Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

Шліть Януковичу кондоми. Він їх надує проти НАТО. Тому що послідовний

14 лютого 2008, 10:25

Днями Ярослав Сухий, регіональний краснобай (таких як він та Кисельов в радянські часи журнал "Перець" друкував у рубриці "Страшне перо не в гусака"), заявив, що регіонали на знак протесту проти НАТО готові надувати не лише повітряні кульки, але й презервативи. Тому я й пропоную за адресою "Грушевського, 5, Януковичу" слати кондоми, презервативи, "изделияN2", протигази, просто гандони – хто як цю штуку, вибачте, на слові, називає. Там їх всі: починаючи з Януковича, закінчуючи колишнім дипломатом Грищенком, – надуватимуть, прикрашатимуть написами "Нет НАТО!" и "Подумать даже страшно. В. Путін", обвішуватимуть ними робоче місце Яценюка, і цей секс-шоп в президії Верховної Ради триватиме доти, доки не збудеться мрія Януковича стати спікером. Тоді все надуте регіонали гучно полопають, і забудуть про своє НАТО як про страшний сон.

Можна, звичайно, зайвий раз нагадати, що закон про засади національної безпеки, який просто зобов'язує Президента та Уряд рухати країну до НАТО, був прийнятий за часів прем'єрства Януковича та одностайно підтриманий фракцією Партії регіонів. Можна ще разок процитувати відредаговану особисто Януковичем "Стратегію України до 2015 року", де Віктор Федорович планував вступ до Альянсу вже на 2008 рік, і – о, жах! – без референдуму! Але ж блокування не має до НАТО жодного стосунку.

Світло на суть того, що і чому відбувається в Раді, в середу в інтерв'ю газеті "Сегодня" пролив мій колега Вадим Карасьов. Мені ж залишається лише процитиувати:

"А вот Вадим Карасев, политолог близкий к Секретариату президента, говорит прямо противоположное. По его словам, Украина стоит на пороге больших политических перемен, а именно смены формата коалиции. "А возобновление работы парламента это как доказательство того, что стороны могут договариваться и выполнять обещания", – говорит он. Изменения, по его информации грядут в конце марта. Причем, лидер "регионалов" Виктор Янукович получит пост спикера, что касается премьерства, ту тут на кресло больше претендентов: Арсений Яценюк, Виктор Балога и Раиса Богатырева. "Относительно Богатыревой я абсолютно серьезно, а что – меняем гламур на гламур, как говориться", – уточняет политолог".powered by lun.ua
Коментарі — 144
Тейсар-Озгович _ 01.12.2008 19:53
IP: 85.196.249.---
Тридоля,УМ:)))
"Юля і Ющенко – кращого тандему для України не придумати"

- Якщо між БЮТ і "НУНС" – мир і спокій, то як ви прокоментуєте постійні "шпильки", які пускають у бік одне одного Кабмін і президентський секретаріат?
- У демократичному (наголошую на цьому, бо "регіоналам" з їхнім авторитарним "єдіномислієм", звісно, легше) середовищі тертя неминуче. Ми притираємося одне до одного, і це нормально.

Я дуже близько знаю і Віктора Ющенка, і Юлію Тимошенко. І переконаний, що для кожного з них доля України стоїть вище за будь-які інші інтереси, включно з турботою про президентство, прем'єрство абощо. Це головне. Ми вперше маємо справді проукраїнського, патріотичного Президента. Можливо, інколи занадто поміркованого. І я твердо переконаний, що кращого тандему, ніж Президент Ющенко і поруч із ним – рішуча, здатна йти до самісінького кінця Юлія Тимошенко, для України придумати неможливо. Тільки разом вони можуть витягнути нашого рипучого воза з українського болота. Крапка.
депутатськебидло _ 18.02.2008 17:24
IP: 80.84.191.---
НАТО таке погане. А ми такі розумні.
Більшість розвинутих країн Європи і Америка в НАТО бо дурні. А ми не вступатимемо, бо розумні. Ми обдуримо Америку і не вступимо до НАТО.
Всі країни для вступу підвищували технічні і військові стандарти і рівень життя для вступу, бо дурні. А ми цього не робитимем, бо розумні.
Ми їздимо і будем їздити в країни НАТО працювати, відпочивати, навчатися і залишатися на ПМЖ, бо ми розумні.
Ми такі бідні – бо рорзумні. А вони всі багаті і в НАТО – бо дурні.
georgekozak _ 17.02.2008 21:40
IP: 194.44.39.---
Уважаемые коллеги! Мне как "осколку" Сов.Армии наиболее близка тема санитарных потерь от использования, скажем, десятка тактических ракет начиненных какой то заразой... в свете возможных изменений стратегии и военной доктрины нашего друга но при таком руководстве, неспокойного соседа. Куда они эти ракеты конкретно нацелят? Естественно, на промышленные центры, узлы жд и др важные объекты. Шмалять эти железяки по селам- смысла нет. Вот мои коллеги – пенсионеры из Харькова уже подсчитывают возможные потери. Как только они смоделируют на своих пентиумах и атлонах ситьюэйшн, я об этом доложу. Покумекав, решили брать в учет и потери, тьфу-тьфу, наших ближайших соседей. Это тоже важно! И опять западенцам повезет – на хрена, извините за бедность речи, бомбить Черновицкую (я оттуда родом), Хмельницкую и ряд др областей... Все равно откупимся... (как это было во времена ВОВ). Танк Никитина, вошедший первым в город, ни разу не стрельнул боевым...дали взятку нужным людям. И в этом случае дадим, тока нужно знать кому...точно. Нельзя убирать Допкина и Кирюху- керна они хоть и дубовые, но евреи – значит откупятся... А вообще-то это бред, как и бред мочит их в сортире- тоже мне нашли место!
Тейсар-Озгович _ 17.02.2008 12:28
IP: 77.233.95.---
player
А что значит "Жуляны"? Вы все время это повторяете, но что имеется в виду?:
це жуліки які займаються тут бездоказовим гімнометанням у всіх хто не є прихильником юлі.
ну розкажіть вже нарешті що ті руки таки вкрали,перелічіть ті заводи,банки, обєкти рухомості і нерухомості,дуже цікаво дізнатись,бо в інтернеті можна кого завгодно у чому завгодно бездоказово звинуватити,і тобі ніц за те не буде?
Историчка _ 17.02.2008 12:03
IP: 91.124.217.---
15.02.2008 19:52___ командор -------"... Поэтому, давайте на одну чашу весов положим миллионы, удавленные дерьмократическим стособом, а на другую – жертв комуняк, и сравним..." Вот это ИСТОРИЧКА!!!!!!!!!

Давайте без истерик, командор. Независимая Украина существует с 91г. уже 17 лет. Поэтому ложите на свою чашу весов злодеяния комуняк за 17 лет, с 74 по 91 г., а я положу на свою чашу злодеяния дерьмократов за 17лет с 91 по 08г. и сравним.
zinik _ 16.02.2008 04:53
IP: 99.225.175.---
Тейсар-Озгович
очевидно що "плейбой" це ви перечитуєте
Так, це ж журнал для чоловіків!
Там великими літерами написано PLAY, та BOY.
Ви англійську мову розумієте? Хоча би трошки?

може вам варто крім плейбою і форумів УП цікавитись і іншими речами,багато б цікавого дізналися,та і картина була б для вас дещо ціліснішою
А, чому ви гадаєте, шо такий журнал, як Playboy та форум УП, не заслуговують моєї уваги?
Чому, це ви вирішили, що ви можете давати мені поради, які журнали, чи газети, мені слід читати?
Крім того, яка державі, користь від того, що ви дізналися так багато цікавих речей /з ваших слів/, та, ще й, крім того, маєте "цілу картину"? Амінь.
Тейсар-Озгович _ 15.02.2008 22:32
IP: 85.196.249.---
zinik
Тейсар-Озгович

Я дуже близько знаю і Віктора Ющенка, і Юлію Тимошенко. І переконаний
Отложите в сторону журнал "Playboy", и займитесь делом.
очевидно що "плейбой" це ви перечитуєте,я ж навів цитату з інтерв"ю депутата коаліції,фракція БЮТ,колега добродія Медвєдєва,інтерв"ю свіже з УМ.
може вам варто крім плейбою і форумів УП цікавитись і іншими речами,багато б цікавого дізналися,та і картина була б для вас дещо ціліснішою.
командор _ 15.02.2008 19:52
IP: 77.122.4.---
15.02.2008 08:54___ Историчка
"...поняла, что комуняки по сравнению с ними – невинные младенцы..."
Интересно, кто еще из историков разделяет эту точку зрения? Если не секрет, хотя бы где вы родились?
"... Поэтому, давайте на одну чашу весов положим миллионы, удавленные дерьмократическим стособом, а на другую – жертв комуняк, и сравним..." Вот это ИСТОРИЧКА!!!!!!!!!
zinik _ 15.02.2008 19:23
IP: 99.225.175.---
Тейсар-Озгович
Я дуже близько знаю і Віктора Ющенка, і Юлію Тимошенко. І переконаний
Отложите в сторону журнал "Playboy", и займитесь делом.
Тейсар-Озгович _ 15.02.2008 15:01
IP: 85.196.249.---
["Юля і Ющенко – кращого тандему для України не придумати"
/B]
- Якщо між БЮТ і "НУНС" – мир і спокій, то як ви прокоментуєте постійні "шпильки", які пускають у бік одне одного Кабмін і президентський секретаріат?

- У демократичному (наголошую на цьому, бо "регіоналам" з їхнім авторитарним "єдіномислієм", звісно, легше) середовищі тертя неминуче. Ми притираємося одне до одного, і це нормально.

Я дуже близько знаю і Віктора Ющенка, і Юлію Тимошенко. І переконаний, що для кожного з них доля України стоїть вище за будь-які інші інтереси, включно з турботою про президентство, прем'єрство абощо. Це головне. Ми вперше маємо справді проукраїнського, патріотичного Президента. Можливо, інколи занадто поміркованого. І я твердо переконаний, що кращого тандему, ніж Президент Ющенко і поруч із ним – рішуча, здатна йти до самісінького кінця Юлія Тимошенко, для України придумати неможливо. Тільки разом вони можуть витягнути нашого рипучого в0за з українського болота. AMІHЬ.
krabat _ 15.02.2008 09:34
IP: 77.121.165.---
15.02.2008 08:54___ Историчка
"...познакомилась с "дерьмократами" незалежной Украины, поняла, что комуняки по сравнению с ними – невинные младенцы..."

Ну канєшно...просто младєнци підросли і змужніли...
Историчка _ 15.02.2008 09:18
IP: 91.124.208.---
15.02.2008 08:47___ krabat

Укважаемый krabat, принимаю Вашу критику и вношу поправку.
"как использованный кондом" заменить на "превратив в использованный кондом".
Историчка _ 15.02.2008 08:54
IP: 91.124.208.---
14.02.2008 18:49___ Игрек-минус ---------Вы представляете себе масштабы злодеяний советской власти

Пока была советская власть, тоже, как и Вы, ворчала на комуняк. Но когда познакомилась с "дерьмократами" незалежной Украины, поняла, что комуняки по сравнению с ними – невинные младенцы. Все познается в сравнении. Поэтому, давайте на одну чашу весов положим миллионы, удавленные дерьмократическим стособом, а на другую – жертв комуняк, и сравним.
Для развития кругозора в области демократических способов удавливания рекомендую прочитать Д.Стейнбек "Гроздья гнева". Впечатляет.
krabat _ 15.02.2008 08:47
IP: 77.121.165.---
15.02.2008 08:37___ Историчка
"... Любого может после использования натянуть, как использованный кондом..."

Айкакінтєрєсна!...І тількораз? Чи многократно?...Поділіться досвідом.
krabat _ 15.02.2008 08:44
IP: 77.121.165.---
"...Світло на суть того, що і чому відбувається в Раді, в середу в інтерв'ю газеті "Сегодня" пролив мій колега Вадим Карасьов..."

Це він не світло пролив, ащось рідке і липке...А Ви в цьму порпаєтесь...
Историчка _ 15.02.2008 08:37
IP: 91.124.208.---
Ну не любит Медведев кондомы. Потому, что любит Кондомизу. По штату положено любить, как ни как, будущий начальник. Как говорится, не плюй в кассу. Однако Кондомиза не простая девушка. Любого может после использования натянуть, как использованный кондом. Чего искренне и желаю всем любителям НАТЫ.
krabat _ 15.02.2008 00:46
IP: 77.121.165.---
15.02.2008 00:37___ Deutsch
"...стёб при обсужденнии важной, на мой взгляд, темы снижает градус дискуссии..."

Ну...так це ж блоги а не основна гілка...Тут знижувати "градус" краще стьобом а не баном модератора...
Deutsch _ 15.02.2008 00:37
IP: 84.191.221.---
___ krabat

Не знал, что это дама. Но ей всё-таки это не даёт права оскорблять других по-английски. Опытная – знает, что модератор русское сообщение уберёт. Кстати, что-бы правильно перевести мой ник, знания немецкого недостаточно. Немец-это der Deutsche по-немецки.
И вообще я с нею вступать в перебанку не хотел. Но её стёб при обсужденнии важной, на мой взгляд, темы снижает градус дискуссии до лимонада и отбивает у людей охоту, высказывать своё видение темы и аргументированно возражать оппонентам.
И напоследок-я восхищаюсь её обонянием. Не попробовать бы ей применить этот свой талант в кинологии?
krabat _ 15.02.2008 00:17
IP: 77.121.165.---
15.02.2008 00:14___ zinik
"Good night, krabat!"

Зер гуд!...Хоча ще який там зараз вканаді найт?
krabat _ 15.02.2008 00:15
IP: 77.121.165.---
15.02.2008 00:13___ zinik
"Гадаєш, буде якесь снисхождение?"

Убєждьон!...Тіки для тебя...тобто Вас!
zinik _ 15.02.2008 00:14
IP: 99.225.175.---
Good night, krabat!
zinik _ 15.02.2008 00:13
IP: 99.225.175.---
krabat
І тільки Вам "Хайль zinik!"

Гадаєш, буде якесь снисхождение?
krabat _ 15.02.2008 00:08
IP: 77.121.165.---
15.02.2008 00:01___ zinik
"Буде всім капут"

І тільки Вам "Хайль zinik!"
zinik _ 15.02.2008 00:03
IP: 99.225.175.---
krabat
Ну пшеки теж люди добрі
божествєно добрі?
zinik _ 15.02.2008 00:01
IP: 99.225.175.---
krabat
Ащо буде коли підросте!...
Буде всім капут.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter