Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Патрульний, що застрілив пасажира БМВ – саджав ''Автомайдан''

20 лютого 2016, 10:06

Виявляється, що патрульний поліції Олійник, котрий застрілив 17-річного пасажира злощасного БМВ, був раніше саме тим слідчим Оболонського райвідділку міліції, що сфальсифікував кримінальне провадження, незаконно затримав і відправив до СІЗО активістів Автомайдану, побитих Беркутом у Кріпосному провулку 23 січня 2014 року.

На пропозицію колеги Мустафи Наєма я особисто як депутат збирався брати поліцейського на поруки – оновлення органів правопорядку, як-не-як, є для мене глибоким особистим пріоритетом, і мені зрозуміло, що треба захищати нове від старого. Учора, після судового рішення про арешт поліцейського Олійника, я вирішив ретельніше вивчити справу, щоб розуміти, як треба діяти в апеляційному суді.

Коли поглянув на період роботи підозрюваного Олійника С.В. до того, як той потрапив у патрульні, то помітив там досвід роботи слідчим. Перше запитання, яке постало – чи був він причетний до терору проти Майдану. Я звернувся до своїх колег по "Автомайдану", котрі системно працюють з цим питання. І вони підтвердили – дійсно, слідчий Оболонського РУВС Олійник С.В. допитував мінімум одного затриманого Беркутом автомайданівця Дениса Сергієнка, сфабрикував проти нього справу за статтею 296, частина 3 (хуліганство, опір представникам влади), і на підставі тих фальсифікацій вніс до суду клопотання про тримання Дениса Сергієнка під вартою протягом 2 місяців. Це клопотання, звісно, ручний суддя суддя Оболонського райсуду міста Києва Оробець Ю.П задовольнив.

Отак Автомайданівця Сергієнка "закривали" на 2 місяці. Звісно, Денис пізнав у "копі" свого старого знайомого, він писав про це Геращенку та Авакову у соцмережах, але без реакції.Нагадаю, у ніч на 23-тє січня 2014 року Беркут заманив у пастку Автомайдан на Кріпосному провулку, потрощив їх машини, самих активістів сильно побив, а потім порозвозив по відділеннях київської міліції, де їх оформили як "хуліганів", і кинули надовго за грати. Серед постраждалих були мої давні друзі.

Важко було допустити, що співучасники злочинів проти майдану пройдуть усі сита відбору і потраплять у широко розрекламовану нову патрульну поліцію. Кого-кого, а нових патрульних у Києві збиралися зробити обличчям усіх майбутніх змін.

На жаль, висновок з цієї історії виходить далеко за межі особистостей тих, хто стріляв у БМВ.

Ми, разом з активістами неодноразово ставили питання перед керівництвом МВС про необхідність чистки. Якби слідчого Олійника вчасно хоча б звільнили за свої злочини проти Майдану, 17-річний пасажир був би живий.

У понеділок я неодмінно направлю своє депутатське звернення до Хатії Деканоїдзе, де вчерговий раз поставлю ті питання, котрі як депутат у зверненнях та виступах порушував мільйон разів.

Що це за поліцейська реформа, коли слідаки, котрі організовували терор проти майдану, потрапили у нову поліцію? Яким чином було організовано професійний відбір? Як так сталося, що цього Олійника пропустили психологи та кадровики? Скільки ще ментів-злочинців пролізло у нові органи?Я також окремо напишу зверення на Еку Згуладзе, котра у ці дні прилетіла у Київ з Парижу, де мешкає постійно, будучи – вдумайтеся! – першим заступником міністра внутрішніх справ. Я у неї хочу спитати, куди і як було потрачено десятки мільйонів доларів американських грантів на реформування міліції, чому криві злочинності зараз стрімко зростають, у країні хазяйнують банди грабіжників (приміром, кількість угонів на місяць зросла у десятки разів)?Невже Ека Згуладзе прилітає з Парижу в Україну лише для того, щоб організовувати мітинги на захист ментів, котрі чинили злочини проти майданівців?

powered by lun.ua
Коментарі — 506
mihaylenco _ 20.02.2016 22:37
IP: 92.113.214.---
Вогонь, електрика, транспорт, зброя – речі, котрими користуватися слід дуже обережно. З алкоголем, та наркотою вони не сумісні. І аж ніяк не повинні використовуватися для адреналіну.

Якщо якомусь зажирілому синочку захотілося адреналіну, нехай іде воювати на Донбас. Там цього добра буде вдосталь. І буде, що розповісти.
Andriy Pochtarenko _ 20.02.2016 22:30
IP: 93.74.195.---
Pavel Lck:
казачЁк, хто тебе заслав????
mihaylenco _ 20.02.2016 22:20
IP: 92.113.214.---
kren
І цей випадок нам відомий тому що стася в Києві і,дійсно, копи *наїхали на когось не того*...

Саме так! Якби це був простий хлопець з района, то ЗМІ обійшлися б маленьким повідомленням. Резонанс живить енергією бабло. Зараз бабло обурюється на те, що виявилося безсилим проти мента, в котрого зірвало дах.

Знову ж за старе. Ахто були ті ще троє "дітей", котрі сиділи в скаженому бмв? Не знає ніхто. Чи подав власник авто заяву на угін? А якщо не подав, чи проти нього завели якусь справу за те, що роздає машину всяким обдовбаним відморозкам?

Тут є дві яскраво виражені сторони – захисники відморожених мажорів, і захисники ментів. І мало таких, хто цікавиться, як же воно вийшло, що "дєті" посідали у вкрадену машину, та ще й з обдовбаним водієм. Де вони проводили час? Куди збиралися? І що вони збиралися робити?
Тарас Федорчак _ 20.02.2016 22:19
IP: 37.54.65.---
Мухи окремо, котлети окремо. За Автомайдан судити окремо. А за мажорів – окремо. Тролі мажорські в коментах хай напрягаються до усрачки, але "права на жізнь" якраз і передбачає право кожного бути не вбитим мажором. Якби мажори на дорогах були б тільки "пугалкою", це людей би так не дістало і вони б не стали виправдовувати дії поліцейських. Та в нашій країні стати жертвою мажорів донедавна було простіше, ніж жертвою ментів!
А очищувати ряди треба, само собою. Тільки це аж ніяк не виправдовує пикатих зажраних синків "хазяєв жізні", які тепер подаються як "жертви праізвола", в той час як "праізвол" – це вони, і вони тоді були загрозою життю нормальних громадян., їдучи вулицями на божевільній швикості. крапка
Miki2 _ 20.02.2016 22:16
IP: 178.95.43.---
kren:
Miki2 Лєнка, тобі б мєсто Агати Крісті зайнять...
...коли б не Ваше зауваження...не звернув би уваги на цю...повчальну повість.
Де в способі викладення *думки* беззаперечно доведена вірність лінгвістичного
парадокса Сепіро-Ворфа,у зворотньому порядку значень.Коли за мовою індивіда
безпомилково просліджуються трансформації природи його уявлень про зовніщній
світ.
... ЗА ІНСТРРУКЦІЄЮ, ОБЕРЕЖНО, тим паче, що машина була одна, а поліціянтів – багато... (С)
це ж...все пояснює;- машина була одна,поліціянтів багато,мо,машина їх злякалася, і коли вони її,машину,наздогнали,поліціянт вискочив і розстріляв стоячу мшину,що вже не проявляла спроб до втечі...але не обережно,ч- з що в середині машиши загинув;- той в
кого цілили і водієві;- не дали зупинитись або не зупинили машину-... (С).
P.S. колись доводилося почитати кілька рапортів...охвіцерів міліції-той же рівень.
Дякую за розуміння, таке мені не дуже частить
Олег Субоцкий _ 20.02.2016 22:09
IP: 77.52.22.---
Ну що люди? "Схавали"? Повелися на вброс? Вже поміняли свою думку відносно патрульного? Отакі от ви "послідовні", блін
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:46
IP: 46.219.240.---
Пуйлу, для того, чтобы создать гэбешно-милицейское государство нужно было взрывать дома и пугать граждан чеченскими террористами. После чего все стали раком и расслабились, готовые принять милицейскую дубинку туда куда всунут.

С нашим народом все проще – не нужно никаких взрывов, их можно пугать "мажорами на дорогах". И все – все дружно стоят раком и расслабились, готовые отказаться от собственных прав на жизнь и здоровье. Нет, больше того – они еще и на митинг пойдут с плакатами "Убивайте нас, нам нравится!".

Холуи!
Сергей Андреещев _ 20.02.2016 21:44
IP: 104.154.82.---
Pavel Lck:
Ну почему только "серые менты"? Еще парикмахеры, фельдшера и пр.
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:44
IP: 46.219.240.---
sagredo:
Хан Соло:
A1B2:
mihaylenco:
Сборище ментовских холуев какое-то.
Ладно, вы мне неинтересны.
Пойду спать, а вы тут пообсуждайте какой я тролль и лизните еще задницу ментам-убийцам. Можете еще Врадиевских ментов вылизать и Лозинского заодно.
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:41
IP: 46.219.240.---
А те кто гонит на покойного пассажира – вы так и не сказали – студент Игорь Индило, которого забили насмерть менты – он тоже отморозок и тоже получил по заслугам?
Не, ну он же пьяный был и хулиганил в общежитии, чо.
Менты все правильно сделали?
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:40
IP: 46.219.240.---
sagredo:
Так ты объяснишь в чем прикол реформы и создания полиции, в которой работают старые менты?
Или сам не знаешь?
sagredo _ 20.02.2016 21:39
IP: 109.162.76.---
kren:
...а скількох *лохів* поклали вчорашні менти,що ми не знаємо? Про що,до речі,згадує і
п. І.Луценко;- у країні хазяйнують банди грабіжників (приміром, кількість угонів на місяць
зросла у десятки разів)?...
Так поклали лохів чи лохи продовжують красти авто?
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:38
IP: 46.219.240.---
sagredo:
Хан Соло:
до цеї статі, я був за поліцейського, адже треба показати "силу закону" любителям швидкостей, ...а тепер виявляється поліцейський не такий хороший. То що ж мені ним пишатися за теперішні дії чи засуджувати за минулі?
Істина конкретна. Для суспільства в даному випадку важливо не те, як він потрапив у поліцію (а тут його особистої вини немає), а те як він діяв, забезпечуючи безпеку на дорогах.
Чо, он все правильно делал.
Завалил пассажира, чтобы удовлетворить собственные садистские наклонности и оставил водителя, чтобы тот через полгода снова катался:-)))))))
Мент охеренно обеспечил безопасность на дороге.
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:36
IP: 46.219.240.---
sagredo:
могли зупинити водія, але не зупинили його.
Ах да, в той параллельной реальности в которой вы живете – видимо предусмотрена ответственность за то что не ударил водителя кирпичом по голове:-))))
Кстати, неуправляемая машина намного опаснее, чем управляемая, хоть и пьяным.
Алла Брусник _ 20.02.2016 21:34
IP: 176.37.27.---
якщо це справді так, то цього патрульно треба притягувати за те, що він саджав автомайдан – робити те, що вже два роки має робити прокуратура і саботує. А не вигадувати маразми типу "навмисного вбивства" незнайомого обхапиша знімаючи все на камеру.
kren _ 20.02.2016 21:34
IP: 188.0.104.---
2 sagredo:...за...цим галасом навколо Олійника зовсім не видно водія бмв...

...а скількох *лохів* поклали вчорашні менти,що ми не знаємо? Про що,до речі,згадує і
п. І.Луценко;-
...Я також окремо напишу зверення на Еку Згуладзе, котра у ці дні прилетіла у
Київ з Парижу, де мешкає постійно будучи – вдумайтеся! – першим заступником міністра
внутрішніх справ... Я у неї хочу спитати, куди і як було потрачено десятки мільйонів доларів американських грантів на реформування міліції, чому криві злочинності зараз стрімко
зростають, у країні хазяйнують банди грабіжників (приміром, кількість угонів на місяць
зросла у десятки разів)?...
sagredo _ 20.02.2016 21:34
IP: 109.162.76.---
Хан Соло:
до цеї статі, я був за поліцейського, адже треба показати "силу закону" любителям швидкостей, ...а тепер виявляється поліцейський не такий хороший. То що ж мені ним пишатися за теперішні дії чи засуджувати за минулі?
Істина конкретна. Для суспільства в даному випадку важливо не те, як він потрапив у поліцію (а тут його особистої вини немає), а те як він діяв, забезпечуючи безпеку на дорогах.
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:33
IP: 46.219.240.---
Хан Соло:
PS а що там з іншими пасажирами авто? чому вони не можуть бути співучасниками, й також винними? чи треба було щоб авто когось збило для цього?
Тому що співучасть може бути у кримінальному провадженні і тільки по окремим статям. Статя про "порушення правил дорожнього руху, яке призвело до тяжких наслідків" і статя "Вбивство по необережності" співучасті не передбачають.

Потому, что иначе всех ментов которые стояли рядом с "великим стрелком" можно смело было бы паковать за соучастие.
kren _ 20.02.2016 21:32
IP: 188.0.104.---
sagredo:1...за...цим галасом навколо Олійника зовсім не видно водія бмв...

...та не про Олійника мова і не про водія,це все явища і наслідки,закономірність,що витікає
з уставленої правової практики в традиції влади,що без змін традиції правочинства,право
застосування,не підзвітності і безвідповідальності за прийняті рішення,так і залишається
совецькою в *принципах своєї компетенції*.І цей випадок нам відомий тому що стася в Києві
і,дійсно, копи *наїхали на когось не того*...
sagredo _ 20.02.2016 21:31
IP: 109.162.76.---
Хан Соло:
PS а що там з іншими пасажирами авто? чому вони не можуть бути співучасниками, й також винними? чи треба було щоб авто когось збило для цього?
Можуть, якщо доведуть, що вони усвідомлювали небезпеку своєї гонки і могли зупинити водія, але не зупинили його. Можливо й таке, що адвокати рєбьонка за кермом "доведуть", що це пасажири змусили його гнати, не зупиняючись на попередження поліціїї...
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:31
IP: 46.219.240.---
A1B2:
Ну да, даже в конченой паРаше перекрывают.
Про остальных вообще не говорю.
Только наши дикари гоняют "сафари".
И ежегодно есть случаи когда преследуемую машину выносит на тротуар или еще куда и получаются жертвы.
Только у тебя мозгов не хватает этого понять, потому что ты дебил. У тебя в голове одно "ПААААЛЦИЯ" "РЕЕЕФОРМА".
Хотя ты сам не можешь объяснить где реформа если в полиции работают старые менты.
Хан Соло _ 20.02.2016 21:27
IP: 95.135.152.---
PS а що там з іншими пасажирами авто? чому вони не можуть бути співучасниками, й також винними? чи треба було щоб авто когось збило для цього?
Хан Соло _ 20.02.2016 21:24
IP: 95.135.152.---
до цеї статі, я був за поліцейського, адже треба показати "силу закону" любителям швидкостей, ...а тепер виявляється поліцейський не такий хороший. То що ж мені ним пишатися за теперішні дії чи засуджувати за минулі?
A1B2 _ 20.02.2016 21:23
IP: 95.132.232.---
Pavel Lck:
"Во всех нормальных странах (включая паРашку) – перекрывают маршруты по ходу следования нарушителя"
Хах-сучка-відробила сьогодні чи ще ні?
Pavel Lck _ 20.02.2016 21:19
IP: 46.219.240.---
A1B2:
По теме есть что сказать? Или язык в задницу засунул?
Позащищай еще ментов, а лучше сразу в паРашу вали – там вся страна – ментовские подстилки.
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter