех этапов конкурсов, тренингов, психотренингов и прочего, что нам рекламировали.
7. Полицай, который "ворошиловский стрелок" – бывший мент и следователь "старой школы", который "прошел переаттестацию" (кто бы сомневался, ага).

Теперь три вопроса:
1. Именно ЭТО называется Киевской полицией – визитной карточкой Нацполиции Украины ЕВРОПЕЙСКОГО ОБРАЗЦА?
2. КТО же тогда работает в провинциальных городах?
3. ГДЕ реформа?
4. Нужна ли Киеву и киевлянам ТАКАЯ полиция – с неуравновешенными бывшими ментами, которые "прошли переаттестацию" (=смену фуражки), но при этом не умеют стрелять и не могут связать два слова?
Pavel Lck _ 20.02.2016 20:27
IP: 46.219.240.---
Семь фактов:
1. Там старая "бэха" выпуска начала 00-х, а сами "мажоры" больше напоминают обыкновенных "пацанчиков с раена"
2. Из 37 выстрелов половина была сделана либо по стоящей либо по сдающей назад на скорости 5 км/ч машине.
3. Стрельба целенаправленно велась не по колесам, а ПО САЛОНУ, в том числе ПО ОКНАМ (при этом пуля пройдя салон ЛЕТИТ ДАЛЬШЕ без потерь в скорости и может убить еще кого угодно – в частности именно так полицаи прострелили собственную машину)
4. Стрельба целенаправленно велась по ПАССАЖИРСКОЙ части салона.
5. Виновный водитель остался жив, убит невиновный (поскольку не имеет отношения к управлению ТС) ПАССАЖИР с ЗАДНЕГО сидения.
Pavel Lck _ 20.02.2016 20:26
IP: 46.219.240.---
Кстати пьяного ублюдка не посадят. Он совершил правонарушение по КУпАП – управление под воздействием и неостановка по требованию.
Это 6, максимум, 12 месяцев лишения прав.
Скоро будет снова кататься.

А пассажир погиб. Потому что в Новой-СуперЕвропейской Полиции работают старые менты, а из нового там – только кепки и "приусы".
Pavel Lck _ 20.02.2016 20:23
IP: 46.219.240.---
А те кто гонит на покойного пассажира – вы так и не сказали – студент Игорь Индило, которого забили насмерть менты – он тоже отморозок и тоже получил по заслугам?
Не, ну он же пьяный был и хулиганил в общежитии, чо.
Менты все правильно сделали?

P.S. Нация дебилов мля!
Стас Франик _ 20.02.2016 20:21
IP: 176.117.170.---
facebook.com/maria.matios/photos/ms.c.eJxlj0EKBEEIA3~_0qK2J~;v9j03NZMHMSiqqAbl5R0~;cgWayf~;0k7YpEYCDkJ2yRtzt5JpzpREAfWSj4VQXE6RsmYkOHZOwVIVa3LdZ~;YFczEwdU24aHvisx5yQMc4UjS.bps.a.10152598015537575.1073741877.132974397574/10152598059372575/?type=3&theater
Pavel Lck _ 20.02.2016 20:21
IP: 46.219.240.---
АУ, защитники мента!
Кто-то скажет мне в чем прикол реформы – если старых ментов тупо переодели в новую форму?
А, так это и была реформа?
Класс!

Так может те кто это сделал – агенты Пуйла? Сделали специально, чтобы завалить реформу?
Не, надо разбираться почему в НОВОЙ Полиции работают старые менты.
wictors _ 20.02.2016 20:20
IP: 77.52.79.---
антивірус:
Цікаво, що означає слово ПОПУЛІСТ?
Це залежить від того,як його написати. Та й від особи, про яку так кажуть.
Pavel Lck _ 20.02.2016 20:18
IP: 46.219.240.---
Борис Озирный:
Дебил, он застрелил ни в чем не виновного пассажира.
А нелюдь – это ты сам.
sagredo _ 20.02.2016 20:16
IP: 109.162.76.---
Український простір повідомляє, що...
Насправді, водій БМВ Храпачевський Ростислав Павлович є сином Храпачевського Павла Миколайовича, який виступає співзасновником будівельної компанії ТОВ "ПВК "Будівельна спілка". Фірма зареєстрована у м.Києві на вул. Грушевського, 28.

Але цікавіше далі – партнер по бізнесу батька -Олег Сохацький є членом Громадської ради при МВС і членом Національної спілки архітекторів.
антивірус _ 20.02.2016 20:13
IP: 37.55.234.---
Vladimir Vladimir:
Как же тебе не СТЫДНО поливать грязью Патрульную полицию,единственное за что не стыдно за эти 2года.А тем более этих двух прекрасных соратник М.Саакашвили,на которых только и надежда сейчас!Ты лучше разберись в своей фракции ПОПУЛИСТОВ!
Цікаво, що означає слово ПОПУЛІСТ?
mihaylenco _ 20.02.2016 20:11
IP: 92.113.214.---
wictors
Невже неспроможні знайти, що пана Храпачевського Ростислава Павловича захищає Іваніцкий Станіслав Степанович?

Можливо, що пан Іваніцкій і виглядає "нейтральним". Тільки є нюанси. Інформаційна підтримка. Без сумніву, хтось "веде роботу" у прокуратурі. Серед депутатів зради. У тому самому МВС. Це – політична корупція. Вони своїх імен ніколи не видадуть. Окрім тих, хто висунувся у ЗМІ.

Банді путіна байдуже той мент. Їм байдуже той застрелений хлопець. Вони переслідують одну мету – зайвий раз показати, що Майдан нічого доброго породити не може. Про що нам постійно відверто тлумаче пані Монтян.
Івасик Телесик _ 20.02.2016 20:10
IP: 130.211.165.---
Дебилы.Радуйтесь.Здобули.
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter